زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۰۹۲۱
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۴۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یعنی من هر وقت میرم رو پایان نامم کار میکنما میفهمم که بیشتر هیچی نمیفهمم ! Sad

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , نارین , vesta
ارسال: #۱۰۹۲۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۲۵ ق.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴ ق.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  یعنی من هر وقت میرم رو پایان نامم کار میکنما میفهمم که بیشتر هیچی نمیفهمم ! Sad
دقیقا،منم همین حسو دارم. بدترش اینه که بعضی استادا خودشون بلد نیست، اونوقت میان یه تزی هم میدن میگن برو اینکارو کن، بعد که میری میخونی میبینی اصلا به اون چیزی ک میخواستی نمیرسی.. این چرخه هی ادامه پیدا میکنه تا سواد استاد ته میکشه و بعد از اونهمه دویدن میفهمی استاد محترم بلد نیست و تا الان فقط تز میداده!! ای کاش زودتر دست استاد من رو می شد این همه وقتم هدر نمیرفت Angry

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , vesta , neilabak
ارسال: #۱۰۹۲۳
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ
می نوشم ،
برای خانه‏ ی ویران؛
برای تنهایی ؛ در حین با هم بودن؛
و برای تو ، می‏نوشم
برای دروغ لب‏های خیانتگرت به من؛
برای سرمای بی‏جان چشمانت؛
برای آن که دنیا زمخت و بی‏رحم بود ؛ و برای آن که خدا هم نجات‏مان نداد
...

آنا آخماتووا
جام آخر

سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , SHayAN_567 , Breeze
ارسال: #۱۰۹۲۴
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ
فراموشی خیلی سخته

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , elham_sh219 , vesta , LORD0098 , virtual girl , nlp@2015 , انرژی مثبت , ۱۴hanie
ارسال: #۱۰۹۲۵
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
چرا انقد آخره همه چی سخته؟!؟!؟!
آخره کتاب
آخره فصل
آخرین امتحان
آخره پروژه
آخره گزارش
.
.
.
الان چرا من ۳ روزه توی آخره گزارشم گیر کردم؟؟!؟!؟! تازه این اولین گزارشه ! خدا رحم کنه به آخرین گزارش!

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , **sara**
ارسال: #۱۰۹۲۶
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط vesta.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بچه ها میشه اگر عکس خوشگل از سفره عقد و تزئیناتش و ... دارید برام بفرستید(نهایت تا شنبه )
دنبال ایده های خوشگل برای تزئین هستم، یا حتی اگر چیزی به ذهنتون میرسه بهم بگید
البته نه اینجا برام پیام کنید که نظم اینجا هم حفظ شه. ممنون

چه دخترای بی ذوقی داریم ماBig Grin
اینم عکس جام عسلی که برای سفره عقد داداش جونی درست کردمAngel

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Menrva , Breeze , diligent , maneshty , SaMiRa.e , banafshe , انرژی مثبت
ارسال: #۱۰۹۲۷
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۰۶ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  بچه ها میشه اگر عکس خوشگل از سفره عقد و تزئیناتش و ... دارید برام بفرستید(نهایت تا شنبه )
دنبال ایده های خوشگل برای تزئین هستم، یا حتی اگر چیزی به ذهنتون میرسه بهم بگید
البته نه اینجا برام پیام کنید که نظم اینجا هم حفظ شه. ممنون

چه دخترای بی ذوقی داریم ماBig Grin
اینم عکس جام عسلی که برای سفره عقد داداش جونی درست کردمAngel
به به مبارکهههه انشاا بسلامتی و خوشی
آفرین آفرین چ باسلیقه چ خوشگل شدهههه
پایینش رو با چی درست کردین؟

راستی من یه عکس سفره عقد دخترعمم رو دارم براتون میفرستم تازه تو عید عروس شده سفره عقدش جدیده.

گردو و بادوم طلایی کنین قشنگ میشه دور و روش مروارید بزارین

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , انرژی مثبت
ارسال: #۱۰۹۲۸
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ب.ظ
یاد اون روزا بخیر که مانشت بهم آرامش میداد ...
اما الان ...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: alagh , virtual girl , azad_ahmadi , **sara** , SaMiRa.e , 14hanie
ارسال: #۱۰۹۲۹
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ق.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  پایینش رو با چی درست کردین؟
ممنون
نوارهای به هم تاپیده (مثل طناب) هستش با قطر کم پیچیدم دور پایه و از چسب حرارتی استفاده کردم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۱۰۹۳۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط kati.)
بعضی وقتا مجبوری تو فضای بغضت بخندی...
دلت بگیره ولی دلگیری نکنی...
شاکی باشی ولی شکایت نکنی...
خیلی چیزا رو ببینی ولی ندیدش بگیری...
خیلی ها دلتو بشکنن و تو فقط سکوت کنی!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Menrva , انرژی مثبت , نارین , M*Gh , Abrekhoshhal , SaMiRa.e , **sara** , vesta , maryam.raz , 14hanie
ارسال: #۱۰۹۳۱
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ق.ظ
هر وقت غصه دار شدید، برای خودتان و برای همه مؤمنان و مؤمنات از زنده ها و مرده ها و آنهایی که بعدها خواهند آمد، استغفار کنید.

غصه دار که می شوید، گویا بدن تان چین می خورد و استغفار که می کنید، این چین ها باز می شود...

مرحوم دولابی

" وَ عَسَی أَن تَکْرَهُواْ شَیْئًا وَ هُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَ عَسَی أَن تُحِبُّواْ شَیْئًا وَ هُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَ اللّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ "

" و چه بسا چیزی را خوش نمی دارید، حال آنکه خیر شما در آن است، و چه بسا چیزی را دوست می دارید حال آنکه شر شما در آن است،و خدا می داند و شما نمی دانید. " بقره، ۲۱۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Menrva , انرژی مثبت , نارین , M*Gh , Abrekhoshhal , SaMiRa.e , **sara** , vesta
ارسال: #۱۰۹۳۲
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ق.ظ، توسط Breeze.)
وقتی از فرط تنهایی سر ظهر خواب همسایه‌ها را بهم میزدم
تا بچه‌هایشان با ناز و کرشمه شاهزاده گونه‌ای تن به بازی کردن با من بدهند

دلم می‌سوزد برای خودم که برای این که دل دوستم نشکند
پایم را از عمد می‌گذاشتم روی خط کشی‌های لی لی بازی
که او با خوشحالی و غرور بگوید
دیدی باختی !! بیا اینور

و حالا...
هنوز هم که هنوز است توی زندگی واقعی که کم از بازی ندارد خیلی وقت‌ها از عمد پایم را روی خیلی خط کشی‌ها می‌گذارم تا ببازم...
تا ببازم و با خوشحالی و غرور بگویند: دیدی باخت
اما خودم را بازنده نمی‌دانم زیرا
"تمام غصه‌ها دقیقا از همان جائی آغاز می‌شوند که ترازو بر می‌داری، می‌افتی به جان دوست داشتنت و اندازه می‌گیری!"
حساب و کتاب می‌کنی!
مقایسه می‌کنی!
و خدا نکند حساب و کتابت برسد به آنجا که زیادتر دوستش داشته‌ای، که زیادتر دل داده‌ای، که زیادتر گذشته‌ای، که زیادتر بخشیده‌ای،
به قدر یک ذره، یک نقطه، حتی یک ثانیه
درست همان جاست که توقع آغاز می‌شود، و توقع آغاز تمام رنج‌هایت است
...

[تصویر:  2hpj6v9.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: elham_sh219 , tabassomesayna , Menrva , انرژی مثبت , نارین , M*Gh , Abrekhoshhal , SaMiRa.e , **sara** , vesta , nina69 , maryam.raz , 14hanie
ارسال: #۱۰۹۳۳
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط banafshe.)
چرا رفتی ؟! چرا من بیقرارم

به سر سودای آغوش تو دارم

نگفتی ماه تاب امشب چه زیباست

ندیدی جانم از غم ناشکیباست

چرا رفتی؟ چرا من بیقرارم

به سر سودای آغوش تو دارم

خیالت گر چه عمری یار من بود

امیدت گر چه در پندار من بود

بیا امشب شرابی دیگرم ده

ز مینای حقیقت ساقرم ده

چرا رفتی؟ چرا من بیقرارم

به سر سودای آغوش تو دارم

چرا رفتی؟ چرا من بیقرارم

به سر سودای آغوش تو دارم

نگفتی ماه تاب امشب چه زیباست

ندیدی جانم از غم ناشکیباست

چرا رفتی؟ چرا من بیقرارم

به سر سودای آغوش تو دارم

دل دیوانه را دیوانه تر کن

مرا از هر دو عالم بی خبر کن

بیا امشب شرابی دیگرم ده

ز مینای حقیقت ساقرم ده

چرا رفتی؟ چرا من بیقرارم

به سر سودای آغوش تو دارم

توی عید رفته بودیم یه رستوران بالای کوه های سرو لات (مازندران) جای قشنگی بود جنگل دره آسمون آبی اما یه اتفاق بد افتاد من از پله ها افتادم و جفت پاهام پیچ خورد و تاندوم پاهام پاره شد و ۱۰ دقیقه بیهوش بودم می دونید وقتی بیهوش بودم چی شد؟حس کردم از پاهام جدا شدم آروم آروم رفتم بالا مثل پرواز بود بین درختا تو جنگل پرواز کردم سبک و شاد بودم مثل یه پرنده !!!! دلم نمی خواست بیام پایین خیلی لذت بخش بود ولی یهو برگشتم سریع و کوبنده واین اولین باری نیست که روحم از بدنم خارج میشه هر بار حس خوبی بهم میده این رو اینجا گفتم که اگه این اتفاق واستون افتاد فقط لذت ببرین من که الان هم خیلی خوشحالم الان ۳ هفته است پاهام بسته است ولی پرواز خوبی داشتم Big Grin شنیدم بعضی از آدم ها می تونستن به طور ارادی و موقت روحشون رو خارج کنن واقعا حس خوبیه باور کنین !!! چند بار تجربه کردم ولی ارادی نبوده از توی خواب اینجوری شدم

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , Abrekhoshhal , nina69 , Menrva , maryam.raz
ارسال: #۱۰۹۳۴
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ)banafshe نوشته شده توسط:  توی عید رفته بودیم یه رستوران بالای کوه های سرو لات (مازندران) جای قشنگی بود جنگل دره آسمون آبی اما یه اتفاق بد افتاد من از پله ها افتادم و جفت پاهام پیچ خورد و تاندوم پاهام پاره شد و ۱۰ دقیقه بیهوش بودم می دونید وقتی بیهوش بودم چی شد؟حس کردم از پاهام جدا شدم آروم آروم رفتم بالا مثل پرواز بود بین درختا تو جنگل پرواز کردم سبک و شاد بودم مثل یه پرنده !!!! دلم نمی خواست بیام پایین خیلی لذت بخش بود ولی یهو برگشتم سریع و کوبنده واین اولین باری نیست که روحم از بدنم خارج میشه هر بار حس خوبی بهم میده این رو اینجا گفتم که اگه این اتفاق واستون افتاد فقط لذت ببرین من که الان هم خیلی خوشحالم الان ۳ هفته است پاهام بسته است ولی پرواز خوبی داشتم Big Grin شنیدم بعضی از آدم ها می تونستن به طور ارادی و موقت روحشون رو خارج کنن واقعا حس خوبیه باور کنین !!! چند بار تجربه کردم ولی ارادی نبوده از توی خواب اینجوری شدم

تجربه جالبیه! یک وجود روحانی و نورانی رو در کنارت حس نکردی؟ خاطرات گذشته برات مرور نشد؟ دکتر ریموند مودی در کتاب زندگی پس از مرگ این تجربه ها رو بررسی کرده.... Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe
ارسال: #۱۰۹۳۵
۲۸ فروردین ۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶ ب.ظ)mazy نوشته شده توسط:  تجربه جالبیه! یک وجود روحانی و نورانی رو در کنارت حس نکردی؟ خاطرات گذشته برات مرور نشد؟ دکتر ریموند مودی در کتاب زندگی پس از مرگ این تجربه ها رو بررسی کرده.... Angel

نمرده بودم مثل خواب می مونه به جسم وصل می مونی حالا بیخیال Big GrinAngel

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close