زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۷۴۶۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۰۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نمیدونم کیا یادشون کل کل من با یه سری از آقایون مانشتی در بحث دفاع از هنرهای خانوم ها! که آخریش بعضیا باورشون شده بود یه آقایی هم بود جدی جدی می خواست منو بزنه که نتونستBig Grin حالا چرا اینارو گفتمHuh با ما همراه باشید! جونم برا تون بگه که! متن زیبایی بود از زخم هایی که به روح زنانه وارد شده و منم کاملا موافقم هرچند همه آقایون این طور نیستن! اما آیا واقعا فقط پسرها دخترها رو مسخره میکنن؟! یا مثلا تب جراحی زیبایی عاملش مسخره بازی یه عده آدم بی فرهنگه که طرف میره صورتش جراحی میکنه؟ یادم میاد من تو دانشگاه همیشه بی آرایش میرفتم! یعنی کلا کاری به نظر دیگران نداشتم! هیچ وقت برام جا نیفتادچرا باید خودم بهتر از اونی که هستم نشون بدم و کلا راحتم! اما باورتون نمیشه چند بار دخترای دانشگاه بهم تیکه انداختن!!!!! حتی یه بار یکی انگار خیلی از دستم بی خودی شاکی بود و اصلا نمی شناختمش توسلف جلو همه این موضوع رو عنوان کرد؟ منم دهنم ااه باز!!!!!!!! برام عجیب بود که چقدر تو نخ همیم ماها؟! من تو عمرم یاد نداشتم کسی رو به خاطر همه ی اون چیزهایی که از دید من غیر قابل فهم و حتی مسخره بوده قضاوت کرده باشم؟! برام جالب بود!Sleepy کلا پسر دختر نداره یه چیزی هست به نام عقده در وجود یه عده که باعث میشه اگر مذکر هستن! مونث بودن زیر سوال ببرن و برعکسش هم صادق! Dodgy
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS , kingmax
ارسال: #۱۷۴۶۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۲ ق.ظ
دلم میخواد تو این چند روز پیش رو بیام رو این پست خودم نقل قول بزنم و یه خبر خوشحال کننده بدم
دلم میخواد ذوق مرگ بشم از خوشحالی
دلم میخواد با همه ناباوریم بیام و بگم که چی شد
چه خوب میشه، اگر اونجور بشه که من میخوام. بعد همتون شیرینی مهمون من باشیدShy
بیام و بگم منتظر شنیدن چی بودم که شما هم خوشحال شید
چه خوب میشه...
خدایا اینارو واسه تو نوشتما، گفته باشمSleepy جدی نگیر خدا، بعد پشیمون میشم، هوامو داشته باش و دلم رو شاد کنHeart

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , **sara** , Fardad-A , kora , shayesteNEY , Avril89 , Menrva , Nesyan , blackhalo1989 , Bahar_HS , kingmax , so@ , RASPINA , alirezaei , happy07 , IT.setareh91 , software94 , salam5 , zahra_ce87
ارسال: #۱۷۴۶۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دلم میخواد تو این چند روز پیش رو بیام رو این پست خودم نقل قول بزنم و یه خبر خوشحال کننده بدم
چه خوب میشه...
خدایا اینارو واسه تو نوشتما، گفته باشمSleepy جدی نگیر خدا، بعد پشیمون میشم، هوامو داشته باش و دلم رو شاد کنHeart

امیدوارم اونجوری بشه ک تو میخای : )

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara** , Menrva , Bahar_HS
ارسال: #۱۷۴۶۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ ق.ظ
Tongueمی خوام یه اعترافی بکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Angelمن به اونایی که میتونن سرشب بخوابن کله سحرپاشن حسودیم میشهDodgy!!!!!!!در خسته ترین حالت با کلی تلاش نتونستم به این رویای زندگیم دست پیدا کنم!!!! بی خود نیست ک انقدر به پرنده جغد علااقه دارم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , RASPINA
ارسال: #۱۷۴۶۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۶ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۴ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  غیبت نکنید.Big GrinTongue
آقا یکی از فانتزیام این بود که آقای فرداد به من اعتبار بده Big Grin البته الکی نه هاااا، راستکی. اما چه کنیم دلیل منطقی نبوده دیگهConfused
کلا ابهت دارن، بعد دلمم میخواست یبار دعوام کننBlush
مسئولین رسیدگی کنن لطفاCool

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , **sara** , kora , Bahar_HS , so@ , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۷۴۶۶
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  دلم میخواد تو این چند روز پیش رو بیام رو این پست خودم نقل قول بزنم و یه خبر خوشحال کننده بدم
چه خوب میشه...
امیدوارم که به آرزوت برسی ! احتمالا رتبه یک شدن نیست!!!!Big Grin قوهی فضولیم کار افتادTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۷۴۶۷
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ق.ظ، توسط vesta.)
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ)kora نوشته شده توسط:  امیدوارم که به آرزوت برسی ! احتمالا رتبه یک شدن نیست!!!!Big Grin قوهی فضولیم کار افتادTongue
اشک تو چشمام جمع شد و جاری شد
ایکاش دغدغه ام این بود، به این کوچیکی

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اعتبار را میدم. سر فرصت که شیرینی تون را دادین چند روز بن تون میکنیم که راضی باشیدBig GrinTongue
من از قدیم تو مانشت به درخواست کاربران عمل میکردمBig GrinTongue
من شیرینی واجب بشم، اعتبارم نمیخوام ...
بنConfused منHuh آخه چرا
بی دلیل.. خدایااا

سپاس‌گزاری شده توسط: kora , **sara** , Fardad-A , Bahar_HS , kingmax , so@ , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۷۴۶۸
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۱:۳۷ ق.ظ
یعنی ادم جرآت نداره بره یک ساعتی کار دیگه انجام بده بعد برگرده تو این تاپیک
کلا اندازه یکساعت باید صفحه برگردونه عقب ببینه کی چی گفتی کی چیکار کرده کی اومده کی رفته کی داره جواب کیو میده کی با کی قهره کی با کی اشتی کرده موضوع چیه الان باید چی جواب بدم .اووووووووووووووووووف
فضول بودنم بده اونم واسه حافظه داغون من BlushBlushBlush
بدتر از همه اون نقل قولهایی که وجود داره رو میخونی بعد برمیگردی میبینی اصل مطلبو حذف کردن و قبل حذف شدن یکی نقل قول کرده
یعنی تمام ذهنیات ادمرو ویران میکننBig GrinBig Grin
اره متوجه شدم از اتاق فرمان اشاره میکنند ادم ارشد قبول نشه به از این فضول کردن هاست
جمله خیلی سنگینی بود . اتاق فرمان راهنمایی با زیرنویس لطفا Sad

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora , **sara** , Bahar_HS , kingmax , so@ , RASPINA , NP-Cσмρℓєтє , Avril89
ارسال: #۱۷۴۶۹
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۰۶ ق.ظ
دلواپسم. دلم گرفته، نشستم گریه میکنم:'(
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , kingmax , so@ , shayesteNEY , RASPINA , alirezaei , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۷۴۷۰
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۱۹ ق.ظ
خیلی بی غیرت شدم خدا ، هزاران آدم بیگناه بخاطر قدرت طلبی بعضی انسان نماها توی یمن دارن کشته میشن هیشکی هم هیچی نمیگه . منم فقط فکر خوردن و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kingmax , Bahar_HS , so@ , RASPINA , happy07 , kora
ارسال: #۱۷۴۷۱
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۲:۲۱ ق.ظ
نمیدونم ما داریم دور میشیم یا دور داره به ما نزدیک میشه.
الهی گاهی نگاهی

غصه نخور کوچولو، تو هم یه روز بزرگ میشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , Nesyan , Bahar_HS , so@ , RASPINA , kora , alim93
ارسال: #۱۷۴۷۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۳:۰۱ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  یعنی ادم جرآت نداره بره یک ساعتی کار دیگه انجام بده بعد برگرده تو این تاپیک
کلا اندازه یکساعت باید صفحه برگردونه عقب ببینه کی چی گفتی کی چیکار کرده کی اومده کی رفته کی داره جواب کیو میده کی با کی قهره کی با کی اشتی کرده موضوع چیه الان باید چی جواب بدم .اووووووووووووووووووف
بدتر از همه اون نقل قولهایی که وجود داره رو میخونی بعد برمیگردی میبینی اصل مطلبو حذف کردن و قبل حذف شدن یکی نقل قول کرده
اره متوجه شدم از اتاق فرمان اشاره میکنند ادم ارشد قبول نشه به از این فضول کردن هاست

اگه از نرم افزار تپاتاک تو اندروید یا ای او اس استفاده کنی میتونی مستقیم به اخرین پست خونده نشدت بری و این مشکلو حل میکنه تا حدودی

Sent from my heart using sincerely
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayesteNEY
ارسال: #۱۷۴۷۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰ ق.ظ
هفته بعد این موقع نتایج اومده. فکر کنید بهش استرس بگیرید. دیگه من هی نگم خودتون استرس داشته باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan
ارسال: #۱۷۴۷۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۸ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۲۸ ق.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  نتایج نیومده راحت باشید :دی

پ.ن:به قول زهرا ۱۰ تا تایپیک زدن برای نتایج ارشد ۹۴Smileمنم میخام یه تایپیک بزنم بگم اون تایپیکا الکی این اصلی و هیچ شعبه دیگه ای هم نداره.بعد متنشو بزارم شماها که قبول نمیشید چرا الکی استرس دارید هاSmileبیاید با هم همفکری کنیم چطوری و چه بهونه ای باید بیاریم برای توجیه کردن خانواده هامون Smile وچطوری گریه کنیم قشنگتر Smile ShyShyRolleyes

.به اون لحظه که کارنامه اتو میبینی فکر کن ...وااااای واااای چقدر استرسSmile

پ.ن:دعا نکن من خیلی سعی کردم به راه راست هدایت بشم نشد که نشدBig GrinBig GrinTongue
مثل اینکه مردم آزاری به بعضی ها خیلی چسبیده!... بعضی ها هم که ارشدشون رو هم گرفتند که دیگه نگوووووو!
آخه این کار درسته؟؟؟ یعنی نمی دونید مردم آزاری بده؟؟؟مگه کار و زندگی ندارید؟؟؟؟
دفعه دیگه اینورا ببینمتون توپتون رو پاره می کنم!Big Grin

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , alirezaei , NP-Cσмρℓєтє , **sara** , kora , maryam.raz
ارسال: #۱۷۴۷۵
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۳۰ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ق.ظ)Omn1990 نوشته شده توسط:  
(15 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  یعنی ادم جرآت نداره بره یک ساعتی کار دیگه انجام بده بعد برگرده تو این تاپیک

اگه از نرم افزار تپاتاک تو اندروید یا ای او اس استفاده کنی میتونی مستقیم به اخرین پست خونده نشدت بری و این مشکلو حل میکنه تا حدودی

Sent from my heart using sincerely

ممنونم دوست عزیز
پوووولداران . ایفون داران . اندورید داران توجه بفرمایییییییید
خوشبه حالتونننننن
برا منم دعا کنید

هرگز، منتظر" فرداى خیالى" نباش.
سهمت را از" شادى زندگى"، همین امروز بگیر

هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: kora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close