زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۹۵۱
۳۰ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۴۰ ب.ظ
به عقب بنگرید و خدا را شکر کنید.
به جلو بنگرید و به خدا اعتماد کنید.

او درهایی را می بندد که هیچکس قادر به گشودنش نیست
و درهایی را می گشاید که هیچکس قادر به بستنش نیست...

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , vesta , tabassomesayna , n a z a n i n , انرژی مثبت , SaMiRa.e , nina69
ارسال: #۱۰۹۵۲
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۱۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
امروز عقد داداشمهHeart
خیلی استرس دارم و دلنگرونم
خدایا خودت پشت و پناه داداشم باش و زندگی سرشار از آرامش و خیر و برکت براش رقم بزن
طفلک داداشم یه هفته است خیلی بیقراره و همش دلتنگی میکنه، خیلی ناراحت میشم وقتی میگه تنهامSad ایکاش پدر و برادرم کنارش بودن.... خدایا خودت پشت و پناه داداشم باش
نمیشه جلوی بقیه حس و حالم رو بروز بدم، مجبور شدم و اومدم اینجا نوشتم
انشاالله عقد و عروسی همه مانشتی های عزیزShy

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: it866 , Aurora , diligent , tabassomesayna , قلمبه , انرژی مثبت , **sara** , مهربان مادر , elham_sh219 , SaMiRa.e , maneshty , Menrva , nina69
ارسال: #۱۰۹۵۳
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  امروز عقد داداشمهHeart
خیلی استرس دارم و دلنگرونم
خدایا خودت پشت و پناه داداشم باش و زندگی سرشار از آرامش و خیر و برکت براش رقم بزن
طفلک داداشم یه هفته است خیلی بیقراره و همش دلتنگی میکنه، خیلی ناراحت میشم وقتی میگه تنهامSad ایکاش پدر و برادرم کنارش بودن.... خدایا خودت پشت و پناه داداشم باش
آآآآآممممممممممممییییییییییییین
واسه "انشاالله عقد و عروسی همه مانشتی های عزیز"، آمین نگفتم هاBig GrinWink
واسه "خدایا خودت پشت و پناه داداشم باش و زندگی سرشار از آرامش و خیر و برکت براش رقم بزن"، آمین گفتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸۵۹۱ , **sara** , vesta
ارسال: #۱۰۹۵۴
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ
خیلی دلم میخواد دکتری قبول بشم . امروز نتیجه ها میاد خیلی استرس دارم. امیدمون به خداس ببینیم چی میشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , مهرانگیز , M*Gh , vesta
ارسال: #۱۰۹۵۵
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۴۱ ب.ظ
سر و همسر نگرفتم که گرو بود سرم
تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم
تو جگر گوشه هم از شیر بریدی و هنوز
من بیچاره همان عاشق خونین جگرم
منکه با عشق نراندم به جوانی هوسی
هوس عشق و جوانیست به پیرانه سرم
پدرت گوهر خود تا به زر و سیم فروخت
پدر عشق بسوزد که در آمد پدرم
عشق و آزادگی و حسن و جوانی و هنر
عجبا هیچ نیرزید که بی سیم و زرم
سیزده را همه عالم به در امروز از شهر
من خود آن سیزدهم کز همه عالم به درم
تا به دیوار و درش تازه کنم عهد قدیم
گاهی از کوچه‌ی معشوقه‌ی خود می‌گذرم
اولین بار که این شعر رو از طریق آلبوم سیزده محسن چاووشی شنیدم , بدجوری تو کف دوبیت اولش بودم که منظور شاعر از اینکه میگه "تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم" چیه تا اینکه امروز یه جایی خوندم نوشته بود :این شعر مربوط به زمانی هست که استاد شهریار معشوقه اش رو روز سیزده به در با همسر وبچه به بغل میبینه !!
هیچی دیگه خوشحال شدم که بالاخره راز این شعرو فهمیدم گفتم خوشحالیمو با شما هم تقسیم کنم Big Grin

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , maneshty , **sara** , SaMiRa.e , نارین , diligent , vesta , arezoo174 , انرژی مثبت , nina69 , neda_Network
ارسال: #۱۰۹۵۶
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۰۲ ب.ظ
ﺗﻨﻬﺎﯾﯽ ….

ﻫﺰﺍﺭ ﺑﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺳﺖ

ﺍﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ

ﺑﻮﺩﻧﺶ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﺤﺾ ﺍﺳﺖ

ﺩﻟﺶ ﮐﻪ ﻫﯿﭻ

ﺣﻮﺍﺳﺶ ﻫﻢ ﺑﺎ ﺗﻮ ﻧﯿﺴﺖ

ﻭ ﻓﻘﻂ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺑﺎ ﺗﻮﺳﺖ ﮐﻪ

ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ...

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , **sara** , SaMiRa.e , نارین , diligent , vesta , arezoo174
ارسال: #۱۰۹۵۷
۳۱ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۱۶ ب.ظ
بعضی ها آرزو دارند زیبا،پولدار،معروف یا مشهور باشند
من فقط میخواهم زندگی پر از عشق و خوشبخت باشم...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , maneshty , **sara** , SaMiRa.e , نارین , tabassomesayna , diligent , vesta , انرژی مثبت , f.b , neda_Network
ارسال: #۱۰۹۵۸
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ
یه عنکبوت خیلی گنده (میشد بهش لقب ۸ پای خشکی رو داد) اومده بود تو اتاقم
نمیخواستم بکشمش به هزار زحمت محاصره اش کردم تا مجبور شه بره تو یه قوطی، بعد از پنجره طبقه ۴م انداختمش بیرون
فکر کنم ۸ تا پاش شکست!!!!!!! خوب اگه بجای اینهمه دنبالش دویدن و محاصرش کردن با دمپایی میزدم تو فرق سرش و خونریزی مغزی میشد که مرگ راحت تری داشت

کاش قبلش مجبورش میکردم به دیوار کنار پنجره تار بزنه تا با شدت نخوره کف پارکینگ خونه
کاش عنکبوتا مثل گربه ها وقتی از ارتفاع میفتن طوری شون نشه
روحش شاد و یادش گرامیSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , neda_Network
ارسال: #۱۰۹۵۹
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  کاش عنکبوتا مثل گربه ها وقتی از ارتفاع میفتن طوری شون نشه

تو انیمیشن Pussy in Boots
گربه چکمه پوش میگفت این شایعه ایه که سگ ها درست کردن!! Big Grin حالا واقعا گربه ها طوریشون نمیشه؟

[تصویر:  155fs853955.gif][تصویر:  5yjbztv.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , **sara**
ارسال: #۱۰۹۶۰
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ب.ظ)مهرانگیز نوشته شده توسط:  چرا اینقدر سرعت مانشت اومده پایین!!!!

اره دقیقا" .. منم میخواستم بگم چند روزه اینطوری شده ..
مسئولین ..؟!

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , maneshty , vesta
ارسال: #۱۰۹۶۱
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ ب.ظ
گاهی تنها کاری که از دستتان برمی آید این است که:
نه تعجب کنید، نه تفکر، نه تصور و نه تحیر.

فقط نفسی عمیق بکشید
و ایمان داشته باشید که همه چیز آنطور که باید، درست خواهد شد.

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , farahnaz , maneshty , SaMiRa.e , diligent , vesta , انرژی مثبت , **sara** , blue70
ارسال: #۱۰۹۶۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ، توسط kati.)
این روزا مدام میگم اگه این چند روز تمام شه و این کارو بکنم و اون کار بکنم و ایناا...
دیگه به اون آرامشی که میخوام میرسم !! و همه چی میشه اونی که من میخوام!! دیگه راضی میشم!!
اما هر روز که بیش تر جلو میرم روزای سخت تری سر راهم قرار میگیره و از همه مهم تر من بی تاب تر میشم...

آخه چرا من اینطوری شدم ؟!!
خودم کاملا حس میکنم که دیگه آدم قدیم نیستم !!
دیگه هیچی راضیم نمیکنه!!
مدت کل شادی ها و خنده هام شده ۲ دقیقه!! Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , انرژی مثبت , **sara** , M*Gh , Engineer
ارسال: #۱۰۹۶۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۲ ب.ظ
ایکاش عمل کردن به جملاتی که دوستشون و باورشون داریم، به اندازه زدن دکمه سپاس زیر پست ها راحت بود
دلم پره حرفه... خدایا خودت منو دریاب
راستی به همه دوستانی که دکتری قبول شدن، تبریک میگم... انشاالله مسیر خوبی داشته باشنHeart
خدایاااااااااااا معرفتی که شایسته خودت هست رو به ما عطا کن
و نقطه چین هایی پر از حرفهای من......................................

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , elham_sh219 , tabassomesayna , SaMiRa.e , **sara** , انرژی مثبت , M*Gh
ارسال: #۱۰۹۶۴
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ
روز مادر بر همه مادران ایران زمین و دختران آریایی(بویژه اعضای مانشت) مبارک باشد

در کمین فرصت باشید. امام علی(ع)Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , tabassomesayna , vesta , انرژی مثبت , **sara** , SaMiRa.e , neda_Network
ارسال: #۱۰۹۶۵
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط saeed313.)
ههههعی .....
سرانجام روز موعود فرا رسید، امشب ساعت ۱۱ بلیط دارم ، فردا یه آزمونه خیلی سخت دارم که اگه توش قبول شم مسیر زندگیم تغییر می کنه...
الان حدود ۱۰ ماست که شبانه روز دارم تلاش می کنم....
هر چی قسمته فقط دوست دارم نتیجه ی تلاش هامو بگیرم....
هرکسی این دلنوشتو رو خوند ،لطفا دعا کنه...
یا علی

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , elham_sh219 , puneh , vesta , diligent , **sara** , SaMiRa.e , didar , Aurora , Breeze , neda_Network , Engineer , IT.setareh91 , nina69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close