زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۵۶۱
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
تو ایستگاه امام حسین پنج تومن دادم از یه جوونی یه بسته خریدم که داخلش دفتر نقاشی و مداد رنگی و پاک کن و مداد تراش بود
ایستگاه تاتر شهر جوونه پیاده شد یه دختر کوچولو سوار شد که چسب زخم میفروخت خیلی کوچولو بود
بهش اشاره کردم که بیاد
خوشحال شد و مثل فرفره
از زیر اون دری که واگون خانومارو جدا میکنه اومد این طرف
سرش پایین بود داشت از توی جعبه چسب برمیداشت که بهم بده
سرشو که بالا آورد بسته رو بهش نشون دادم و گفتم این مال تووووعهههه
انقدر این بچه خوشحال شد انقدر کیف کرد انقدر خوشگل خندید که یادش رفت چسب بفروشه نشست دونه دونه شکلکهای روی دفترو با انگشتای کوچیکش لمس کرد
انقدر اون لحظه قشنگ بود که همه داشتن لبخند میزدن
..........
از اینکه اینو اینجا تعریف میکنم هیچ قصدی ندارم
به قدری خوشحال شدم از خوشحال کردن یه بچه کوچولو که کم مونده بال دربیارم
هم اون جوون هم دختر بچه و بیشتر از اونا خودم خوشحال شدم
میدونم همه تون ازین کارا میکنید و با چیزهای حتی کوچیک قلب آدمارو خیلی زیاد خوشحال میکنید
پس مطمئن باشید با این حرفم نخواستم به رخ بکشم یا ادعایی داشته باشم
فقط اینکه یادمون بیارم زندگیمون دقیقا مثل همین مترو و ایستگاه ها و آدمایی که واردش میشن و ازش خارج میشن،خیلی چیزای کوچیک قشنگی داره که آدمو امیدوار میکنه اونارو نه از خودتون و نه از بقیه دریغ نکنید : )

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Milestone , codin , kilookiloo , Pure Liveliness , diligent , SepidehP , Innocence , sss , blackhalo1989 , salam5 , khayyam , Skyrim , Iranian Wizard , ezra , crevice , Moh3nRezaei , Majiid , mmm1374 , d_felfelak , saeidkhan , RASPINA , negar.v , neda_Network , elect
ارسال: #۳۴۵۶۲
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  شما گفتین ترجیح میدین بمیرین ولی با لیسانسه ازدواج نمیکنید بعد خط بعدش نوشتید هر دختری با یه بی سواد ازدواج کنه سطحش خیلی پایینه
متن رو دوباره بخونین. من یه جمله گفتم که هیچ ایرادی نداره. طرز صحبتمم حرف نداره . دلیل عصبانیت شما هم اینه که مدرکتون لیسانسه و فک کردین بهتون توهین شده.
باز هم میگم حتی اگه هزار تا افاده ایه دیگه هم بیاد ایراد بگیره از حرفامو بگه بچگانس باز هم میگم : )
دختری که به خاطر پول با یه آدم بی سواد ازدواج کنه، دختر سطح پایینیه و زندگی با این خانوم تداومی نداره.

اگه شما تحصیل کرده ی این مملکت باشید و بخوایم کلی به همه چیز نگاه کنیم و نسخه ی کلی بپیچیم ( مثل شما ) انتخاب خیلیا از جمله من شعوره نه سواد

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Menrva
ارسال: #۳۴۵۶۳
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ای وای پس بپیچش دور پتو[تصویر:  biggrin.gif]: ))))
انارِ گرد رو چجوری میشه دورِ پتو پیچید؟ o_O
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , gogooli , mostafaheydar1370 , moslem73421 , SepidehP , Menrva
ارسال: #۳۴۵۶۴
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط SepidehP.)
شادی، لبخندی‌ست که می‌توانید آن را درست زیر بینی‌تان پیدا کنید.Tongue

تام ویلسون

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Menrva , d_felfelak
ارسال: #۳۴۵۶۵
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۵۶ ب.ظ
[تصویر:  428399_racist_plasma.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۴۵۶۶
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Menrva , d_felfelak
ارسال: #۳۴۵۶۷
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۴۴ ب.ظ
یادش بخیر روزی روزگاری از این و اون می پرسیدم ارشد بخونم یا نخونم !
ارسال: #۳۴۵۶۸
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۵ ق.ظ
شماها ته حرفاتون اینه که اگه کسی با امید و همت عالی وارد دانشگاه بشه بالاخره موفق میشه و به جایی می رسه
اما من میگم کسی که امید و همت عالی داشته باشه بالاخره موفق میشه و به جایی میر سه و لزومی به دانشگاه رفتن نیست ! Cool

بین همت عالی و دانشگاه تفکیک قائل باشید لدفاً
اینکه میاید دانشگاه رو میچسبونید به واژه ی همت عالی , تا از اعتبار این واژه کش برید و بچسیونید به دانشگاه ,
بدانید و آگاه باشید که این کارتون هیچ فرقی با "کپی کردن بدون ذکر نام صاحب اثر " نداره Cool

ارسال: #۳۴۵۶۹
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۴۳ ب.ظ، توسط Menrva.)
هنوز حذف پست نذاشتن ای بابا ConfusedUndecided

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۴۵۷۰
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط Menrva.)
همینطوری...

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۴۵۷۱
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۱ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۴۵۷۲
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۵۵ ق.ظ
بچه‌ها نیازی نبود اینقدر آب رو گِل بکنید [تصویر:  428433_4.gif] خب یکی دوست داره با لیسانس (به قول دهه هفتادی‌ها) اِزد کنه، یکی هم با دانشمندی مثل من [تصویر:  428433_35.gif] در کل به قول آقاهه توو اون کلیپ، آبِ مانشت دیرپز هست [تصویر:  428433_4.gif] طول میکشه کاربرای جدید وفق پیدا کنند و با اخلاقیات هم آشنا بشیم. برای خودم هم پیش اومده بود. پس تا اون مدت، دوری از کشمکش و دعوا وظیفه‌ی کاربرای قدیمی‌تر هست. کسی هم نیازی نیست قهر کنه بره.

خدائیش خیلی خوب گفتم، به خاطر اون دانشمند بودنم حرص‌تون گرفت لایک نکردید هم لااقل همینطوری لایک کنید روحیه بگیرم در آینده دانشمند بشم [تصویر:  428433_4.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , jazana , crevice , Menrva , mostafaheydar1370 , zarisa , codin , gogooli , SepidehP , ezra , Skyrim , Pure Liveliness , s90211006 , d_felfelak , negar.v , ele , neda_Network , moslem73421
ارسال: #۳۴۵۷۳
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ ق.ظ
میم مثل مانشت
ولی ...
از بی سوادی گفتی ولی از انسانیت بیسوادی که با دستای پینه بسته زیر افتاب سوزان دل خودشو جلا میده نگفتی داشتن سواد با انسانیت فرق میکنه . درسته بیسواده ولی دلشه پاکه دلش بزرگه به پهنای دریا. درسته نمیتونه بنویسه یا بخونه ولی این بیسواد نباشه مملکت میخوابه چون باسواداش خدمتی به مملکت نمیکنن . هیچ بیسوادی نمیتونه پول میلیاردی از مملکت خارج کنه . یا احتکار یا اختلاص یا پول شویی.
خیلی باسواده ولی دریغ از یه خدمت .خدمت به بیگانه و خیانت به خودی.
کشاورز بیسواد گندم و گوجه و گوشت برای سیر کردن شکم مردم زحمت میکشه. ولی باسواد که خودشو به جایی میرسونه از مملکت درمیره.
یک باسواد ایرانی برای استادی در امریکا افتخار میکنه ولی من ندیدم باسواد امریکایی در دانشگاه ایرانی استاد بشه.چرا؟ دلیل پیشرفت اونا اینه که باسوادای هند و ایران و مالزی و ...به اونا خدمت می کنن نه به خودشون و مملکتشون.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , farzaneh.bn , ele
ارسال: #۳۴۵۷۴
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۱۴ ق.ظ
سال گذشته همین موقع سخت مشغول خوندن کنکور بودم
هی برنامه ریزی کن.. به موقع بیدار شو.. به موقع فلان درس رو بخون.. هی استرس های بیخود .. تقریبا از اخر های فروردین تصمیم گرفتم دیگه برای کنکور نخونم.. یهو تصمیم گرفتم و امروزم از تصمیمم راضی هستم..
چند ماه بعد ازدواج کردم..
چند ماه اون ور تر هم رفتم توی یک شرکت خوب مشغول به کار شدم.. سمت برنامه نویس اندروید.. با یک حقوق خوب..
.
.
.
چیزی که توی این مدت فهمیدم اینه که توی استخدامی های دولتی نیاز به مدرک دکتری ندارن.و مدرک ارشد هم زیاد ملاک نبود..
کار شرکتی اگر فوق دیپلم هم داشته باشی میتونی کار کنی..
پس واسه چی ارشد بخونیم؟؟

دل من اینجاست .. توی یه گوشه دور ولی نزدیک..
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , SepidehP , ezra
ارسال: #۳۴۵۷۵
۰۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ق.ظ)nobody90 نوشته شده توسط:  سال گذشته همین موقع سخت مشغول خوندن کنکور بودم
هی برنامه ریزی کن.. به موقع بیدار شو.. به موقع فلان درس رو بخون.. هی استرس های بیخود .. تقریبا از اخر های فروردین تصمیم گرفتم دیگه برای کنکور نخونم.. یهو تصمیم گرفتم و امروزم از تصمیمم راضی هستم..
چند ماه بعد ازدواج کردم..
چند ماه اون ور تر هم رفتم توی یک شرکت خوب مشغول به کار شدم.. سمت برنامه نویس اندروید.. با یک حقوق خوب..
.
.
.
چیزی که توی این مدت فهمیدم اینه که توی استخدامی های دولتی نیاز به مدرک دکتری ندارن.و مدرک ارشد هم زیاد ملاک نبود..
کار شرکتی اگر فوق دیپلم هم داشته باشی میتونی کار کنی..
پس واسه چی ارشد بخونیم؟؟
استرس مشکل شما بوده نه کنکور. کنکور فقط زمینه استرس رو فراهم می کرد. این شما هستید که باید خودتون رو کنترل کنید وگرنه بعدها تو زندگی هم زمینه استرس هست.
اگه هدفتون از ارشد کار دولتی بوده (آیا هدف درستیه؟) بهتر بود اول کار رو پیدا می کردید و بعد در حین کار ارشد رو هم می گرفتید. برای شرکت خصوصی بسته به کارتون میتونه ارشد و کارشناسی فرق داشته باشه. بازم این نتیجه گیری شما مشکل داره. مشکل از ارشد نیست بلکه مشکل از عدم تناسب هدف شما و ارشده.
من اگه ارشد گرفتم یکی از دلایلش علاقه بود نه اینکه ارشد بگیرم که فرصت شغلی بهتری برام پیدا بشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , codin , shahlaj , SepidehP , Skyrim , d_felfelak , sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close