زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۴۴۱
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
از همون چیزی که میترسیدم داره به سرم میاد.....
با خودم میگفتم اینایی که دارن واسه سال دوم میخونن چه دلی دارن
الان دقیقا حالشونو درک میکنم
یاد شبایی که تا ساعت ۲-۳ بیدار بودم یا صبحایی که ساعت ۶پا میشدم و میخوندم ووووووو داره دیوونم میکنه....
فقط اینو میدونم که حتما یه حکمتی تو کاره و این تنها چیزییه که داره بهم امید میده....
خدایا شکرت واسه همه چی.
میخوامت....

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoohoo , Sakura , Eternal , انرژی مثبت , sahar121 , نارین , neda_Network
ارسال: #۱۰۴۴۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  از همون چیزی که میترسیدم داره به سرم میاد.....
یاد شبایی که تا ساعت ۲-۳ بیدار بودم یا صبحایی که ساعت ۶پا میشدم و میخوندم ووووووو داره دیوونم میکنه....
فقط اینو میدونم که حتما یه حکمتی تو کاره و این تنها چیزییه که داره بهم امید میده....
خدایا شکرت واسه همه چی.
میخوامت....

آخ آخ منم دقیقا همینطور اصلا موندم میتونم حال دارم دوباره بخونم اصلا ریخته بهم زندگیم Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , tabassomesayna
ارسال: #۱۰۴۴۳
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ ق.ظ
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)hoohoo نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  از همون چیزی که میترسیدم داره به سرم میاد.....
خدایا شکرت واسه همه چی.
میخوامت....

آخ آخ منم دقیقا همینطور اصلا موندم میتونم حال دارم دوباره بخونم اصلا ریخته بهم زندگیم Sad

(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)hoohoo نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  از همون چیزی که میترسیدم داره به سرم میاد.....
خدایا شکرت واسه همه چی.
میخوامت....

فعلا به هیچی فک نکن فقط سعی کن ارووم باشی ایشالا بعد از یه مدت که اروم شدی توی ارامش بهترین تصمیم رو بگیر

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoohoo , انرژی مثبت , نارین
ارسال: #۱۰۴۴۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ب.ظ
خدایا نگویم دستم بگیر
عمریست گرفته ای
مبادا رها کنی

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , 0X00412E49H , انرژی مثبت , نارین , vesta , **sara** , LORD0098 , Eternal
ارسال: #۱۰۴۴۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ ب.ظ
کنکور عزیز وقتی قرار شد من بی قرار تو باشم و تو تنها قرار من، از هر قراری غیر از تو خواهم گذشت. ..
اینو رو صفحه گوشیم نوشته بودم و هر وقت گوشی رو برمیداشتم میخوندم و از برداشتن گوشی منصرف میشدم ....
خدایا کمکمون کن.

Sent from my ST26i using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , tabassomesayna
ارسال: #۱۰۴۴۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط Breeze.)
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من... کمی خسته ... خیلی دلگیر...
من...
بیخیال...
خیلی وقت است که «من» دیگر مهم نیست..
من تنها هستم تا دیگران تنها نباشند ...

Sent from my PAP4044DUO using Tapatalk

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , kati , **sara** , نارین , tabassomesayna , diligent , LORD0098 , neda_Network , SaMiRa.e , mhd3
ارسال: #۱۰۴۴۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ)b.kiani نوشته شده توسط:  ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻣﻦ ﺑﻐﺾ ﮐﻨﻢ ،

ﺗﻮ ﺑﮕﻮﯾﯽ :" ﻣﮕﺮ ﺧﺪﺍﯾﺖ ﻧﺒﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﯾﻨﮕﻮﻧﻪ ﺑﻐﺾ ﮐﻨﯽ ؟ "

ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻣﻦ ﺑﮕﻮﯾﻢ: " ﺧــــُـــﺪﺍﯾﺎ ؟ "

ﺗﻮ ﺑﮕﻮﯾﯽ : " ﺟﺎﻥِ ﺩﻟﻢ...؟"
این خیلی قشنگ بود خیلیییییییییییییییییییییییییییییی

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۱۰۴۴۸
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ ب.ظ
چقدر بده کنکورم ک تموم شده استرسش هنوز مونده
دلم مسافرت میخواد

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , nlp@2015 , kati , مهرانگیز
ارسال: #۱۰۴۴۹
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۸ ب.ظ
خدایا . . .
سپاس

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت , خانه سبز , elham_sh219 , SaMiRa.e , vesta
ارسال: #۱۰۴۵۰
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۲۷ ب.ظ
مانشت رو برای مدتی ترک می کنم
ولی از همینجا از اقای دکتر تنهایی و اقا فرداد و خانم انرژی مثبت و دیگر مدیران و دوستانی که در این مجموعه بودن و در حفظ نظم این محیط پویا و علمی شرکت داشتن تشکر و قدردانی دارم
التماس دعا.
good-wishes، در تاریخ ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۴۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

موفق باشید

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sahar121 , Breeze , SaMiRa.e , vesta , atenaa
ارسال: #۱۰۴۵۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ ب.ظ
من دلم شیرینی می خواد :| اونم از نوع خامه ای و خوشمزه اش :|

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , sahar121 , Aurora , soolmaz , kati , maneshty , Eternal , SaMiRa.e , vesta
ارسال: #۱۰۴۵۲
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدایا چرا دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه؟
کاش مثل بچگیام واسه هر چیزی ذوق می کردم
شادی می خوام...Cool

Sent from my ME172V using Tapatalk

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , atenaa
ارسال: #۱۰۴۵۳
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط elham_sh219.)
حاجتی در دل بی تابم داشتم...

به دل گفتم : لیاقت برآورده شدن خواسته ات را نداری و گرنه از تو حرکت و از خدا برکت و خدا هم برایت برآورده اش می کرد.

دل گفت : مگر آنچه را که تا بحال خدا به تو داده است لیاقتش را داشته ای ! و مگر او تا بحال در بذل نعمت هاش به لیاقت تو نگاه می کرده است ؟!

.... و قسم می خورم که راست می گفت .

شاید چیزی را ناخوش بدارید و در آن خیر شما باشد و شاید چیزی را دوست داشته باشید و به رایتان ناپسند افتد. خدا میداند و شما نمیدانید. ( بقره، ۲۱۶٫)

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , sahar121 , **sara** , soolmaz , انرژی مثبت , SaMiRa.e , nazanin_sh , vesta
ارسال: #۱۰۴۵۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ ب.ظ
خدایا موندم چی بگم تو این شرایط
من که امسال از دست دادم واسه خوندن درس که می رم زانوم جراحی می کنم .ازاسترس وفکر وخیال شب وروز نداشتم تا این که جهارشنبه دکتر گفت جراحی نشه بهتره.
خدایاچی کشیدم من تو۵ ماه ؟خودت می دونی که چی گذشت بهم. باید با شرایطم بسازم .
خدایا هرچی صلاحه فقط خودت می دونی . بازم ممنون
بچه ها قدر سلامتی جسمتون بدونید هم سلامتی روحتون وهم ارامش زندگی تون رو.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , انرژی مثبت , SaMiRa.e , nazanin_sh , vesta , atenaa
ارسال: #۱۰۴۵۵
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ق.ظ، توسط ۰X00412E49H.)
هیچ ذکری بالاتر از ذکر عملی نیست و هیچ عملی بالاتر از ترک معصیت در اعتقادیات و عملیات نیست.

[تصویر:  258071_89029332875951168467.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , انرژی مثبت , soolmaz , elham_sh219 , nazanin_sh , good-wishes , fifa2020

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۵۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close