زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۲۹۲۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط ziba.O.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
Smile Smile Smile

(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ب.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۸ ق.ظ)sa.ghasemi نوشته شده توسط:  سلام دوستان گل مانشتم
منو یادتونه >
یادتونه یه سال واسه ارشد خوندم قبول نشدم یادتونه ؟قرار بود برم ترکیه ؟مادرمو تنها بزارم ؟ولی ناراحت بودم داشتم دیوونه میشدم تو این مسیر دقیقا افتادم تو مرداب مردابی که تا حد کفر رفتم اما

میدونین چی شد ؟

خدا یه فرشته به اسم مسعود واسم فرستاد ۱۵ مرداد عقد کردم بیخیال ترکیه بیخیال ارشد بیخیال همه ی سختی ها شدم نمیدونم من تمام سعی مو کردم ولی خدا نمیخاست خدا نمیخاست که دانشگاه قبول شم

عزیزان خدارو فراموش نکنیم

برای همه ی کسانی که این متنمو میخونن ارزوی موفقیت دارم و خوشبختی ولی ازتون میخام تو زندگی تون اگه به بن بست رسیدین کم نیارین مطمعن باشین حکمتی داشته

از تمامی بچه هایی که واسه ارشد ۹۵ میخونن از ته قلبم ارزوی موفقیت میکنم انشاله که کنکورو بترکونین دوستدار شما

سحر قاسمی

ممنون از تمام دوستان گلم مثل همیشه بیادم بودین دوستتون دارم اگه دانشگاه قبول شدین اولین روزه کلاس منم یاد کنین HeartHeart

سلام سحرجون تبریک میگم،انشاله به پای هم پیر شین.Wink

فایل‌(های) پیوست شده

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۲۲۹۲۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  چقدر دوست دارم بعضی اداب ورسوم قدیمیارو ، درسته الان کمرنگ شده ولی خب بازهم هستنSmile

خیلی قشنگِ ادم یه سفر زیارتی میخاد بره و به قول معروف میخاد استخون سبک کنه ،بیاد و حلالیت بگیرهSmile
حلالیت کجا بوده، میان جیب آدمو خالی میکنن و آخرشم سوغاتی واسه آدم جوراب میارنSmileBig Grin
ارسال: #۲۲۹۲۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  چقدر دوست دارم بعضی اداب ورسوم قدیمیارو ، درسته الان کمرنگ شده ولی خب بازهم هستنSmile

خیلی قشنگِ ادم یه سفر زیارتی میخاد بره و به قول معروف میخاد استخون سبک کنه ،بیاد و حلالیت بگیرهSmile

میدونی چرا بچه های شیطون کلاس رو در منصب مبصری میگمارند؟!
منم نمیدونم [تصویر:  377378_whistle.gif]
Big Grin Big Grin Big Grin

وای خدا مرگم بده مدیر بود [تصویر:  double-post-smiley.gif?1292867584]

حلالیت هم میطلبم Big Grin Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۹۲۴
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۱ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  حلالیت کجا بوده، میان جیب آدمو خالی میکنن و آخرشم سوغاتی واسه آدم جوراب میارنSmileBig Grin
ما رسم جیب خالی کردن نداریمBig Grin فقط میان یه تُک پا خونه میشیننو میرن، حتی وقت برای چای خوردن هم ندارن چه برسه به جیب آدم Big Grin

جیبو چرا خالی میکنن:|
اینجا پول زور میگرن بعنوان سر راهیSmile بعد آخرش میگن حلال کنید تورو خدا. گرچه بقیه میگن این حلالیت واسه یه چیز دیگه ست ولی من مشکوکمBig Grin به نظرم منظورشون، حلالیت واسه همین پول زوریه که میگیرنSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۹۲۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ ب.ظ
صدا و سیمـــام سریال ساخته، که تو هر قسمتش تمام بدبختیای عالمو میاره جلو چشــــمتBig Grin
قبلنا فقط شکست عشقی و اینا بود...بازم بهتر بود...ولی الان تلفیقی کار میکنن...چندین بدبختی در یک مجموعهBig GrinBig GrinBig Grin
.
.
.
.
+راستی آفاق جان پولی که بهت میدنو باید ی چی هم بذاری روش براشون سوغاتی بخری. . . وگرنه تا عمر داری چپ چپ نیگات میکننBig GrinBig GrinBig Grin تازه تو سفرم همش فکرت مشغوله که نکنه چیز خوبی پیدا نکنی و نکنه ازین خوشش نیاد و ... (ما هم ازین رسما قبلنا داشتیم. . . الانم اقوام درجه یک مبلغی رو میدن به مسافرین عتباتSmile )

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RASPINA , soheila-zd , tabassomesayna , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۹۲۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  این ویدئو رو حتما ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من بعد از دیدن این ویدئو دچار یک نوع انقلاب درونی شدم و تصمیم گرفتم که از زمان ارزشمندم نهایت استفاده رو بکنم، بنا به گفته ی این ویدئو ۲۷۴۰ روز انسان انگار فقط برای خودش داره که خیلی کمه ! و من دو هفتشو توی این سایت گذروندم :|

مگر در مواقع ضروری که بعید میدونم هیچ وقت اومدن من به اینجا ضرورت داشته باشه، دیگه به مانشت سر نمیزنم.

خداحافظ دوستان
موفق باشید........
کاش لینکی میذاشتید که براهمه باز بشه youtubeبرام باز نمیشه
یا اسم فیلم را میذاشتسد

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۲۲۹۲۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من بعد از دیدن این ویدئو دچار یک نوع انقلاب درونی شدم و تصمیم گرفتم که از زمان ارزشمندم نهایت استفاده رو بکنم، بنا به گفته ی این ویدئو ۲۷۴۰ روز انسان انگار فقط برای خودش داره که خیلی کمه ! و من دو هفتشو توی این سایت گذروندم :|

مگر در مواقع ضروری که بعید میدونم هیچ وقت اومدن من به اینجا ضرورت داشته باشه، دیگه به مانشت سر نمیزنم.

خداحافظ دوستان

لینک کانورت شده برای اونهایی که به یوتیوب دسترسی ندارن:

سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , shayesteNEY , vesta , ziba_090 , tabassomesayna , RASPINA , Bahar_HS , gogooli , pezhman.m-AI
ارسال: #۲۲۹۲۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۰۲ ق.ظ

خداحافظ دوستان
منم اراده کرده بودم که یه انقلابی در خودم به وجود بیارم
منتها دانلود کردم دیدم زبان اصلیه
فهمیدم ابتدا برای منقلب شدن باید اماده شد و زبان رایج رو تقویت کرد Big Grin

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , یاس رازقی , soheila-zd , kora , RASPINA , Bahar_HS , gogooli , ایزدی
ارسال: #۲۲۹۲۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۱:۱۲ ق.ظ
پناه بر خدا.
یوتیوب بدون فیلتر شکن باز میشه برا من!! Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , Parisa-SH , so@ , احسان مومنی , یاس رازقی , maryam.raz , soheila-zd , RASPINA , Bahar_HS
ارسال: #۲۲۹۳۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۹:۲۵ ق.ظ
سلام
به این فکر میکنم که همیشه تا ترم ۲ ارشد درسامو میخوندم پروژمو انجام میدادم... حالا درست یا نادرست درگیرش بودم... همش سرم تو سایتای درسی و علمی و اینا بود. همش مانشت بودم...خدایی هم فقط سایت مانشت و چند تا تب دیگه از صفحات سایت باز بود و بس....

اما الان.... تقریبا یه ساله همه کارامو امروز فردا میکنم... ذهنم همش نگرانه .اما باز دل شورشو دارم و شبا بهش فکر میکنم.اما خودمو به اون ره میزنم. همه دوستان دفاع کردند.دلم شور میزنه اما سمت پایان نامم نمیرم..نمیدونم شاید زیادی بی خیالم....

الانم با اینکه ترم ۴ تموم شد و باید تا شهریور دفاع میکردم.... هنوز در مرحله پروپوزالم..... دلم گرفته... دلم برای اون روزای پرتلاش تنگ شده... نمیدونم زیادی درگیر زندگی شدم.... استارت نزدم....

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , vesta , RASPINA , Bahar_HS , Parisa-SH , ایزدی
ارسال: #۲۲۹۳۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۱۲:۰۵ ب.ظ
نقل قول: بیا برو بجای منم کنکور بده هاBig GrinBig Grin
کی بیام؟ کجا؟ خونتون؟ واسه نهار؟ شامم بمونم دیگه؟ فسنجونم دارین دیگه؟Big GrinBig GrinBig Grin

خانوم ای عکسایی که تو میفرستی به درد خودت میخورهBig GrinBig GrinBig Grin یه چیزی بفرست ک مردمک و عنبیه و مژه و اینا کاملا واضح باشه...سایه هاش واقعی باشن...تاکید میکنم بدون ادیت باشهBig GrinBig GrinBig Grin
حالا یه چی بگم بیشتر حسودیت بشه...الهه رو کشیدمBig GrinBig Grin ولی هنوز خودشم ندیده هاBig GrinBig GrinBig Grin
تشریف بیارید
فسنجونم درست میکنم دیگه امر بفرماییدBig Grin
من چنین عکسی که میگی بلد نیستم بگیرمUndecided مردمک و عنبیه ندارم فقط مژه دارمUndecided
بیا خودت ازم بگیرCool
چطور عکس الهه رو کشیدی؟Angry بذار اینجا تا منم ببینمTongue قول میدم حسودی نکنمRolleyes
منم میخوامSad یه بزرگ ۳متر در ۴ متر

و اینک ای دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد
خداوندا Heart تو می دانی که انسان بودن و ماندن در ابن دنیا چه دشوار است
چه رنجی می بردSleepy آنکس که انسان است و از احساس سرشار است
ارسال: #۲۲۹۳۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۱۵ ب.ظ
هیچی لذت بخش تر از تماشای بزرگ شدن بچه ها نیست Smile
البته به شرطی که مامانشون نباشی و نیاز نباشه پوشکشون رو عوض کنی Tongue
بهترین حالتش اینه که خاله باشی. من با وجود خواهرزاده هام تازه فهمیدم دوست داشتن واقعی یعنی چی Heart

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , vesta , so@ , kazhal@ , kora , RASPINA , Bahar_HS , یاس رازقی , **sara**
ارسال: #۲۲۹۳۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط kazhal@.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵ ب.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  تشریف بیارید
فسنجونم درست میکنم دیگه امر بفرماییدBig Grin
من چنین عکسی که میگی بلد نیستم بگیرمUndecided مردمک و عنبیه ندارم فقط مژه دارمUndecided
بیا خودت ازم بگیرCool
چطور عکس الهه رو کشیدی؟Angry بذار اینجا تا منم ببینمTongue قول میدم حسودی نکنمRolleyes
منم میخوامSad یه بزرگ ۳متر در ۴ متر
باشه پس یه روز دیگه هم میمونم که ازت عکس بگیــــرمBig GrinBig GrinBig Grin
الهه خیلی وقته تو نوبتــــهBig Grin عکسش منشوریه. . . نمیشه بذارمش اینجاBig GrinBig GrinBig Grin
یا خداااااااااا! سه متــــــر؟!!!. . . من قلبم ضعیفه هاBig GrinBig Grinبا من ازین شوخیا نکنBig GrinBig Grin

(۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۴ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود Sadبایت بایت ترافیک نتمو میگم هااا Big Grinمن هیچ استفادی نمیکنم ولی همینجوری الکی الکی جلو چشام بایت بایت روی هم میشه مگ و من هیچ کاری از دستم برنمیاد Smile
منم همین مشکلو دارم. . . هر چند وقت یه بار سیستم آپدیت میشه و در عرض چند دقیقه بالای دویست مگ از ترافیکم کم میشه. . . اگرم آپدیتشو متوقف کنم که سیستمم میمیرهBig Grin Big Grinدیگه اصن نمیشه باهاش کار کرد!

........
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , so@
ارسال: #۲۲۹۳۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۲:۴۷ ب.ظ
یه اتفاقی افتاد و ناغافل اونم تصادفی یه بنده خدایی از اشنایانم فهمید!!!!! خودش گفت من به فلانی نمیگم بفهمه به بقیم میگه! خلاصه با این وجود ازش قول گرفتیم که به کسی نگه!(تصادف شده بود و یکی از خویشاوندان دربو داغون!Confused هرکی تا حالا هر فکر دیگه ای کرده بود بره زودی استغفار کنهBig GrinBig GrinBig Grin) خلاصه دیشب تو پیام دادنم به خالم احوالش ازم گرفت و من گفتم اره خوبن بعد یه هو گفت بیمارستان یا خونس! من HuhHuhHuh که این داستان چقدر دهن به دهن شده که به خالم رسیده! بعد خیلی جالب بهم گفت ای بابا من دوباره سوتی دادم!! بله! یکی به یکی میگه و بهش میگه که تو به یکی دیگه نگو، اون یکی دیگه هم دوباره میره به یکی دیگه میگه و اونم میگه من به کسی نمیگم و این یکی و اون یکی ، تکی تکی یه هویی میشه هرکی هرکیBig Grin !!! Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila-zd , Bahar_HS , **sara** , dr.a_AI , termeh93
ارسال: #۲۲۹۳۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  الانم با اینکه ترم ۴ تموم شد و باید تا شهریور دفاع میکردم.... هنوز در مرحله پروپوزالم..... دلم گرفته... دلم برای اون روزای پرتلاش تنگ شده... نمیدونم زیادی درگیر زندگی شدم.... استارت نزدم....
کافیه یه هفته به خودت سختی بدی ومثل اونروزا زندگی کنی اونوقت انگیره ات درست میشه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sharifIT , Bahar_HS , soheila-zd

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close