زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۵۳۱
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
چون مطمئن نبودم درسته یا نه حذفش کردم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۴۵۳۲
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ ق.ظ
به بهععع
چه بحث داغی در راستای حرکت خرکی من! Big Grin
حالا هر وقت به ثمر نشست ضرب شستم میام اینجا میگم Wink
ارسال: #۳۴۵۳۳
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۶ ق.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  اینکه بری ارشد بخونی رتبه اول بشی و بعدش استاد یه حالی بهت بده معرفیت کنه یه شرکتی که بری سر کار خیلی خیلی خیلی کار اشتباهی هست.
شما به جای طفره رفتن جواب سوال منو بدید! شمایی که به این بنده خدا میگید ارشد نخون، چرا خودت خوندی؟!!!!
رک و پوسکنده می گم.!منو بکشن با یه لیسانسه ازدواج نمی کنم هر چقدر هم پولدار باشه!و مطمئن باشین دختری که به خاطر پول با یه بی سواد ازدواج می کنه خیلی دختر سطح پایینیه!
بعله شیراز شرکت معروف داره! نکنه ایرانی نیستید؟ Wink

چه اشکالی داره یه نفر که تو یه زمینه به صورت تئوری تخصص پیدا کرده، تو همون زمینه مشغول به کار شه؟؟
یعنی که چی لیسانسه یعنی بی سواده ؟؟؟؟؟اتفاقا به نظر من اصل سواد تو همون لیسانسه ! این چه حرفی بود!
مهم نیست چه مدرکی دارید،مهم اینه که چه درکی دارید
هستن لیسانسه های با درک و شعور و دکترای بی درک . هیجوقت اینطوری مقایسه نکن گل من
من نگفتم لیسانسه یعنی بی سواده! متن رو یه بار دیگه بخونین . ۲ تا جمله جدا هستن. جمله دومی کلی هست.
ببخشید بیشتر از این توضیح نمیدم. اعصابم سر کارای سنجش خورده.
بی خیال عزیزم

شما گفتین ترجیح میدین بمیرین ولی با لیسانسه ازدواج نمیکنید بعد خط بعدش نوشتید هر دختری با یه بی سواد ازدواج کنه سطحش خیلی پایینه .. مثلا شما سطحت خیلی بالاست با این طرز صحبت کردنت ! بالاخره جامعه به کارگر و دیپلمه و لیسانسه احتیاج داره چرا اونارو سطح پایین میدونین . شما معیارای خودت رو داری نمیتونی بگی هر کی مثل من نیست سطحش پایینه . به خاطر همین نوشتم مهم نیست چه مدرکی دارین مهم اینه که چه درکی دارید. اینو بزن به دیوار اتاقت
باشه عزیزم بی خیال . اعصابتو خورد نکن سطح بالاها بالاخره برای ما تصمیم میگیرن همین میشه دیگه !!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۴۵۳۴
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۰ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ق.ظ)jazana نوشته شده توسط:  هندوستان هم حتما فیلمای خوبی داره، ولی من به شخصه دوست دارم هم زبانم بهتر بشه و هم فیلم لذت بخش ببینم.
یاد گرفتن کره ای هندی هم فعلا به درد نمی خوره، مگه اینکه داماد کره ای/هندی بشیم. Blush
فیلمای هندی خیلی قشنگه اما ۹۹ درصد ادما دوست ندارن..
منکه به یادگیریه کره ای خیلی علاقه دارم و ب اینکه به دردنمیخوره توجهی نمیکنم چون دوسش دارم یادمیگیرمBlush
عاشق اداب و رسوم کره ام عاشق کره ایا واااای کاش عروسشون بشمBig Grin : )))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , jazana , SepidehP
ارسال: #۳۴۵۳۵
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۰ ب.ظ
شبیه هم شده ایم!
خسته از
طناب کشی های
زمین...و...آسمان
ارسال: #۳۴۵۳۶
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۹ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  منو بکشن با یه لیسانسه ازدواج نمی کنم هر چقدر هم پولدار باشه!و مطمئن باشین دختری که به خاطر پول با یه بی سواد ازدواج می کنه خیلی دختر سطح پایینیه!
چه تفکر بچگانه ایUndecided

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۴۵۳۷
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  استاد ما خودش دکتراش رو از شریف گرفته و الانم هیات علمی دانشگاه علم و صنعته !
ایشون خودش به ما می گفت : من پشیمونم از این که دکترا گرفتم , به خاطر اینکه دکترا تو این مملکت به هیچ دردی نمی خوره ! به خاطر اینکه مملکت ما صنعتی و.. نداره که دکترای من بخواد به کار بیاد !
اینقدر حرصم میگیره میگن فلان استاد شریف گفت دکتری گرفتم پشیمونم
فلان کس که تهران خوند پشیمونه
یعنی اونا چه ویژگی دارن که معیار قضاوت بشن؟
هرکسی ممکنه پشیمون بشه ولی دلیلی نداره اگه منم یا شما بخونید پشیمون بشیم
والا بده آدم دکتر داشته باشه هیئت علمی علم و صنعت هم بشه این برای خیلی ها آرزو هست یکی هم شاید مثل این استاد راضی نباشه
نمیشه برا همه نسخه مشابه پیچید

(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Moh3nRezaei نوشته شده توسط:  دوستان ممنونم که وقت میزارید و صحبت میکنید.
.
شاید ارشد رو به این خاطر بهش فکر میکردم. که شاید یه موفقیت بتونه اینجوری روحیه و امید رو در من زنده کنه..
فقط دنبال یه شروعم. ارشد همینجوری به سرم زد. خیلی چیزای بهتر از ارشد دیگه میتونه باشه .
بازم ممنونم که به این حرفا گوش دادید..
اینجا یه دفعه جوش بهم میریزه
فکر کنم آقای رضایی دیگه از این تاپیک انصراف بزنن Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: تولد آفتاب
ارسال: #۳۴۵۳۸
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
قبلا گفته بودم ما ایرانی ها واکنش های هیجانی زیاد داریم. نمونه اش رو تو همین فروم در مورد تغییرات کنکور ارشد میتونید ببینید (البته مثل قبل توقع من از قشر تحصیل کرده بیش از اینهاست). حدس می زنم یکی از ویژگی های افرادی که تو همین کنکور ارشد موفق میشن پرهیز از این واکنش های هیجانیه. به جای نق زدن، عصبانی شدن، نا امید شدن و ناراحت شدن بشینید فکر کنید با وضعیت موجود بهترین تصمیم چیه و بهش عمل کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , afrooz-OMD
ارسال: #۳۴۵۳۹
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۳ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۰۱ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۴۵ ب.ظ)Moh3nRezaei نوشته شده توسط:  شاید ارشد رو به این خاطر بهش فکر میکردم. که شاید یه موفقیت بتونه اینجوری روحیه و امید رو در من زنده کنه..
فقط دنبال یه شروعم. ارشد همینجوری به سرم زد. خیلی چیزای بهتر از ارشد دیگه میتونه باشه .

فکر می‌کنم واسه بلند شدن و حرکت و به صورت کلی هرچیزی که حس خوب‌تر و موثرتر بودن به انسان می‌ده از هر اهرم مثبتی باید استفاده کرد و به نظرم تو چنین برهه‌هایی که آدم نیاز به یک تحول جدی داره، دیگه فلسفه انجام عمل (در اینجا: چرایی انجام تحصیلات تکمیلی یا...) هرچند مهم اما تو اولویت نیست. من نمونه‌هایی رو سراغ دارم که علاقه خاصی به تحقیق و پژوهش نداشتند (حتی درک درستی از تحصیلات تکمیلی هم نداشتند و هنوز هم ندارند) ولی توی یه مقطعی اینطور فکر کردند که این مسیر می‌تونه به نوعی براشون سکوی پرش باشه و تو اون شرایط تنها روزنه نوری بود که وجود داشت و فکر بهش بهشون انرژی و انگیزه می‌داد.

بعدها به واسطه انتخاب این مسیر، هرچند که به هدف اصلی و تعریف شده تحصیلات تکمیلی نائل نیومدند ولی اعتماد به نفس و به نوعی شان اجتماعی‌شون به شکل خیلی مثبتی بالاتر رفت و در همین راستا ارتباطات و فرصت‌های جدیدی براشون فراهم شد و مسیر زندگیشون رو تغییر داد. البته من نمی‌گم این قضیه برای همه صدق خواهد کرد ولی خب طبیعتا هرچقدر هم بگیم تو آینده کاری، اولویت با داشتن تخصص اجرایی و نه دانش نظری هست، نمی‌شه این رو منکر شد که زاویه نگاه به یک فارغ التحصیل ارشد یا دکتری از یک دانشگاه با کیفیت و معتبر با یک فرد عادی (هرچند دارای مهارت)، خصوصا تو زمینه‌های دانش‌محور، متفاوت هست.

نهایتا اینکه صحبت من اینجا این نیست که شما یا هر فرد دیگه‌ای لزوما باید ادامه تحصیل بدید یا ندید، چون این موضوع به پارامترهای منحصر به هر شخص بستگی داره و به قول خودتون خیلی گزینه‌های بهتری هم می‌تونه باشه، فقط اینکه معمولا انسان‌ها تو حالت سکون احساس امنیت بیشتری می‌کنن و سعی می‌کنند این وضعیت رو حفظ کنند، چون از تغییر می‌ترسند که نتیجش هم می‌شه ترجیح دادن تصمیم‌های کوچیک به بزرگ و طبیعتا اسیر روزمرگی، عادی شدن و حسرتی بی‌پایان از کارهایی که دوست داشتن انجام بدن ولی ندادند. امیدوارم بتونید خیلی سریع با یک تصمیم درست، مسیرتون رو به چیزی که قلبتون می‌گه تغییر بدید، با ذکر این نکته که گاهی از اوقات هزینه‌های تصمیم نگرفتن (دام تصمیم‌گیری) از هزینه‌های یک تصمیم اشتباه بیشتر هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , shahlaj , SepidehP , kilookiloo , RASPINA
ارسال: #۳۴۵۴۰
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۶ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  فیلمای هندی خیلی قشنگه اما ۹۹ درصد ادما دوست ندارن..

ملت اصلشون رو فراموش کردن Smile

همین ۹۹درصد از فیلم خارجی فقط شعله و قانون رو می دونستن.

مغرور مشو بخود که اصل من و تو گردی و شراری و نسیمی و نمیستTongue
ارسال: #۳۴۵۴۱
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  شما گفتین ترجیح میدین بمیرین ولی با لیسانسه ازدواج نمیکنید بعد خط بعدش نوشتید هر دختری با یه بی سواد ازدواج کنه سطحش خیلی پایینه
متن رو دوباره بخونین. من یه جمله گفتم که هیچ ایرادی نداره. طرز صحبتمم حرف نداره . دلیل عصبانیت شما هم اینه که مدرکتون لیسانسه و فک کردین بهتون توهین شده.
باز هم میگم حتی اگه هزار تا افاده ایه دیگه هم بیاد ایراد بگیره از حرفامو بگه بچگانس باز هم میگم : )
دختری که به خاطر پول با یه آدم بی سواد ازدواج کنه، دختر سطح پایینیه و زندگی با این خانوم تداومی نداره.
ارسال: #۳۴۵۴۲
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۷ ب.ظ، توسط Innocence.)
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  شما گفتین ترجیح میدین بمیرین ولی با لیسانسه ازدواج نمیکنید بعد خط بعدش نوشتید هر دختری با یه بی سواد ازدواج کنه سطحش خیلی پایینه
متن رو دوباره بخونین. من یه جمله گفتم که هیچ ایرادی نداره. طرز صحبتمم حرف نداره . دلیل عصبانیت شما هم اینه که مدرکتون لیسانسه و فک کردین بهتون توهین شده.
باز هم میگم حتی اگه هزار تا افاده ایه دیگه هم بیاد ایراد بگیره از حرفامو بگه بچگانس باز هم میگم : )
دختری که به خاطر پول با یه آدم بی سواد ازدواج کنه، دختر سطح پایینیه و زندگی با این خانوم تداومی نداره.

فکر نمیکنین حرفاتون خودشیفتگی محضه؟

" طرز صحبت کردن من حرف نداره"

بهتره روی حرفاتون قبل از اینکه به زبون بیارید خوب فکر کنید چون باعث میشه جو رو متشنج و بقیه رو ناراحت کنید

در ضمن شما در جایگاهی نیستی که بگی چه دختری سطحش پایینه و چه دختری سطحش بالاست

مشاور خانواده هم والا اینجوری که شما راجع به تداوم زندگی حرف میزنین حرف نمیزنه بیچاره

از این همه غرور و از خود راضی بودن در عجبم

جالبه آقا بهنام مدیر بخش یه جمله گفتن دیروز شما چه واکنش بدی نشون دادین که ایشون لحنش بده درحالیکه اصن اینطور نبود
تو رو خدا اول یه نگاهی به لحن و حرفای خودتون بندازین بعد از بقیه ایراد بگیرین

افاده ای هم اتفاقا شخص خودتون هستین که این نظرات صد من یه غاز رو ارائه میدین

فکر کنم یکمی تند رفتم اما واقعا دیگه این همه گستاخی در حیرتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , farzaneh.bn
ارسال: #۳۴۵۴۳
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط تولد آفتاب.)
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)Marzie_1371 نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ)farzaneh.bn نوشته شده توسط:  شما گفتین ترجیح میدین بمیرین ولی با لیسانسه ازدواج نمیکنید بعد خط بعدش نوشتید هر دختری با یه بی سواد ازدواج کنه سطحش خیلی پایینه

بهتره روی حرفاتون قبل از اینکه به زبون بیارید خوب فکر کنید چون باعث میشه جو رو متشنج و بقیه رو ناراحت کنید

مشاور خانواده هم والا اینجوری که شما راجع به تداوم زندگی حرف میزنین حرف نمیزنه بیچاره

جالبه آقا بهنام مدیر بخش یه جمله گفتن شما چه واکنش بدی نشون دادین که ایشون لحنش بده درحالیکه اصن اینطود نبود
تو رو خدا اول یه نگاهی به لحن و حرفاب خودتون بندازین بعد از بقیه ایراد بگیرین

خیلی جالبه. یه خانومی اومده با امضای :" من آن ماه مغرورم که هیچ پلنگ را یارای رسیدنم نیست" به خاطر اینکه گفتم طرز صحبتم حرف نداره بهم میگه خودشیفته!
من فقط یه جمله گفتم که عین واقعیته. می تونین ازمشاورهای خانواده هم بپرسین در مورد صحتش.باز هم میگم
دختری که به خاطر پول با یه آدم بی سواد ازدواج می کنه دختر سطح پایینیه و زندگی با این خانوم تداومی نداره.!
اصلن این جمله رو باید با آب طلا نوشت!
حرف های من تشنج آور نیست. ظرفیت پایین شما و بدبینی هایی که وجود داره عامل تشنجه.
یه پیشنهاد:
شما حتما برای نگهبان زندان شدن حرف ندارین . با این شدت پرخاشگری
مشکلی که بین من و آقای بهنام پیش اومد حل شد. کاسه داغ تر از آش نشید لطفا
خدا نصیب گرگ بیابون نکنه
ارسال: #۳۴۵۴۴
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ب.ظ)Marzie_1371 نوشته شده توسط:  
(02 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۳ ب.ظ)تولد آفتاب نوشته شده توسط:  

جالبه آقا بهنام مدیر بخش یه جمله گفتن شما چه واکنش بدی نشون دادین که ایشون لحنش بده درحالیکه اصن اینطود نبود
تو رو خدا اول یه نگاهی به لحن و حرفاب خودتون بندازین بعد از بقیه ایراد بگیرین

خیلی جالبه. یه خانومی اومده با امضای :" من آن ماه مغرورم که هیچ پلنگ را یارای رسیدنم نیست" به خاطر اینکه گفتم طرز صحبتم حرف نداره بهم میگه خودشیفته!
من فقط یه جمله گفتم که عین واقعیته. می تونین ازمشاورهای خانواده هم بپرسین در مورد صحتش.باز هم میگم
دختری که به خاطر پول با یه آدم بی سواد ازدواج می کنه دختر سطح پایینیه!
اصلن این جمله رو باید با آب طلا نوشت!
حرف های من تشنج آور نیست. ظرفیت پایین شما و بدبینی هایی که وجود داره عامل تشنجه.
یه پیشنهاد:
شما حتما برای نگهبان زندان شدن حرف ندارین . با این شدت پرخاشگری
مشکلی که بین من و آقای بهنام پیش اومد حل شد. کاسه داغ تر از آش نشید لطفا
خدا نصیب گرگ بیابون نکنه

اولا امضای من برگرفته از سریال ماه و پلنگ هست و یه تفسیری داره که شما از درکش عاجزی

ثانیا تمایلی ندارم با آدمی مثل شما بحث کنم وگرنه جوابهای خیلی خوبی براتون داشتم

فکر میکنم برای همه ی دوستان واضح و مبرهن شده که جریان چیه و احتیاجی نیس من با ادامه دادن بحث بقیه رو اذیت کنم چون دلم نمیخواد جایی که خیلیا مثل خودم برای گرفتن یه حس خوب و گرفتن جواب برای سوال های درسی میان بحث کنم و انرژی منفی بهشون منتقل کنم

جواب ابلهان خاموشیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , farzaneh.bn
ارسال: #۳۴۵۴۵
۰۲ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۲۵ ب.ظ
بابا ارشد داشته ها رو هم همه دیدیم دیگه. نمونش یکی از فامیلامون دختره از توی خونه موندن حوصلش سر میره با درصدای یکی درمیون مثبت و منفی یک گرایشی که اصلا نمیدوست چیه و چه آینده ای داره قبول میشه توی دانشگاه آزاد شهرمون. پارسال بهم زنگ زده بود کسیو میشناسی پایان نامه انجام بده. من کسیو نمیشناختم اخرش خودش یکیو پیدا کرد با یک و دویست براش یک پایان نامه و سه تا مقاله کنفرانسی نوشت. هم پایان نامشو ۲۰ شد هم مقاله هاش اکسپت شدن. حالا ایشون و امثال ایشون بیاد چشم و ابرو نازک کنه که من ارشدم شما لیسانسی خیلی زور داره.
منظورم خانم آفتاب نیست هااااا.... ابدا.. منظورم اینه توی این مملکتی که مدرک کیلویی شده دیگه چطور آدم بیاد به ارشد و فلانش بنازه. مگر بخواین برای خواستگارا شرایطی مثل سقف معدل و حداقل دو مقاله ISI و گواهی شاگرد اولی بزارید مطمئن شید طرف با سواده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , Menrva , shahlaj , so@ , Jooybari , SepidehP , diligent , khayyam , RASPINA , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close