زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۹۶۱
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
یکی از فانتزی هام اینه که ستاره هام بشه ۵ تا ، مقبولیتم هم برسه به ۲۰۰ [تصویر:  238480_340517_bhyt__11_.gif]

[تصویر:  2hpj6v9.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , نارین , Eternal
ارسال: #۹۹۶۲
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط kati.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۴۹ ب.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  یکی از فانتزی هام اینه که ستاره هام بشه ۵ تا ، مقبولیتم هم برسه به ۲۰۰ [تصویر:  238480_340517_bhyt__11_.gif]

بلــــــــــــی من نیز!!!! اما من فانتزیم اینه که ۱۰۰ بشه ..نه آخه شما بگید عایا این توقع زیادیه؟ Big Grin
بقیه چه آرزو هایی می کنند اون وقت من هم آرزو دارم واسه خودم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Eternal
ارسال: #۹۹۶۳
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ب.ظ
الان دلم یه لیوان پر شیر بستی میخواد اونم از نوع شکلاتیش بدون خامه توشم تیکه های خورد شده ی شکلات باشه روی لیوانشم بیسکوییت باشه دیگه چیز خوشمزه به ذهنم نمیرسه بهش اضافه کنم Big Grin

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , good-wishes , انرژی مثبت
ارسال: #۹۹۶۴
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
روشنی بخش جهان از ره رسید
نور آمد گشت، ظلمت ناپدید

تهنیت گویند برهم عرشیان
پای کوبان،دست افشان فرشیان

خلقت هستی به یمن نام او
آدمی سرمست گشت از جام او

نور رویش شمس را شرمنده کرد
نام او ما مردگان را زنده کرد

دوستان عید همگی مبارکSmile

اینم امضای من کپی از good-wishes عزیز TongueBlush

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Breeze , Eternal , good-wishes , انرژی مثبت
ارسال: #۹۹۶۵
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ، توسط farhud.)
بچه های این دوروزمون چرا این شکلی شدن! ما یه دو نقطه دی مینوشتیم یه کتاب حرف توش بود،آخه یعنی چی که:خخخخخ؟

Big Grin

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال: #۹۹۶۶
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ب.ظ
وااااااااااااااای بازم برف Smile
پیش به سوی آدم برفی بعدی Big Grin

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
ارسال: #۹۹۶۷
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط sahar121.)
صحبتی شد که خدا راه نجاتی بفرست، تلخی ذائقه راشاخه نباتی بفرست، حل شود مشکل تو با گل روی ** محمد** ، از چه خاموش نشستی صلواتی بفرست. عیدتون مبارک..
ایشالله هر روزتون مثل عید باشه . خوب خوش و خندون ، خودتون و خونواده هاتون
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Breeze , SaMiRa.e , Eternal , انرژی مثبت , Andrew S.Tanenbaum
ارسال: #۹۹۶۸
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخه شب عیدی چرا اینقدر حالم گرفته اس ؟!

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , فوژان
ارسال: #۹۹۶۹
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ق.ظ
رفیق من سنگ صبور غمهام / به دیدنم بیا که خیلی تنهام /هیشکی نمی فهمه چه حالی دارم/چه دنیای رو به زوالی دارم/ مجنونم و دل زده از لیلیا /خیلی دلم گرفته از خیلیا /نمونده از جوونیام نشونی /پیر شدم پیر تو ای جوونی/ تنهای بی سنگ صبور /خونه ی سرد و سوت و کور /توی شبات ستاره نیست/موندی و راه چاره نیست/اگر چه هیچ کس نیومد /سری به تنهاییت نزد/اما تو کوه درد باش/طاقت بیار و مرد باش/اگر بیای همونجوری که بودی/کم میارن حسودا از حسودی /صدای سازم همه جا پر شده /هر کی شنیده از خودش بی خوده /اما خودم پر شدم از گلایه / هیچی ازم نمونده جز سایه / سایه ای که خالی از عشق و امید /همیشه محتاج به نور خورشید
تنهای بی سنگ صبور ...

[تصویر:  banner.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۹۹۷۰
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ
بچه ها خیلی خوشحالم...یکی از تئوری هایی که در مورد مشکلات داشتم رو امروز عملی انجام دادم کار کرد!!!!!
تئوری : وقتی مشکلی به وجود میاد کافیه با اون حال کنی و از اتفاق افتادنش خوشحال بشی تا اون مشکل اثر معکوس نشون بده
...
و اما کار های عملی...مشکلاتم و راه کارهای عملیمو به عنوان مثال مینویسم :

استرس : ازش به عنوان دلیلی بر درس خوندن استفاده کردم...خود به خود از بین رفت!
بهم خوردن خواب : گفتم حالا که دیر میخوابم درسامو شبم دوره کنم...الآن خوابم گرفته!!
استراحت مامانم : حالا که مامانم همش خوابه منم میرم سر آجیلا (البته خدا هیچ مادری رو گرفتار نکنه)... یه دفعه دیدم مامانم پشت سرم ایستاده و میگه دست نزن مال مهمونای فرداس Big Grin
خواهر زادم : امروز بعد نهار به خواهرم گفتم تا آخر هفته میمونید دیگههههه...گفت نه ، یه ساعت دیگه میریم خونه خودمون!!
...
و به همین سادگی مشکلات با عملکرد معکوس من اثر معکوس نشون دادن!! و من امروز ۷ ساعت درس خوندم!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Breeze , sahar121 , Autumn.Folio , kati , انرژی مثبت , maryam.raz , diligent , Andrew S.Tanenbaum
ارسال: #۹۹۷۱
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ق.ظ
ای احمدیان به نام احمد صلوات
هر دم به هزار ساعت از دم صلوات
از نور محمدی دلم مسرورست
پیوسته بگو تو بر محمد صلوات
میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)
برمسلمین مبارک

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , eris229 , Breeze , sahar121 , Autumn.Folio , Eternal , انرژی مثبت
ارسال: #۹۹۷۲
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
یه پلنگ که تو ایران نسلش رو به انقراض رو گشتن جسدشم نیم سوز کردن معلوم نیست اول کشتن بعد سوزوندن یا اول سوزوندن بعد مرده
من که به اون پلنگه نمیگم حیون یعنی روم نمیشه بهش بگم حیون
نمیدوم چرا فکر میکنیم ما موجود برتریم حق زندگی داریم هر کاریم میتونیم بکنیم عیبی نداره

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , sahar121 , انرژی مثبت , diligent
ارسال: #۹۹۷۳
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ ق.ظ
عید همگی مبارک
روز جمعه با یه بازی جدید آشنا شدم. خودم خوشم اومد. مدتی هم بود تو فکر خرید هدیه تولد برای دختر عموم بودم. گفتم اینجا هم معرفی کنم شاید به کار کسی بیاد. اسم بازیش corridor/دالیز بود. من ۶ دست بازی کردم و ۳ دست بردم Tongue خوبیش این بود که بازی با اینکه فکری هستش اما سرگرم کننده و ساده است و مثل بازی هایی نیست که لازمه خیلی حالت خوب باشه و کاملا بتونی فکر کنی و... کلا من فکرم خیلی مشغول بود اما ۶ دست بازی کردم. برای من این یعنی خیلی زیاد. سایتی که پشت جعبه معرفی کرده بود
بود، البته اصلا بازی دو نفره اش که من دیدم در سایت نبود! قیمتش هم خیلی گرون تر از چیزی بود که به من گفتن. این هم معرفی سایتشونه Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio
ارسال: #۹۹۷۴
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ
ابوسفیان (در هنگامه فتح مکه) :

محمد از قلب‌ها وارد می‌شود نه از دیوارها و این پیروزی جاودانه است.

[تصویر:  238641_salavat051.gif]
عیدتون مبارک

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , Eternal , انرژی مثبت , sahar121 , SaMiRa.e , good-wishes , diligent , Andrew S.Tanenbaum
ارسال: #۹۹۷۵
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۶ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  و به همین سادگی مشکلات با عملکرد معکوس من اثر معکوس نشون دادن!! و من امروز ۷ ساعت درس خوندم!
جهت وارد کردن استرس: فقط ۷ ساعت؟!!!!! Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sahar121 , SaMiRa.e , maneshty , esisonic

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close