زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۹۹۴۶
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی دوست دارم بیل گیتس کنارم بود تا یه دل سیر کتکش میزدم. ویندوز و ورد آشغال ترین محصولات نرم افزاری تولید شده در طول تاریخ کامپیوتر هستن.

اتفاقا به نظر من ویندوز بهترین نرم افزاری هست که تولید شده و واقعا فوق العادست از هر نظر که بهش نگاه کنی واقعا عالیه

[تصویر:  banner.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۹۴۷
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی دوست دارم بیل گیتس کنارم بود تا یه دل سیر کتکش میزدم. ویندوز و ورد آشغال ترین محصولات نرم افزاری تولید شده در طول تاریخ کامپیوتر هستن.
اتفاقا به نظر من ویندوز بهترین نرم افزاری هست که تولید شده و واقعا فوق العادست از هر نظر که بهش نگاه کنی واقعا عالیه
چون با سیستم عامل های دیگه کار نکردید.
شما که انقدر ویندوز رو دوست دارید چند تا سوال:
چرا ویندوز انقدر ویروس میگیره؟ (چون از اول روش فکر نشده)
چرا بعد از مدتی کند میشه؟ (یه عامل مهمش رجیستریه. قابل ذکره لینوکس و مک رجیستری ندارن بلکه ساختار بسیار تمیز تری دارن)
چرا ویندوز اکسپلورر تب نداره؟ (چون کاربرا اصلا فکر نمی کنن تب هم میتونه داشته باشه! نمونش اینترنت اکسپلورر که به زور تب رو اضافه کرد)
چرا وقتی تو ویندوز وقتی لی اوت فارسی انتخاب میشه عدد ها رو انگلیسی میزنه؟ (خیلی ساده کیبورد استاندارد تصویب سازمان استاندارد رو نادیده میگیره)
چرا ویندوز نمیذاره بقیه نرم افزارا باهاش کاملا جور بشن؟ (چون انحصاریه. برای همین ویژگی اتحادیه اروپا کلی جریمش کرد)
چرا ویندوز ۸ انقدر آشغاله (ذکر کردن دلایل آشغال بودنش پست جدا میخواد! برای مثال تنظیماتش نصفش تو محیط متروئه نصفش تو دسکتاپه!!!)
چرا ویندوز این همه BSOD داره در حالی که سیستم عامل های دیگه اصلا چنین چیزی رو ندارن!
ارسال: #۹۹۴۸
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ق.ظ
چیزی بنام راحتی محض وجود نداره ، پس بهتره سعی کنیم از همین حالا راحت باشیم و از هر لحظه لذت ببریم.

به قول حکیم خیام:

تا کی غم آن خورم که دارم یا نه
وین عمر به خوشدلی گذارم یا نه
پر کن قدح باده که معلومم نیست
کاین دم که فرو برم برآرم یا نه

فردا علم نفاق طی خواهم کرد
با موی سپید قصد می خواهم کرد
پیمانه عمر من به هفتاد رسید
این دم نکنم نشاط کی خواهم کرد

امروز تو را دسترس فردا نیست
و اندیشه فردات به جز سودا نیست
ضایع مکن این دم ار دلت بیدار است
کاین باقی عمر را بقا پیدا نیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , kati , good-wishes , انرژی مثبت , diligent , Eternal , sahar121 , SaMiRa.e , x86 , tabassomesayna , 30noohe , **sara**
ارسال: #۹۹۴۹
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط sun-shine.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۶ ق.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  دوستم می گه اصفهان داره دوباره برف میاد.
اینجا پس چرا نمیاد. مردم از بی برفی Sad
خدایا یکم برف.

بله اونم چه برفی هر لحظه شدیدتر میشه Smile
اینم از آدم برفی ما

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: kati , انرژی مثبت , diligent , Aurora , Eternal , sahar121 , SaMiRa.e , M*Gh
ارسال: #۹۹۵۰
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)sun-shine نوشته شده توسط:  اینم از آدم برفی ما
کلاهش چه بامزه ست. انگار قالب زدینBig Grin ولی برف اول همیشه یه چیز دیگه ست دیرتر هم آب میشه. کاش چند روز پشت سرهم برف بیاد

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine
ارسال: #۹۹۵۱
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ، توسط sun-shine.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۵۱ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کلاهش چه بامزه ست. انگار قالب زدینBig Grin ولی برف اول همیشه یه چیز دیگه ست دیرتر هم آب میشه. کاش چند روز پشت سرهم برف بیاد
دقیقـــا، با سطل قالب زدیم.
کمبود امکانات Big Grin
اینم نیمرخش

فایل‌(های) پیوست شده

سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , diligent
ارسال: #۹۹۵۲
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ، توسط فوژان.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۹ ق.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی دوست دارم بیل گیتس کنارم بود تا یه دل سیر کتکش میزدم. ویندوز و ورد آشغال ترین محصولات نرم افزاری تولید شده در طول تاریخ کامپیوتر هستن.
چون با سیستم عامل های دیگه کار نکردید.
شما که انقدر ویندوز رو دوست دارید چند تا سوال:
چرا ویندوز انقدر ویروس میگیره؟ (چون از اول روش فکر نشده)
چرا بعد از مدتی کند میشه؟ (یه عامل مهمش رجیستریه. قابل ذکره لینوکس و مک رجیستری ندارن بلکه ساختار بسیار تمیز تری دارن)
چرا ویندوز اکسپلورر تب نداره؟ (چون کاربرا اصلا فکر نمی کنن تب هم میتونه داشته باشه! نمونش اینترنت اکسپلورر که به زور تب رو اضافه کرد)
چرا وقتی تو ویندوز وقتی لی اوت فارسی انتخاب میشه عدد ها رو انگلیسی میزنه؟ (خیلی ساده کیبورد استاندارد تصویب سازمان استاندارد رو نادیده میگیره)
چرا ویندوز نمیذاره بقیه نرم افزارا باهاش کاملا جور بشن؟ (چون انحصاریه. برای همین ویژگی اتحادیه اروپا کلی جریمش کرد)
چرا ویندوز ۸ انقدر آشغاله (ذکر کردن دلایل آشغال بودنش پست جدا میخواد! برای مثال تنظیماتش نصفش تو محیط متروئه نصفش تو دسکتاپه!!!)
چرا ویندوز این همه BSOD داره در حالی که سیستم عامل های دیگه اصلا چنین چیزی رو ندارن!
من OS ی که استفاده میکنم centos هستش در حال حاضر ..قبلا هم با اوبونتو و مینت و فدورا کار کردم Smile همه ی کسایی که به صورت حرفه ای با لینوکس کار میکنن میدونن که ویندوز خیلی از کار هایی رو که انجام میده کاملا از دید کاربرش پنهان نگه میداره و این خودش یه مبحث فوق العاده ایه هیچ وقت یه کاربر علاقه ای به این نداره که بدونه خوب حالا این برنامه ی من نصب شد چطوری نصب شد مثلا وقتی توی لینوکس یه برنامه رو نصب میکنی و به اروراش میخوری اگه یه برنامه نویس حرفه ای باشی اون لحظه به این نتیجه میرسی ایول اونایی که ویندوز رو طراحی کردن چقدر عالی فکر کردن و تا چه جاهایی رو برای کاربر در نظر گرفتن لینوکس ساخته نشد که بیاد توی خونه های مردم ساخته شده برای سرورها شاید چندین سال دیگه بیاد ولی من بعید میدونم به این زودی ها به عنوان سیستم عامل خانگی بتونه جای ویندوز رو بگیره

ارسال: #۹۹۵۳
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ ب.ظ
خوب شماهایی که هی برف آدم برفی میزارین و از برف صحبت میکنید خدایی فکر دل ما هم باشین! ما تو شمال همش بارون داریم تو شهرامون فقط بارون!!! اونم بعضی وقتا بارون نمیباره همش ابره ،ابرای سیاه ..
فکر کنم سال ۸۶ بود که بعد ۱۲ سال تو مازندران تو شهرهاش برف بارید ما ذوق مرگ شدیم به خدا.. انقد که داشتیم بال در می اوردیم..هی دم به دقیقه عکس مینداختیم از برف تو آسمون لحظه سقوط به زمین لحظه اب شدن لحظه . . . نه اینکه شمال برف نباره،تو مناطق کوه پایه ای مثل بلده نور،کلاردشت اینجاهها که تابستونم گاهی اوقات برف میباره الانم مثلا جاده هراز پر برفه.. اما تو منطقه شهریش نمیباره..
کاش برف بیاد دوباره... هر ۱۲ سال انگار باید بیاد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , diligent , SaMiRa.e , sun-shine
ارسال: #۹۹۵۴
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط shima_24.)
جهت آب کردن دل دوستان Big GrinTongue
از دیشب تو اراک هم شدیداً داره برف میاد .و هنوز هم ادامه داره.

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , Aurora , diligent , sun-shine
ارسال: #۹۹۵۵
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ ب.ظ
دوستان میگم بیایید یه کاری کنیم همه دوستان امضاشون رو به صلوات تغییر بدن مثل خانوم مدیرا ( انرژی مثبت و good-wishes ) خیلی جالب میشه واسه دور روز که میلاد حضرت رسول (ص) هم هست Smile
فکرشو کنین همه امضاها یه چیز باشه ، یه جورایی وحدتمون رو نشون بدیم ..... بعد دو روز هرکی هر امضایی دوست داشت بذاره Smile
چی میگین ؟؟؟ Tongue Tongue

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , ماه بانو , diligent , SaMiRa.e , M*Gh , x86 , sun-shine , انرژی مثبت
ارسال: #۹۹۵۶
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  دوستان میگم بیایید یه کاری کنیم همه دوستان امضاشون رو به صلوات تغییر بدن ...

احسنت
البته اول خانم انرژی مثبت گذاشتن بعد من، که ازشون ممنونم : )

هر کس هم که دوست داشت میتونه از تصویر امضای من استفاده کنه اینجا آپلود کردم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , SaMiRa.e , fulgent , انرژی مثبت
ارسال: #۹۹۵۷
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط Breeze.)
خدایا قسمت میدیم به برکت وجود امشب ، همه رو به آرامش و به حاجات خیرشون برسون ...
عید همگی مبارک و التماس دعا ...

همیشه این آهنگ یه حس خوب به من میده ..
اگه این حس خوب به شما هم منتقل شد از ته دل برای همه ی اونایی که محتاج دعا هستن دعا کنیم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

والا پیامدار محمد
گفتی که یک دیارهرگز
به ظلم و جور نمی‌ماند
برپا و استوار!

آنگاه،
تمثیل‌ وار
کشیدی عبای وحدت
بر سر پاکان روزگار!

در تنگ پرتبرک آن نازنین عبا،
دیرینه ای محمد
جاه هست بیش و کم،
آزاده را
که تیغ کشیده ا‌ست بر ستم

(آهنگ وحدت از فرهاد عزیز .. روحش شاد)

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , Parham000 , Eternal , Donna , انرژی مثبت
ارسال: #۹۹۵۸
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ب.ظ)فوژان نوشته شده توسط:  من OS ی که استفاده میکنم centos هستش در حال حاضر ..قبلا هم با اوبونتو و مینت و فدورا کار کردم Smile همه ی کسایی که به صورت حرفه ای با لینوکس کار میکنن میدونن که ویندوز خیلی از کار هایی رو که انجام میده کاملا از دید کاربرش پنهان نگه میداره و این خودش یه مبحث فوق العاده ایه هیچ وقت یه کاربر علاقه ای به این نداره که بدونه خوب حالا این برنامه ی من نصب شد چطوری نصب شد مثلا وقتی توی لینوکس یه برنامه رو نصب میکنی و به اروراش میخوری اگه یه برنامه نویس حرفه ای باشی اون لحظه به این نتیجه میرسی ایول اونایی که ویندوز رو طراحی کردن چقدر عالی فکر کردن و تا چه جاهایی رو برای کاربر در نظر گرفتن لینوکس ساخته نشد که بیاد توی خونه های مردم ساخته شده برای سرورها شاید چندین سال دیگه بیاد ولی من بعید میدونم به این زودی ها به عنوان سیستم عامل خانگی بتونه جای ویندوز رو بگیره
شما که مزیت ویندوز رو تو نصب برنامه میدونید یعنی اون توزیع هایی که گفتید رو فقط نصب کردید ولی کاربرش نشدید وگرنه بعد یه مدت نصب برنامه براتون حل میشد مساله اش. دوما بسته های deb,rpm و ... برای همین سادگی کار هستن. سوما سادگی که اوبونتو با مرکز نرم افزاریش آورده رو ویندوز هنوز نداره.
ارسال: #۹۹۵۹
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ ب.ظ
میخواهم راحت باشم ...
بی جسارت و بی خجالت ...
در جواب چه خبرها ؟
چشمانم را ببندم و بگویم :
ناخوشی ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۹۹۶۰
۲۸ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط فوژان.)
(۲۸ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما که مزیت ویندوز رو تو نصب برنامه میدونید یعنی اون توزیع هایی که گفتید رو فقط نصب کردید ولی کاربرش نشدید وگرنه بعد یه مدت نصب برنامه براتون حل میشد مساله اش. دوما بسته های deb,rpm و ... برای همین سادگی کار هستن. سوما سادگی که اوبونتو با مرکز نرم افزاریش آورده رو ویندوز هنوز نداره.

نه من مثال آوردم نصب نرم افزار رو واژه ی" مثلا"معمولا در این موارد به کار میره
Smile‌ لینوکس centos معمولا برای نصب روی سرور به کار میره و کارایی که من باهاش انجام میدم کاملا مشخصه نیازی ندارم توضیح بدم که چه استفاده ای میکنم از لینوکس یا بخوام سوادم رو به رخ بکشم وقتی هم کسی سیستم عامل اصلیش لینوکس باشه از مزیت هاش کاملا آگاهه و من هم نمیخوام بگم لینوکس بده یا ویندوز خوبه کاملا مقایسشون بی فایدست چون اصلا ربطی به هم ندارن کل دنیا میدونن که الان ماکروسافت یکی از بزرگترین حامی های لینوکس هست ولی هنوز هم ویندوز تو خونه های مردمه و این کاملا یه اصله ‍پذیرفته شدس نیازی به بحث نیست که کدوم بهتر از کدومه چون هر کدوم مزایای خودشون رو دارن و مهم تر اینکه جایگاه و level استفاده ی خودش رو
مدیران عزیز میدونم اینجا تاپیک هر چه میخواهد دل تنگت بگو هست دیگه چیزی نمیگم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۸۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close