زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۶۰۶
۱۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۲۰ ب.ظ
اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud , crevice , roghaye14 , SepidehP , RASPINA , ele , Avril89
ارسال: #۴۳۶۰۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۱:۴۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[تصویر:  451698_jfi_92677ef39208186976f74165d9ab0...lpaper.jpg]

بی تو با شمع، علی تا به سحر می سوزد
شمع می میرد و او بار دگر می سوزد
یک نفر مثل درختان سپیدار بلند
در خیالش همه شب بین دو در می سوزد

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , blackhalo1989 , alma1988 , big cloud , NP-Cσмρℓєтє , crevice , roghaye14 , SepidehP , RASPINA , ezra , Avril89 , فاطمه سلیمانی , shahlaj
ارسال: #۴۳۶۰۸
۱۱ بهمن ۱۳۹۶, ۰۹:۱۰ ب.ظ
دوستان کسی اینجا دانشجوی «علم‌ و صنعت» نیست؟

ارسال: #۴۳۶۰۹
۱۱ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ ب.ظ
دراین دل شب

میان های وهوی تاریکی

دلت رابه همان خدایی بسپار

که یک کهکشان رامعلق نگه داشته

تا تو آرام بخوابی....
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۳۶۱۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۰۶ ق.ظ، توسط دختر مهربان.)
دلم برات تنگ شده

خیلی

کجایی بی معرفت

قرار نبود همدیگه رو تنها بزاریم

چرا من رو قولم موندم و تو ...... !

مگه نمیگن قول فقط قولِ مردونه؟

پس چرا قولِ دخترونه ی من ، فقط مردونه بود؟

کجایی

دلم برات تنگ شده

خیلی خیلی خیلی SadConfused

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986
ارسال: #۴۳۶۱۱
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ ق.ظ
چقدر جالبه یه وقتایی که...
ارسال: #۴۳۶۱۲
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۱۱:۰۰ ق.ظ
زگیتی دو کس را سپــاس...
یکی حق شنــاس و یکی حــد شناس!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , SepidehP , پرهوده , ele
ارسال: #۴۳۶۱۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  چقدر جالبه یه وقتایی که...
داستان نویسیه؟ با جملات مناسب باید کاملش کنیم؟Smile

چقد جالبه یه وقتایی که همون حدسی که میزنم درست درمیاد و ...

عه نمیدونم از کی دارم دماوندو فتح میکنم:-)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , crevice
ارسال: #۴۳۶۱۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۲:۰۰ ب.ظ
هر چی بیشتر تو شغل جدیدم تخصص پیدا میکنم. به ضعف کد نویسای ایرانی و سایت های طراحی شده با CMS های مختلف بیشتر پی میبرم . چرا آخه نمیخوایم یه تکنولوژی را به درستی استفاده کنیم. کیفیت را فدای کمیت نکردن خیلی مهمه. سایتی که با ۱۵۰ تا ۲۰۰ تومن طراحی میشه دیگه مشخصه چی در میاد از توش. تازه معتقدند سایتشون بهترین سایته و اصلا مشاوره نیاز ندارن UndecidedUndecidedDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۳۶۱۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۵:۴۶ ب.ظ
+ پستای مربوط به شهرا و قومیتا رو خوندم برام جالب بود نظرات مختلف درباره شهرا و آدمای اونجا.

+ آواتار آقای بلک و دیدم یادم افتاد چند وقت پیش میخواستم برم ژوراسیک پارک. چرا نرفتم؟!!

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۳۶۱۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۱۹ ب.ظ
آدم تو یه برهه ای از زندگیش فکر میکنه دنیا یعنی خانواده خودش؛ پدرش، مادرش... بعد که کمی زمان میگذره و میفته تو سن رشد فکر میکنه داره همیشه محدود میشه دنیا یعنی بیرون، آدماش، پدر مادرای دیگران.... یه مدت دیگه هم میگذره و یکم پخته میشه، فقط یکم.... میبینه دنیا یعنی پدرش، یعنی مادرش، یعنی خانواده‌ش... میبینه خودش یعنی خانواده اش...
الان میفهمم هیچ وقت از جانب خانواده م محدود نشدم، الان میفهمم چقدر بهم پرو بال میدادن و میدن... حس میکنم وقتی کنارم ان یه سر و گردن بلندترم...
خیلی خوبه که پدر مادرها بچه هاشونو بفهمن، خصوصاً بعضی‌ها که توی خانوادشون شکاف عمیقی دارن بین جهان پدر مادرها و جهان بچه ها...

+ بعضی ها دوست دارن به هر موضوعی از جنبه ی منفی نگاه کنن، چیزی که آدمو خیلی آزار میده، حتی اگه موضوع به تو مربوط نباشه، یا حتی اگه موضوع خیلی شخصی نباشه. شاید هم آدمای منفی مثله کیسه زباله سربسته هستند، بو میدن حتی اگه حرف نزنن، مثلاً با نگاهشون؛ یا حتی با حرف نزدنشون!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , diligent , pioneer01 , پرهوده
ارسال: #۴۳۶۱۷
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ
سلام دوستان
من برای برنامه نویسی با ‍پایتون نیاز به کمک دارم
من میخوام کد نایو بیزین رو در pycharm اجرا کنم ولی وقتی run میکنم این ارور رو میده:
No module named 'numpy'
در صورتیکه کتابخونه numpy رو نصب کردم
ارسال: #۴۳۶۱۸
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط salam5.)
چندتا از دوستامون باهم رقابت دارن
مثلا وقتی یکیشون یه تولد میگیره، نفر بعدی باید یه تولد بگیره از اون سرتر، که چش قبلی در بیاد
واسه یه بچه ی دو ساله تولدی گرفتن در حد یه عروسی مفصل و پر خرج، تم دادن همه ی مهمونا باید لباس قرمز و مشکی میپوشیدنConfused
امروز تولد خود دوستمون بود یه تولد جمع و جور گرفتن، تم شون سفید مشکی بودConfused
چند روز دیگه ولنتاینه، یعنی قشنگ سرگرم ن ها

آدما با هم متفاوت ن خیلی، لابد حال میکنن با این کارا، ولی من روح م با این همه تجمل سازگار نیست، پسش میزنه، هیچ وقت دوست نداشتم اینجوری زندگی کنم، یه زندگی بی سر و صدا و ساده رو ترجیح میدم به این همه تجمل و شلوغ کاری

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , pioneer01 , RASPINA , crevice , ele , anne.shirley , alma1988
ارسال: #۴۳۶۱۹
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۸ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  چندتا از دوستامون باهم رقابت دارن
مثلا وقتی یکیشون یه تولد میگیره، نفر بعدی باید یه تولد بگیره از اون سرتر، که چش قبلی در بیاد
واسه یه بچه ی دو ساله تولدی گرفتن در حد یه عروسی مفصل و پر خرج، تم دادن همه ی مهمونا باید لباس قرمز و مشکی میپوشیدنConfused
امروز تولد خود دوستمون بود یه تولد جمع و جور گرفتن، تم شون سفید مشکی بودConfused
چند روز دیگه ولنتاینه، یعنی قشنگ سرگرم ن ها
آدما به اندازه دغدغه هاشون بزرگن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA , diligent , salam5 , crevice , anne.shirley , alma1988
ارسال: #۴۳۶۲۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۶, ۰۷:۳۹ ب.ظ
وقتی کسی رو در co-author اسکالر اضافه می کنیم پیغامی براش می ره؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۶,۷۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۱۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۰۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close