زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۴۳علوم کامپیوتر در خدمت مانشتیا!

ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ، توسط dhsv.)
سلام علیکم
خدمت همه رفقای مانشتی خودم عرض درود و سلامتی دارم....نماز روزه ها قبول...
اما بعد...
اولا من از سایت مانشت خیلی استفاده کردم بنابراین باید زکاتش را بدهم ... البته رتبه ام اینقدر خوب نیست که بهش افتخار کنم ولی در خدمتتون هستم...
درصد ها::
زبان ۷/۷۸
عمومی ۱۶/۳۰
اختصاصی ۲۲/۶۰
==> رتبه علوم ۱۴۳ س هوشمند ۱۱۸۳

من روش مصاحبه کردن را بلد نیستم یا نمیدونم از کی باید اجازه بگیرم که مصاحبه کنم.... البته ما در حدی نیستیم که مصاحبه کنیم ولی چون دیدم هیشکی نیس ... بنا به قاعده هیشکی نبود این آمد ... ما میخوایم مصاحبه کنیم که تجارب خودم را بزارم...

ولی خلاصش اینه که من دانشجوی ریاضیات خواجه نصیر بودم که اصن درس نمیخوندم و میلیمتری از دانشگاه اخراج نشدم و در آستانه فارغ التحصیلی ام... اینقدرم میلیمتری اخراج نشدم که خود آموزش دانشگاه گفت در این چند ساله من نمونه ای مث تو ندیده بودم که این همه واد برداره و پاس نشه .... با این وجود باید دو تا در س نظریه محاسبه و ساختمان داده را ی کاریش میکردم.... اونم با توجه به اینکه تازه از هفته آخر بهمن یواش یواش تصمیم به خوندن گرفتم!!!! ...

بقیش را بعدا ادامه میدمTongueTongue
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۵۵ ب.ظ
سلام تبریک میگیم بهتون
خیلی هم عالی با اینکه به قول خودتون میلیمتری اخراج نشدیدSmile بنظر خوب کار کردید

نظریه محاسبه و ساختمان چی شد آخرش؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ ق.ظ
RE: ۱۴۳علوم کامپیوتر در خدمت مانشتیا!
ساختمان داده را بیخیالش شدم!!! به همین راحتیWinkWink

اما نظریه محاسبه را برداشتم از اول خوندم... اومدم از سایت مانشت جلسات دکترکارگهی را دانلود کردم ... بعدش چندتا کتاب از کتابخونمون مث حل المسائل لینز و نوراللهی(حالا اسمش زیاد یادم نیست ولی ی کتاب مختصر و خلاصه بود یادم باشه بعدا برم دانشگاهمون ببینم کتابه چی بود!) اما نکته جالب این بود که فقط از یه صفحه این کتاب ۲-۳ تا سوال مستقیم در کنکور اومده بود..کفم بریدExclamationExclamationExclamationHuh

اما برگردم اینقدر با تحلیل و صبر به جلسات دکتر کارگهی گوش نمیدم و اصن روی حل کردن مسائل فکر آنچنانی نمیکردم زیرا که اکثر سوالای این درس مفهومی و غیر محاسباتی و بلکه کاملا حفظی شده وداره میشه دین و زندگی!!!! ... توصیه اکید من به همه مانشتیا اینه که اگ میخوان در علوم کامپیوتر و نه مهندسی شرکت کنن اصن درسای آقای کارگهی را با زوم مطالعه نکنن ولی نه اینکه گوش ندنا!!! باید دانلود کنید و بخونید ولی محاسباتش یا ول کنید یا بزارید آخر کار .... اوایل را با سرعت بالا بخوانید فقط یه مفهومی بدستتون بیاید بعدش فصلای آخرو با دقت بخووووووونید و تازه اونجا باید مفهومی یاد گرفته و در صورت لزومک مث دین و زندگی حفظ کنید ... لازم بذکر است اگر آن کتاب خلاصه اسمش یادم نیست را(مخصوصا صفحات خاصشو) میخوندم رتبه ام خیلی بهتر میشد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خدمت یا ارشد؟؟؟؟ feri1221 ۲ ۲,۲۸۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  تست نفوذ و میز خدمت mahsa.mahroo ۰ ۱,۷۲۸ ۰۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa.mahroo
  لطفا زود کمکم کنید در مورد ایست خدمت ضروریه mo-hammad ۱۰ ۴,۷۳۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mo-hammad
  درخواست راهنمایی دقیق برای خدمت سربازی sina.iRoid ۶ ۶,۵۱۷ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۰۵:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Question شرایط خدمت معاف از رزم با مدرک دیپلم sina.iRoid ۰ ۳,۱۵۹ ۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sina.iRoid
Question ترخیص از خدمت برای ادامه‌ی دانشگاه (نیازمند کمک) sina.iRoid ۵ ۶,۳۶۶ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: newwink
  کمک فوری برای خدمت در سپاه armangoli2000 ۱ ۳,۰۶۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Nash
  لیسانس->خدمت->کار یا لیسانس->ارشد->خدمت->کار husen ۱۳ ۶,۶۲۶ ۱۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: husen
  سوال درباره خدمت m.eskandarian ۵ ۲,۱۰۸ ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sixsixsix
  خدمت به ظاهر مقدس سربازی. با کدام توجیه منطقی؟ alirezafchh ۱ ۲,۵۲۳ ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saberz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close