زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۳۲۱۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۴۸ ب.ظ
درسی که امروز از کامپیوترم گرفتم !
باید بپذیرم که درایو سی ام کم ظرفیت داره و برنامه های سنگین رو باید رو درایو های دیگه که ظرفیتشون بالاس بنصبم !
من خودمم بُکُشم نمیتونم همه ی برنامه ها مو رو درایو سی داشته باشم ! اگه بخوام اینجوری باشه سرعت سیستمم میاد پایین و درنتیجه همه چی کند میشه !
این درایو از اول اینقدر ظرفیت داشته و هیچ راهی ندارم جز اینکه از نو پارتیشن کنم که اونم با این همه فایل رو هاردم هزینه بره!
پس بپذیر که با هر درایوی به اندازه ظرفیتش برخوردی کنی ! اوکی ؟؟؟!

چقدر جالب ! شبیه ادم ها !

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , x86 , Menrva , Bahar_HS , mohaddeseh70 , mehrdad_tclh , computerman , **sara**
ارسال: #۱۳۲۱۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ ب.ظ
مرد گفت: «سفر سختی بود. یک ماه طول کشید».
امام رضا علیه السلام فرمودند: «خوش آمدی!»
ـ «ببخشید که دیروقت رسیدم. بی پناه بودن مرا مجبورکرد که دراین وقت شب، مزاحم شما شوم».
امام لبخندی زدند و فرمودند: «با ما تعارف نکن! ما خانواده ای میهمان دوست هستیم».

در این هنگام روغن چراغ گردسوز فرونشست و شعله اش آرام آرام کم نور شد. میهمان دست برد تا روغن در چراغ بریزد، اما امام دست او را آرام برگرداند و خود، مخزن چراغ را پر کرد.
مرد گفت: «شرمنده ام! کاش اینقدر شما را به زحمت نمی انداختم».
امام در حالی که با تکه پارچه ای، روغن را از دستش پاک میکرد، فرمودند: «ما خانواده ای نیستیم که میهمان را به زحمت بیندازیم».
.
.
.
خوش به حال مهمانهای امام رئوف
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O , vesta , mohaddeseh70
ارسال: #۱۳۲۱۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  به لطف خدا زنده ام، ولی وضعیتم خیلی بدتر از دیروز شده، نفسمم بالا نمیاد. انگار بهم اکسیژن نمیرسه. بدنم هم همچان در حال لرزشه، صبح کلاس داشتم، یکی دو ساعت دیگه هم قرار دارم، هنوز فرصت نکردم برم دکتر. خدا خودش رحم کنه. (همیشه بی خیالم، میگم بابا ما که مریض نمیشیم، خودش خوب میشه، ولی فکر کنم اینسری جدیه)
شاید از معدتون باشه... ناراحتی معده دارین؟
وفتی معده ناراحت باشه هم نمیشه درست نفس کشید هم قفسه سینه درد میگره هم قلب آددم احساس میکنه قلبش داره میگیره ومیلرزه..فشارم میوفته پاهام یجوری لرزش میگیره وسست میشه...
من قبلا یه اتفاقی برام افتاد که باعث شد معدم بدترازین بشه حالا دقیقا همین حالتای شما رو دارم ..نمیدونم حالا شایدم ازریه هام باشه شایدم ارمعدم هنوز دکترنرفتم
اما نفسم میگیره انگار که دارم خفه میشم نفسم سنگین میشه قفسه سینم وقلبم دردمیگیره شبا موقع خواب این حالت زیادتر میشه برام
سردم میشه لرزم میگیره اما بعدش خوب میشه لرزشم اما نفس همچنان سنگینه وبالا نمیاد..ونمیشه درست خوابید
اما حتما برین دکتر شاید برای معده نباشه شاید ازاعصاب وناراحتی و فکرزیاد باشه
اما اگه شب دیدین نفستون سنگین شده و بالا نمیاد طاق بازبخوابین زیر سرتون بالشت نزارین عرق نعناهم خوبه بخورین..وقرص کلیدینیوم سی.
اما حتما زودتره زودتر برین دکتر..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , x86
ارسال: #۱۳۲۱۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  خودم فکر می کنم مریضیم روحی باشه تا جسمی، برم یه چند تا جوک خنده دار بخونم ببینم بهتر میشم یا نه، البته صحبت های شما دست کمی از جوک نداره Big Grin. ولی شما حمد شفاتون رو بخونید، انشاالله که شفا پیدا کنیم. در ضمن اگه مدیرها این ویژگی هایی که گفتید رو نداشتن الان روی اسمتون یک خط بود و زیرش با رنگ قرمز نوشته شده بود Banned Big Grin
مشکل شما همونیه که تو تالار ازدواج مطرح کردید. اینا هم رد گم کنیه.
میخوای منم برات حمد و توحید بخونم؟Tongue
ارسال: #۱۳۲۲۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  خودم فکر می کنم مریضیم روحی باشه تا جسمی، برم یه چند تا جوک خنده دار بخونم ببینم بهتر میشم یا نه، البته صحبت های شما دست کمی از جوک نداره Big Grin. ولی شما حمد شفاتون رو بخونید، انشاالله که شفا پیدا کنیم. در ضمن اگه مدیرها این ویژگی هایی که گفتید رو نداشتن الان روی اسمتون یک خط بود و زیرش با رنگ قرمز نوشته شده بود Banned Big Grin
(روحیه) وقتی غمگین باشه وقتی ادم ناراحت باشه میزنه به معدش(جسمش)... وقتی شادی معدت و جسمت خوبه وقتی تاراحتی جسمتم ناراحت،شایدم از معدتون نباشه، حتما زودتر یه دکتر متخصص داخلی برین تهران دکترای خیلی خوبی داره..

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۳۲۲۱
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  کاربر به این خوبی چرا بنش کنن. والا به خدا
....
واقعا همینطوره، از سخنان گهر بارتون مستفیض می شویم، بالاخره این هم از زیرکی و باهوشیِ شماست که میتونید با خنده حرف هاتون رو طوری بزنید که در روح و جان انسان ها نفوذ کنه و موثر واقع بشه. Big Grin (در ضمن ما که علم غیب نداریم بدونیم بقیه چند سالشونه، ولی اونایی که میدونن باید سخنان یک کودک نادان و تازه به راه افتاده را نشنیده بگیرن WinkCool )
این سبک نوشتنون من رو یاد خاطره ای انداخت: سر کلاس بودیم یکی از دوستام داشت با استاد صحبت میکرد و اون هم بچه راحتیه و راحت داشت صحبت میکرد البته با رعایت ادب و .. استاد گفت مثلا استادما این چه مدله، البته اون استادمون هم شوخی میکرد و کلا دوست داشت حال دانشجو رو بگیره و اذیتش کنه، دوستم هم فکر کرد استاد جدی میگه بعد شروع کرد به صحبت رسمی و واژه های فوق العاده سنگین ما که همه خندمون گرفته بود و خودشم نزدیک بود خفه بشهShy خلاصه استاد گفت نخواستم بابا معمولی حرف بزن

حالا شما هم لازم نیست انقدر لفظ قلم صحبت کنیدShy بخشیدمتون دیگه عذاب وجدان نداشته باشید، بخشش از بزرگانه دیگه چه کنمBig Grin
فقط جالبه از وقتی گفتید قرار دارید یکی دو ساعت دیگه تا آخرین پستتون یک ساعت هم گذشته بوداTongueBig Grin آن تایم باشید

اتمام بحث را اعلام مینمایم، و میروم سر درسهایمCool

ولی ناراحت شدم پست سفید برفی رو هم خوندم، چرا باید وضع سلامتی جوونامون اینطوری باشه!!!
انشاالله همه اتون صحیح و سلامت و شاداب باشید و چرخ زندگی به کامتون

(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۹ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  خودم فکر می کنم مریضیم روحی باشه تا جسمی، برم یه چند تا جوک خنده دار بخونم ببینم بهتر میشم یا نه، البته صحبت های شما دست کمی از جوک نداره Big Grin. ولی شما حمد شفاتون رو بخونید، انشاالله که شفا پیدا کنیم. در ضمن اگه مدیرها این ویژگی هایی که گفتید رو نداشتن الان روی اسمتون یک خط بود و زیرش با رنگ قرمز نوشته شده بود Banned Big Grin
مشکل شما همونیه که تو تالار ازدواج مطرح کردید. اینا هم رد گم کنیه.
میخوای منم برات حمد و توحید بخونم؟Tongue
دقیقا Big Grin آخه قلبشون رو ریتم نیستTongue
من خواستم بگم گفتم شاید درست نباشه که من همچین نکته ای رو بهشون بگم
الان شما گفتید خنده ام گرفت

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , mohaddeseh70 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۱۳۲۲۲
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ولی ناراحت شدم پست سفید برفی رو هم خوندم، چرا باید وضع سلامتی جوونامون اینطوری باشه!!!
انشاالله همه اتون صحیح و سلامت و شاداب باشید و چرخ زندگی به کامتون
انشاا شماهم؛هیچی مثل سلامتی نمیشه،انشاا همه سالم وسلامت وشاد باشن.

آقای x86 اینقد این دست اون دست نکنید زودتر برین دکتر انشاا زوده زود خوب میشین اصلا نگران نباشید من هم همین الانشم نفسم سنگینه عادی میشه..
زودتر برید دکتر تا خیالتون راحت بشه اینجوری هم اروم میشین هم فکرتون مشغول نمیشه...هم میدونیدمشکل ازکجاست و زودخوب میشین.
۱۴تاصلوات و یک بسم الله الرحمن الرحیم ادمو اروم میکنه اینجورمواقع وفکرنکردن بهش

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۱۳۲۲۳
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۴:۳۰ ب.ظ
حالم از بعضی ها بهم میخوره. بهم میخوره. بهم میخوره.بهم میخوره. بهم میخوره. بهم میخوره.بهم میخوره. بهم میخوره. بهم میخوره.بهم میخوره. بهم میخوره. بهم میخوره.
ارسال: #۱۳۲۲۴
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۶:۰۹ ب.ظ
....از اعتماد به نفس بعضیا واقعا به وجد میام!
ینی اگه این اعتماد به نفس رو کاکتوس داشت سالی ۶ بار هلو می داد!

I feel loneliness in my room
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , mohaddeseh70
ارسال: #۱۳۲۲۵
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ ب.ظ
کوره ولمان کو

یه جمله کوتاه جدید، از یه دوست کرمانشاهی یادش گرفتم. لهجشون برام جالبه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
ارسال: #۱۳۲۲۶
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  کوره ولمان کو

خب معنیش چیه؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
ارسال: #۱۳۲۲۷
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  کوره ولمان کو

خب معنیش چیه؟
ما میگیم " ول کن بابا" البته با عرض پوزشBig Grin
گفت که ما به جاش میگیم ول کن پسر و "کور" یعنی پسر

سپاس‌گزاری شده توسط: A V A
ارسال: #۱۳۲۲۸
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط A V A.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  کوره ولمان کو

خب معنیش چیه؟
ما میگیم " ول کن بابا" البته با عرض پوزشBig Grin
گفت که ما به جاش میگیم ول کن پسر و "کور" یعنی پسر
خوشمان امدBig Grin

انقدر توو کتابخونه بچه های ازمون وکالت دور و برم کتابای قطوور رو میجون!!!! از خودم نا امید شدم! خدایی خیلی رشته ی خوبیه این وکالت اما کتاباششششش وای وای وای، حالا هی غر میزنیم ١٤ تا درس داریم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال: #۱۳۲۲۹
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۰۹:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط e2000.)
کجایید ای شهیدان خدایی - بلاجویان دشت کربلایی
کجایید ای سبک بالان عاشق - پرنده تر ز مرغان هوایی

Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true
.
ارسال: #۱۳۲۳۰
۱۸ آبان ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ
بعضیا مریض بودن سر به سرشون گذاشتیم "دیدی که چگونه گور بهرام گرفت؟!"

آی گلوم میسوزه! :'( تب دارم , دارم میمیرم!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close