زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیلم انگلیسی ساختمان داده ها و الگوریتم - دانشگاه کالیفرنیا

ارسال:
۰۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ب.ظ، توسط sybarite.)
سلام دوستان عزیز
چند مدتی بود که از سایت مکتب خونه مجموعه ای از فیلم های آموزشی آکادمیک به زبان فارسی و انگلیسی رو استفاده میکردم . مدتی هم هست برخی سایت ها بدون رعایت حق کپی رایت اونها که مشتمل بر رایگان بودن و عدم مجوز فروش هست اونها رو می فروشند . من خواستم با معرفی این مجموعه ها به شما هم به شما لینک های آموزشی مفیدی که خودم حقیقتا ازشون استفاده بردم رو معرفی کنم و هم تشکری بابت عوامل تهیه اونها و اساتید محترم کرده باشم .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: m450ud , ماه بانو , mns2000 , azad_ahmadi , black_knight , masume_ml , homakp , Good! , shaho.ak , بنفشه , احسان مومنی , مهرانگیز , A V A , mahyamk , bahman2000 , Bahar_HS , fatemeh69 , نیمانوری
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ق.ظ
من هم اونها رو دیدم. واقعاً شرم آوره. البته اونها با انواع و اقسام توجیهات کارشونو قانونی جلوه میدن و میگن ما برای اونهایی که وقت دانلود کردن ندارن آماده کردیم.

یه سئوال: این فیلم آموزشی به درد کنکور ارشد میخوره یا بی خیالش بشیم بهتره؟
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ ق.ظ)pejvak61 نوشته شده توسط:  یه سئوال: این فیلم آموزشی به درد کنکور ارشد میخوره یا بی خیالش بشیم بهتره؟
من کمی استفاده کردم . اگر زبونتون قوی هست خیلی خیلی مفیده . اما با زبان متوسط اذیت میشید و فقط موردی یا سرفصلی می تونید استفاده کنید . اگر پایه زبانتون ضعیفه بی خیالش بشید . من چون پایه زبانم متوسطه موردی و در سرفصلها یی که اشکال داشتم استفاده کردم . ای کاش زیر نویس هاشو یکی پیدا کنه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: pejvak61 , الناز شاکردوست
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ ب.ظ
RE: فیلم انگلیسی ساختمان داده ها و الگوریتم - دانشگاه کالیفرنیا
من بعضی فصل هاشو دیدم واقعا خوب توضیح داده مثالاشم خیلی خوبه Smile
البته چون زبانم خوب نبود مجبور میشدم چندین بار ببینم تا درک کنم همه مطالب رو ، موردی خیلی خوبه ادم به مشکل میخوره

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۰۲ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۱۹۶ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۲۳ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۶ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  ۷ قانون طلایی یادگیری آسان مکالمه زبان انگلیسی morweb ۱۲ ۱۰,۹۳۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۱,۹۷۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close