زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۷۶۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  امشب بود Big Grin یعنی همون دیشب
من ساعت بدنم مثل همیشه بیدارم کرد . الان بقیه یک ساعت بیشتر میخوابن اما من بیدارم Dodgy
بیدار شیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن . آقا قبول نیست چرا شما بیشتر بخوابید من کله سحر بیدار باشم Sad

Big Grin

عزیزم تو تنها نیستی منم با ساعت درونی بیدار شدم Smile عوضش یه ساعت بیشتر گیرم اومد Tongue

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H
ارسال: #۸۷۶۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  من کله سحر بیدار باشم Sad
با این حرف خودم نمی دونم چرا یاد اون جوک افتادم که می گفت خدایا ما که نتونستیم ماشین گرون قیمت بخریم ممنونم که این پراید ما رو گرون کردی که ما هم سری بلند کنیم Big Grin

حالا من طی یک ماه گذشته (شاید هم ۲ ماه یا شاید بیشتر . عــــــــه گیر ندین دیگه Undecided) یادم نمیاد ساعت ۷ بیدار شده باشم جز جمعه ها Big Grin اونم صرفا جهت حالگیری Tongue
اما امروز دیگه خودش یه طوری شد که من طبق معمول بیدار بیدار شدم اما ساعت ۷ بود Big Grin خدایا ممنونم که ما رو سحر خیز کردی Big Grin
اصلا یه حس خوبی داره سحرخیزی که نگو Tongue خب بالاخره ما هم سحرخیز شدیم Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Eternal , maneshty
ارسال: #۸۷۶۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ب.ظ
جالب بود Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maneshty
ارسال: #۸۷۶۴
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ب.ظ
این نیز بگذرد......

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , x86 , arash69999
ارسال: #۸۷۶۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۳ ب.ظ
والا ما نمیدونیم این آستین کوتاهی که امروز پوشیده بودیم کدوم یک از شئونات اسلامی رو ریز سوال برد که مدیر دبیرستان برمیگرده بهم میگه آقای احمدی انشالله دیگه سرکلاسا که نمیخواید با استین کوتاه بیاید!؟
اینجا که همه پسر هستن برادر من چه گیری به استین من دارید آخه! Sad
شیطونه میگه ۴شنبه با یه تیپ Fashion برم سر کلاس، ایست قلبی بشه این آقا Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , Somayeh_Y
ارسال: #۸۷۶۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  ساعتا تغییر کرد
یک ساعت بیشتر میشه خوابید
هووراااااا

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk 2
عوضش چشم به هم میزاریم هوا تاریک میشه...من دوست نداررررررررررم Sad

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , 10:30 , Breeze
ارسال: #۸۷۶۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  والا ما نمیدونیم این آستین کوتاهی که امروز پوشیده بودیم کدوم یک از شئونات اسلامی رو ریز سوال برد که مدیر دبیرستان برمیگرده بهم میگه آقای احمدی انشالله دیگه سرکلاسا که نمیخواید با استین کوتاه بیاید!؟
اینجا که همه پسر هستن برادر من چه گیری به استین من دارید آخه! Sad
شیطونه میگه ۴شنبه با یه تیپ Fashion برم سر کلاس، ایست قلبی بشه این آقا Big Grin

عجب چیزایی ادم می شنوهHuh یادمه تو کارشناسی یه استاد مسن داشتیم، استاد تمام بودند البته واسه بخش ریاضی بوده، بسیار باحال بودند در لباس پوشیدن مثلا کلا لباس ست سفید می پوشیدند با کلاه لبه دار سفید! کلی روحیه ادم باز می شد ایشونو می دیدSmileSmile

حالا فکر کنم شما هم جلسه بعد با کت و شلوار باید برید Big Grin دکمه یقه تون که تا گلو بسته بوده که! Cool
پیشنهاد این که استین بلند بپوشید بعد استین ها رو بزنید بالا Smile هم استین کوتاه نیست که شئونات به خطر بیفته هم این که بلند نیست Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , puneh , maneshty
ارسال: #۸۷۶۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  عوضش چشم به هم میزاریم هوا تاریک میشه...من دوست نداررررررررررم Sad

این تاریک بودن هوا زمانی عجیب و نامالوف هست که ساکن غرب ایران باشی و مکان دانشگاهت شرق کشور باشه Smile
خیلی دلمون میگرفت اون وقتایی که تقریبا ساعت ۵/۳۰ .. ۵ هوا تاریک میشد.
یادش بخیر.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
ارسال: #۸۷۶۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ ب.ظ
یعنی همراه اول این پیامک هاش کم بود راه به راه هم زنگ میزنه میگه فلان شماره رو می خواین بهتون غالب کنیم یا نه
منم منتظر یه تماس مهمم، اینام بازیشون گرفته Angry
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۸۷۷۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط sahar121.)
التماس دعــــــــــــــــــــــــا.. کارم گیره!! :-) Cool خدایا من از این مصاحبه عقیدتی هیچی سر در نمی یارم!!! این شکیانت نماز چه خبره!!! والله من گیجم!! من هر وقت شک میکردم یه جوری رفع میکردم دیگه Undecided Blush

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , puneh , El@he , arash69999
ارسال: #۸۷۷۱
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ق.ظ
تقریبا تا دوساعت دیگه وارد فصل زیبای پاییز میشیم . Smile

آسمانش را گرفته تنگ در آغوش
ابر با آن پوستین سرد نمناکش
باغ بی برگی....روز و شب تنهاست
با سکوت پاک غمناکش...ساز او باران سرودش باد....
جامه اش شولای عریانی است.....ور جز اینش جامه ای باید....
بافته بس شعله ی زر تار پودش باد....
گو بروید یا نروید هر چه در هر جا که خواهد
یا نمی خواهد باغبان و رهگذاری نیست....
باغ نو میدان....چشم در راه بهاری نیست....
گر ز چشمش پرتو گرمی نمی تابد...
ور به رویش برگ لبخندی نمی روید...
باغ بی برگی که می گوید که زیبا نیست؟

پادشاه فصل ها پاییز....
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , IT.setareh91 , انرژی مثبت , Somayeh_Y , Eternal , maryami , banafshe , mmsaeed
ارسال: #۸۷۷۲
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ق.ظ
اینم دکلمه شعری که سمیرا خانم گذاشته، با صدای شاعرش، آقای مهدی اخوان ثالث. Smile

فایل‌(های) پیوست شده
baghe bi bargi - Mehdi akhavan sales.mp3
اندازه فایل: ۵۸۴/۴۵ KB
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , good-wishes , Eternal , عزیز دادخواه , Mänu , Aref Safari , fati_mah
ارسال: #۸۷۷۳
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  التماس دعــــــــــــــــــــــــا.. کارم گیره!! :-) Cool خدایا من از این مصاحبه عقیدتی هیچی سر در نمی یارم!!! این شکیانت نماز چه خبره!!! والله من گیجم!! من هر وقت شک میکردم یه جوری رفع میکردم دیگه Undecided Blush
عزیزم نگران نباش انشاالله این مرحله رو هم با موفقیت پشت سر میذاری معمولا تو مصاحبه عقیدتی کسی رو رد نمیکنن و همه قبولین ایشالله.

غمگینی نـــــــوشتہ ھایم را ببخشید ... روزگـــــــارم این است...!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121
ارسال: #۸۷۷۴
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط kati.)
اخه چرا ﻣﻦ ﻫﺮﭼﯽ ﺻﺒﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ که ﺯﻧﺪﮔﯽ ام ﺑﯿﻔﺘﻪ ﺭﻭ ﻏﻠﺘﮏ ﺧﺒﺮﯼ ﻧمیشه !!؟؟!! Huh
فکر کنم دیگه باید این دفعه ﻣﻨﺘﻈﺮ باشم ﮐﻪ ﻏﻠﺘکه ﺑﯿﻮﻓﺘﻪ ﺭﻭﻡ ﺧﻼﺹ ﺷﻢ ﺑﺮﻩ UndecidedConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24 , puneh , maneshty , good-wishes , H3NGAM3H , nina69 , f.b , neda_Network , banafshe , x86
ارسال: #۸۷۷۵
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  اخه چرا ﻣﻦ ﻫﺮﭼﯽ ﺻﺒﺮ ﻣﯿﮑﻨﻢ که ﺯﻧﺪﮔﯽ ام ﺑﯿﻔﺘﻪ ﺭﻭ ﻏﻠﺘﮏ ﺧﺒﺮﯼ ﻧمیشه !!؟؟!! Huh
فکر کنم دیگه باید این دفعه ﻣﻨﺘﻈﺮ باشم ﮐﻪ ﻏﻠﺘکه ﺑﯿﻮﻓﺘﻪ ﺭﻭﻡ ﺧﻼﺹ ﺷﻢ ﺑﺮﻩ UndecidedConfused

شاید باید غلتک رو خودت یه تکونی بدی Smile

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close