زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۳۸۶
۲۰ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط A V A.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
جا داره بگم :
نقل قول طولانی نزنید
با تشکر

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , kora , ziba_090 , NP-Cσмρℓєтє , pezhman.m-AI , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۳۸۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۵۱ ق.ظ
خواهرم رفت دانشگاهش
چقدر دلقک بازی درآوردم وقتی اون نشسته بود تو اتوبوس و من بیرون داشتم نگاش میکردم تا وقتی که اتوبوس حرکت کرد که بخنده و با خاطره خوشی بره دنبال آینده اش.
تازه به هم قول هم دادیم هر شب راس ساعت یازده آنلاین باشیم با هم حرف بزنیم.
خدایا مواظب این بچه باش که همه دنیای منه.
موفق باشه همیشه.. و بهترین باشه و کمک کن من هم زیاد اذیت نشم از اینکه از هم دور شدیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє , hatame , **sara** , so@ , M4$0UD , RASPINA , Parisa-SH , s@mir@ , Bahar_HS , soheila-zd , sa_ra , ماه و خورشید , kora
ارسال: #۲۳۳۸۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
جا داره منم بگم دکمه ی پالتومو که پارسال دوختم و از هنرهای خودکفایی بنده محسوب میشد؛ اسم سبکش "دکمه دوزی ان پی" هست! :|
گفتم شاید کسی سوال داشته ولی روش نشده باشه بپرسه!

:| :| :|

+شایسته خیلی هنرمندی, خوشا بحالت!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , hatame , shayesteNEY , **sara** , RASPINA , Parisa-SH , Bahar_HS , sa_ra
ارسال: #۲۳۳۸۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۵۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  خواهرم رفت دانشگاهش
چقدر دلقک بازی درآوردم وقتی اون نشسته بود تو اتوبوس و من بیرون داشتم نگاش میکردم تا وقتی که اتوبوس حرکت کرد که بخنده و با خاطره خوشی بره دنبال آینده اش.
تازه به هم قول هم دادیم هر شب راس ساعت یازده آنلاین باشیم با هم حرف بزنیم.
خدایا مواظب این بچه باش که همه دنیای منه.
موفق باشه همیشه.. و بهترین باشه و کمک کن من هم زیاد اذیت نشم از اینکه از هم دور شدیم.

اخی
چقدر حس قشنگیه

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , **sara** , Bahar_HS , sa_ra
ارسال: #۲۳۳۹۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ)A V A نوشته شده توسط:  جا داره بگم :
نقل قول طولانی نزنید
با تشکر

به جا بودSmile

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY , kora
ارسال: #۲۳۳۹۱
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۹ ق.ظ
به نسبت سایر کشورهای اروپایی شناخت خاصی از مجارستان و مردمش خیلی ها نداشتن که این روزها کم کم باهاشون دارن اشنا میشن. لگد زدن به دختر بچه پناهجو؟Huh

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۲۳۳۹۲
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۰۵ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  اقا من خیلی ناراحتم....
این چه وصعیه...دوشنبه رفتم ثبت نام بعد امروز فهمیدم بچه ها برای کنجکاوی رفتن دانشکده بعد بهشون گفتن برن مدیر گروه براشون درساشونو تایید کنه... بعد من که سوال کردم بهم گفتن کارت تموم شده برو...منم دانشکده نرفتم خب..
یعنی اگه این ترم حذف ترم کنمم حتی حاصر نیستم یه شنبه برم مدیر گروه برام تایید کنه... یعنی عمرا زودتر از پنج شنبه برم تهران...Sad(((

بدید یه نفر دیگه از طرف شما ببره بگه نمیدونستید که باید بیاید.
یا اینکه بگید یکی از ورودی‌ها از طرف شما امضا کنه ببره، مدیر گروه کسی رو نمیشناسه.
ارسال: #۲۳۳۹۳
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ
Sad
هی والیبالو از لهستان دوباره باختیمSadSad
خیلی ناراحتمSad
چه سرویس هایی میزد این کورکConfusedConfused
خداکنه کمر شهرام محمودی هرچی سریعتر خوب بشهAngel
ایشالله فردا از روسیه ببریمAngelSleepy
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd
ارسال: #۲۳۳۹۴
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۳۸ ب.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۵۱ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(19 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۳ ب.ظ)clint نوشته شده توسط:  نقد ایشان بیشتر در خصوص اندیشه جلال در کارنامه دوماهه ی هاروارد وغرب زدگی بوده نقل قول از کتاب ماومدرنیت:ال احمد معمولا مطالب اش رابا یه شکسته نفسی اغاز میکندو به نوشته هایش عنوان هایی مانند"گفتار پرت "یا این "پرت وپلاها"می دهدواز این دوجهت است .یکی اینکه او،به رغم ظواهر امر،اعتماد کافی به حرف هایش ندارد ودیگر این شکسته نفسی ها را سپری میسازد و عذر موجهی برای ادعاهای بزرگ.برداشت تاریخی ال احمد در کتاب غرب زدگی بسیار شتاب زده ودر عین حال جسورانه است و او برای بسیاری از مدعاهای خود لزومی ندیده است که دلیلی ارائه کند،یعنی بواقع عنوان "دید"و"برداشت"راسپر کمبود دانش تاریخی خود ساخته است جسارت وپرش ذهنی تنها وقتی ستودنی است که مایه ی کافی نیز در پشت سرداشته باشد والا به صرف جسارت خیلی حرف ها میتوان زد .......کافیه یا بازم بنویسم؟
نویسنده یا هر خالق هر نوع اثری قابل نقد هست. نقد دوگونه است که نوع رایج نقد اثر خاصی از یک نفره. ولی ظاهرا ایشان دو کتاب را گرفته و بصورت کلی در مورد کل آثار آلاحمد نقد نوشته است. نقد را هم مستند و با آدرس مینویسند. مثلا بگوید در فلان جا و فلان جا چنین گفته پس اینطور نتیجه میگیریم. بنظر شخصی من ایشان نظر شخصی شون را نوشته اند نه نقد آثار.
من طرفدار دو آتشه آل احمد نیستم.چون او یک نویسنده است و سبک و دیدگاهش و نظراتش را در قالب داستانها یا سفرنامه هاش میشه خوند. حال و هوای آنروزها ی روشنفکری دیدگاهش راجع به سیاست و مشروطه و همینطور فرهنگ مردم را تا حدودی پی برد. گاهی لذت برد گاهی همذات پنداری کرد گاهی هم مخالف بود و نقد کرد.
موفق باشید.

دوست گرامی در رابطه با نقد حرف شما درست است، نقد لازم است در محتوا و شیوه بکار گیرد اما شما می فرمایید طرفدار دو اتشه نیستید در حالیکه جانبداری شما پیام دیگری می رساند. اگر اهل مطالعه و تفکر باشید می دانستید اندیشه ی معاصر ما چقدر به شخصیت داریوش اشوری مدیون است. اگر به اشنایی به مشروطه و حال و هوای فرهنگی تاریخ معاصر ایران علاقه مند هستید لطفا این آشنایی را با مطالعه آثار تاریخی معتبر تکمیل سازید نه آثار ادبی انهم دسته چندم. پیشنهاد میکنم ابتدا تاریخ مشروطه از کسروی را مطالعه کنید تا انوقت به برداشت سست ال احمد و نگرش خالی از دانش ایشان نسبت به روشنفکران عهد مشروطه پی ببرید. اگر بازهم روح جستجوگری در شما فعال است اثری دیگر بنام " تاریخ نواندیشی در ایران" اثر مقصود فراستخواه نیز میتواند بسیار رهگشا باشد.کسانی چون ال احمد مجیز گویی دستگاهی بودند که هرکس اندک ذهنی روشنی داشت از آن می گسست. پس نگویید اثر از نویسنده جداست آنهم اثار ادبی که از نگرش ها و شخصیت نویسنده اش نشات می گیرند. برای مثال مارکی دوساد نویسنده ی بدنام فرانسوی میل و انگیزه ی های سادیسم جنسی اش را در آثارش آنچنان پر رنگ به نمایش گذاشت که روانکاوان نام اختلال جنسی دیگرآزاری را با نام این نویسنده مزین نمودند. ال احمد هم شخصیتا فردی سنتی بود که در برخورد با مدرنیته گرفتار بحران هویتی شد.. و در نتیجه لنز دوربین ایشان برای فهم حوادث تاریخی و تحلیل منطقی و درست علاوه بر ضعف دانش به تعصب نیز آلوده گشت و ازین رو نمی توان آثار او بعنوان یک نویسنده روشنفکر پذیرفت. جدای ازین اینها قبای روشنفکری بر تن آل احمد بیش از اندازه گشاد است.
من یک پست بمناسبت سالروز درگذشت آل احمد زدم و این دستاویزی شد تا شما مکررا به اون مرحوم بد بگویید. هم از خودتان و هم از قول دیگران. واقعا اینها اسمش نقد نیست.اونم در مورد کسیکه نمیتونه از خودش دفاع کنه. همینکه آل احمد و آثارش نقد میشن نشان میدهد که او و اثارش تاثیر گذارده بوده.
لطف کنید دیگر این پست را نقل قول نکنید. بخصوص اگه میخواین باز بد بگویید به ایشان.
.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , kora , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۳۳۹۵
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط sa_ra.)
میخوام غر بزنم و گِله کنم به خدا که چرا ... ولی نه ... !
دوستان لطفاً واسم دعا کنید هر چی زودتر خوب بشم و به روال عادیه زندگی برگردم.
+ یعنی میشه? واقعاً ریختم به هم...):
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , Parisa-SH
ارسال: #۲۳۳۹۶
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  اقا من خیلی ناراحتم....
این چه وصعیه...دوشنبه رفتم ثبت نام بعد امروز فهمیدم بچه ها برای کنجکاوی رفتن دانشکده بعد بهشون گفتن برن مدیر گروه براشون درساشونو تایید کنه... بعد من که سوال کردم بهم گفتن کارت تموم شده برو...منم دانشکده نرفتم خب..
یعنی اگه این ترم حذف ترم کنمم حتی حاصر نیستم یه شنبه برم مدیر گروه برام تایید کنه... یعنی عمرا زودتر از پنج شنبه برم تهران...Sad(((

بدید یه نفر دیگه از طرف شما ببره بگه نمیدونستید که باید بیاید.
یا اینکه بگید یکی از ورودی‌ها از طرف شما امضا کنه ببره، مدیر گروه کسی رو نمیشناسه.
حل شد خدارو شکرSmile یکی از دوستان تو مانشت پیامم دید زحمت کشید درست کرد، مانشتم یه فایده هایی داره هاااااااBig Grin
ارسال: #۲۳۳۹۷
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۵ ب.ظ
(۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ق.ظ)simin-he نوشته شده توسط:  Sad
هی والیبالو از لهستان دوباره باختیمSadSad
خیلی ناراحتمSad
چه سرویس هایی میزد این کورکConfusedConfused
خداکنه کمر شهرام محمودی هرچی سریعتر خوب بشهAngel
ایشالله فردا از روسیه ببریمAngelSleepy
منم خیلی ناراحت شدمSad
ایشالله...ایشالله...

Angel
ارسال: #۲۳۳۹۸
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط clint.)
به گفته کارشناسان در ده سال اخیر در دانشگاه های ایران بیشتر از چند صد سال عوام باسواد تولید شده اند.
فهم و تحلیل و نگرش به وسیله دانشگاه ها به سواد ساندویچی تبدیل شد، این سواد طاقت خواندن ندارد؛ در فضای مجازی حتی چند سطر نوشته را نمی خواند؛ از همان خط اول دیگر ادامه نمی دهد؛ خودبه خود، مطالب و عکس و فیلم را بدون انکه خود خوانده باشد و یا فهمیده باشد برای دیگران می فرستد.
بدون هیچ زحمتی لیسانس و ارشد و دکتر میشود.
میزان هزینه تولید عوام باسواد در برخی کشورها از هر هزینه ای دیگر، مانند هزینه آموزش و پرورش و بهداشت بیشتر است.
نمی دانم... من و تو هم جزو عوام باسواد هستیم یا نیستیم؟...
 سپاس‌گزاری شده توسط: captain , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۳۹۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۲ ب.ظ
دوستان کتاب خوب در زمینه تربیت کودک سراغ دارید بهم معر فی کنید. ممنونم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۲۳۴۰۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۶ ب.ظ، توسط samane .gh.)
یک داستان شش کلمه ای زیبا از آلیستر دانیل به نام " اندوه" که بهترین داستان خیلی کوتاه جهان شده است..

هیچ حواسم نبود...

دو فنجان ریختم...

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , MajidManesht2012

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۹۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۴۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close