زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۵۶۶
۱۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط Somayeh_Y.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  تنهایی یعنی اگه هزار بار هم از اول تا آخر لیست شماره های موبایلت رو نگاه کنی،
نتونی یک نفر رو پیدا کنی که باهاش درد دل کنی...
Sad

خوشبختی یعنی
جایی هست، آدم هایی هستند
که می توان آرام در گوششان زمزمه کرد، تنهایم
من خوشبختم
و تو تنهایی
بیا قسمت کنیم دارایی مان را Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Breeze , zahra 67 , انرژی مثبت , Parva , Eternal , atenaa , M*Gh
ارسال: #۸۵۶۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
آقا فرداد تو این تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
فرمودند برای سه سال به بالا Smile
و از اونجایی که ما هنوز یک سال و نیمه هستیم نمیشه ارسال بگذاریم Tongue

دلم خواست من هم بگم از اینکه معلم شدم و خداروشکر به آرزوی دیرینم رسیدم .
حتی اگر دکترا هم بگیرم ( که صد در صد باید درخواب ببینم Big Grin ) همین کار رو ادامه میدم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Breeze , sahar121 , انرژی مثبت , Somayeh_Y , good-wishes , zahra 67 , crevice , Parva , Eternal , **sara** , M*Gh , maryami
ارسال: #۸۵۶۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  تنهایی یعنی اگه هزار بار هم از اول تا آخر لیست شماره های موبایلت رو نگاه کنی،
نتونی یک نفر رو پیدا کنی که باهاش درد دل کنی...
Sad
آخ گفتینااا ،وقتی که خیلی خیلی دلت گرفته باشه اون لحظه واقعا خیلی سخته،ولی خوبه که خداهست باهاش حرف میزنی دلت اروم میشه

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت , kati , zahra 67 , crevice , Eternal , Breeze , M*Gh
ارسال: #۸۵۶۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ق.ظ، توسط Somayeh_Y.)
میلاد امام رضا(ع) نزدیکه
انشالا تشریف بیارید این تصویر رو چند جای حرم می تونید ببینید.

[تصویر:  04625383482915010783.jpg]
گفتم حالا که بعد سالی Big Grin گذارم به این تاپیک افتاده، یه پست بزنیم یه چند تا مشتری برای امام رضا جور بشه. من گفتم هر کی بیاد مشهد ازش شیرینی میگیرم؟!! کی؟ کجا گفتم؟Big Grin
شما تشریف بیارید ما در خدمتیم و با شیرینی پذیرایی خواهیم کرد.
این دعوتنامه از طرف مشهدی ها برای تمام آدم های اهل دل ایران.
البته اخیرا می بینم که زائرین گله و شکایت دارند مخصوصا از برخی بازاری ها. خب همه که مثل هم نیستند، و اغلب مغازه های اطراف حرم هستند که همه چی رو دولا پهنا حساب می کنند با مشتری، اونم از نوع زائرش Sad زعفران کلی هم خواستید بخرید حتما تک تک بسته ها رو چک کنید، خالی نباشه سرتون کلاه بره.

منتظرتون هستیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , انرژی مثبت , good-wishes , Aurora , zahra 67 , Parva , nina69 , Eternal , Breeze , didar , SaMiRa.e , M*Gh , x86
ارسال: #۸۵۷۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ق.ظ
دلم بازم برای امام رضا تنگ شد Sad ان شالله قسمت همه اونهای بشه که این اواخر نرفتند و یا کلا نرفتند و خیلی ارزو دارند که برن و اونهایی که حسابی دلشون واسه امام رضا تنگ شده. بقیه رو هم دعا کنند Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , good-wishes , Aurora , zahra 67 , crevice , Parva , kati , nina69 , Breeze , SaMiRa.e , M*Gh , x86
ارسال: #۸۵۷۱
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ ق.ظ
پیامبر خدا(ص) می‌فرمایند: " بر هر مسلمانی است که هر روز صدقه بدهد. عرض شد: چه کسی توان این کار را دارد؟ حضرت فرمود: برداشتن چیزهای آسیب رسان از سر راه، صدقه‏ است؛ نشان دادن راه به دیگری، صدقه است، عیادت از بیمار، صدقه است، امر به معروف، صدقه است، نهی از منکر، صدقه است و جواب سلام را دادن، صدقه است ۲".

آن حضرت در جایی دیگر خودداری از بدی، را صدقه می‌دانند و می‌فرمایند: "هر کار نیکی، صدقه است۳".

پیامبر خدا(ص) همچنین فرمودند: "زبانت را نگهدار؛ زیرا این کار صدقه‏‌ای است که برای خودت می‏‌دهی۴".

امام صادق(ع) نیز در تشریح ویژگی صدقه‌ای که مورد رضایت خداوند است می‌فرمایند: "صدقه‏‌ای که خدا آن را دوست دارد عبارت است از: اصلاح میان مردم، هرگاه رابطه شان تیره شد و نزدیک کردن آنها به یکدیگر، هرگاه از هم دور شدند۵".

ایشان همچنین می‌فرمایند: "فهماندن سخن به ناشنوا، بی آن که از این کار به ستوه آیی، صدقه‏‌ای‏ گواراست۶".

خبرگزاری ایسنا

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Eternal , SaMiRa.e , M*Gh , x86
ارسال: #۸۵۷۲
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ق.ظ
خیلــــــــــــــــی بده ادم آرزو کنه که یه روزایی از زندگیش فقط زودتر بگذره و تموم شه Sad Undecided
از این ارزو اصلا خوشم نمیاد ولی ...... Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , nina69 , Eternal , SaMiRa.e , zahra 67 , maneshty , M*Gh , x86
ارسال: #۸۵۷۳
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ)kati نوشته شده توسط:  خیلــــــــــــــــی بده ادم آرزو کنه که یه روزایی از زندگیش فقط زودتر بگذره و تموم شه [تصویر:  sad.gif] [تصویر:  undecided.gif]
از این ارزو اصلا خوشم نمیاد ولی ...... [تصویر:  confused.gif]
\سعی کن با دید مثبت به این روزا نگاه کنی
اینجوری زودتر میگذره

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati
ارسال: #۸۵۷۴
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ ب.ظ
الان دلم تنگ نــــــــــــی‌ شرمنده

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
ارسال: #۸۵۷۵
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ
دل به دلم که ندادی، پا به پایم که نیامدی، دست در دستم که نگذاشتی
سر به سرم دیگر نگذار که قولش را به بیابان داده ام...

Heart زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , zahra 67 , virtual girl , SaMiRa.e , انرژی مثبت , **sara** , saaraa , diligent , M*Gh , mmsaeed , Autumn.Folio , maryami , x86
ارسال: #۸۵۷۶
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ب.ظ
اون اوایلی که با اینترنت آشنا شده بودین شما ها اینطوری نبودین؟

با دیدن عکس متحرک یا متن متحرک فکر نمی کردین که اینترنت یه چیزیه که مثل آب رودخونه جریان داره ؟
مثلا فکر نمی کردین که اگه اتصال قطع بشه، دیگه تصاویر و متن ها از حرکت می ایستن ؟
جالب بود نه ؟
ارسال: #۸۵۷۷
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ ب.ظ
یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد

نگاهی نکنم که دل کسی بلرزد

راهی نروم که بیراه باشد

خطی ننویسم که آزار دهد کسی را…

یادم باشد که روز و روزگار خوش است!

همه چیزروبه راه و بر وفق مراد است و خوب...

تنها دل ما دل نیست…

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , zahra 67 , virtual girl , samaneh@90 , SaMiRa.e , atenaa , M*Gh , maryami , x86
ارسال: #۸۵۷۸
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ ب.ظ
سرزد به دل دوباره غم کودکانه ای

آهسته می تراود از این غم ترانه ای

باران شبیه کودکی ام پشت شیشه هاست

دارم هوای گریه خدایا بهانه ای!

قیصر امین پور
اولین باره که این شعر قیصر رو دیدم خوشم اومد بخصوص دنبال بهانه بودنش! تا حالا شده دعا کنی و از خدا بهانه برای گریه و باز شدن بغضت بخوای؟ قشنگ بود به دلم نشست

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , انرژی مثبت , atenaa , didar , saaraa , diligent , M*Gh
ارسال: #۸۵۷۹
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۳ ب.ظ
بعضی ها هم هستند تا بهت زنگ میزنند باید بگی جانم کارت باز کجا گیر منه؟

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , kati , crevice , zahra 67 , maneshty , saaraa , M*Gh , nina69 , Breeze , LORD0098
ارسال: #۸۵۸۰
۱۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۶ ق.ظ)آفتاب نوشته شده توسط:  این تاپیک همونجوری که ازاسمشم معلومه برای بحث وجدال نیستش بلکه برای اینه هرکی حرف دل خودشا بنویسد.برای خوندن وگوش کردن به حرف دل فقط باید دوتاگوش ودوتاچشم داشت وسکوت کرد باید یادبگیریم به همدیگه احترام بزاریم وهمو زیرسوال نبریم.
هرکسی که یکبار مرگ رو ازنزدیک حس کرد وازش نجات پیداکرد خوب میدونه که این دنیا جز شادی وخوب بودن هیچ چیز دیگرش بدرد نمیخوره پس قدرلحظات را بدونیم و سعی کنیم به دیگران احترام بگذاریم(مهم نیست ازچه رنگی یا چه دینی یا چه کشوری باشن)مهم اینه به همدیگه بخاطر انسان بودنمون احترام بزاریم.
رمزواقعی زندگی این است: هیچ رمزی درکارنیست.Smile

سلام بچه ها کسی از آفتاب خبری نداره؟ مثل اینکه دیگه مانشت نمیاد قبلا همیشه فعال بود بهش پیام هم دادم اما جوابی نداد Sad راستش از این پست یکم نگران شدم "هرکسی که یکبار مرگ رو ازنزدیک حس کرد وازش نجات پیداکرد خوب میدونه که این دنیا جز شادی وخوب بودن هیچ چیز دیگرش بدرد نمیخوره" مشکلی پیش اومده واسش؟! انشالا خوب و خوش باشه یکی از بهترین دوستایی هست که در مانشت پیدا کردمHeart

قبل از این که بخواهی در مورد من قضاوت کنی،کفشهای من را بپوش و در راه من قدم بزن...از خیابانها، کوهها و دشت هایی گذر کن که من کردم،و اشکهایی را بریز که من ریختم،دردها و خوشیهای من را تجربه کن...سالهایی را بگذران که من گذراندم
بعد
آن زمان می توانی در مورد من قضاوت کنی!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۰۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close