زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۳۲۰۱
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۳:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
تا اینجای کار، تندیس زرشکِ طلاییِ لهجه رو به لهستانیا میدم -_-

شادزی، با اولین ریوایز ۲۰۱۸ با طعم ایمپکت فکتور ۱/۶ TongueBig Grin

(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  سوالی که ذهنم رو درگیر کرده اینه که ارتباط وجود اون سگ‌ها با احتمال وقوع زلزله چی بود؟ Big Grin
هرچی فکر می‌کنم نتونستم درک کنم اینو هنوز! Big GrinTongueSmile)))
آخه میگن سگ انسان نجیبی است Big Grin والا میگن حیوونها زودتر از انسان ها از بلایای طبیعی خبردار میشن(حس ششم).
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۲۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  داور دوم ها الکی هستند؟ تحت چه شرایطی اونایی که اولویت دوم هستند انتخاب می شن؟
اگه منظورتون پیپره؛ هیچ کدوم به هیچ کدوم ارجحیت نداره. اگه یکی از داورا بزنه بترکونه کارو؛ حالا چه نفر اول و چه دوم، کار خودشو کرده دگ..
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  به نکته ی خوبی اشاره کردید،لایک Big Grin
کلن شب سگی ای بود Sleepy
ولی خارج از شوخی خیلی سگای ملوسی بودن؛ فقط داشتن همو تیکه پاره میکردن آخر کاریBig Grin

(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  باید یه فکری برای این اوضاع و احوال کنم...
طبق چند تا پست اخیرتون میتونم حدس بزنم که مشکل شما زیاد از حد اهمیت دادن به دنیای دور و برتونه! و اخبار. اخبار و کشته شدن و ... مهمن ولی نه به اون اندازه ای که من زندگی مو تحت الشعاعش قرار بدم واسش. همیشه سعی میکنم از کنار این مسائل بگذرم هرچند واقعا یه مدته سخت شده گذشتن از این مسائل. شاید خیلیا توی ذهنشون بگن این چه انسان بی غیرت و فلانیه...؛
ولی تا حالا فکر کردین اگه بجای هفته ای یکبار عذای عمومی داشتن و استوری های تسلیت پی در پی داشتن؛ هفته ای یک جشن سراسری در یکی از نقاط این کشور داشتیم نرخ شادی و امید به زندگی مردم چه تتفاوتی میکرد؟... اصن کاری به نرخ بیکاری و اینا ندارم... مشکلات جامعه ی ما ریشه ای تر و فراتر از گرانی و نرخ بیکاریه؛ خیلی بیشتر..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , pioneer01 , sss , James Sullivan , Milestone
ارسال: #۴۳۲۰۲
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۴۲ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۵۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  طبق چند تا پست اخیرتون میتونم حدس بزنم که مشکل شما زیاد از حد اهمیت دادن به دنیای دور و برتونه! و اخبار. اخبار و کشته شدن و ... مهمن ولی نه به اون اندازه ای که من زندگی مو تحت الشعاعش قرار بدم واسش. همیشه سعی میکنم از کنار این مسائل بگذرم هرچند واقعا یه مدته سخت شده گذشتن از این مسائل. شاید خیلیا توی ذهنشون بگن این چه انسان بی غیرت و فلانیه...؛
ولی تا حالا فکر کردین اگه بجای هفته ای یکبار عذای عمومی داشتن و استوری های تسلیت پی در پی داشتن؛ هفته ای یک جشن سراسری در یکی از نقاط این کشور داشتیم نرخ شادی و امید به زندگی مردم چه تتفاوتی میکرد؟... اصن کاری به نرخ بیکاری و اینا ندارم... مشکلات جامعه ی ما ریشه ای تر و فراتر از گرانی و نرخ بیکاریه؛ خیلی بیشتر..

سلام.
اُمیدوارم خوب باشید.

بله. اینکه اتفاقات ناگواری که برای هم‌وطنام میفته بسیار ناراحتم می‌کنه درسته.
اما تمام مسئله این نیست.
دردم اینه که مشکلاتی داریم که شاید در بخشیش خودمون مقصر نباشیم اما در بخش زیادیش مؤثر و مقصریم.
می‌سوزم وقتی می‌بینم افراد مفسد به‌پشتوانه پول، یک عده مزدور و البته سادگی و بی‌اطلاعی و شایدم خودبه‌خواب‌زدگی عده‌ای از مردم روی مسند قدرت می‌نشینند و هر روز بیشتر از دیروز خون ملت رو تو شیشه می‌کنند. بحثم اصلاً چپ و راست و جناحی و حزبی نیست.کلی صحبت می‌کنم.
درد داره برام وقتی می‌بینم کسی که مرد کاره و وعده دروغ و بچه‌گول‌زنی نمی‌ده انتخاب نمی‌شه اما اهل دروغ و فریب به مردم حاکم می‌شن.
درد داره وقتی کسی رو می‌بینم که زندگی خودش درست نیست اما چشم و گوش بسته سراغ لیست حامیان منافع فلانی رو ازم می‌گیره. یک لحظه هم فکر نمی‌کنه این همه سال از منافع فلانی و بچه‌هاش چی به اون و باقی مردم رسیده...؟
درد داره وقتی می‌بینم اونی که دلسوز واقعی مردمه و پرونده‌اش پاکه غریب مونده، حرفاش شنیده نمی‌شه و آخر کار هم فقط بی‌رحمانه بهش حمله می‌شه.
درد داره وقتی بانکداری ربوی کمر مردم رو شکسته... از نردیک می‌بینم یک‌عده متخصص مدتها وقتشون رو شبانه‌روز می‌ذارن و راهکاری که هم مورد تأیید اهل اقتصاده و هم علمای دین ارائه می‌دن اما پیش پاشون سنگ‌اندازی می‌شه و ایرادات بی‌اساس بهشون گرفته می‌شه.
درد داره وقتی از زبون خود کسی که مسئول یک پرونده قاچاق چیزی که نمی‌خوام اسم‌شو بیارم بوده (سال‌ها قبل) می‌شنوم که وقتی ردپای یک وزیر رو اثبات می‌کنه از کار عزل می‌شه. اما همون جماعت اهل ریا و تزویر محبوبیت‌شون بیشتر شده...
درد داره وقتی طرف مشورت مردم کشورم شده چند تا بازیگر دیپلمه، اما وقتی یک آدم اهل علم به وضعیت موجود اعتراض می‌کنه چشم و گوش بسته بهش تاخته می‌شه.
و خیلی چیزای دیگه...
درسته که زندگی به بدترین شکل ممکن بهم ثابت کرد که روی هیچ‌کدوم از اطرافیانم حتی خانواده‌ام هم نباید حساب کنم و فقط و فقط باید به خودم متکی باشم، اما خب برای دل‌خوشی همون یک مورد مثال‌نقض خوبم هم کافیه. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , SepidehP
ارسال: #۴۳۲۰۳
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط pioneer01.)
?Are you scared of the things that they might put you through
?Does it make you wanna hide the inner you
Youre not the only one so let them criticize
Youre untouchable when you realize
Change, change your life, take it all
Become what youve always known
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , crevice , Milestone
ارسال: #۴۳۲۰۴
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۱۲ ب.ظ
خداوکیلی چه وضعیه اینا صحبت میکنن من هیچی نمیفهمم -_- :||||
ارسال: #۴۳۲۰۵
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۲۱ ب.ظ
امروز شروع به مطالعه کتاب مستطاب "تذکره اندوهگینان" حسام‌الدین مطهری کردم، هنوز چند صفحه نخونده خوابم بُرد... الآن یادش هم که اُفتادم خمیازه کشیدم.
ادبیات کهن پارسی رو خیلی دوست دارم، اما به‌شدت خواب‌آوره...
ارسال: #۴۳۲۰۶
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۰۹ ب.ظ
اخه دو روز پشت هم امتحان میشه مگه:|
اونم ۸ صب
خستم ://////////////
:/:\: /:\: /:\: /:\
ارسال: #۴۳۲۰۷
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط Paraande.)
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  می‌سوزم وقتی می‌بینم افراد مفسد به‌پشتوانه پول، یک عده مزدور و البته سادگی و بی‌اطلاعی و شایدم خودبه‌خواب‌زدگی عده‌ای از مردم روی مسند قدرت می‌نشینند و هر روز بیشتر از دیروز خون ملت رو تو شیشه می‌کنند. بحثم اصلاً چپ و راست و جناحی و حزبی نیست.کلی صحبت می‌کنم.
دوست گرامی شما دقیقا موضعتون چیه ؟ تو چندتا پست قبل به یکی از کاربرا که از مسئولین انتقاد کرده بود گفتین یاوه گو! حالا خودتون دارین صحبت هایی از همین دست میکنین!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۳۲۰۸
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ ب.ظ
یه کم خسته ام از این وضع
خیلی تلاش میکنم روحیه خوبی داشته باشم ولی مگه میشه چشم هام را روی واقعیت های جامعه ببندم
کاش کشورمون رنگ شادی به خودش می دید
زلزله کرمانشاه بعد هم اعتراض های مردم و این وضعیت خشکسالی و الان حادثه کشتی سانچی و .... و ... و...

آدم دلش میخواد بذاره بره از این غمکده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , crevice , nlp@2015 , SepidehP , Milestone , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۴۳۲۰۹
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  می‌سوزم وقتی می‌بینم افراد مفسد به‌پشتوانه پول، یک عده مزدور و البته سادگی و بی‌اطلاعی و شایدم خودبه‌خواب‌زدگی عده‌ای از مردم روی مسند قدرت می‌نشینند و هر روز بیشتر از دیروز خون ملت رو تو شیشه می‌کنند. بحثم اصلاً چپ و راست و جناحی و حزبی نیست.کلی صحبت می‌کنم.
دوست گرامی شما دقیقا موضعتون چیه ؟ تو چندتا پست قبل به یکی از کاربرا که از مسئولین انتقاد کرده بود گفتین یاوه گو! حالا خودتون دارین صحبت هایی از همین دست میکنین!!
یعنی زیر ده ارسال طول کشید که به نتایج شگفت انگیز من نائل بیان،احساس قدرت میکنم اصاTongueBig Grin
(پست شوخیه) انشاالله که داستان نمیشه

(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یه کم خسته ام از این وضع
خیلی تلاش میکنم روحیه خوبی داشته باشم ولی مگه میشه چشم هام را روی واقعیت های جامعه ببندم
کاش کشورمون رنگ شادی به خودش می دید
زلزله کرمانشاه بعد هم اعتراض های مردم و این وضعیت خشکسالی و الان حادثه کشتی سانچی و .... و ... و...

آدم دلش میخواد بذاره بره از این غمکده
سلام خانم راسپینا،
والا یه خبر خیلی فاجعه تر هم در راهه، انشاالله که درست نباشه،
راجع به انفجار مهیب کرمانشاه!!!
انشالله که پیکنیک بودهBig Grin
ارسال: #۴۳۲۱۰
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  می‌سوزم وقتی می‌بینم افراد مفسد به‌پشتوانه پول، یک عده مزدور و البته سادگی و بی‌اطلاعی و شایدم خودبه‌خواب‌زدگی عده‌ای از مردم روی مسند قدرت می‌نشینند و هر روز بیشتر از دیروز خون ملت رو تو شیشه می‌کنند. بحثم اصلاً چپ و راست و جناحی و حزبی نیست.کلی صحبت می‌کنم.

سلام.
اولاً بنده در اوج اعصاب‌خوردی دیروزم اشتباه کردم و با کلام تند صحبت کردم و بعد هم بسیار پشیمان شدم و از ایشون هم معذرت‌خواهی کردم. پس دلیلی نداره اون عبارات نادرست توسط دیگران تکرار بشه.
و اما بعد...
نقطه اختلاف‌نظر ما کاملاً مشخصه.
عبارتی که ایشون در مورد کلیت نظام به کار بردند عبارت نادرستی بود و تر و خشک و پاک و ناپاک رو با هم سوزوندند.
و البته بکار بردن چنین عبارت عوامانه‌ای از ایشون بعید بود.
به هر حال... بگذریم.
بهتره با هر تفکری که داریم به قوانین مانشت احترام بذاریم و بحث سیاسی نکنیم.
ارسال: #۴۳۲۱۱
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  [quote='reticent' pid='450845' dateline='1516018360']
عبارتی که ایشون در مورد کلیت نظام به کار بردند عبارت نادرستی بود و تر و خشک و پاک و ناپاک رو با هم سوزوندند.
من برم یه لیوان اسید بخورم بخوابمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: moa-ari
ارسال: #۴۳۲۱۲
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  سلام.
اولاً بنده در اوج اعصاب‌خوردی دیروزم اشتباه کردم و با کلام تند صحبت کردم و بعد هم بسیار پشیمان شدم و از ایشون هم معذرت‌خواهی کردم. پس دلیلی نداره اون عبارات نادرست توسط دیگران تکرار بشه.
و اما بعد...
نقطه اختلاف‌نظر ما کاملاً مشخصه.
به هر حال... بگذریم.
بهتره با هر تفکری که داریم به قوانین مانشت احترام بذاریم و بحث سیاسی نکنیم.
سلام امیدوارم علت ناراحتتیون از بین رفته باشه. منم اصلا قصد بحث سیاسی یا غیرسیاسی ندارم ولی برام سوال شد این تغییر موضع. امیدوارم موفق باشین.
ارسال: #۴۳۲۱۳
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۲۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  سلام امیدوارم علت ناراحتتیون از بین رفته باشه. منم اصلا قصد بحث سیاسی یا غیرسیاسی ندارم ولی برام سوال شد این تغییر موضع. امیدوارم موفق باشین.

موضع من از اول هم مشخص بوده و تغییری نکرده.
از محبت‌تون هم ممنونم دوست عزیز. Smile
سعادتمند باشید.
ارسال: #۴۳۲۱۴
۲۵ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین و بهترین داشته م رو فدای خواسته ی قلبی و ذهنیم کردم Big Grin

شاید کمی دیر این کارو کردم اما دیه کردمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۳۲۱۵
۲۶ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۲۳ ق.ظ
چقد دلم نمیخواد با آدمای جدید آشنا بشم
‏چقد حوصله هیشکیُ ندارم...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: moa-ari

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close