زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۲۰۱
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ
از کسانی که همه چیز را محاسبه می کنند بترسید و هرگز قلبتان را در اختیار آنها مگذار، آنها حساب عشقی که نثارتان کرده اند را نیز دارند و روزی با شما تسویه می کنند!

I feel loneliness in my room
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , aamitis , رتبه۱سال۹۴ , mohaddeseh70 , computerman , **sara**
ارسال: #۱۳۲۰۲
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
از دیدن دفترچه امسال واقعا ناراحت شدم Confusedو خیلی حالم گرفته شد. خوب چرا زودتر اطلاع رسانی نکردن بچه های شبکه برنامه ریزی کن رو درساشونExclamation نمیدونم چه سیاستی پشت این کارشون نهفته اما واقعا غصه دار شدم خیلی برای دوستایی که زحمتشون خیلی به هدر رفته Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , blx , vesta , saeidkhan , mehrdad_tclh
ارسال: #۱۳۲۰۳
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۶ ب.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  از دیدن دفترچه امسال واقعا ناراحت شدم Confusedو خیلی حالم گرفته شد. خوب چرا زودتر اطلاع رسانی نکردن بچه های شبکه برنامه ریزی کن رو درساشونExclamation نمیدونم چه سیاستی پشت این کارشون نهفته اما واقعا غصه دار شدم خیلی برای دوستایی که زحمتشون خیلی به هدر رفته Sad

دعا کنین واسمون، خیلی کلافم نمیدونم چیکار کنم اهدافم له شده

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , neda_Network
ارسال: #۱۳۲۰۴
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ
دوستان حال کردین جناب توکلی چی فرمودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرمودن کنکور امسال هیچ فرقی نسبت به سال قبل نداشته .چه از لحاظ اجرایی چه از لحاظ گزییییییییینشی
با کیا طرفیم....

تنبلی دزد آرزوهاست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , ziba.O
ارسال: #۱۳۲۰۵
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ
خبر ارشد رو هم خوندم
بیام بگم غصه نخورید و ناراحت نشید، خب واقعا مسخره است
حق دارید حرص بخورید، داد بزنید اعصابتون خورد شه و غر بزنید
ولی آخرش که چی!!!! زودتر برگردید به شرایط نرمال هنوز کلی وقت دارید، فوقش تا آخر این هفته غصه ها تون رو بخورید و برنامه هاتون رو تغییر بدید و شروع کنید. بالاخره اینم یه جور مانع ست دیگه که باید ازش رد شید

خدا قوت بچه ها
قوی باشید الان هر کی خودشو ببازه... باخته
حواست باشه که جزو بازنده ها نباشی

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: رتبه۱سال۹۴ , mohaddeseh70 , Bahar_HS
ارسال: #۱۳۲۰۶
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ
خدایا…
به اندازه آسمانت دیروز آرزو داشتم
و می خواستم دست اتفاق رو بگیرم
تا نیفتد
اما امروز فهمیدم اتفاق هم که بیفتد
باز من زندگی خواهم کرد
چون تو میخواهی...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad_tclh , mohaddeseh70 , **sara**
ارسال: #۱۳۲۰۷
۱۷ آبان ۱۳۹۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه چرا بدن آدم میلرزه؟ الان دو سه روزه سمت چپ بدنم یعنی یه نیم دایره که مرکزش قلبمه و شعاعش حدود ۱۰ سانته داره میلرزه، دست چپم هم میلرزه، البته کلش نه تقریبا سه چهار سانت پایینتر از آرنج تا سه چهار سانت بالاتر از آرنج یعنی دقیقا جایی که با قلبم هم سطحه، که همین لرزش کل دست چپم رو از بالا به پایین میلرزونه، پای چپم هم دیشب میلرزید ولی خب الان نمیلرزه، قبلا هم اینطوری شده بودم ولی چند ساعت که میگذشت درست میشد، حالا چند روزه که اینجوری هستم ولی درست نمیشه. به دوستم میگم، میگه نترس، میگم بابا از چی می ترسم؟ حداقل خودم متوجه میشم که از یه چیزی میترسم یا نگران یه چیزی هستم، ذهنم کاملا ریلکسه ولی قلبم میلرزه. سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم. بعضی از نتایج علل زیر رو باعث لرزش می دونن:

- هوای سرد یا ترس که باعث هم خوردن دندان‌ها می‌شود. (هوا گرمه اینجا)
- اختلال در بخش‌هایی از مغز که کنترل عضلات سراسر بدن و یا مناطق خاصی از بدن مانند دست‌ها را بر عهده دارند. (شاید)
- سوءتغذیه، ضعف (فکر نمی کنم)
- مشکلات غدد مثل پرکاری تیروئید (نمیدونم چی هست)
- لرزش دست می‌تواند جنبه ارثی داشته باشد که این نوع لرزش در سنین پایین‌تر شروع شده و هنگام خستگی و استرس بیشتر می‌شود و با دارودرمانی مناسب قابل کنترل است. (اینم نیست)
- آلودگی هوا، مسمومیت با فلزات سنگین از جمله سرب و کبالت (فکر نکنم)
- مصرف موادمخدر، ترکیبات آمفتامین، داروهای روان‌گردان و استفاده بی‌رویه از داروهای اعصاب (نه به خدا)
- در شیرخواران مبتلا به فنیل کتونوری و نارسایی کبد لرزش دیده می‌شود. (بزرگ شدم)
- مصرف بی‌رویه الکل، بی‌خوابی و شب زنده‌داری (پریشب بیدار بودم، فقط یه روز، ولی روز قبلش شرو شده بود لرزش)
- کمبود منیزیم و تیامین (ویتامین ب۱) (نمی دانم)
- گزش بعضی انواع عنکبوت مثل عنکبوت پشت قرمز استرالیا (خیر)
- بیماری‌هایی که سبب لرزش می‌شوند، عبارتند از: پارکینسون، ام اس و بیماری‌های مزمن کلیوی. (شاید؟؟؟)

فکر کنم بهترین کار اینه که به پزشک مراجعه کنم. ولی اگه دوستان قبلا تجربه داشتن بگن. با تشکر

مهمترینش نگفتی : کم خوابی
و عصبانیت و استرس

شایدم صرع خفیف :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۳۲۰۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۲۷ ق.ظ
چرا یکسانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونی که ریاضی رو حذف کرده و زبانو خوب خونده شانسش با اونی که زبانو حذف کرده ریاضیو خوب خونده یکیه واقعا؟

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۱۳۲۰۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ق.ظ
بیچاره بچه های امسال
ضرایب همه عوض شده
فرقی بین زبان دروس ریاضی
دروس اصلی وتخصصی نداره
خدا بهشون صبر بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۳۲۱۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۱:۰۳ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه چرا بدن آدم میلرزه؟ الان دو سه روزه سمت چپ بدنم یعنی یه نیم دایره که مرکزش قلبمه و شعاعش حدود ۱۰ سانته داره میلرزه، دست چپم هم میلرزه، البته کلش نه تقریبا سه چهار سانت پایینتر از آرنج تا سه چهار سانت بالاتر از آرنج یعنی دقیقا جایی که با قلبم هم سطحه، که همین لرزش کل دست چپم رو از بالا به پایین میلرزونه، پای چپم هم دیشب میلرزید ولی خب الان نمیلرزه، قبلا هم اینطوری شده بودم ولی چند ساعت که میگذشت درست میشد، حالا چند روزه که اینجوری هستم ولی درست نمیشه. به دوستم میگم، میگه نترس، میگم بابا از چی می ترسم؟ حداقل خودم متوجه میشم که از یه چیزی میترسم یا نگران یه چیزی هستم، ذهنم کاملا ریلکسه ولی قلبم میلرزه. سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم. بعضی از نتایج علل زیر رو باعث لرزش می دونن:

- هوای سرد یا ترس که باعث هم خوردن دندان‌ها می‌شود. (هوا گرمه اینجا)
- اختلال در بخش‌هایی از مغز که کنترل عضلات سراسر بدن و یا مناطق خاصی از بدن مانند دست‌ها را بر عهده دارند. (شاید)
- سوءتغذیه، ضعف (فکر نمی کنم)
- مشکلات غدد مثل پرکاری تیروئید (نمیدونم چی هست)
- لرزش دست می‌تواند جنبه ارثی داشته باشد که این نوع لرزش در سنین پایین‌تر شروع شده و هنگام خستگی و استرس بیشتر می‌شود و با دارودرمانی مناسب قابل کنترل است. (اینم نیست)
- آلودگی هوا، مسمومیت با فلزات سنگین از جمله سرب و کبالت (فکر نکنم)
- مصرف موادمخدر، ترکیبات آمفتامین، داروهای روان‌گردان و استفاده بی‌رویه از داروهای اعصاب (نه به خدا)
- در شیرخواران مبتلا به فنیل کتونوری و نارسایی کبد لرزش دیده می‌شود. (بزرگ شدم)
- مصرف بی‌رویه الکل، بی‌خوابی و شب زنده‌داری (پریشب بیدار بودم، فقط یه روز، ولی روز قبلش شرو شده بود لرزش)
- کمبود منیزیم و تیامین (ویتامین ب۱) (نمی دانم)
- گزش بعضی انواع عنکبوت مثل عنکبوت پشت قرمز استرالیا (خیر)
- بیماری‌هایی که سبب لرزش می‌شوند، عبارتند از: پارکینسون، ام اس و بیماری‌های مزمن کلیوی. (شاید؟؟؟)

فکر کنم بهترین کار اینه که به پزشک مراجعه کنم. ولی اگه دوستان قبلا تجربه داشتن بگن. با تشکر

منم همین علائمو داشتم. از دوستانمون بپرسین چه بلاهایی سرم اومد تو اون آزمایشگاه

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , Xilinx
ارسال: #۱۳۲۱۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵ ق.ظ، توسط ldns0098.)
Re: RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۴۸ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  ولی اگه خیلی نگرانید پیش پزشک برید که خیالتون راحت بشه و مطمئن تر بشید چون همین استرسی که دارید باعث تشدید این لرزش ها میشه.

آخه اگه استرس بود حداقل متوجه می شدم که مضطرب چی هستم. یعنی تو این چند روز هنوز نفهمیدم مضطرب چی هستم؟ نهایتش اینه که الان از دنیا برم دیگه، این هم اصلا بنده رو ناراحت نمی کنه، یعنی چشمم رو ببندم دیگه باز نکنم، دیگه بالاتر از مرگ که نداریم، خلاصه سپاسگزارم از پاسختون، انشاالله به پزشک مراجعه کنیم ببینیم چه می گویند.

آقا شما یه آزمایش تیرویید بدین حتما. اینا علایم تیروییده. تیرویید یه غدست زیر گلو که وظیفش تنظیم یک سری هورمونهاس. به نظرم اصن برین پیش دکتر غدد و دکتر خوب هم برین. خیلی از دکترا متوجه تیرویید نمیشن. رفتین خودتونم بگین براتون آزمایش تیرویید بنویسه.

مجبور به تلاش نیستید؛
مجبور به ستیز نیستید؛
مجبور به کشف راه پیروزی نیستید؛
تنها باید آگاه باشید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86 , neda_Network
ارسال: #۱۳۲۱۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۴۷ ق.ظ
خیلی کلافه م....

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۲۱۳
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ
تا نباشد چیزکی، همچنان مردم بگویند چیز ها !!

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , tabassomesayna , Menrva , **sara**
ارسال: #۱۳۲۱۴
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ
من فک کنم دارن تغییر ورژن میدن به x64 اینا هم علائم همونه! Big Grin
:whistle:
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohaddeseh70 , vesta , x86 , tabassomesayna , Aurora , Bahar_HS , sahar salehi
ارسال: #۱۳۲۱۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ
آقای مدیر فک کنم الان بهتریداااا , ازون لبخندی که نمیتونستید بزنید و الان زدید معلومه! Big Grin
ولی من تشخیصم درسته حالا دکتر برید اگه همینو نگفت! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , x86

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close