زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۷۴۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط nina69.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  و اما تلاشی دوباره...
خدایا شکرت Smile
و ما نیز تلاشی دوباره
الهی به امید تو

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , yasemi , narges_r , x86
ارسال: #۸۷۴۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خسته ام خستـــــــــــــه
این زمان و مکان از زندگیمو اصلاً دوست ندارمSad
اگر دنیاهای موازی وجود داشته باشن اون یکی ساراها حالشون خوبه؟ خوشحالن؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , maneshty
ارسال: #۸۷۴۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۶ ب.ظ
این نیز بگذرد ؛
مثل همه اتفاقات خوب و بد زندگی ؛
مثل همه دوست داشتن هایی که ، در ته صندوق خاک خورده ی زمان مخفی ماند ؛
و هیچ کس نفهمیدشان ؛
این نیز بگذرد ، مثل زندگی ....

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , SaMiRa.e , Donna , Menrva , انرژی مثبت , **sara** , x86 , diligent , Yasan , Parva
ارسال: #۸۷۴۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ
ای دل چه اندیشیده‌ای در عذر آن تقصیرها؟ *** زآن سوی او چندان وفا، زین سوی تو چندین جفا
زآن سوی او چندان کَرَم، زین سو خلاف و بیش و کم *** زآن سوی او چندان نِعَم، زین سوی تو چندین خطا
زین سوی تو چندین حسد چندین خیال و ظن بد *** زآن سوی او چندان کشش چندان چشش چندان عطا
چندین چشش از بهر چه؟ تا جان تلخت خوش شود *** چندین کشش از بهر چه؟ تا دررسی در اولیا
از بد پشیمان می‌شوی، الله گویان می‌شوی *** آن دم تو را او می‌کُشد، تا وارهاند مر تو را
از جرم ترسان می‌شوی، وز چاره پرسان می‌شوی *** آن لحظه ترساننده را با خود نمی‌بینی چرا؟
گر چشم تو بربست او، چون مهره‌ای در دست او *** گاهی بغلطاند چنین، گاهی ببازد در هوا
گاهی نهد در طبع تو، سودای سیم و زر و زن *** گاهی نهد در جان تو، نور خیال مصطفیٰ
این سو کشان سوی خوشان، وآن سو کشان با ناخوشان *** یا بگذرد یا بشکند کِشتی در این گرداب‌ها
چندان دعا کن در نهان، چندان بنال اندر شبان *** کز گنبد هفت آسمان در گوش تو آید صدا
بانک شُعَیب و ناله‌اش، وآن اشک همچون ژاله‌اش *** چون شد ز حد از آسمان، آمد سحرگاهش ندا
: «گر مجرمی، بخشیدمت؛ وز جرم آمرزیدمت *** فردوس خواهی، دادمت؛ خامش رها کن این دعا»
گفتا: «نه این خواهم نه آن! دیدار حق خواهم عیان *** گر هفت بحر آتش شود، من دَررَوَم بهر لقا
گر رانده آن منظرم بستست از او چشم ترم *** من در جحیم اولیٰ‌ترم، جنت نشاید مر مرا
جنت مرا بی‌روی او، هم دوزخست و هم عَدو *** من سوختم زین رنگ و بو، کو فَرّ انوار بقا؟»
گفتند: «باری کم گِریْ، تا کم نگردد مبصری *** که چشم نابینا شود، چون بگذرد از حَدِ بَکا»
گفت: «ار دو چشمم عاقبت خواهند دیدن آن صفت *** هر جزو من چشمی شود، کی غم خورم من از عمی؟
ور عاقبت این چشم من محروم خواهد ماندن *** تا کور گردد آن بصر! کو نیست لایق دوست را
اندر جهان هر آدمی باشد فدای یار خود *** یار یکی انبان خون، یار یکی شمس ضیا»
چون هر کسی درخورد خود، یاری گُزید از نیک و بد *** ما را دریغ آید که خود فانی کنیم از بهر لا
روزی یکی همراه شد با بایزید اندر رهی *** پس بایزیدش گفت: «چه پیشه گزیدی ای دغا؟»
گفتا: «که من خربنده‌ام» پس بایزیدش گفت: «رو!» ***یا رب خرش را مرگ ده! تا او شود بنده خدا
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Eternal , انرژی مثبت , Fardad-A , mmsaeed
ارسال: #۸۷۵۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ
خدایا کاش میشد بین این همه سهمیه ی ارشد که هیچیشو نداریم یه سهمیه بذاری واسه اونا که مشکل دارن .. واسه اونا که برا رسیدن به هدفشون کلی مانع سر راهشونه .. خدایا این چند ماه یه جورایی زیادی هوامونو داشته باش .. خدایا چنان خدایی کن در حقم که از رو برم ..! چنان خدایی کن که دیگه نتونم ازت گله کنم .. خدایا امیدم به توئه خدااااااااااااااا تنهاترین بنده تو دریاب......

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , arash69999
ارسال: #۸۷۵۱
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ب.ظ
از دور دست این کاشف پنیسیلین (جناب آقای الکساندر فلمینگ) رو صمیمانه میفشارم. نور به قبرش بباره.
۵۲۰۰ ویزیت دکتر (ویزیت ازاد)
۸۳۰۰ دوا و درمون
۳۲۰۰ حق آمپول زن

----------------------
۱۶/۷۰۰ صورت حساب این دوره

خدایا رحم کن Smile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Breeze , AEM4949
ارسال: #۸۷۵۲
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ
نگران نباش
خدای دیروز و امروز
خدای فردا هم هست..
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , x86 , Eternal , انرژی مثبت , lotus , Parva
ارسال: #۸۷۵۳
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
پسوردهام رو تو یه فایل نوشته بودم حالا نه اسم فایل یادمه نه هرچی که به ذهنم میرسه جستجو می کنم پیدا میشه !!!! تمامی فایل ها با اون پسوند رو هم سرچ کردم نیست که نیست . پاک نکردم نمی دونم کجا رفته Sad اونم بدون اجازه من

یعنی نمی دونم بخندم یا گریه کنم Big GrinSadBig GrinSadBig GrinSadBig GrinDodgyConfusedHuhSleepyExclamationAngryAngel

راستی امشب یه ساعت بیشتر می خوابیم Big Grin ساعت به ۱۲ که رسید میشه ۱۱ Big Grin
با کلی ذوق به مامانم گفتم یه نگاه معنی داری کرد و گفت : نمی گه یه ساعت بیشتر درس می خونم ؟ میگه یه ساعت بیشتر می خوابم Dodgy
دیگه حرفی برای دفاع از خودم نداشتم بگم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , 10:30
ارسال: #۸۷۵۴
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط SaMiRa.e.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  راستی امشب یه ساعت بیشتر می خوابیم Big Grin ساعت به ۱۲ که رسید میشه ۱۱ Big Grin

امشب یا فردا شب ؟؟
یک ساعتم یک ساعته ، اصلا شما بگید ۵ دقیقه خواب بیشتر Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , انرژی مثبت
ارسال: #۸۷۵۵
۳۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ)SaMiRa.e نوشته شده توسط:  امشب یا فردا شب ؟؟
یک ساعتم یک ساعته ، اصلا شما بگید ۵ دقیقه خواب بیشتر Big Grin
والا اخبار که گفت امشب . یعنی گفته فردا شب و من بد شنیدم ؟ آخه اگر فردا شب بود که امشب نمی گفت

راستی اون فایلم هم پیدا شد . دقیقا مثل اینه که جورابت رو تو یخچال پیدا کنی Big Grin
نمیدونم کی فایلم رو گذاشته تو پوشه عکسهای موبایلم Big Grin نمی دونم کی بوده ، اصلا هم مشخص نیست Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت
ارسال: #۸۷۵۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ق.ظ
حالا امشبه یا فردا شب؟ اخه من فردا ساعت ۸ کلاس دارم! اگه امشبه فردا بیشتر بخوابم Big Grin کله سحر پانشم برم در کلاس قفل باشه ضایع شم Big GrinTongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۸۷۵۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ق.ظ
Re: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ساعتا تغییر کرد
یک ساعت بیشتر میشه خوابید
هووراااااا

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk 2

لطفا لبخند بزنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , esisonic
ارسال: #۸۷۵۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ق.ظ
روزا کوتاه شده دیگه حال نمیده

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Breeze , H3NGAM3H , rasoul67
ارسال: #۸۷۵۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ق.ظ
(۲۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  
(29 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۳ ق.ظ)azarakhsh1986 نوشته شده توسط:  میخوام شروع کنم ....الهی به امید خودت !

امسال دیگه پارسال نیست. مطمئن باش Smile

مطمئناً مطمئنیم Big GrinTongueWink
ارسال: #۸۷۶۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط good-wishes.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  حالا امشبه یا فردا شب؟ اخه من فردا ساعت ۸ کلاس دارم! اگه امشبه فردا بیشتر بخوابم Big Grin کله سحر پانشم برم در کلاس قفل باشه ضایع شم Big GrinTongue

امشب بود Big Grin یعنی همون دیشب
من ساعت بدنم مثل همیشه بیدارم کرد . الان بقیه یک ساعت بیشتر میخوابن اما من بیدارم Dodgy
بیدار شیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن . آقا قبول نیست چرا شما بیشتر بخوابید من کله سحر بیدار باشم Sad

Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۵۶۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close