زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۸۶۴۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۵۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  پیشنهاد میکنم به بهونه خواهرزاده ات استخر توپو امتحان کنSmileمن بودم امتحان میکردمCool
امتحان که کردم ولی خب بیشتر نمیشه برم، خب برای بچه هاست باید رعایت کرد
آره بابا من خودم این تاپ کوچولوها رو هم میشینم و سرسره هم میرمSmile
خودمون رو لو دادیماااTongueBig Grin
شاهزاده کوچولوی من ماه دیگه میشه سه سالش،انقده دلم خواست که منم پارک میبردمشCool
خاله فداش شهHeartعسله من اسمش پانیذه یعنی شاخه نباتRolleyes
کتاب میگیره دستش مثلا لپتاپه شیک و ملون بازش میکنه روشن میکنه شروع به تایپ میکنه!یا مثلا کتابچه میگیره مثلا تبلته بعد بازی میکنه باهاش،اذیتش که بکنیم قلقلکش بدیم کتابچه بیفته میگه ببین چکارکردی تبلتم افتاد خراب شدBig Grinما خاله بازی چطوری می کردیم اینا چکار میکننSmile

آقا ما یه بار بعد مهمونی با جناب همسر رفتیم پارک.پارک خلوت بود من رفتم رو تاب گفتم هول بده میگفت زشته ملت می بینن این برا بچه هاست . منم خبیثSleepyگفتم پایین نمیام!!هیچی دیگه تسلیم شدBig Grin

You can't reach any skills without hardworking
Maybe you fall
You shouldn't give up
You should stand
and
Try again and again...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , vesta , hatame , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۶۴۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۳ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ)khordad.girl نوشته شده توسط:  فک کنم از روزانه امیر کبیر الان بیشتر بخوامش Big Grin
روزانه ی MIT هم بگن من حاضر نیستم با مسافرت عوض کنم. روزانه ی MIT
Smile))))
دلم سفر دور ایران می خواد Smile اگر پول داشتم دور دنیا Smile

اونجا هم روزانه شبانه هست ایا؟
MIT الان خودش مسافرت محسوب میشه ها Smile))
تا حالا به این فک نکرده بودم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۸۶۴۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  باید بری اونجا درس بخونی Smile
مسافرت و درس خوندن با هم خوب نیست Smile
نه نه اصلا Smile

راستی عکس آواتارتونم خیلی خوبه. این شخصیتو خیلی دوست دارم. تو کارخانه هیولاها بود دیگه؟
یکم زودتر میریم Big Grin
نه واسه من شروور بود...اگنس Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۸۶۴۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
من دلم شیــــــــــــــــــــراز میخواد....مخصوصن حافظیه...شاهچراااغ...
دلم مشهدم میخاد میدونی چند وقته نرفتم بشینم تو صحن...
بچه بودم رفته بودیم مشهد بعد من قبلش انگور خورده بودم حسابی مسموم شده بودم به جرئت میتونم بگم بدترین آمپولای دنبا آمپول مسمومیتهDodgy
هیچی ما به همراه مامان بزرگ و مامان و آبجی تو صحن انقلاب نشسته بودیم که یهو یه کبوتری بال زد نشست رو سر منBig Grin
من که داشتم کیف میکردم مامان بزرگم داد زد که مرییییض بوووود امام رضا شفااااش داااااد یهو ملت ریختن رو سر من و .....Dodgy
......
این بود خاطره من از مشهدTongue

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , barca , khordad.girl , Avril89 , **sara** , Riemann , Bahar_HS , alirezaei
ارسال: #۱۸۶۵۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  من دلم شیــــــــــــــــــــراز میخواد....
خوش به حال ما پ!البته چندماه دیگه خودم این حرفو نزنم صلوات!
بچه ها شبهای شیراز به نظر من از روزشم قشنگ تره به خصوص سمت دروازه قران

من همیشه صبح حافظیه رو به بقیه وقتها ترجیح میدم بعدم نزدیک ظهر که میشد میرفتیم شاطر عباس....چقد خوب بود

ارسال: #۱۸۶۵۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۱۷ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۱۰ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  من همیشه صبح حافظیه رو به بقیه وقتها ترجیح میدم بعدم نزدیک ظهر که میشد میرفتیم شاطر عباس....چقد خوب بود
شاطر عباس؟ اخ جون خوردنی Tongue هر وقت خواسین برین بگین بیام شیرینی رتبتون رو همونجا بگیرم Big Grin
فک کنم نزدیکای شیرازین درسته؟

می بینم که کسی در مورد گل دوم مسی حرفی نزده زشته ها Big Grin

نزدیکای شیراز بودم ۴ سال کارشناسیمو دانشگاه جهرم بودم
الان دیگه خیلی دورمUndecided
شیرینی چیه Big Grin

ارسال: #۱۸۶۵۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۲۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  دانشگاه جهرم؟ پس احتمالا کلی ادم مشترک بشناسیم! Tongue
خیلی دور از شیراز بده من که اشکم در میاد :|
شیرینی چیه؟ ها راس میگین منظورم شامه! Big Grin
یه توپ اونجا بتون میدیم بیخیال شام بشینDodgy
ینی من کلاهم بیوفته جهرم برنمیگردم برش دارم

ارسال: #۱۸۶۵۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۸ ب.ظ
حافظیه شبا قشنگ تره که
ولی منظره شبای دروازه قرانو با هیچ جا نمیشه عوض کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , barca
ارسال: #۱۸۶۵۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعضی وقتا از توجه بیش از حد بعضی ادمای اطرافمون تعجب میکنم.نمیدونم بزارم پای درک پایینشون یا بالا بودن حس کنجکاویUndecided
بعد از اعلام نتایج انتظار داشتم اشناهای درجه یکم و دوستای صمیمیم خیلی پیگیر این قضیه رتبه من باشن حالا بماندکه این اتفاق سوال و جوابا بخاطر درک بالاشون و بخاطر شرایط روحی من اتفاق نیفتاد ولی داخل دنیای مجازیUndecided واقعا نمیدونم این دنیا چطوریاست میبینی با طرف هیچ صنمی نداری اصلا تا بحال بهم سلام هم نکردی ،اصلا تابه حال یوزرشون هم به چشمت نخوردهConfusedیهو پیام میاد فلانی رتبه ات چندشدهUndecided .خب این خیلی کار زشت و ناراحت کننده ایه اگر من نوعی یا بقیه بچه های فعال زمان کنکور رتبه امون انقدر باب میلمون بود حتما میگفتیم که شماها هم داخل این شادی ما شریک باشید.چرا میخواید نقش نمکپاش رو برای ادمای اطرافمون بازی کنیم .
من اسم اینو نمیزارم توجه یا پیگیر بودن حال ادما .اسمش کاملا مشخص تجسس در مسائل کاملا شخصی دیگران،رتبه کاملا یه چیز شخصیه که نباید انتظار داشته باشیم اگر بهمون نگفتن ناراحت بشیم... .کاش یه ریزه فقط یه ریزه حال دوستامونو درک کنیم و ازشون درمورد رتبه هاشون سوال نپرسیم اگر خودشون مشتاق بودن حتما میگفتن .
امیدوارم سال دیگه همین قدر خوشحال باشی
دقیقا حس و حالت متوجهم ولی سال دیگه می فهمی که اصل داستان رو.
تنها جایی بزن که خوابگاه خوبی داشته باشه. ارشد خوابگاه و امکانات رفاهی مهمه.
من برگردم عقب یا اصفهان یا فردوسی میزنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , hatame
ارسال: #۱۸۶۵۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۰۵ ب.ظ
همیشه فک میکردم فقط خودم خیلی هپی ام!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , so@
ارسال: #۱۸۶۵۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
دریغـا
که آخر
رفتی و به حضور نگفتی
یا دیـدی و به غرور نشنیـدی
که برخـاستن تو و من
همـان نشستن من و تو بـود
من و تو
که هـرگـز
ما نشدیم
و اگـر شدیم
چنانـکه باید گـویـا نشدیم
...
Blush
محمد حقوقی

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۱ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  یه توپ اونجا بتون میدیم بیخیال شام بشینDodgy
توپ جام جهانی می دونین چنده؟ حدود ۲۰۰ دلاره! دیگه حرفتون ثبت شد می خوام Big Grin
این توپ رو امازون زده ۱۳۴ دلار:
Official match soccer ball of the 2014 FIFA World Cup in Brasil.
یا شاطر عباس یا توپ جام جهانی!

چیزهBig Grin
نون خامه ای چطوره؟Tongue
بعدم من گفتم توپ نگفتم که توپ جام جهانی ک!
ازین توپ دو پوسته هاBig Grin

خدا ۵ شنبه عصرو افریده واسه بیرون رفتن بستنی خوردن و خوش گذروندن
خوش ب حال اونایی که میرن

سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۱۸۶۵۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط sara9009.)
........................
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , sahar salehi , so@ , vesta , fulgent , Menrva , shayesteNEY , amineh89 , mohaddeseh70 , Avril89 , Bahar_HS , alirezaei
ارسال: #۱۸۶۵۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۴۲ ب.ظ
واقعا تنها رشته ای که نیاز به افزایش ظرفیت نداشت IT بود...و رشته ای که نیاز داشت هم حتما برق بود...!!!
راه رضای خدا یه دونه ظرفیت رشته ی IT رو زیاد نکردند....دوست من رتبش شده ۱۷۰۰ برق امید داره روزانه قبول بشه اونوقت ما با این رتبه هیچی قبول نمیشیم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khordad.girl , sahar salehi , maryam.raz , shayesteNEY , Bahar_HS
ارسال: #۱۸۶۵۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۳ ب.ظ
خیلی ظلمه ظرفیت ها یکسان نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS
ارسال: #۱۸۶۶۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ب.ظ، توسط پوونه.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعضی وقتا از توجه بیش از حد بعضی ادمای اطرافمون تعجب میکنم.نمیدونم بزارم پای درک پایینشون یا بالا بودن حس کنجکاویUndecided
بعد از اعلام نتایج انتظار داشتم اشناهای درجه یکم و دوستای صمیمیم خیلی پیگیر این قضیه رتبه من باشن حالا بماندکه این اتفاق سوال و جوابا بخاطر درک بالاشون و بخاطر شرایط روحی من اتفاق نیفتاد ولی داخل دنیای مجازیUndecided واقعا نمیدونم این دنیا چطوریاست میبینی با طرف هیچ صنمی نداری اصلا تا بحال بهم سلام هم نکردی ،اصلا تابه حال یوزرشون هم به چشمت نخوردهConfusedیهو پیام میاد فلانی رتبه ات چندشدهUndecided .خب این خیلی کار زشت و ناراحت کننده ایه اگر من نوعی یا بقیه بچه های فعال زمان کنکور رتبه امون انقدر باب میلمون بود حتما میگفتیم که شماها هم داخل این شادی ما شریک باشید.چرا میخواید نقش نمکپاش رو برای ادمای اطرافمون بازی کنیم .
من اسم اینو نمیزارم توجه یا پیگیر بودن حال ادما .اسمش کاملا مشخص تجسس در مسائل کاملا شخصی دیگران،رتبه کاملا یه چیز شخصیه که نباید انتظار داشته باشیم اگر بهمون نگفتن ناراحت بشیم... .کاش یه ریزه فقط یه ریزه حال دوستامونو درک کنیم و ازشون درمورد رتبه هاشون سوال نپرسیم اگر خودشون مشتاق بودن حتما میگفتن .
این پست رو با تمام وجود درک کردم Big Grin
تا به حال چیزی نگفته بودم و سعی کرده بودم با بی جواب گذاشتن پیام خصوصی ها و آف ها یا هم با یک جواب سرسری و کنایه دار یک جوری این مسئله رو حل کنم برای خودم ولی حالا که تو گفتی حس میکنم حرفام توی دلم مهر و موم نمیشن! Big Grin
من والا اینجا بقیه رو زیاد نمیشناسم جز دو سه نفری که سلام و احوالپرسی کردم باهاشون ولی ظاهرا بقیه من رو میشناسند Big Grin روز اعلام نتایج و به خصوص فردای اون روز بدترین روز مانشتی ِ من بود به شخصه. اولش چندان حال داغونی نداشتم ولی بعد که پیام خصوصی ها رو خوندم از خودم خجالت کشیدم و روز بعدش به خاطر غربتی که حس کردم و کنجکاوی چند نفری که بضیاشون رو حتی اصلا نمیشناختم، بدجوری به هم ریختم. رک و بی پرده بگم که حس یک کاغذ مچاله شده و باطله رو داشتم که قراره سطل آشغال انداخته بشه!! و انقدر این فشار عصبی روم زیاد بود که چشم چپم تار میدید. (اشتباه خودم هم بود البته. وقتی میدیدم انقدر از جو اون دو سه روز اذیت میشم نباید آنلاین میشدم)
لیدیز اَند جنتلمن به خصوص «لیدیز اند جنتلمن» ِ ناشناسی که با دو سه تا پست پیام شخصی میزنید به ملت و نمیدونید خود این کار که کسی رو نشناخته در موردش کنجکاوی میکنید چقدر رفتار زشتیه.. مثلا دونستید به دانش شما اضافه شد یا رتبه کنکورتون چند ده تایی یا چند صد تایی جابه جا شد؟ این همه کنجکاوی رو برای مسائل درسی وقف میکردید به نظرتون رتبه خودتون تک رقمی نمیشد؟
حالا من چند متر زبون دارم و یک طوری جواب میدم به هر حال اما تکلیف اون دوستایی که واقعا براشون مهمه کسی دل آزرده نشن ازشون و از طرفی نمیخوان رتبه شون رو به کسی بگن چیه که به همین خاطر مجبورن تا یک مدتی مانشت نیان؟ ببینید بعد از اعلام نتایج چند نفر یا مانشت نمیان یا هم آروم و بی سر و صدا میرن و میان.
چه خوبه حریم شخصی افراد حفظ بشه. یادمون نره همین چند وقت پیش با همین تجسس رتبه و دانشگاه جناب AI از سایت رفت. خواستم بگم که به خاطر حس بی مورد کنجکاوی دوستای دیگه مانشتی رو هم از دست ندید و حضور توی مانشت و این جمع دوستانه رو از دوستانتون نگیرید.
آخیشششش راحت شدم حرف زدم Big Grin

+این پست مخاطبان خاص خودش رو داره. هر کسی جواب درست حسابی از من گرفته مشمول این پست نمیشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , sahar salehi , so@ , Menrva , hatame , RASPINA , shayesteNEY , sara9009 , Avril89 , Bahar_HS , zahra_ce87 , alirezaei

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close