زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۴۷۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خدا هیشکی رو بلاتکلیف نکنه ....

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۸۴۷۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  والا اونجا یه یعنی میشه بگی یه منفی میخوری:ی

به دل نگیر شما Smile
این روزا یخاطر نزدیکی اعلام نتایج، استرس بالاست، اعصابا ضعیفه و حس می کنم آستانه تحریک پذیری بچه ها اومده پایین. این روزا که بگذره دوباره همه مهربون میشن با هم.
توصیه می کنم مثل من اول پستت رو پاکن که مقبولیتت به منفی بی نهایت نرسه، بعدش سکوت کن بشین حرص بخور پای مانیتور Big Grin
ارسال: #۸۴۷۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  والا اونجا یه یعنی میشه بگی یه منفی میخوری:ی

به دل نگیر شما Smile
این روزا یخاطر نزدیکی اعلام نتایج، استرس بالاست، اعصابا ضعیفه و حس می کنم آستانه تحریک پذیری بچه ها اومده پایین. این روزا که بگذره دوباره همه مهربون میشن با هم.
توصیه می کنم مثل من اول پستت رو پاکن که مقبولیتت به منفی بی نهایت نرسه، بعدش سکوت کن بشین حرص بخور پای مانیتور Big Grin

اره دقیقا همین طوریه که Somayeh_Y گفتن... توی یه دوره ای از زمان ها مانشت سوت و کور و خیلی خلوت هست و همه با هم مهربونن Smile
اما یه زمان هایی هم مثل زمان اعلام نتایج که میشه، مانشت شلوغ میشه و به دلیل استرس اعصابا ضعیف میشه Undecided واسه همین خیلی باید با احتیاط حرف زد تا به کسی استرس وارد نکنیم Angel Big Grin
ارسال: #۸۴۷۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ب.ظ
امروز اتفاقای عجیب غریب برای من زیاد افتاد!
شرایطی پیش اومد که دیگه میخوام دکترامو داخل بگیرم!
نمیدونم... بهر حال ایشالا که هر چی پیش میاد خیره.
ارسال: #۸۴۸۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ
خدایا شکرت... Heart
چقدر اوضام از هفته پیش تا این هفته فرق کردهRolleyes

پرتویی از آسمان ما را بس است...
ارسال: #۸۴۸۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ
ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است
ببین که در طلبت حال مردمان چون است
به یاد لعل تو و چشم مست میگونت
ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است
ز مشرق سر کو آفتاب طلعت تو
اگر طلوع کند طالعم همایون است
حکایت لب شیرین کلام فرهاد است
شکنج طره لیلی مقام مجنون است
دلم بجو که قدت همچو سرو دلجوی است
سخن بگو که کلامت لطیف و موزون است
ز دور باده به جان راحتی رسان ساقی
که رنج خاطرم از جور دور گردون است
از آن دمی که ز چشمم برفت رود عزیز
کنار دامن من همچو رود جیحون است
چگونه شاد شود اندرون غمگینم
به اختیار که از اختیار بیرون است
ز بیخودی طلب یار می‌کند حافظ
چو مفلسی که طلبکار گنج قارون است
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe
ارسال: #۸۴۸۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ ب.ظ
چقدر دلم این چند روز گرفته
Sad

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , zahra 67 , kati
ارسال: #۸۴۸۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ
سلام خداجونممم خوبییی روبه راهییییی؟
خداجونم کاش الان یکاری میکردی یجوری میومدم تو آسمون بعدش میومدم پایین آخه اون بالا خیلی زیاد از زمین خوشگلتره خیلی قشنگه اونجا اون بالا همه ادماصاف و یرنگن و صادقن همه بهم کمک میکنن بهم بدی نمیکنن .... ،خداجون وقتی مردم میشه یباربه بهشت منوواردم کنی دخترخوبی میشم دست به هیچی نمیزنم فقط کلی وبستنی و شکلات میخوام توت فرنگیم میخوام الان دیگه یادم نمیادخدا اون موقع یادم اومد میگم بهت راستی اگه اینجا روزمین به همه ارزوهام نرسیدم اون دنیا چند دقیقه ای منو به ارزوهام میرسونی؟قول؟؟
خدا یه مدت یادته بیدارمیشدم چقد کیف میداد ولی ببخشید دیگ نشد نمازصبح بیدارشم خودت میدونی دیگه چقدسخته ولی بازم خودت بیدارم کن باش؟
مامانمم زوده زود خوب کنیا یاشهههه قول داده بودیااا
راستی خدا داشت یادم میرفتا اینوهم میگم
خدایااااااااااااااا ینی میشههههههههههه.............
میشه منم ازین دانشگاها دانشگاه خوشگلا رنگی رنگیا قبولشم....؟
میگما خدا من خودم درسامو خوبه خوب میخونم همه ی سعیمو میکنم توهم یکاری کن قبولشم باشه خدا؟...
فقط خداجونم الانا تواین ماه خودت که میدونی مهمون داریم بازعقب میوفتم وقتی مهمونامون رفتن باتمام قدرتم درس میخونم خودتم انرژی بهم بده کمکم کنیا بدون کمک تو که نمیشه....
میشه خدا..؟؟هوم؟؟
میدونم صدامومیشنوی و الان داری منو میبینی ولی کاش حرف هم میزدی باهام خیلی خوب میشددد ینییی خیلیییییی زیادااااااخوب میشدددددددد
آخه هرچی تا الان ازت خواستم بهم دادی وقتی که حتی فکرشم نمیکردم ...
ایول به تو خداجووووووووووونمممممممممم
ازت خیلی خیلی زیاد ممنونم بخاطرهمه چی
دوست داااااااااااارمم خداااااااااااااااااااا قد این دنیا و اون دنیا وتا آخردنیا...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Breeze , kati , naimeh , crevice , IT.setareh91
ارسال: #۸۴۸۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ب.ظ
از کف دل هر چه بود و هست رفت...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , zahra 67 , banafshe
ارسال: #۸۴۸۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
بعضی روزها
انسان فقط خسته ست

نه تنهاست
نه غمگین
و نه عاشق

فقطو فقط خسته ست
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra 67 , SaMiRa.e , kati , good-wishes , banafshe , neda_Network , **sara**
ارسال: #۸۴۸۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ ب.ظ
خدایا چرا عادت کردم فقط وقتی که ناراحتم، مشکلات امونمو بریده میام سراغت؟
چرا تو انجام کارام اول رضای تورو در نظر نمی گیرم؟
خدایا من چرا به اینجا رسیدم؟ چرا انقد ازت دور شدم؟؟؟
خدایا ..............................................
 سپاس‌گزاری شده توسط: Somayeh_Y , atti joon , naimeh , SaMiRa.e , kati , انرژی مثبت , banafshe
ارسال: #۸۴۸۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ب.ظ)zahra 67 نوشته شده توسط:  خدایا من چرا به اینجا رسیدم؟ چرا انقد ازت دور شدم؟؟؟

زهرا جان پستت منو یاد این قصه انداخت که چند روز پیش توی وبلاگی خوندم.

یکی بود یکی نبود . یه روزی روزگاری یه خانواده ی سه نفری بودن . یه پسر کوچولو بود با مادر و پدرش ، بعد از یه مدتی خدا یه داداش کوچولوی خوشگل به پسر کوچولوی قصه ی مون میده ، بعد از چند روز که از تولد نوزاد گذشت . پسر کوچولو هی به مامان و باباش اصرار می کنه که اونو با نوزاد تنها بذارن . اما مامان و باباش می‌ترسیدن که پسرشون حسودی کنه و یه بلایی سر داداش کوچولوش بیاره . اصرار های پسر کوچولوی قصه اون قدر زیاد شد که پدر و مادرش تصمیم گرفتن این کارو بکنن اما در پشت در اتاق مواظبش باشن .
پسر کوچولو که با برادرش تنها شد … خم شد روی سرش و گفت : داداش کوچولو ! تو تازه از پیش خدا اومدی ! به من می گی قیافه ی خدا چه شکلیه ؟ آخه من کم کم داره یادم می ره ؟!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , atti joon , SaMiRa.e , انرژی مثبت , zahra 67 , banafshe , mohammadali1990 , summer_girl
ارسال: #۸۴۸۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ب.ظ
خداوکیلی خیلی رو می خواد کشوری که
رشد اقتصادیش منفی
جمعیت بیکاریش ۸/۵ میلیون نفر
تورم بالای ۴۰ درصدی
رابطه خارجی تنها با گواتمالا و بورکینافاسو و ...
و خیلی چیز های دیگه که لازم نیست بگم
بیاد وضعیت اقتصادی اروپا و انگلیس رو با حالت تمسخر نقد بکنه!

کی می خواهید بفهمید که کشکشتون دیگه مزه نداره؟
صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران - رُم !

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra 67 , mmsaeed , Amir V , neda_Network , crevice , mohammadali1990
ارسال: #۸۴۸۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  رابطه خارجی تنها با گواتمالا و بورکینافاسو و ...

گینه بیسائو رو از قلم انداختید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , neda_Network , crevice , mohammadali1990
ارسال: #۸۴۹۰
۰۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط kati.)
یه چیزی بگم؟!!! این چند وقته مانشت خیلی شلوغ شده و این خیلی خوبه اما نمی دونم چرا وقتی میرم به بعضی تاپیک ها سر میزنم دلم می گیره Sad
درسته که این روزا به خاطر نتایج ، همه استرس زیادی دارند و دیگه طاقتشون تموم شده اما حیفه با هم دیگه با لحن تندی حرف میزنن و گاهی به همدیگه بی احترامی می کنندSad
میدونم که اختلاف سلیقه و عقیده زیاد هست (مخصوصا در دنیای مجازی )و ممکنه خیلی ها حرف همدیگر رو درست متوجه نشند اما با تمام این حرفا کمی احترام گذاشتن حتی به فردی که مخالف حرفمون هست جای دوری نمیره....
این رو به یاد داشته باشیم که همیشه یه خدایی بالای سرمون هست که در نهایت ، جواب همه ی زحمت هامون رو میده و اگر یه جایی حق کسی خورده بشه بعدا به هر نحوی و شکلی که شده خدا خودش به داد بنده اش میرسه...

انشاالله که همه دوستان نتیجه زحمت هاشون رو بگیرن و موفق باشندHeart

اینم حرف دل من بود و ترجیح دادم این جا حرفمو بزنم ..... Undecided ( امیدوارم کسی هم از حرفم دلخور نشه)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , crevice , SaMiRa.e , good-wishes , انرژی مثبت , mohammadali1990 , x86 , nina69 , silver_0255 , jimjamal

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close