زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۶۶۶
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
بارون بارون.....................
اینجا از دیروز بارون میاد

روزهای بارانی من به یاد تو تمام کوچه های شهر قدم میزدم ولی اینار
تمام خاطراتت را زیر باران بردم
همه راشست حال من ماندم ویه ذهن خالی
چه قدر آسوده ام امروز

الکی همین الان یعنی من شعر گفتم

فی البداهه بدون هیچ ویرایشی.دوستان اگه دوست داشتن شعر را ادامه بدن
حق کپی رایت محفوظه البته فقط برای این انجمن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , stateless , SepidehP
ارسال: #۳۴۶۶۷
۰۶ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بارون بارون.....................
اینجا از دیروز بارون میاد

روزهای بارانی من به یاد تو تمام کوچه های شهر قدم میزدم ولی اینار
چه قدر آسوده ام امروز

الکی همین الان یعنی من شعر گفتم

فی البداهه بدون هیچ ویرایشی.دوستان اگه دوست داشتن شعر را ادامه بدن
حق کپی رایت محفوظه البته فقط برای این انجمن

روزهای بارانی من به یاد تو در تمام کوچه های شهر قدم میزدم ولی این بار
چه قدر آسوده ام امروز
گویی که از اول نبودی و من تا به حال عاشقت نشده ام و
هیچ وقت با تو در آن خیابان زیر باران قدم نزده ام
گویی دیگر صدای خنده های تو در ذهنم نمیپیچد
که موهای خیس شده ی مرا مسخره میکردی
چه قدر آسوده ام از اینکه دیگر به یادت نیستم
حتی زیر باران حتی با چشمان پر اشک

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , RASPINA , SepidehP , stateless
ارسال: #۳۴۶۶۸
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ، توسط Menrva.)
.......

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۴۶۶۹
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ق.ظ
فکر کنم واسه هممون پیش میاد اوقاتی که به خودمون می گیم : اگه برگردم به گذشته و از اول شروع کنم , دیگه می دونم باید چکار کنم !
خودم اوستا این کارم Cool

هیچی دیگه فقط چون تجربه زیاد دارم اینو بگم که تو همچین لحظاتی , چایی با این شعر صائب خیلی میچسبه Cool

تابه فکر خود فتادم، روزگار از دست رفت ــــــــــــ تا شدم از کار واقف، وقت کار از دست رفت

تا کمر بستم، غبار از کاروان بر جا نبود ــــــــــــــ از کمین تا سر برآوردم، شکار از دست رفت

داغ‌های ناامیدی یادگار از خود گذاشت ــــــــــــ خردهٔ عمرم که چون نقد شرار از دست رفت

تا نفس را راست کردم، ریخت اوراق حواس ــــــــ دست تا بر دست سودم، نوبهار از دست رفت

پی به عیب خود نبردم تا بصیرت داشتم ــــــــــــ خویش را نشناختم، آیینه‌دار از دست رفت

عشق را گفتم به دست آرم عنان اختیار ـــــــــــــ تا عنان آمد به دستم، اختیار از دست رفت

عمر باقی مانده را صائب به غفلت مگذران ـــــــــ تا به کی گویی که روز و روزگار از دست رفت؟

کپی شده از گنجور

سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , SepidehP
ارسال: #۳۴۶۷۰
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ق.ظ
یه خصوصیتی کروم داره که تو یه مانیتور با کیفیت کشفش کردم Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۶۷۱
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ
پیرو حرف جناب samanbeigmiri :

من هم مدتی هست به خودم یاد دادم بعضی آدمها را بذارم کنار. تقریبا مدتی طول میکشه با ذهنم کلنجار میرم ولی میفرستمشون به لیست سیاه ذهنم. البته اونها فکر میکنند من وقتی کارم باهاشون تمام شد دیگه رهاشون کردم. در صورتیکه اینجور نیست. مدتی با هم بودیم ولی واقعا حس منفی بهم میداد. یکبار نشستم ساعتها باهاش تو تلفن و تلگرام حرف زدم و راهنماییش کردم. اخرش انگار نه انگار! واقعا انرژی منفی بود برام. البته شاید یکمی خصلت بدی داشته باشم که اگر ببینم کسی بهم حس منفی میده کامل میذارمش کنار.این تا حدودی عیبه ولی واقعا تا جایی تحمل میکنم بعد دیگه برا خودم تمومش میکنم. این موقع ها باید گفت خیلی حس خوبیه تنهایی ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , moslem73421 , Saman , RASPINA , SepidehP , ele
ارسال: #۳۴۶۷۲
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ق.ظ
فکر کنم از درسای آخر کتاب بود مگه نه ؟
درسای آخر کتاب هم که همیشه شیرین بودن Cool

[تصویر:  428771_77901_112.jpg]

سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , RASPINA , stateless , SepidehP , ele
ارسال: #۳۴۶۷۳
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ ق.ظ
چرا باید ی سوال ابکی یک ساعت وقت ادم رو بگیره ؟
ارسال: #۳۴۶۷۴
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۰ ق.ظ، توسط barca.)
۱۰ نفر اول این تاپیک:

blackhalo1989 ۲۴۴۳
Menrva ۱۰۳۶
vesta ۱۰۰۳
diligent ۷۴۹
Behnam‌ ۷۱۰
RASPINA ۶۵۲
انرژی مثبت ۶۳۷
NP-Cσмρℓєтє ۶۱۷
afrooz-OMD ۵۸۲
A V A ۵۸۱

کاربر بلک همچین با اختلاف در صدره ها Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA , stateless
ارسال: #۳۴۶۷۵
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۰ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  ۱۰ نفر اول این تاپیک:

blackhalo1989 ۲۴۴۳
Menrva ۱۰۳۶
vesta ۱۰۰۳
diligent ۷۴۹
Behnam‌ ۷۱۰
RASPINA ۶۵۲
انرژی مثبت ۶۳۷
NP-Cσмρℓєтє ۶۱۷
afrooz-OMD ۵۸۲
A V A ۵۸۱

کاربر بلک همچین با اختلاف در صدره ها Big Grin

وقتی رسید به خودت کات کردی آره؟ Dodgy

ددم وای ننه‌م وای. قبول نیست، ۵۰۰ تا از پستای من در دفاع از خودم بوده اون اوایل Big Grin

پستای بلک که یه ۳۰۰تاش در مورد این بوده که کارفرماها شرایط شغلی رو توو آگهی استخدام ذکر نمی‌کنند. ۱۵۰تاش در مورد تفاوت بنفش و ارغوانی. ۱۰۰ تا اینا هم که چنتا دایره با فتوشاپ کشیده بود اونا بودند Big Grin حدود ۱۵۰ تا هالا مادرید گفته بود. ۱۰۰ تا هم کاربرا رو تشویق کرده بود که پستای احساسی نذارند Big Grin درخواست‌های غیرمعقول خانواده‌ی دختر به هنگام خواستگاری نیز از دیگر نکاتی می‌باشد که توسط این کاربر مورد مورد انتقاد قرار گرفته است Big Grin

پستای مینی که ۵۰۰تاش قربون صدقه‌ی دوستان ارسی بود. ۲۰۰تاش با مخاطبِ خاص لاموجود حرف زده بود Big Grin ۵۰ تا هم سر مناسبت‌های مختلف اومده بود تعجب کرده بود. مثلا توو فینال جام جهانی پرسیده بود مگه این وقت شب فوتبال بازی میکنن؟ Big Grin همینطور برای المپیک و غیره و ذالک Big Grin ۲۵ تا هم از من پرسیده بود کی شیرینی میدی :')) آها یه ۱۰۰ تا هم خودش رو شماتت کرده بود Huh یکی دو پست هم سعی کرده بود انار رو دور پتو بپیچه ولی آخرش فکر کنم راه به جایی نبرد :')) دو بار هم از من دفاع کرده بود که همیشه یادم میمونه این چیزا.

وستا ۳۵۴ تا از پستاش دعای مخصوص ۳۵۴ روز قمری بود Big Grin یه ۴۰ تا این وسط تذکر داده بود به دعواها. ۲۰ تا بلک سر اینکه بهش گفته بود مادرجان کل‌کل کرده بودند Big Grin یه ۶۰-۵۰ تا هم از بارون حال کرده بود Big Grin

دیلیجنت در کل روحیه‌ی حساسی داره آسه میاد آسه میره، به جز وقتی که بلک رو با گفتن "تا جایی که یادم میاد شما همیشه روحیه‌ی انتقادی داشتید Big Grin" فیتیله پیچ کرد. ۹۰ درصد پستاش اغلب به خلاصه کردن وقایع اتفاقیه مثل "امروز روز مزخرفی بود"، یه موز خوردم آخرش کرم داشت، گشنمه و هوا گرم است محدود میشه Big Grin با رسم و رسومات دور و اطرافشون هم زیاد حال نمیکنه. همیشه به پیشرفت فکر می‌کنه. البته این آخری رو توو پستاش بروز نمیده، صرفاً خواستم به عیان بودنِ جنبیدن پشه در نظر ما اشارتی نموده باشم Cool

پ.ن. فعلاً همین بسه، ببینم reaction چیه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Menrva , shahlaj , moslem73421 , barca , codin , so@ , RASPINA , khayyam , SepidehP , crevice , The BesT , Pure Liveliness , Skyrim , ele , berkeley , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۴۶۷۶
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ، توسط Menrva.)
به بهنام:

نمیدونم چرا هرچی نقل قول میکرذم لود نمیشدConfused

این امارو ک دیدما من برم کلا محوشم ۱۰۰۰ تا من اینجاپست گذاشتمممم وای برمنBig Grinالبته خب منکه از رو نمیرم و ادم مقاومی هستم هیهBig GrinCoolبازم پست میزارمBig GrinCoolCool

ینیا اقابهناااااام این پست شما رو خوندما مردما ازخنده خیلی باحال بود اخرشییییین : )))) Coolحقا که مدیرین
ماشااا اماااار دقیق بروبچز ساااایت چه دستتونها Big Grin : ))) Coolحواسم باشهBig Grin ناگفته نماند که برای شما که۵۰۰ تاش دفاع به همراه ضرب و شتم هم نیز بودBig Grin
مینی نهو مینرواConfused دانشمند بِن ها ارس چی کی کوجا ارس چی هستBig Grin؛ اون ۲۰۰ تا بخاطر طبع شعریه منهBig Grin : ))) قراره کتاب بنویسم کجای کارین یوهاهاهاها البته وقتی اگه یروزی چاپ بشه شاید بیام اعلام کنمBig Grin؛
وای فوتبال چ یادتونه: )))))) اره دیگه چ کنیم Big Grin
اون انارو توضیح دادم روشش رو حتما امتی کنین پروفسور بِن Big Grin; عه دوبار خودم یادم نمیاد اما کم یادمه فکرکنم سراون شخص امیرکبیریه بود بازم درست یادم نمیادBig Grin؛

الان شد ۲۸ تا Big Grin حالاااااااا کی شیرینیئیییی میدیییییینننننن
فقط شیرینیش خشک نباشها ازون شیرینیهای ترِ ملااات وخفن باشه بی زحمت من چون باعث بانی خیرشدم یه دوکیلو جداگانه به من تقدیم کنین کادوی عروسیتون هم به خانومتون میدمTongue
چرااا بی خبرررررررر پروفسور اما اینقدر گفتما اخر شدا یوهاهاهاهاها حالشو‌ببرین
هرکی دم ازدواجشه بگه تا همش بهش بگم شیرینی شیرینی شیرینی تا زودتر به وصلت برسنBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , Pure Liveliness , berkeley
ارسال: #۳۴۶۷۷
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ
البته اگه فکر کردید که حال واقعی من تو این تاپیک بیان میشه در اشتباه بزرگی هستید. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , stateless
ارسال: #۳۴۶۷۸
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط shahlaj.)
پ.ن. فعلاً همین بسه، ببینم reaction چیه Big Grin
[/quote]

وای خیلی خوب بود کلی خندیدیم موقع امتحانات
ولی خودمون ها چقدر آمار همه رو دارین
یاد وستا بخیر ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Behnam‌
ارسال: #۳۴۶۷۹
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۹ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۴۶۸۰
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۲۵ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اصن یه وضعیه خوندن پست های شما
احساس میکنم تو مغزم دارم ژاپنی حرف میزنم
وای تا حرفتون خوندما کلی خندیدم : )))))) جدیییییییی؟؟؟؟واقعاااااااا؟؟؟؟ چ باحالااآااآااآاا : ))))) Rolleyes ژاپتی نه نه نه ،کره جنوبیCool Rolleyes

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۳۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close