زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۴۱۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط clint.)
توهین در لغت از فامیل (وَهن) و بمعنای (غیر واقعی) است. (توهین) بمعنای (ناسزا و دشنام) نیست بلکه وقتی امری یا صفتی را که واقعیت نداشته باشد به کسی یا چیزی نسبت دهند، در واقع به آن شخص یا آن چیز توهین وارد کرده‌اند. بطور مثال، اگر کسی که دزدی نکرده باشد را (دزد) بنامیم، به او توهین کرده‌ایم؛ و همینطور بر عکس، اگر کسی که دزدی کرده باشد را (درستکار) بنامیم، باز هم به او توهین کرده‌ایم زیرا او را به صفتی توصیف کرده‌ایم که واقعیت ندارد. همه ی کسانی که دستی در نقد و آشنایی با تاریخ اندیشه و تاریخ معاصر ایران دارند اذعان دارند که آثار آل احمد مغرضانه و متعصبانه و بدون اطلاعات و دانش دقیق است. پس هیج توهینی صورت نگرفته است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۳۴۱۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۲۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  
(20 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  این بود اثر ۱۰ روز قبل بیکاری بنده بر روی دیوار
:
P

[تصویر:  383412_m.jpg]
واااای محشره.
خیلی عالیه
کلاس رفتین؟ یا خودتون یاد گرفتین؟
میشه یه کلیات ازش بگید که چطور اینکارو انجام دادین؟
فدات
نه عزیزم کلاس نرفتم
کاشی هایی که از نظر قطر در یک اندازه هستند رو جمع کردم (بعضی کاشی ها و سرامیکا برجستگی و فر رفتگی دارند اینا مناسب نیست ) روی جسم با چسب کاشی یا چسب سنگ یا ملات سیمان و یا چسب چوب میزنی (بسته به نوع جسمی که که انتخاب کردی ، مثلا من برای بشقاب با جنس ولامین از جسب استفاده کردم ) کاشی ها رو میچسبونی
نکته مهم مهم اینه که باید اول چند سانت دور کار رو کاشی بزنی تا دور و حاشیه کارت مرتب بشه بعد اگه طرح خاصی هم داری اونو کاشی بچسبونی و بعد حد فاصل اینا رو با زمینه کاشی پر کنی.
و بعد از خشک شدن کامل کاشی ها روشو با ملات سیمان پر میکنی تا فاصله بین کاشی ها پر بشه هم قشنگ و تمیز میشه هم استحکام میده و بعد از چند ثانیه با دستمال نم دار کاشی ها رو میکشی تا تمیز بشه
تو کارای ساختمونی به این کار میکن بند کشی کردن
بسته به نوع طرح و رنگی که کاشی ها رو انتخاب کردی میتونی با سلیقه خودت ملات سیمان رو هم رنگ بزنی .رنگ پودری واسه مخلوط کردن با سیمان خوبه . گواش و اینا نزنی ها Big GrinBig Grin
اینم کار رو بشقابم . البته با دی وی دی بله dvd درست شده
اولین کار بودش
[تصویر:  383431_Photo09460.jpg]

[تصویر:  383431_Photo09470.jpg]
اینم کار نهایی
[تصویر:  383431_Photo11480.jpg]
تعریف کنید ازم کارای دیگمم بزارم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خیلی قشنگه.. براوو

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , sa_ra
ارسال: #۲۳۴۱۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۴۶ ب.ظ، توسط پوونه.)
قراره آخر هفته برم سفر و خونواده هیچ جوری راضی نمیشن من این سفر رو نرم. میگن واسه روحیه ات لازمه. چند ساله از این شهر خارج نشدی این سری هم بخوای مثل دفعه های قبل مخالفت کنی کلامون میره تو هم و این حرفا
حالا بهشون میگم باو من پارسال کلیبر رفتم با اون اکیپ کوهنوردی..میگن اونجا که زیاد دور نبود دو قدم راه بود شاهکار نکردی که اونجا رفتی. و بعدش در باب مزیت سفر کلی حرف میزنن برام!
خو نمیخوام دیگه.. زوره مگه؟ : (

+ هی میام مانشت میبینم نچ از جواب پ.خ خبری نیست. -_-
ارسال: #۲۳۴۱۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  اینم امروزSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آفاق ماشالله هزار ماشالله چه انار های قرمزی دارید امروز رفتم انار چیدم، جان من با انار خودت مقایسه کنBig GrinBig GrinTongue
[تصویر:  383675_ezz8_capture.png]
اصلا آدم ظاهرو میبینه پشیمون میشه بخورهConfused اصلانم شیرین نیستDodgy همشم تخم بودDodgy(جلب توجه دوستانی که شکست احساساتی اناری خوردندBig GrinBig Grin)

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , pezhman.m-AI , shayesteNEY , RASPINA , sa_ra , ماه و خورشید , Parisa-SH , Bahar_HS , fatemeh87 , s@mir@ , captain , Maleficent
ارسال: #۲۳۴۲۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۳:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط soheila-zd.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  آدم سهوا مرتکب یه اشتباه میشه تا عمر داره باید پاسخگوی عواقب اون اشتباهش باشه،امان ازدست این چرخ گردون...

+سهیلاجان نوش جانSmile

انارامون تازه تو فصل پاییز قرمز و خوشمزه میشه میخواستم عکس اون انارو هم بعدا بذارم(واقعا امان ازدست این چرخ گردون...)Big GrinBig Grin
الان پشیمون شدم با این پستتBig GrinCool

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS , fatemeh87 , Maleficent
ارسال: #۲۳۴۲۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۷ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ب.ظ)soheila-zd نوشته شده توسط:  انارامون تازه تو فصل پاییز قرمز و خوشمزه میشه میخواستم عکس اون انارو هم بعدا بذارم(واقعا امان ازدست این چرخ گردون...)Big GrinBig Grin
الان پشیمون شدم با این پستتBig GrinCool
نه!!نه!! دوستم بد برداشت نکن پستم به موضوع انار ربطی نداشت، اون که من اسمشو گذاشتم تفریح سالم و اصلا اسمش اشتباه سهوی که نیست Smile تازه میخواستم عکس اب انارو بزارم ولی گفتم شاید یکی دلش بخواد Tongue
حالا که اینجور شد اینم عکس آب انارTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فحش بدید ناراحت میشم هاTongueBig Grin

منو بگو که فکر میکردم از اینکه با احساسات مردم بازی میکنید پشیمون شدیدDodgyDodgy
حالا که اینطور شد واجب شد هر وقت انارامون خوشمزه و قرمز شد هم عکس دونه انارو بذارم، هم آب انارو ، هم ازش لواشک درست کنم
و مخصوصا عکسشو براتون بفرستم.Big Grin
آفاق منتظر باش...Big Grin
آیا نمیدانید هر عملی عکس العملی دارد؟!!!(قانون سوم نیوتن)Big GrinBig GrinTongue

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , sa_ra , ماه و خورشید , Parisa-SH , Bahar_HS , fatemeh87 , s@mir@ , Maleficent
ارسال: #۲۳۴۲۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۵۷ ب.ظ
راستی آفاق لواشکشم درست کن عکسشو بذار دیگه تکمیل بشه.
بهت قول میدم امشب راحتتر میخوابی^_^

Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , **sara** , sa_ra , Bahar_HS , fatemeh87 , Maleficent
ارسال: #۲۳۴۲۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸ ق.ظ)harika-z نوشته شده توسط:  سلام
من دلم میخاد کنکور ارشد زیر۵۰ بیارم تا به ارزوم برسم تا بابای مریضمو خوشحال کنم.درس میخونم ها ولی تاظهر کارمیکنم میگن واسه قبولی تو بهترین دانشگاه باید ازصبح تاشب بخونی با کارکردن نمیشه.ولی میتونم بیخیال کاربشم.ای خداااا

سلام
دوست عزیز نگران نباشید با این انگیزه ای که شما دارید کافیه یکم فقط همت کنید. انشاالله که رتبه خیلی خیلی خوبی نیارید.بیشتر از زمان مطالعه به نظرم کیفیتش مهمه سعی کنی دقیق و با تمرکز درس بخونید. استرس هم نداشته باشید.
انشاالله با اهدافتون میرسید
ارسال: #۲۳۴۲۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۴۴ ب.ظ
اگه بدبختی خیلی بزرگ باشد ;

دیگر میلی به جنگیدن با آن نداری

فقط میخواهی برای یک لحظه هم که شده

آن را فراموش کنی ....

_اوریانا فالاچی

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , tabassomesayna , kader , fatemesoleimani , **sara** , sa_ra , Parisa-SH , MajidManesht2012 , Maleficent
ارسال: #۲۳۴۲۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ ب.ظ
ای کاش انقدر دوراهی تو زندگی نبود اگرم بود این دوراهی ها انقدر شبیه به هم نبود! میگی اینو برم نه فلان میشه برم اون یکی! اون یکی هم کلی دست انداز دارهUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Parisa-SH , soheila-zd
ارسال: #۲۳۴۲۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  ای کاش انقدر دوراهی تو زندگی نبود اگرم بود این دوراهی ها انقدر شبیه به هم نبود! میگی اینو برم نه فلان میشه برم اون یکی! اون یکی هم کلی دست انداز دارهUndecided
Yes, there are two paths you can go by, but in the long run There's still time to change the road you're on
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۲۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  Yes, there are two paths you can go by, but in the long run There's still time to change the road you're on
Led Zeppelin - Stairway to heaven
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۲۳۴۲۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۸ ب.ظ
دلم کلی انرژی مثبت میخاد

دلم کلی انگیزه و امید میخاد

دلم یه صدای آروم میخاد که حرفای خوب بهم بزنه

دلم آرامش میخاد حتی شده ذره ای

دلم تلاش پرانرژی میخاد

اما بعضی وقت ها واقعا کم میارم

میگن میشه با خدا صحبت کرد ، بعضی ها هم میگن نماز صحبت کردن با خداست

آخه این که نمیشه ، نمیدونم شایدم من بلد نیستم ، من صحبت یه طرفه نمیخام

جواب خدا ، حکمت و مصلحتشه ؟ اگه صبر آدم لبریز شه چی؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , sa_ra , tabassomesayna , RASPINA , Parisa-SH , soheila-zd , fatemeh87
ارسال: #۲۳۴۲۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط IT.girll.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ)kora نوشته شده توسط:  ای کاش انقدر دوراهی تو زندگی نبود اگرم بود این دوراهی ها انقدر شبیه به هم نبود! میگی اینو برم نه فلان میشه برم اون یکی! اون یکی هم کلی دست انداز دارهUndecided
زندگی کلا دست انداز داره :| من باشم اون راهی که دوست دارم رو انتخاب میکنم هرچند سختتر باشه. هیجانش بیشتره ؛ )

(۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ب.ظ)kader نوشته شده توسط:  اما بعضی وقت ها واقعا کم میارم

این حس ها خیلی وقته باهامه ولی دوست عزیز قوی باش. ما هم خدایی داریم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , kora , Parisa-SH , Bahar_HS
ارسال: #۲۳۴۳۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط samane .gh.)
پیداست هنـــوز عاشــق نشدی
زندانی زندان دقایق نشدی

وقتی که مــــرا از دل خود میرانی
یعنی که تو هیچ وقت عاشق نشدی

زرد است که لبریزحقایق شده است
تلخ است که با درد موافق شده است

عاشق نشدی وگــرنه میدانستــی
پاییز بهاریست که عاشق شده است

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , MajidManesht2012 , kader

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close