زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۱۸۶
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  mersi azizam[تصویر:  heart.gif][تصویر:  heart.gif]
persian ra add kardam.options va keys to change layout az koja peyda konam?
از گوگل
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA , The BesT
ارسال: #۴۳۱۸۷
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ ق.ظ
فکر یک چیزی امروز خیلی عذابم داد... خیلی...
اینکه وسط دریا گرفتار آتش مهیب بشی... ته دنیا دقیقاً یعنی همین‌جا. نه راه پس می‌مونه نه راه پیش. یا باید طعمه آب شی یا آتش...
و به قول اهورا ایمان:
تو را می‌سپارم به دامان دریا
ارسال: #۴۳۱۸۸
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ق.ظ، توسط crevice.)
بزن بیرون همون وقتای تلخی؛ که دردات گُر میگیرن توی سینه******نزار یادت بره دنیا دو روزه؛ نزار غصه توی قلبت بشینه
بزن بیرون بدون عقل و منطق؛ یکم دیوونگی خوبه همیشه******تموم زندگی قد یه لحظه س؛ نگو فردا و پس فردا چی میشه
سیاوش قمیشی - طبیعت
-----------
نزدیکای ۳ صبح/وسط ناکجا آباد/ سگها پارس میکنن/ هوا سگی سرده/اخلاقم سگی آرومه!/سکوتِ مشکوکِ نا کجا آباد چه خوبه/ینی آش پیدا میشه این وقت شب میچسبه توی این سرما -_-

فک کنم میخاد زلزله بیاد! حدود ۱۰ تا سگ از کنارم دویدن و رفتن! خلاصه شانس اوردیم -_- یجوری فرار میکردن انگار که چی! آخر شب نیاین سمت کوه و از این داستانا خلاصه (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Saman , Milestone , RASPINA
ارسال: #۴۳۱۸۹
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ق.ظ، توسط sss.)
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فک کنم میخاد زلزله بیاد! حدود ۱۰ تا سگ از کنارم دویدن و رفتن! خلاصه شانس اوردیم -_- یجوری فرار میکردن انگار که چی! آخر شب نیاین سمت کوه و از این داستانا خلاصه (:
سگ هم سگ های قدیمSmile
اگر زلزله به رفتار سگا بود که این جا باید با خاک یکسان شده بود تا حالاSmile تو این مدت که جغد شده بودم، تا صبح صدای پارس دسته جمعی شونو میشنیدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Milestone
ارسال: #۴۳۱۹۰
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ق.ظ، توسط pioneer01.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[تصویر:  450830_auen_2018-01-15_10.37.48.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Milestone , sss , SepidehP , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۳۱۹۱
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۵۸ ق.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بزن بیرون همون وقتای تلخی؛ که دردات گُر میگیرن توی سینه******نزار یادت بره دنیا دو روزه؛ نزار غصه توی قلبت بشینه
بزن بیرون بدون عقل و منطق؛ یکم دیوونگی خوبه همیشه******تموم زندگی قد یه لحظه س؛ نگو فردا و پس فردا چی میشه
سیاوش قمیشی - طبیعت
-----------
نزدیکای ۳ صبح/وسط ناکجا آباد/ سگها پارس میکنن/ هوا سگی سرده/اخلاقم سگی آرومه!/سکوتِ مشکوکِ نا کجا آباد چه خوبه/ینی آش پیدا میشه این وقت شب میچسبه توی این سرما -_-

فک کنم میخاد زلزله بیاد! حدود ۱۰ تا سگ از کنارم دویدن و رفتن! خلاصه شانس اوردیم -_- یجوری فرار میکردن انگار که چی! آخر شب نیاین سمت کوه و از این داستانا خلاصه (:
نقش سگ در شاعرانه های ایشان پر رنگ بود
خوبه سگا از کنارت رد شدن واقعا سگای منطقه ما خیلی بی جنبه بازی در میارن؛تو میخوای رد بشی عربده میکشن و دنبالت میکنن
عشقم این حرکتای و گشت و گذارای نیمه شبه ؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Milestone , RASPINA
ارسال: #۴۳۱۹۲
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۸ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بزن بیرون همون وقتای تلخی؛ که دردات گُر میگیرن توی سینه******نزار یادت بره دنیا دو روزه؛ نزار غصه توی قلبت بشینه
سیاوش قمیشی - طبیعت
-----------

نقش سگ در شاعرانه های ایشان پر رنگ بود
به نکته ی خوبی اشاره کردید،لایک Big Grin

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Milestone , Saman
ارسال: #۴۳۱۹۳
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۲۴ ب.ظ
بِه از این چه شادمانی؟
که تــHeartــو جـانی و جهانی..

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۳۱۹۴
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۳۵ ب.ظ
نمی‌دونم چرا هر سگ و گربه و کلا هر حیوون آواره و گشنه و تشنه‌ای باید بین این همه آدم تو خیابون راست بیفته دنبال من! Blush صبح یک بسته نون قندی کشمشی دوقلو خریده بودم Shy بعد دیدم یه سگه داره تعقیبم می‌کنه، لعنتی چشای خیلی مظلومی هم داشت اصلا نمی‌تونستم بی‌خیالش بشم! Undecided گفتم نمی‌خوره ولی خب بزار من حداقل دین خودم رو ادا کنم بهش و یه تکه نون قندی بندازم واسش! |: دیدم عه! در کسری از واحد زمان قورتش داد! Confused مگه سگ هم از این چیزها می‌خوره؟! -_- هیچی دیگه قشنگ تو کل مسیر باهام همراه شد و کل نون قندی‌هام رو خورد! Blush یعنی یه بار خواستم اول صبح نون قندی داغ بخورما! هییییییییییییییییییع! -_- |||:

(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فک کنم میخاد زلزله بیاد! حدود ۱۰ تا سگ از کنارم دویدن و رفتن!

سوالی که ذهنم رو درگیر کرده اینه که ارتباط وجود اون سگ‌ها با احتمال وقوع زلزله چی بود؟ Big Grin
هرچی فکر می‌کنم نتونستم درک کنم اینو هنوز! Big GrinTongueSmile)))
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Saman , diligent , pioneer01 , James Sullivan , sss , RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۳۱۹۵
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ ب.ظ
تو زندگیم چند روز بوده که انقدر اعصابم داغون بوده که سر هر مسئله‌ای و به هر بهانه‌ای با عالم و آدم درگیر شدم‌. انقدر حالم بد بوده که فکر کردم فردا صبحش دیگه از خواب بیدار نمی‌شم. اما فرداش دوباره بیدار شدم با یک حس عجیب. انگار تمام قطارهای مترو تهران - کرج با تمام واگن‌های دوطبقه‌شون از روی روحم رد شده باشند و لهِ لهِ له شده باشم.
انگار تو سکوت بعد از یک فاجعه تک و‌ تنها نشسته باشم و بدون اینکه توان فکر کردن به اتفاقاتی که اُفتاده رو داشته باشم، گیج و منگ فقط به روبروم زل زده باشم.
و امروز هم یکی از همون روزهاست...
باید یه فکری برای این اوضاع و احوال کنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۳۱۹۶
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۱۰ ب.ظ
دکتر فیلی دانشگاه تهران رو هم کسی نمیشناسه اینجا؟

ارسال: #۴۳۱۹۷
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۲۲ ب.ظ
الان از بیرون اومدم؛
یه مرد مسن با لباسای تمیز ولی کهنه؛ بدون هیچ نشونه ای از حیله و فریب جلوم رو گرفت؛ از بس از چشمم آب میومد کلا از کنارش رد شدم؛ بعد با خودم فکر کردم اینقدر نفهم بازی در نیار؛ اصا بپرس ببین مشکلش چیه؛ بعد با دقت گوش ندادم چی میگه؛ گفت درگیر ۷ تومنم که زنم رو با تاکسی ببرم فلان جا ؛ با کلی شرمنده و رووم سیاه و منم گفتم دور از جونت؛ و گفت بیا خودت پولو حساب کن؛ یعنی من قسم میخورم دروغی در کارش نبود و من جز یه عابر بانک و ده تومنی چیزی نداشتم و همونم بهش دادم؛ بعد با خجالت و دزدکی توو جیبش گذاشت
حالا ده تومن من نه اونو از بدبختی نجات میده و نه منو ثروتمند میکنه؛
داستان هم میشه خیلی تراژیک تر و ادبی تر تعریف کرد؛ اما خداوکیلی عین واقعیته که گفتم؛ قبل این آقا هم یه معتاد ازم کمک خواست که کلا رد شدم ازش چون هاوار میکرد این داغونه و اصلا نباید به معتاد به این شکل کمک کرد.
======
نتیجه داستان اینه : کشور فاسد ما؛ همه ما رو به پرتگاه سقوط میبره؛و خدا رو شکر ذهنم روشنه که درصد بالایی به این حرف اعتقاد دارن و اونا هم که ندارن به زودی اعتقاد پیدا میکنن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , crevice , James Sullivan , sss , moa-ari , SepidehP , ele , big cloud
ارسال: #۴۳۱۹۸
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۴۶ ب.ظ
ماکارونیم تند شد -_- همش یه فلفل انداخته بودم توش :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , crevice , SepidehP
ارسال: #۴۳۱۹۹
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۲:۵۵ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  و اونا هم که ندارن به زودی اعتقاد پیدا میکنن

"بالا بروید یا پایین بیایید، اصلاً قرآن را بر سر جامعه‌ای پهن کنید، مادام که در آن جامعه در یک سو گرسنه بیچاره از سرما لرزان وجود دارد و از سوی دیگر متنعمان برخوردار از همه چیز، این جامعه لجن است، تمام چهره‌اش را هم که با قرآن بپوشانید باز لجن است."
دکتر شهید بهشتی / بایدها و نبایدها / نشر بقعه

[تصویر:  450840_Faghr.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , James Sullivan , sss , moa-ari , SepidehP , ezra , ele , big cloud
ارسال: #۴۳۲۰۰
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۲۱ ب.ظ
کاش داور دوم هام داور اول بودند. هم داخل هم خارج.
داور دوم ها الکی هستند؟ تحت چه شرایطی اونایی که اولویت دوم هستند انتخاب می شن؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۷۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close