زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۱۶۶
۱۶ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط fatemesoleimani.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۲۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۰۲ ب.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  خدایا قوت چشمانمان را زیاد کن تا وقتی با کامپیوتر کار می کنیم چشمهامون ضعیف نشه....
خدا کنه
چقدر چشمای من خسته شده. مشکلی هم پیدا کرده خوب نمیشه. الان یادم افتادم باید برم دکتر.
منم تازگی ها یکی از چشام درد می کرد رفتم دکتر یه قطره داده بهتر شدم به لطف خدای مهربون چشمم خوب شده شما هم اگه نرفتید حتما برید ایشالله که مشکلی نیست و همیشه سلامت باشید

یاد خدا آرام بخش دلهاست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Riemann , Bahar_HS
ارسال: #۲۴۱۶۷
۱۶ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ ب.ظ
کار فنی در مقابل کارهای مربوط به علوم انسانی مثل حرکت در یک بعد در مقابل حرکت در سه بعد می مونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba , Riemann , pezhman.m-AI , diligent
ارسال: #۲۴۱۶۸
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۳۸ ب.ظ)fatemesoleimani نوشته شده توسط:  منم تازگی ها یکی از چشام درد می کرد رفتم دکتر یه قطره داده بهتر شدم به لطف خدای مهربون چشمم خوب شده شما هم اگه نرفتید حتما برید ایشالله که مشکلی نیست و همیشه سلامت باشید
رفتم الان ۸-۷ ماه شده. یه چیزی داخل چشمم هست. همین طوری معلوم نیست ولی دست میزنم یا چشما می بندم یه چیزی مثل سنگ توش هست. قطره داد از بین نرفت.

برای خشکی چشم اشک مصنوعی میدن ولی آرورا جون برای چشمایی که سنگسازن باید برید تخلیه کنید با قطره خوب نمیشه.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: fa_shinobi
ارسال: #۲۴۱۶۹
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  یا خدا مگه چشم سنگساز هم داریم؟
نمی دونم به من نگفت سنگه. حالا دوباره باید برم ولی چون علائم دیگه ای نداره پشت گوش انداختم.
اوهوم چشم هم سنگساز. یکی از نزدیکام چشماش ایطوره و وقتی چشماشش سنگ میسازه ،خارش چشم زیاد داره و سنگ ریزه هارو داخل چشمش حس میکنه. چیز خطرناکی نیست که بخوای نگران بشی ولی خب پشت گوش نندازBig Grinحالا تو بیا منو ارشاد کن که منم پشت گوش نندازمBig Grin

پناه می آورم به تو...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Bahar_HS
ارسال: #۲۴۱۷۰
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۱۰ ق.ظ
این چشم هم دردسری شده ها. همه این روزا باهاش درگیرن. منم چشمام خیلی خسته میشد و سر درد میگرفتم. فکر میکردم چشمام ضعیفه. رفتم دکتر گفت ضعیف نیست و اشک مصنوعی داد که سی تا بسته مثل آب مقطره. یکم گرونه ولی ازون موقع که استفاده کردم بهتر شده. ولی بدیش اینه که بعد باز شدن یه روز بیشتر قابل نگه داری نیست اونم تو یخچال.حواستون باشه.داخل هر کدوم حدودا ۱۰-۱۲ قطره داره و اضافه میاد باید بریزیش دور. در کل مواظب چشماتون باشید و اگه مشکلی پیش اومد سریع برید دکتر. چون مطمئن باشید بدتر میشه

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Aurora
ارسال: #۲۴۱۷۱
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۱۷ ق.ظ
هرکی چشماش با کار کردن با کامپیوتر خسته میشه، به نظر من که ۲۵ صدم ضعیفه، نمونش خودم بودم که الان که عینک میزنم با ۱۲ ساعت کار با کامپیوتر هم آخ نمیگم.
ارسال: #۲۴۱۷۲
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ق.ظ، توسط pezhman.m-AI.)

(۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  رفتم الان ۸-۷ ماه شده. یه چیزی داخل چشمم هست. همین طوری معلوم نیست ولی دست میزنم یا چشما می بندم یه چیزی مثل سنگ توش هست. قطره داد از بین نرفت.
اگه تهرانید برید مجتمع چشم پزشکی نور، خیلی عالیه. بهترین چشم پزشکای ایران اونجان ولی فقط یکی دو روز در هفته اونجا میان و بقیه روزا تو مطبشونن. تماس بگیرید و روزهایی که هستن رو بپرسید.
من خودم چشمام موقع کار با کامپیوتر خیلی خسته میشه و بزور پی دی اف میخونم. قطره و اینا مفیده ولی تنها راه درمانش پی دی اف نخوندنه.

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۴۱۷۳
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۵۰ ق.ظ
دوستان حتی اگر چشماتون ضعیف نیست وقتی از کامپیوتر استفاده می کنید عینک با شیشه آنتی رفلکس بزنید.من تا وقتی از این عینک استفاده نمیکردم چشمم خیلی خشک میشد و همش حس میکردم یه چیزی داخل چشممه. اما الان خیلی راحت شدم.

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , fo-eng , arefeh.hp , Aurora , samaneh@90 , dr.a_AI
ارسال: #۲۴۱۷۴
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ق.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  رفتم الان ۸-۷ ماه شده. یه چیزی داخل چشمم هست. همین طوری معلوم نیست ولی دست میزنم یا چشما می بندم یه چیزی مثل سنگ توش هست. قطره داد از بین نرفت.
اگه تهرانید برید مجتمع چشم پزشکی نور، خیلی عالیه. بهترین چشم پزشکای ایران اونجان ولی فقط یکی دو روز در هفته اونجا میان و بقیه روزا تو مطبشونن. تماس بگیرید و روزهایی که هستن رو بپرسید.
من خودم چشمام موقع کار با کامپیوتر خیلی خسته میشه و بزور پی دی اف میخونم. قطره و اینا مفیده ولی تنها راه درمانش پی دی اف نخوندنه.

چت هم اضافه کن دوست عزیزBig GrinBig GrinBig Grin من بعد از ترک چت با وجود کار زیاد با کامپیوتر چشمم دیگه مشکل نداره. Big GrinBig GrinTongueTongueTongue منم دقیقا حس میکردم یه چشمم سنگینه یا یه پرده روشهBig GrinBig Grin الان خوب شدم دیگه . قطره و این سوسول بازیای گرون قیمتم فایده ندارهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , Aurora , pezhman.m-AI , dr.a_AI
ارسال: #۲۴۱۷۵
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۴۱۷۶
۱۷ آبان ۱۳۹۴, ۰۴:۵۰ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  چت هم اضافه کن دوست عزیزBig GrinBig GrinBig Grin من بعد از ترک چت با وجود کار زیاد با کامپیوتر چشمم دیگه مشکل نداره. Big GrinBig GrinTongueTongueTongue منم دقیقا حس میکردم یه چشمم سنگینه یا یه پرده روشهBig GrinBig Grin الان خوب شدم دیگه . قطره و این سوسول بازیای گرون قیمتم فایده ندارهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue
نه بابا چت نمی کنم که اخه مگر چی بشه که چت کنم Smile ولی با کامپیوتر زیاد کار می کنم.
این چیزی که گفتم واقعا هست یه چیزی به اندازه ی یک سنگ کوچک داخل چشمم هست انقدری که دست می زنم کاملا حس می کنم و وقتی هم چشام بسته باشه کاملا مشخصه که روی پلکم یه برآمدگی کوچک هست.
خودم دکتر بازی دراوردم سرچ کردم یه چیزی پیدا کردم رفتم دکتر باید بهش بگم که مشکلم چیه Big Grin

دقیقا الان باید بریم به دکترا بگیم خودمون فهمیدیم چمونه تو لطف کن نسخه بنویسBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue نسخه رو هم خودمون بنویسم زحمتشون کم بشه

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۴۱۷۷
۱۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۵۰ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۳۹ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  چت هم اضافه کن دوست عزیزBig GrinBig GrinBig Grin من بعد از ترک چت با وجود کار زیاد با کامپیوتر چشمم دیگه مشکل نداره. Big GrinBig GrinTongueTongueTongue منم دقیقا حس میکردم یه چشمم سنگینه یا یه پرده روشهBig GrinBig Grin الان خوب شدم دیگه . قطره و این سوسول بازیای گرون قیمتم فایده ندارهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue
نه بابا چت نمی کنم که اخه مگر چی بشه که چت کنم Smile ولی با کامپیوتر زیاد کار می کنم.
این چیزی که گفتم واقعا هست یه چیزی به اندازه ی یک سنگ کوچک داخل چشمم هست انقدری که دست می زنم کاملا حس می کنم و وقتی هم چشام بسته باشه کاملا مشخصه که روی پلکم یه برآمدگی کوچک هست.
خودم دکتر بازی دراوردم سرچ کردم یه چیزی پیدا کردم رفتم دکتر باید بهش بگم که مشکلم چیه Big Grin

دقیقا الان باید بریم به دکترا بگیم خودمون فهمیدیم چمونه تو لطف کن نسخه بنویسBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue نسخه رو هم خودمون بنویسم زحمتشون کم بشه
دلم میخواست الان شهریور سال بعد بود. دفاع کرده بودم.میرفتم خونمون و یک سال تمام فقط استراحت میکردمShyShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp
ارسال: #۲۴۱۷۸
۱۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ق.ظ، توسط Parisa-SH.)
واقعا شیطان را در شهر نمی بینی؟
اینجا! لای کم فروشی های بقال محل! توی فحش های رکیک مرد همسایه؟بین دست های گره خورده ی نامزدهای بی شناسنامه؟
روی روسری های بادبرده ی دخترکان بالا شهر! تو واقعا صدای خنده هایش را نمی شنوی؟لای موسیقی های تند ماشین های شهر؟
توی دعواهای بی انتهای پدر و پسر؟
بین جیغ های پیرزن مال باخته!تو واقعا جولان دادنش را میان زمین و آسمان نمی بینی؟
نمی بینی دنیا را چقدر قشنگ رنگ آمیزی کرده و بی آنکه من و تو بفهمیم"جاهلیت مدرن" را برایمان سوغات آورده است؟
نمی بینی توی مدرنیته ی بی سرو ته مان چقدر همه دیوارها را پر از شعارهای جور واجور کرده؟ توی وجود من و تو چقدر شک و شبهه انداخته است؟
قلقلک دادن هایش را حس نمی کنی؟توی رخت خواب گرم و نرمت موقع نماز صبح؟ وقت گاز دادن های پشت چراغ قرمز؟ زمان قایم کردن اسکناس هایت وقت دیدن فقیر؟ دروغهای ساده زن به شوهرش؟دوستان مخفی دختر ؟محتوای گوشی افراد خانواده؟
چقدر شیطان نزدیک شده..
اصلا شاید خدای ناکرده به او شبیه شده ایم!!!!
موقع آزار همسایه؟موقع باز کردن سایت های ناجور اینترنت؟
نفوذش را نمی بینی؟ میان آیین های شیطان پرستان روشنفکر؟
روی تیزی چاقوهایشان موقع مکیدن خون های همدیگر؟
او همین جاست.
هرجا که حق نباشد.
هرجا که خدا نباشد.
وای! خدای ما چه حالی دارد وقتی به شیطان نخ می دهیم...!؟
ای مردم از گام های شیطان پیروی نکنید همانا او برای شما دشمنی آشکار است (بقره: ۱۶۸)
دستانمان را از دست شیطان در آوریم..
یا حق
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , targol , amineh89 , Bahar_HS , blackhalo1989 , kader , software94 , ZARIII , salam5 , pezhman.m-AI , Ms. Saba , zorkide , soheila-zd , web132
ارسال: #۲۴۱۷۹
۱۸ آبان ۱۳۹۴, ۱۲:۵۲ ب.ظ
همچی تمام شد
ارسال: #۲۴۱۸۰
۱۸ آبان ۱۳۹۴, ۰۳:۱۶ ب.ظ
یعنی ها حالم داره از مدیریت زمانم بهم میخوره.

پناه می آورم به تو...
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara**

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close