زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۹۷۶
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط Eternal.)
میگما همیشه عیدا تو تلویزیون نشون میده تو خیابونا شیرینی پخش میکنن و .... من موندم !! پس چرا ما نمیبینیــــــــــــــــم ؟ Big Grin Big Grin
شکمو هم خودتونید Tongue

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , انرژی مثبت , Breeze , SaMiRa.e , maryam.raz , diligent , maneshty
ارسال: #۹۹۷۷
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ
این روزا بعد ازاینکه با کسی دست دادی باید انگشتاتو بشمُری؛
ببینی همشونو بهت پس داده یا نه...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , kati , yasemi , nina69 , سنا , انرژی مثبت , maneshty
ارسال: #۹۹۷۸
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
شواهد و مستندات حاکی از اینه که یه نفر که خودش میدونه کیه باید شیرینی میداده و نداده !!! (ما فعلا از یه نفرش مطلع شدیم حالا اگر تعداد بیشتر هم بوده باشه پذیرای دریافت شیرینیجات هستیم . البته حالا اگر احساس میکنه شیرینی زیاد خوب نیست معمولا برا چنین مناسبتهایی شام هم قابل قبول هست Cool )
حالا من اسم نمیبرم اما خب ، خورشید پشت ابر نمیمونه .

میتونه شخصا به من پیام بده و توضیح بده تا اسمش رو لو ندادم
(ستاد اخذ شیرینی زورکی از بچه های مردم در روز عید Cool )
ارسال: #۹۹۷۹
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  میگما همیشه عیدا تو تلویزیون نشون میده تو خیابونا شیرینی پخش میکنن و .... من موندم !! پس چرا ما نمیبینیــــــــــــــــم ؟ Big Grin Big Grin
شکمو هم خودتونید Tongue
گمونم خانم انرژی میتونن راهنمایی کنن.Big Grin

شایعه شده خانم انرژی میخوان ارشد دوم تغذیه بگیرن. Tongue
ارسال: #۹۹۸۰
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  شواهد و مستندات حاکی از اینه که ...

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شایعه شده ...

عجب !!!
امروز مثل اینکه همینطوری هی ادله و اسناد و شایعات واصل میشه از گوشه و کنار این کره خاکی
ارسال: #۹۹۸۱
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۴۹ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(29 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شایعه شده ...
عجب !!!
امروز مثل اینکه همینطوری هی ادله و اسناد و شایعات واصل میشه از گوشه و نقاط این کره خاکی
اون فرد من بودم که باید شیرینی بدم یا خانم انرژی؟
البته به شایعات خیلی توجه نکنید.
ارسال: #۹۹۸۲
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اون فرد من بودم که باید شیرینی بدم یا خانم انرژی؟
البته به شایعات خیلی توجه نکنید.

شما که واللا آقای مهندس خیلی وقت پیش ها باید شیرینی میدادید و ما که ندیدیم بدید . دیگه حالا دوستان دیدن یا نه الله اعلم
(البته من اون موقع نبودم و الان نمیتونم مدعی بشم - خدا به شما رحم کرده Tongue )

اما این شخص محترمی که باید شیرینی بدن (که بهتره شام بدن ) اخیرا به جرگه شیرینی دهندگان پیوستن ولی به روی خودشون نیاوردن . هی ما هیچی نگفتیم هی ایشونم هیچی نگفتن !!! هی ما هیچی نگفتیم هی ایشونم هیچی نگفتن !!!
آخه هیچی نگفتن تا کی ؟ ها ؟ شما که خودتون از زیر این قضیه قصر (قثر؟ قسر؟ غثر؟غصر؟Exclamation ) گذشتید به من بگید! تا کی ؟ Angel (یه لحظه جو منو گرفت احساس کردم مدعی العموم هستم Big Grin )

خب دیگه خلاصه اون ارسال من تهدید بود تا دوست عزیز سریعا به دفتر مانشت مراجعه بفرمایند و توضیحات لازم رو ارائه کنند . وگرنه اسمش رو میذارم کف دست بقیه (یا ستّار ! )

حالا دیدن داره که چند نفر با خوندن اون پست شروع کردن به سوت زدن و آسمون رو نگاه کردن . آخه ماشاا... ما اینجا از این موارد کم نداریم که میبینی اوووووووووووووووووو طرف از کارشناسی تا دکتری فارغ التحصیل میشه ، کار و زندگیشم جور میشه یه دونه نقل (noghl) هم به ما نمیده
واللا
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۹۹۸۳
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
از طرف من که هر کی شیرینی میخواد میتونه بیاد فردا جلسه دفاعم. شیرینی یزدی میدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , azad_ahmadi
ارسال: #۹۹۸۴
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  گمونم خانم انرژی میتونن راهنمایی کنن.Big Grin

شایعه شده خانم انرژی میخوان ارشد دوم تغذیه بگیرن. Tongue
TongueBig Grin والا ما هم شیرینی ندیدیمTongue

نه اقای بلک من دیگه خودم در حد یه ارشد میدونم! ادم چیزی رو که بلده که نمیره دوباره ارشدش رو بگیرهCoolBig Grin به این شایعات زیاد توجه نکنید.

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از طرف من که هر کی شیرینی میخواد میتونه بیاد فردا جلسه دفاعم. شیرینی یزدی میدم.

خب اقای بلک چقدر دیر گفتیدTongue خب الان که بلیط گیر نمیاد! فردا مگر این که با هواپیما بیایم که برسیم.
دوستان شریفی و دوستانی که دسترسی دارید حتما از طرف ما برید جلسه دفاع شلوغ باشه اساتید از این مقوله خوششون میاد. اخرش هم به جای ما اقای بلک رو تشویق کنید شیرینی یزدی هم بخورید. با تشکرCoolSmile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۹۹۸۵
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
شب امتحان همیشه با این سوال اساسی مواجه می شم که انگیزه ام از ادامه تحصیل چیه؟

(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از طرف من که هر کی شیرینی میخواد میتونه بیاد فردا جلسه دفاعم. شیرینی یزدی میدم.

ساعت چند؟واسه ورود نیاز به کارت شناسایی هم هست؟TongueTongueTongueTongue

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال: #۹۹۸۶
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
ساعت ۱۳ اتاق ۲۰۱/ فکر کنم راه بدن ولی شما که نمیدونید دفاع کی میخواید برید و موضوعش چیه، دم در میخواید بگید دفاع کیه؟ Tongue

اگه جدا کسی خواست بیاد پیام خصوصی بده چیزایی که لازمه رو بگم هم خودم بدونم فردا یه جعبه شیرینی بیارم یا دو تا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Potential , maneshty , انرژی مثبت
ارسال: #۹۹۸۷
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
پیشاپیش مبارکه دفاع تون ... میایم شیرینی میخوریم پس Big Grin

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , blackhalo1989
ارسال: #۹۹۸۸
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۲۶ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ساعت ۱۳ اتاق ۲۰۱/ فکر کنم راه بدن ولی شما که نمیدونید دفاع کی میخواید برید و موضوعش چیه، دم در میخواید بگید دفاع کیه؟ Tongue

اگه جدا کسی خواست بیاد پیام خصوصی بده چیزایی که لازمه رو بگم هم خودم بدونم فردا یه جعبه شیرینی بیارم یا دو تا.

یه بار خواستید شیرینی بدیدها!باید از ۷ خوان شریف رد شم؟Big GrinBig Grin من اگر ۱۳ بیام اونجا باید بالافاصله بعد از امتحانم بیام.ناهار نخورده!!!!.پس لطفا می شه شیرینی ما رو همون اول جلسه بدید؟ یه جعبه اضافه تر بگیرید چون من اشتهام زیاده Big GrinBig Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۹۹۸۹
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ
اگه از در آزادی بیاید فکر نکنم مشکلی باشه چون یه نسخه از اطلاعیه دفاع ممهور به مهر معاونت پژوهشی رو فردا میدم به حراست که طرف بگه مربوط به دفاع منه بتونه بیاد تو.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , انرژی مثبت
ارسال: #۹۹۹۰
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۸ ب.ظ
مسخرس که آرزوی سه سالت رو یه شبه بریزیش دور ....انگار که اصلا از اول نبوده.... خدایا چقدر راحت آرزوهای بنده هات رو نادیده میگیری انگار که اصلا از اول نبوده یه همچین آرزویی ... حقم داری انسان که نیستی بدونی ما چه وضعی داریم. خدایی هرچی میخوای داری ... ولی منم حق داشتم و دارم به گردنت مگه نمیگن خدایی؟ خدایی کن خدا خسته شدم

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماهسان لیما , Menrva

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۷۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close