زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه و ویس ساختمان داده دکتر ابراهیم مقدم

ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط هاتف.)
سلام
دیگه تبدیل شدم به هاتف جزوه نه؟ Big Grin
چند وقتی بود که تعداد بچه هایی که نیاز به جزوه ساختمان داده داشتند بالا رفته بود.
بالاخره اسکن اش کردم! این جزوه دست خط یکی از بچه های کلاسه که چون کپی اش رو داشتم فایلی که براتون گذاشتم سیاه و سفیده.
چون حجم اش ۴۰ مگابایت بود، برای اینکه بتونم آپلود کنم فایل رو ۳ تکه کردم، می تونید از لینک های زیر دانلود کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک پشتیبان جزوه که Nfe89 زحمت اش رو کشیدند:

اینم از
که بازم ایشون زحمت اش رو کشیدند.

و این هم
که آقای
زحمت اش رو کشیدند

موفق باشید.

پ.ن. : به تازگی سرور Mediafire فیلتر شده، برای اینکه بتونید از ویس هایی که آپلود شده استفاده کنید، ارسال شماره ی ۲۷ همین تاپیک دو روش معرفی شده.
پ.ن: دوستانی که به دلیل فیلتر شدن مدیا فایر قادر به استفاده از لینک های بالا نیستند به
مراجعه و از لینک های جایگزین استفاده کنند.

پ.ن: سرور مدیافایر آزاد شد! لینک های بالا سالم و قابل استفاده هستند.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mamat , Sunshine Off , arshadhoush , ssjj , ali , مازیار صفایی , Parva , tornado7451 , ali007 , farazin , mat , SarahArshad , Solaha.z , firouzi.s , انرژی مثبت , Donna , nikou , nmusavi , salehi57 , ov.argh , Majid gh , kaviresabz , reyhaneh64 , silver , fateme66 , fatima1537 , Pegasus , meghdad , رضا_ایرانی , مهشاد , Ali-B , ahmadi_development , **sara** , Manix , پشتکار , nfe89 , sohrablou , arashkk , Xilinx , happiness , mostafa_a , ehsan149 , Sanan , IT89 , pos , anyone , Aurora , mehrdad66 , alamdar_761 , MONA_STAR , sadeqzadeh , رضا صفدری , mohsen_ghp , zeinab , بهارک_۱ , misagh01 , arman405 , sulduz , unique_as14 , nomad:D , jafarir , farhud , samaneh_aftab , siloi , Mahbanoo313 , phoenix.softeng , kerm , ttiiko , nana0 , Adel01 , Payam92 , fattaneh66 , zer0ne , par4parvaz , web132 , usbsoftware , iman_g , Esmail.T , shadowdancer , pouri_sb , ekramijavid , H3NGAM3H , nafis.68 , شیوا۸۸ , kh_rouhi , mehrdad372 , M@A , bagherok , sellena , LORD0098 , nina69 , ENGii , motlagh_es , mitra66 , fatemehkh , baranchi , sybarite , eh3an2010 , saiedattar , Pakniat , aydingol , poursadeqi , tesna , faregh , Morris , pooyaa , shahbazi , comp_s , mrpking , soada , hamid88 , reza1371 , ریحان , Lover Of Science , Ella , pegahmn , sepidsal , freaphea@emeil.in , M*Gh , اس کا م , homakp , nil_abi69 , amin750 , amogharrebi , slinda , PCoDesigner , eli_f2012 , tabassomesayna , MufcTalk.com , chaka , zagroti , mahta shaker , chavir , bahman2000 , maryam banoo , azsx , Iman_k26 , ashena1 , S.AB , mshelman , mrsh1372 , targol , elham_a7 , Sakura , سعید زارع , F.N.44 , MrBob , Pure Liveliness , parazit , brusa1994 , viase , golche70 , AD342 , StudentSE , Perfect_Dream_Man
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۱ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر ابراهیم مقدم سال ۹۰
مرسی هاتف جان.
لینکهای پشتیبان در مدیافایر:

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , مازیار صفایی , ahmadi_development , هاتف , ov.argh , MONA_STAR , **sara** , sulduz , Mahbanoo313 , Payam92 , sobhan1990 , Lover Of Science , اس کا م , amogharrebi
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط nfe89.)
RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده دکتر ابراهیم مقدم سال ۹۰
کلا ۹ جلسه هست، هر جلسه دو تا ویس داره.

***ویس‌ها بطور کامل آپلود شد.***

آدرس فولدر مدیا فایرش این هست:

من استادشو خیلی دوست دارم. صدای جالبی داره .
امیدوارم به دردتون بخوره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , Sunshine Off , ov.argh , هاتف , رضا_ایرانی , sohrablou , arashkk , SarahArshad , rozh66 , sadeqzadeh , **sara** , sulduz , misagh01 , Mahbanoo313 , mnadbqn , Iman_k26 , shayesteNEY , AD342
ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ق.ظ، توسط mehrdad66.)
لینک دانلود بجای لینک پوشه
با تشکر از آقا هاتف و زحماتشون --> که هر جا اسم جزوه به میان می آید نام آقا هاتف میدرخشدWink

ایشون لینک پوشه رو داده بودن و این متعلق به زمانی بود که هنوز مدیـــافــــایـــــر عــــــــــــزیــــــــــــــز با سرویس خوبش توسط ما ایرانی ها تحریم نشده بود
و اما با تحریم شدید ماAngry، دادن لینک پوشه به سرویس
برای مستقیم شدن لینک و دانلود فایل با عدم توانایی این سایت مواجه میشوید چون قول مستقیم کردن فایل را به ما داده، نه پوشه!!!

بنده پا را فراتر گذاشته و با زحمت بسیار(با اینترنت هندلی) توانستم تک تک فایل ها را، لینک دانلودش را بدست آورده و در اینجا به شی رش برسانم انشاءالله مورد قبول واقع شود.(ما را از دعای خیر جهت افزایش سرعت و دنلود فایل ها مذکور محروم نکنید)Angel

جلسه اول

جلسه دوم

جلسه سوم

جلسه چهارم

جلسه پنجم

جلسه ششم

جلسه هفتم

جلسه هشتم

جلسه نهم

مانند مرد عمل فکر کن و مانند مرد فکر عمل نما.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , مازیار صفایی , nikou , هاتف , jazana , یاقوت سرخ , lzohreh , رضا صفدری , Xilinx , **sara** , ana_12345 , Mahbanoo313 , friendchp , nafis.68 , kh_rouhi , ریحان , MS.rezvan , mahshidq , signal_micro , Iman_k26 , ashena1 , shayesteNEY , (hana) , AD342
ارسال:
۰۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ)فانوس خیس نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید و ممنون از زحماتتون
من ۳ بخش جزوه ساختمان داده رو دانلود کردم اما متاسفانه نمیتونم استفاده کنم
در حقیقت exteract میکنم اما با error مواجه میشم
لطفا راهنمایی کنین
نزدیک به ۲ هزار دانلود داشته، ظاهرا کسی مشکلی نداشته!
دقت کنید هر سه فایل رو کنار هم بزارید و اولی رو extract کنید، نباید مشکلی باشه، لینک های پشتیبان هم هستند.
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
من توی تعداد تکرار فصل اول پوران اشکال دارم نمیدونم چطور میشه یادش گرفت تو دانشگاه استادمون میلی بیسواد بود

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ
RE: [دانلود] جزوه و ویس ساختمان داده دکتر ابراهیم مقدم
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)shahbazi نوشته شده توسط:  من توی تعداد تکرار فصل اول پوران اشکال دارم نمیدونم چطور میشه یادش گرفت تو دانشگاه استادمون میلی بیسواد بود

سلام
اگه وقت داری + حوصله شبی یادت بدم !!!

باز هوای وطنم وطنم آرزوست Heart مهر بود بر دهنم، سخنم آرزوست
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ ق.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ ق.ظ)shahram_sis نوشته شده توسط:  آین جزوه کامل کلاس نیست درسته؟چون همه سرفصل ها نیست....
بعد جلسه ۹ به بعد ادامه داشته،وویس نداریداز از جلسات؟
۲۰۰۰ نفر دانلود کردند چرا چیزی نگفتند؟یا من درام اشتباه میکنمSmile
بله جلسات آخر (یک یا نهایتا دو جلسه) نقص داره، ۲۰۰۰ نفر تا آخر جلو نرفتن هنوز Big Grin
دیگه شما به بزرگی خودتون ببخشید، چاره ای نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: iman_g , danial_atash
ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ب.ظ
موضوع بدلیل اشکال بعضی دوستان و برای طرح اشکالشون باز میشه. لطفا"خارج از موضوع پستی نزنید . ممنونم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Morris , zarisa
ارسال: #۱۰
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط Morris.)
(۰۴ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  سلام
دیگه تبدیل شدم به هاتف جزوه نه؟ Big Grin
چند وقتی بود که تعداد بچه هایی که نیاز به جزوه ساختمان داده داشتند بالا رفته بود. ...

قبل از هر حرفی باید از آقا هاتف عزیز و باقی دوستان تشکری ویژه داشته باشم بابت این ویس و جزوه عالی(هر چند جزوه کمی بد خطه ولی خیلی مفیده !)

دکتر ابراهیمی مقدم بسیار عالی درس می دهند و به نظر من این مجموعه بی نظیره !
تنها مشکلی که وجود داره اینه که این ویس ناقصه یعنی ۲ جلسه آخرو نداره !
از همه دوستان عاجزانه خواهش می کنم اگر کسی این دو جلسه آخرو داره لطفا up کنه تا ما هم استفاده کنیم.

راستش جناب مهندس Fardad-A این موضوعو بسته بودند و من از ایشون خواهش کردم تا مجددا موضوعو باز کنند. می دونم قصد ندارید تو این روزا به موضوعات مربوط به کنکور بپردازید اما از شما دوستان خواهش دارم این ویس ها رو up کنید.

(خطاب به مهندس Fardad-A) : جناب مهندس فرداد عزیز ازتون بابت باز کردن مجدد موضوع متشکرم و خواهشمندم در صورت امکان در بستن مجدد این موضوع کمی درنگ کنید چون این روزها مانشت خیلی شلوغ نیست و ممکنه من کمی دیر به پاسخم برسم.
بسیار تشکر می کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۱
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ب.ظ
سلام خدمت دوستان.
گویا هنوز خبری نیست !
از همه خواهش دارم هر کسی دو جلسه آخرو داره لطفا آپ کنه !
باور بفرمایید نیاز حیاتی دارم.

ممنون.
ارسال: #۱۲
۲۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ ب.ظ
جلسه ششم۲ خرابه :-(
ارسال: #۱۳
۲۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط Morris.)
(۲۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۰ ب.ظ)۱مستانه نوشته شده توسط:  جلسه ششم۲ خرابه :-(

تصحیح شد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۴
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ق.ظ
سلام من دانلود کردم ۱۸۸ صفحه ست درسته؟
نمیدونم چراهر ۳تاش یکیه؟!
ارسال: #۱۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ق.ظ
دوستان به نظر من از خیر این جزوه و ویس بگزرین حوصله ندارم کلی توضیح بدم ولی کلی اشکال تو بحث گراف و درخت داره
کلا حل کردن هام پیچوندنه اصلا یاد نمیگیرن عمرا!!
کلا هم املا نوشتن هست تا یاد گیری
وقتتون رو حروم نکنین باهاش!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۷۷ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۱ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۳۸ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۲۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close