زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۷۵۹۱
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۵ ب.ظ
میگویند تقوا از تخصص لازم تر است، آن را می پذیرم.
اما می گویم آن کس که تخصص ندارد و کاری را می پذیرد، بی تقواست.

شهید چمران

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , good-wishes , blackhalo1989 , GoodStudent67 , SaMiRa.e , Masoud05 , maneshty , انرژی مثبت , nina69 , sun-shine , **sara** , maryami , Andrew S.Tanenbaum , شاپری , - rasool - , Eternal , Engineer , yasemi , IT.setareh91 , saaraa
ارسال: #۷۵۹۲
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۹ ب.ظ
سلام

یه همایشی هست، که ۲ ماه پیش فکر کنم خانم انرژی مثبت اطلاعیه ش رو لطف کردن و گذاشتن و ازشون ممنونم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع ش مورد علاقه من بود، گفتم شرکت کنم.
اولش قرار بود اردیبهشت برگزار بشه، گفتن بدلیل علاقمندی افراد زیاد به ارسال مقاله و... افتاد خرداد.
بعد گفتن بدلیل انتخابات و.... افتاد تیر.
الآن گفتم یه سر بزنم ببینم چی شده Big Grin رفتم دیدم دوباره نوشتن بدلیل علاقمندی افراد زیاد افتاده مهر ماه.

هدف از این پست: یه همچین کشوری داریم ما. مثلا این پژوهشکده دکتری هم میگیره!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
 سپاس‌گزاری شده توسط: azad_ahmadi , انرژی مثبت , Aurora , barca , Autumn.Folio
ارسال: #۷۵۹۳
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  ...
این مساله تازگی نداره
فکر کنم پارسال بود بانک صنعت و معدن و تجارت می خواست ۶۰۰ نفری رو استخدام کنه تو کل کشور
این آزمون ۴ بار (با فاصله زمانی ۱ماه و نیم) به تعویق افتاد، آخرش ازمونی هم برگذار نشد(تاجایی که من اطلاع دارم)!
هربار اطلاعیه ای با مضمون "عذرخواهی از داوطلبان عزیز" رو میدادند تو سایتشون و موکول میشد به یک ماه ونیم دیگه.
پول ملت رو خوردند یک لیوان آب هم روش Exclamation

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , شاپری
ارسال: #۷۵۹۴
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ
ای خدا...چی میشد یه راهی پیدا میکردم که بدون درس خوندن و کنکور دادن تو یه دانشگاه دولتی قبولم میکردن؟؟؟
اصن قیافه کتابو که میبینم یه جوریم میشه!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۷۵۹۵
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط Potential.)
(۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  ...
این مساله تازگی نداره
برای من خیلی عجیب بود و تازهBig Grin البته من تاخیر ساعتی رو دیده بودم. اما نه یه روز یه ماه یا یه سال به تعویق بندازن! من رو ثانیه هم حساب باز میکنم. چه برسه به ساعت و روز و ماه!

(۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  ای خدا...چی میشد یه راهی پیدا میکردم که بدون درس خوندن و کنکور دادن تو یه دانشگاه دولتی قبولم میکردن؟؟؟
اصن قیافه کتابو که میبینم یه جوریم میشه!!!

شما باید ببینید واقعا به ادامه تحصیل علاقه دارید یا نه... انگیزه تون رو قوی تر و قوی تر کنید ... به نظر من بشینید خوب فکر کنید... چون نوشته تون نشون میده علاقه ندارید و شاید هم من اشتباه برداشت کردم! اینطوری بی علاقه پیش برید یه وقت میشه چشماتون رو باز میکنید و میبینید چند سال گذشته و نه‌تنها ارشد قبول نشدید بلکه ...

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال: #۷۵۹۶
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ)sun-shine نوشته شده توسط:  ...
حالا یا من خیلی عقب افتاده ام یا ...
حالا یه آدم صادق هم که پیدا میشه شما دخترا گیر بدین هِی! ;-)

There is no there there.
ارسال: #۷۵۹۷
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  شما باید ببینید واقعا به ادامه تحصیل علاقه دارید یا نه... انگیزه تون رو قوی تر و قوی تر کنید ... به نظر من بشینید خوب فکر کنید... چون نوشته تون نشون میده علاقه ندارید و شاید هم من اشتباه برداشت کردم! اینطوری بی علاقه پیش برید یه وقت میشه چشماتون رو باز میکنید و میبینید چند سال گذشته و نه‌تنها ارشد قبول نشدید بلکه ...
امسال سال دومی هست که دارم سعی میکنم...مسلما ً هم هدف دارم ، هم علاقه...!
ولی مشکل من اینجاست که تا درسیو تو عمل و واقعیت باهاش رو برو نشم یاد گیریش برام خیلی سخت میشه...حتی شاید اصلا ً نتونم یادش بگیرم Sad !!
برای همین درسایی مثل ساختمان داده ، طراحی الگوریتم و... که همشونو عملی کار کردم ( یه چیزیایی هم خودم کشف کردم Big Grin ) رو با ۲ بار خوندن و تمرین حل کردن مباحث رو مسلط میشم !
ولی مثلا ً تو کل عمرم یا بار این معماری کامپیوتر یا درس های عمومی به دردم نخوردن...
مثل کسی که فقط دانش استفاده از یه ابزاری رو بلد باشه ولی تو عمرش دست بهش نزده باشه!
متأسفانه تا به چیزی دست نزنم دانشش رو بدست نمیارم

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۷۵۹۸
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ق.ظ، توسط sahar121.)
مهم تر از گذشته،آینده هس... نمیگم هرکی تو گذشته هر کاری خواست بکنه.... بلکه گذشته ها رفت و شاید اون برنگرده دنبال رفیق های قبلیش... اگه اونا خوب بودند و براش مناسب بود با همونا ازدواج میکرد که آشنایی هم داشت..اما انجام نداد... پس ازش بخواین و بهش گوشزد کنید حالا که من تو زندگیتون قراتره بیام دیگه اون عادتا باید برداشته شه.... خدا وکیلی الان دیگه همه رفیقن همه دختر پشرا خودشون همسرشونو انتخاب مبکنن همه و همه یکی دارن ... دیگه کمتر کسایی هستند که خواستگاری سنتی برن!!!! الان این وسط تکلبف ما چیه که بی کسیم!!! ؟:-)

در ضمن اکثر روانشناسا و اشخاص مرتبط با این موضوع ازدواج و خواستگاری میگن این جور سوالاتا نپرسید از هم... اینکه دوست پسر داشتی دوست دختر داشتی.. اینا...چون ذهن آدم خراب میشه...و دونستنش تنها بیشتر آدمو اذیت میکنه....
این سایت واقعا خوبه برای ازدواج و مشاوره..با خوندن سوالات و جواب مشابه هم به ادم کمک میکنه.. همه دوستام میتونن از این سایت استفاده کنن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , شاپری , kati
ارسال: #۷۵۹۹
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ
اگر عشق نمی بود
علف های بهاری
در آن سرد سحرگاه
سر از خاک نمی زد

اگر عشق نمی بود
ز سنگ سیه آن چشمه جوشان
گریبان زمین را به جنون چاک نمی زد

اگر عشق نمی بود
بر آن شاخه انجیر تک افتاده ، چکاوک
چنین پرده عشاق ، طربناک ، نمی زد
اگر عشق نمی بود
اگر عشق نمی بود
(((شفیعی کدکنی))

کوچک اگر باشی گهواره ات دنیاست در بند دنیا نیست آنکس که خود دریاست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , شاپری , SaMiRa.e , Autumn.Folio
ارسال: #۷۶۰۰
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۶ ق.ظ)sahar121 نوشته شده توسط:  مهم تر از گذشته،آینده هس... نمیگم هرکی تو گذشته هر کاری خواست بکنه.... بلکه گذشته ها رفت و شاید اون برنگرده دنبال رفیق های قبلیش... اگه اونا خوب بودند و براش مناسب بود با همونا ازدواج میکرد که آشنایی هم داشت..اما انجام نداد... پس ازش بخواین و بهش گوشزد کنید حالا که من تو زندگیتون قراتره بیام دیگه اون عادتا باید برداشته شه.... خدا وکیلی الان دیگه همه رفیقن همه دختر پشرا خودشون همسرشونو انتخاب مبکنن همه و همه یکی دارن ... دیگه کمتر کسایی هستند که خواستگاری سنتی برن!!!! الان این وسط تکلبف ما چیه که بی کسیم!!! ؟:-)

در ضمن اکثر روانشناسا و اشخاص مرتبط با این موضوع ازدواج و خواستگاری میگن این جور سوالاتا نپرسید از هم... اینکه دوست پسر داشتی دوست دختر داشتی.. اینا...چون ذهن آدم خراب میشه...و دونستنش تنها بیشتر آدمو اذیت میکنه....
این سایت واقعا خوبه برای ازدواج و مشاوره..با خوندن سوالات و جواب مشابه هم به ادم کمک میکنه.. همه دوستام میتونن از این سایت استفاده کنن

ببخشید نمی خواستم وارد بحث بشم
ولی مطمئن باشید دختر و پسر هایی هستند که تا حالا دوست پسر و دوست دختر نداشتن و همه حرفشون و عشقشون رو گذاشتن برای اون یه نفر خاص Shy

تو ثروتمند نیستی مگر آنکه چیزى داشته باشی که با پول نتوان خرید ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , kati , nina69
ارسال: #۷۶۰۱
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
چرا اون روز نمی یاد که منم خوشحال بشمHuhConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , shima_24 , nina69
ارسال: #۷۶۰۲
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ب.ظ)**sara** نوشته شده توسط:  چرا اون روز نمی یاد که منم خوشحال بشمHuhConfused
میگن برای خوشحال بودن برای خودتون شرط نذارید مثلا نگید اگه این اتفاق بیافته خوشحال میشم! و اگر نیافته حق ندارم احساس خوبی داشته باشم. شما به خاطر اینکه شما هستید لایق احساس خوب و خوشحال بودن هستید بقیه کارها حتی اون کارهای خیلی مهم هم زیر مجموعه همین احساس براتون اتفاق میافته و در یه سیکل این احساس خوب تقویت میشه Smile
ممنونم حرف هاتون خیلی جالبهSmile
دقیقاً واسه خوشحالی شرط گذاشتمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۷۶۰۳
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
شازده کوچولو پرسید:
پس آدمها کجا هستند؟ در صحرا آدم احساس تنهایی میکند!
مار گفت:
با آدمها هم احساس تنهایی میکنی...!

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: sun-shine , SaMiRa.e , kati , **sara**
ارسال: #۷۶۰۴
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۰۶ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  یه همایشی هست، که ۲ ماه پیش فکر کنم خانم انرژی مثبت اطلاعیه ش رو لطف کردن و گذاشتن و ازشون ممنونم
...
ای بابا دست رو دلم نذارید که خون شد از دست یکی از این سازمانهای استانمون
بیش از ۱ ساله که هی می گه آزمون هی میگه لغو شد . هی میگه دیگه برید کارتاتون رو بگیرید. هی میریم میگن لغو شد بعدا اعلام می کنیم . هی ... دیگه حالم ازش بهم می خوره .
حالا ایناش هیچی. دقیقا اطلاعیه اش ظهر روز تعطیل وقتی داری با خیال خوش خودت نهار رو در کنار خانواده می خوری زیر نویس تلویزیون میشه . یه طوری که همه ببینن و پیگیر بشن که من حتما شرکت کنم . أه . هر چند بار که اطلاعیه کردن همینطوری بود.
لااقل به خودم بگید شاید دیگه نخواستم بیام امتحان بدم Big Grin اینجوری هزار نفر منتظرن ببینن من چکار کردم Confused
ارسال: #۷۶۰۵
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ ب.ظ
این دل اگر کم است بگو سر بیاورم
یا امر کن که یک دل دیگر بیاورم

خیلی خلاصه عرض کنم " دوست دارمت " Heart
دیگر نشد عبارت بهتر بیاورم

اللهم عجل لولیک الفرج
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , sun-shine

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close