زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دعای وقت افطار هر مانشتی

ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۱۲ ب.ظ
دعای وقت افطار هر مانشتی
فرارسیدن ما رحمت و برکت الهی بر همه مانشتی ها مبارک
خدا کنه ما هم بتونیم بیشترین استفاده رو از این ماه مبارک ببریم .
من که اعتقاد دارم واقعا دعای وقت افطار با اون حال و هوای تشنگی و گرسنگی جایگاه ویژه ای پیش خدا داره و حتما مورد توجه خدا بیشتر از وقت های دیگست ، پس همه گذشته ها و گناهان رو فراموش می کنیم و دست به دعا میشیم ....
دعای وقت افطار هر مانشتی چیه ؟
من :
"الهی چنان کن که سرانجام کار تو خشنود شوی و ما رستگار "
باآرزوی قبولی عبادات تمام دوستان
التماس دعا

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , Aurora , Sunshine Off , SaMiRa.e , diligent , fatima1537 , Pegasus , Amir V , Jooybari , - rasool - , maryami , انرژی مثبت , elhameli , Pakzad , Fardad-A , H.Mohammadi , nomad:D , hnarghani , narges_r , eris229 , azad_ahmadi , mis masi , mohammad_13690 , delta , lotus , salam az ma
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ب.ظ
دعای وقت افطار هر مانشتی
خدایا به برکت این شبهای عزیز نتیجه ای که به صلاح مون باشه رو پیش پامون بذار
نه تنها تو بحث درسی،بلکه تو هر زمینه ای خیر و برکت رو تو زندگیمون بیار.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , zeinab , Sunshine Off , SaMiRa.e , Amir V , Jooybari , - rasool - , *Najmeh* , maryami , esi , Pegasus , elhameli , انرژی مثبت , H.Mohammadi , hnarghani , azad_ahmadi , mis masi , The BesT , mohammad_13690 , mah7 , fatemeh69
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط zeinab.)
RE: دعای وقت افطار هر مانشتی
من امسال نمیتونم روزه بگیرم. یعنی این چند سالی که ماه مبارک رمضان افتاده تو تابستون نصف بیشترشو نگرفتم!!
امسال هم اگر بخوام بگیرم نمیتونم درس بخونم!! یعنی یا درس یا روزه!! اخه وقتی روزه میگیرم با اینکه کاری هم نمیکنم اما نمیتونم درس بخونم!!
این همه هم گنااااااه !!
خدایا چیکار کنم!!
شما بگین چیکار کنم!!!
برا منم خیلی دعا کنین
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , H.Mohammadi
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ب.ظ
اشکالی نداره دوست من به جاش پاییزروزه بگیر.
دعای من اینه که خداوند مارا لحظه ای به حال خود رها نکنه وهرچیزی را که به صلاح ماست سرراه ماقراربدهد.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , zeinab , SaMiRa.e , Aurora , maryami , esi , Pegasus , H.Mohammadi
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ، توسط - rasool -.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  من امسال نمیتونم روزه بگیرم. یعنی این چند سالی که ماه مبارک رمضان افتاده تو تابستون نصف بیشترشو نگرفتم!!
امسال هم اگر بخوام بگیرم نمیتونم درس بخونم!! یعنی یا درس یا روزه!! اخه وقتی روزه میگیرم با اینکه کاری هم نمیکنم اما نمیتونم درس بخونم!!
این همه هم گنااااااه !!
خدایا چیکار کنم!!
شما بگین چیکار کنم!!!
برا منم خیلی دعا کنین

یه عنوان یه داداش ، می خوام یه چیزی بهتون بگم امیدوارم به فال نیک بگیرید.

با توجه به تجربه ای که خودم از سالهای دور دارم می گم که اگه جایی بین خوندن واسه کنکور و روزه گرفتن مردد شدید حتما حتما حتما روزه گرفتن رو انتخاب کنید .

اگه درس خوندن در این ماه توی روز براتون مشکله مثلا می تونید روزها سبکتر درس بخونید (مثلا اونچه که شب خوندید رو دوره کنید یا اینکه درسای راحت تر رو بخونید یا ...) و اصل درس و درس خوندن سنگین تر رو بگذارید شب ها و سحرها که اتفاقا توی ماه رمضون لذت بیشتری هم داره .

استراحت و خواب کافی (چه در شب و چه در روز ) و البته تغذیه ی مناسب هم یادتون نره .

--------

تازه ماه رمضون با کنکور فاصله ی زیادی داره.

می تونید توی این ماه (مرداد ماه) اگه بهتون فشار میاد آهسته تر و نرم تر درس بخونید و بعد از ماه رمضون با روحیه ای بهتر به درس خوندن ادامه بدید و تازه بعدش کلی وقت هم دارید تا جدی تر بخونید . شهریور + مهر + آبان + آذز + دی + بهمن

بسپرید به خدا
مطمئن باشید خدا کمکتون می کنه .

منم اگه لایق باشم براتون دعا می کنم تا موفق بشید.

پ ن : خدا خودش می دونه که نیتم از زدن این حرفا چی بود.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , fatima1537 , Pegasus , Jooybari , Aurora , zeinab , maryami , esi , SaMiRa.e , hamed_k2 , zzsnowdrop , انرژی مثبت , H.Mohammadi , nasim_sh , marzieh_s , hnarghani , eris229 , comsc86 , white bird , fateme66 , hajar2261 , mohammad_13690 , mah7 , mshelman , fatemeh69
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
دعای وقت افطار هر مانشتی
(۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ)Ferestadeh نوشته شده توسط:  پ ن : خدا خودش می دونه که نیتم از زدن این حرفا چی بود.
ما هم از نیت خیر شما آگاهیم، درسته که هیچ چیزی رو به روزه ترجیح نمیدم؛ ولی حرفاتون خیلی به دلم چسبید، انگار نیاز داشتم کسی دوباره گوشزد کنه. یک دنیا ممنون.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط fatima1537.)
دعای وقت افطار هر مانشتی
آرزوی خوشبختی همه جوانهای مملکتم را دارم.انشاالله به هرچه میخواهید برسید.التماس دعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Parva , zeinab , maryami , - rasool - , SaMiRa.e , Pegasus , Pakzad , diligent , انرژی مثبت , esi , hnarghani , eris229 , mohammad_13690
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ
دعای وقت افطار هر مانشتی
منم دعا میکنم همه خوب و خوش و سلامت و در کار و تحصیل موفق باشن و دعای همه مورد قبول درگاه حق قرار بگیره.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Parva , zeinab , maryami , - rasool - , SaMiRa.e , Pakzad , diligent , انرژی مثبت , esi , hnarghani , eris229
ارسال:
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ
دعای وقت افطار هر مانشتی
چقدر خوبه که دوباره میتونیم به بهونه ی رمضان یکمی به خدا نزدیک شیم.

انشالله خدای مهربون مثل همیشه کمکون کنه تا به چیزی که خیر و صلاحمونه برسیم.

همگی التماس دعا.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Parva , zeinab , maryami , Pegasus , - rasool - , SaMiRa.e , elhameli , Pakzad , انرژی مثبت , esi , hnarghani , eris229 , mohammad_13690 , sahar salehi
ارسال: #۱۰
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ)Ferestadeh نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  من امسال نمیتونم روزه بگیرم. یعنی این چند سالی که ماه مبارک رمضان افتاده تو تابستون نصف بیشترشو نگرفتم!!
این همه هم گنااااااه !!
خدایا چیکار کنم!!
شما بگین چیکار کنم!!!
برا منم خیلی دعا کنین

یه عنوان یه داداش ، می خوام یه چیزی بهتون بگم امیدوارم به فال نیک بگیرید.

با توجه به تجربه ای که خودم از سالهای دور دارم می گم که اگه جایی بین خوندن واسه کنکور و روزه گرفتن مردد شدید حتما حتما حتما روزه گرفتن رو انتخاب کنید .

اگه درس خوندن در این ماه توی روز براتون مشکله می تونید شب ها و سحرها درس بخونید که اتفاقا توی ماه رمضون لذت بیشتری هم داره .

تازه ماه رمضون با کنکور فاصله ی زیادی داره.

می تونید توی این ماه (مرداد ماه) اگه بهتون فشار میاد آهسته تر و نرم تر درس بخونید و بعد از ماه رمضون با روحیه ای بهتر به درس خوندن ادامه بدید و تازه بعدش کلی وقت هم دارید تا جدی تر بخونید . شهریور + مهر + آبان + آذز + دی + بهمن

بسپرید به خدا
مطمئن باشید خدا کمکتون می کنه .

منم اگه لایق باشم براتون دعا می کنم تا موفق بشید.

پ ن : خدا خودش می دونه که نیتم از زدن این حرفا چی بود.

ممنون عزیز. راستش دیشب خوابی دیدم که خودم تصمیم گرفتم حتما حتما روزه هامو بگیرم!!
به قول شما اگر خدا بخواد که من ادامه تحصیل بدم تو ۲و۳ ماه هم میتونم بخونم و قبول شم اگر هم نخواد که هیچی!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , Parva , eris229 , comsc86 , fateme66 , ماه بانو , mohammad_13690
ارسال: #۱۱
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
درس خوندن در ماه رمضان خیلی هم سخت نیست ، مخصوصا کسایی که وقتشون کاملا آزاده . اگه بعد ازظهر استراحت کنید و شب هم یه استراحت ۲ - ۳ ساعته داشته باشید ( خواب شب ضروریه و نمیشه به خواب روز اکتفا کرد ) مسئله حله

صبح تا ظهر + حدود ۱ ساعت بعد از افطار هم شروع کنید تا نیمه های شب، و مطمئن باشید که کاملا مقدار مناسبی هست

ضمن اینکه مرداد تا آخر بهمن کلی هم فاصله داره

چیزی که هست اینه که صبح تا ظهر مطمئن باشید با کیفیت خوبی درس خواهید خواند Smile

دعا فراموش نشه Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , - rasool - , Pegasus , SaMiRa.e , elhameli , Parva , hnarghani , eris229 , fateme66 , ماه بانو
ارسال: #۱۲
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ
دعای وقت افطار هر مانشتی
بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم اخرجنی من ظلمات الوهم و اکرمنی بنور الفهم
خدایا:مرا از تاریکی های وهم خارج کن و به نور فهمت گرامیم دار.
اللهم افتح علینا ابواب رحمتک و انشر علینا خزائن علومک
خدایا:برما درهای رحمتت را بگشا و خزینه های دانشت را بر ما بگستران.
برحمتک یا ارحم الراحمین
به حق مهربانیت ای مهربانترین مهربانان.

....
رَبّ اَدخِلنی مُدخَلَ صِدقٍ و اخرِجنی مُخرجَ صِدقٍ وَ اجعَل لی مِن لَدنکَ سُلطاناً نَصیرا

التماس دعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , zeinab , Pegasus , - rasool - , elhameli , انرژی مثبت , Parva , esi , eris229 , fateme66
ارسال: #۱۳
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ
دعای وقت افطار هر مانشتی
عاقبت به خیری و خوشبختی همه جوانان

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , انرژی مثبت , SaMiRa.e , Pakzad , Parva , esi , hnarghani , Aurora , zeinab , eris229 , mahniya , mohammad_13690
ارسال: #۱۴
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ب.ظ
دعای وقت افطار هر مانشتی
دوستای عزیز دعای وقت افطار و سحر برای مریضایی که الان توی بیمارستان هستن، کسایی که سال پیش با ما سر سفره ی افطار بودن و امسال دستشون کوتاه شده، فراموش نکنید.
فکر نکنید با روزه گرفتن چیزی از شما کم میشه، مطمئن باشید اطمینان قلبی ای بهتون میده که صدها بار موفق تر میشید توی همون کارهایی که تصور میشه با روزه گرفتن توان انجامش رو ندارید.
خدا رو هزار مرتبه شاکرم توفیق روزه داری رو به ما داده و انشاالله میده.
التماس دعا

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , SaMiRa.e , Bache Mosbat , fatima1537 , diligent , انرژی مثبت , Parva , hnarghani , Aurora , zeinab , eris229 , hamed_k2 , masoud69 , fateme66 , - rasool - , mohammad_13690 , mah7 , mshelman
ارسال: #۱۵
۳۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ب.ظ
دعای وقت افطار هر مانشتی
دعا می کنم انشاءالله خدا نظم و پشتکار به همه ی ما اعطا کنه Smile

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , diligent , Parva , esi , hnarghani , Aurora , zeinab , eris229 , hamed_k2 , fateme66 , - rasool - , ماه بانو , The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دعای فرج برای هر بازدید لهمشد ۳,۰۴۹ ۷۰۲,۶۰۴ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۲۹,۸۳۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  ۱۴۷ ای تی ___انتخاب رشته مهم مهم _خواهشا کمکم کنید وقت ندارم Rezaprince ۱ ۲,۲۵۱ ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۱۴۳علوم کامپیوتر در خدمت مانشتیا! dhsv ۲ ۲,۴۱۵ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: dhsv
  خواستار مساعدت دوستان مانشتی برای تهیه ی کتاب "مهندسی نرم افزار مهندس زنجانی پارسه" zahra95-IT ۲ ۲,۵۲۱ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra95-IT
Question کارشناسی نرم افزار کامپیوتر به صورت پاره وقت sina.iRoid ۲ ۲,۰۲۹ ۲۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sina.iRoid
  کمک تلگرامی به کاربران مانشتی samaneh2505 ۱۳ ۱۰,۱۶۱ ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: samaneh2505
  آیا خوندن همه دروس به جز ریاضی مهندسی ،سبب کم آوردن وقت سر جلسه کنکور میشه یا نه؟ azamcheraghi ۹ ۵,۷۴۰ ۲۶ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  درخواست آزمون های آزمایشی از اعضای محترم مانشتی erfan_icyhell ۱۸ ۱۱,۴۷۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید زارع
Rainbow کمپین اهدای کتاب مانشتی ها doost4 ۱۳ ۶,۶۷۵ ۰۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: maryam.raz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close