زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۸۴۴۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  این دنیا عذاب ..
اون دنیا هم جهنم.....
این چه سرنوشتیه..
چرا خلق شدم! که عذاب بکشم تو این دنیا تهشم اون دنیا برم جهنم!! برااااااااا چی اخه!
خدا میگن تو عالم ذر یه نما از زندگیمونو بهمون نشون دادی از ما رضایت گرفتی که ایا ما این زندگی رو دوستداریم یا نه! من این زندگییییییییییییییییی این عذااااااااابا رو دوست داشتم؟ من اوکی دادم که بیام زمین!!
باورم نمیشه
الان میگم خستم...بریدم... دیگه طاقت عذاب ندارم..... منو ببر پیش خودت ..دارم خفه میشم خداااا..

از آن باده ندانم چون فنایم ..... از آن بی‌جا نمی‌دانم کجایم
زمانی قعر دریایی درافتم ..... دمی دیگر چو خورشیدی برآیم
زمانی از من آبستن جهانی ..... زمانی چون جهان خلقی بزایم
"مولانا"

زندگی پستی و بلندی زیاد داره، همین پستی و بلندی ها آدم رو پخته میکنند.
به این بیت فکر کنید : "زمانی قعر دریایی درافتم ..... دمی دیگر چو خورشیدی برآیم" ...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , شاپری
ارسال: #۸۴۴۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ب.ظ
تلخ است همه فکر کنند سرت شلوغ است و تنها خودت بدانی چقدر تنهایی ...
ارسال: #۸۴۴۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
وقتی نگاه می کردم
از گل به خار رسیدم
با خود گفتم
پروردگارا
چه فلسفه یی ست
در این همسایگی
و چه حکمتی ست در این بیگانگی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4 Beta

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90 , Eternal , SaMiRa.e
ارسال: #۸۴۴۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۳ ب.ظ
اول سلام
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  فکر می‌کنم ناراحتی شما از یه دونه آگهی باشه که گذاشتیم.
من ناراحت نیستم. گذاشتن آگهی هم حق شماست هم جای نگرانی و اعتراض نداره. من هم ساده توضیح دادم که فکر می کنم ناراحتی از آینده محتوایی سایت باشه. چیزی که فکر می کردم درسته رو عنوان کردم و با توجه به عنوان مطلب "هرچه می خواهد دل تنگت بگو..." فکر نمی کردم اصلا به صحبتم پاسخی داده بشه.
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  انتظار اینکه مثلا مدیران بیان پاسخ سوالات شما رو بدن خیلی بیهوده است.
کجای صحبت من چنین برداشتی رو به وجود آورده؟؟؟؟ اینجا یه موسسه نیست که موقع ورود پول بگیرند که اگه سوالی پاسخ داده نشد شاکی بشیم. صحبت من هم فکر نمی کنم چنین منظوری رو برسونه. من روتین اتفاقاتی که واسه مجموعه ها در جامعه میوفته رو گفتم بعد هم یه خواهش کردم که نذارید اینجا در آینده چنین اتفاقی براش بیافته. همین .من از مدیران انتظار پاسخ دهی به سوالاتم رو ندارم. شما هم مسلما مختارید که واسه مجموعتون هر تصمیمی بگیرید.
(۲۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  در مورد درآمدزا بودن مانشت هیچ مخالفتی وجود نداره. نه از طرف من و نه مدیران.
شما کلا منظور صحبتهای بنده رو اشتباه برداشت کردید....
ارسال: #۸۴۵۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
دارم به شلختگی و بهم ریختگی خوابگاه پسرا فکر میکنم که در آینده باهاش مواجه خواهم شد. و به خودم میبالم که پسرم Big Grin

There is no there there.
ارسال: #۸۴۵۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دارم به شلختگی و بهم ریختگی خوابگاه پسرا فکر میکنم که در آینده باهاش مواجه خواهم شد. و به خودم میبالم که پسرم Big Grin

آرزوم اینه که ارشد تهران قبول شم ولی اصلا دوست ندارم دوباره برم خوابگاه . با اینکه تو کارشناسی اتاق نمونه بودیم Smile ولی خوابگاهی بودن مشکلات زیادی داره. برای زندگی در خوابگاه باید صبور بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۸۴۵۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ
بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد...
مردم اغلب بی انصاف, بی منطق و خود محورند,ولی آنان را ببخش .
اگر مهربان باشی تو را به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند,ولی مهربان باش.
اگر موفق باشی دوستان دروغین ودشمنان حقیقی خواهی یافت,ولی موفق باش.
اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند,ولی شریف و درستکار باش .
آنچه را در طول سالیان سال بنا نهاده ای شاید یک شبه ویران کنند,ولی سازنده باش .
اگر به شادمانی و آرامش دست یابی حسادت می کنند , ولی شادمان باش .
نیکی های درونت را فراموش می کنند.ولی نیکوکار باش .
بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچ گاه کافی نباشد.
و در نهایت می بینی هر آنچه هست همواره میان "تو و خداوند" است نه میان تو و مردم...
*دکتر علی شریعتی*

مهربااااااااااان باش Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mmsaeed , انرژی مثبت , SaMiRa.e , zahra 67 , tarannom , silver_0255
ارسال: #۸۴۵۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ، توسط mr-sky.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۶ ب.ظ)zahra 67 نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دارم به شلختگی و بهم ریختگی خوابگاه پسرا فکر میکنم که در آینده باهاش مواجه خواهم شد. و به خودم میبالم که پسرم Big Grin

آرزوم اینه که ارشد تهران قبول شم ولی اصلا دوست ندارم دوباره برم خوابگاه . با اینکه تو کارشناسی اتاق نمونه بودیم Smile ولی خوابگاهی بودن مشکلات زیادی داره. برای زندگی در خوابگاه باید صبور بود.

Big Grinخوابگاهی بودن یه عذاب درس حسابیهBig Grin

البته پانسیون خوبم هستا

گاهی به لطف خداوند خود را همچون عقابی
بر فراز آسمان می یابم.اما ناگاه فقط به خاطر لذت خوردن موشی ،

‌ به سوی زمین خاکی شیرجه می زنم و
آسمانی بودنم را به موشی می فروشم.. Angel
ارسال: #۸۴۵۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ
البته خدا رو شکر خوابگاهی بودن واسه من با اشنایی و پیدا کردن دوستان بسیار خوب و کسب تجربه های زیاد و خوب یهمراه بود Smile (نتیجه: زیاد ملت رو نترسونید Big Grin حداقل قبل از مرگ شیون نکنید Smile)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , good-wishes , silver_0255
ارسال: #۸۴۵۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خوابگاهی بودن یه چیزش بده که ادم حریم خصوصی نداره. بعضی وقتا دلت می خواد تنها باشی ولی هر جا میری بچه ها هستند Smile

خب میری پارک سر کوچه. با یه فلاسک چایی + یه هندونه Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra 67
ارسال: #۸۴۵۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ
خدای من
اگر تو دست مرا بگیری
دیگر هیچ کس مرا دست کم نمی گیرد ...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Eternal , انرژی مثبت , mhd3 , b.kiani , 10:30 , **sara**
ارسال: #۸۴۵۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ ب.ظ
خیلی کیف میده وقتی یکی اشتباهی دستش میخوره رو گوشی و به تو زنگ میزنه و پشت تلفن داره با یه تلفن دیگه حرفای خصوصی میزنه و تو میشینی یه ربع گوش میکنی Big Grin Tongue
(الان اتفاق افتاد) Tongue Tongue

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic , kati
ارسال: #۸۴۵۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  [quote='samaneh@90' pid='202216' dateline='1377239638']
[quote='شاپری' pid='202212' dateline='1377239222']
این چه سرنوشتیه..
چرا خلق شدم! باورم نمیشه
..

من به شما خوندن کتاب "۴ اثر از فلورانس اسکاول شین" رو خیلی خیلی زیاد توصیه میکنم. حتما حتما بخونیدش خیلی حالتونو بهتر میکنه.
اینم بدونید که شما تنها نیستید که مشکل دارید. همه به نوعی مشکل و گرفتاری دارن. البته من یقین دارم که مسبب همه این گرفتاری ها خود ما هستیم با طرز تفکرمون. همیشه و همه جا به خدا پناه ببرید و همه مساله هاتونو به خودش بسپارید یقین داشته باشید که خودش به بهترین شکل ممکن واستون حلش میکنه. طوری که خودتون حظ کنید.
یا علی

___________________________________Signature___________________________________
God is love,
generosity and forgiveness;
if we believe in this,
we will never allow our weaknesses to paralyze us.
ارسال: #۸۴۵۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  خوابگاهی بودن یه چیزش بده که ادم حریم خصوصی نداره. بعضی وقتا دلت می خواد تنها باشی ولی هر جا میری بچه ها هستند Smile

من این جور مواقع می رفتم پشت بام خوابگاه Big Grin
یه گوشه پیدا می کردم برا خودم می نشستم
از اونجا فقط می شد آسمون رو دید چون یه دیوار بلند دور تا دور پشت بام کشیده بودن و نمیشد شهر رو ببینی ولی همونشم خیلی خوب بود چون من عاشق آسمونم خصوصا در شب
یه بدیش این بود که وقتی تو حال خودت بودی یهو یکی میومد لباسهایی که شسته رو رو بند پهن کنه که کلا ضد حال بود Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , maneshty , **sara**
ارسال: #۸۴۶۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  این چه سرنوشتیه..
چرا خلق شدم! که عذاب بکشم تو این دنیا تهشم اون دنیا برم جهنم!! برااااااااا چی اخه!
باورم نمیشه

من به شما خوندن کتاب "۴ اثر از فلورانس اسکاول شین" رو خیلی خیلی زیاد توصیه میکنم. حتما حتما بخونیدش خیلی حالتونو بهتر میکنه.
اینم بدونید که شما تنها نیستید که مشکل دارید. همه به نوعی مشکل و گرفتاری دارن. البته من یقین دارم که مسبب همه این گرفتاری ها خود ما هستیم با طرز تفکرمون. همیشه و همه جا به خدا پناه ببرید و همه مساله هاتونو به خودش بسپارید یقین داشته باشید که خودش به بهترین شکل ممکن واستون حلش میکنه. طوری که خودتون حظ کنید.
یا علی

___________________________________Signature___________________________________
God is love,
generosity and forgiveness;
if we believe in this,
we will never allow our weaknesses to paralyze us.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close