زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۵۱۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  اینقدر کار میکنم که دلم تنگ نمیشه Cool
اگه وقت داشته باشم میرم باشگاه یا تفریح
وقت فکر کردن ندارم

ولی فکر کزدن خوبه اگه تو دامش نیوفتیم
ولی فعلا ببینیم فک نکردن چطوریه Blush

(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بروزرسانی همراه اول که می گن باید ۷۰ تومان بدهید چیه؟ همه باید این کار رو کنند؟ من مکالمه ای ندارم که تعرفه اش برام مهم باشه.

کلاهبرداری است. :| اگه باهاتون تماس گرفتن بدونید.
درباره همراه اول هر سوالی داشتید زنگ بزنید ۹۹۹۰

شما جواب میدی؟ Tongue

نه شما جواب می دی !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۵۱۵۱۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۵۲ ب.ظ
اگر شما هم این مشکلات را دارید پس واقعا باهوش هستید

۱. حرف‌های معمول روزانه حوصله‌تان را سر می‌برد
۲. بیشتر از اینکه حرف بزنید، فکر می‌کنید
۳. شغل شما به آسانی برای‌تان خسته‌کننده می‌شود و مدام دنبال روشهای جدیدتری هستید
۴. بعضی وقت‌ها نمی‌توانید عمل کنید متأسفانه گاهی دیگران این ویژگی را با تنبلی اشتباه می‌گیرند و همین مسئله باعث سرخوردگی شما می‌شود.
۵. در ارتباط اجتماعی، ناشی محسوب می‌شوید
۶. خیلی خیلی سخت عاشق می‌شوید

از آنجا که شما بسیار محافظه‌کارتر، مستقل‌تر و تحلیل‌گرتر هستید، مردم این ویژگی‌های شما را به اشتباه با سرد و خودبین بودن مرتبط می‌دانند.

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam , RASPINA , WILL , ele
ارسال: #۵۱۵۱۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  اینقدر کار میکنم که دلم تنگ نمیشه [تصویر:  cool.gif]
اگه وقت داشته باشم میرم باشگاه یا تفریح
وقت فکر کردن ندارم
چ خوب

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۱۵۱۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بروزرسانی همراه اول که می گن باید ۷۰ تومان بدهید چیه؟ همه باید این کار رو کنند؟ من مکالمه ای ندارم که تعرفه اش برام مهم باشه.

کلاهبرداری است. :| اگه باهاتون تماس گرفتن بدونید.
درباره همراه اول هر سوالی داشتید زنگ بزنید ۹۹۹۰
با اون هم تماس گرفتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۱۵۱۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اگر شما هم این مشکلات را دارید پس واقعا باهوش هستید

۱. حرف‌های معمول روزانه حوصله‌تان را سر می‌برد
۲. بیشتر از اینکه حرف بزنید، فکر می‌کنید
۳. شغل شما به آسانی برای‌تان خسته‌کننده می‌شود و مدام دنبال روشهای جدیدتری هستید
۴. بعضی وقت‌ها نمی‌توانید عمل کنید متأسفانه گاهی دیگران این ویژگی را با تنبلی اشتباه می‌گیرند و همین مسئله باعث سرخوردگی شما می‌شود.
۵. در ارتباط اجتماعی، ناشی محسوب می‌شوید
۶. خیلی خیلی سخت عاشق می‌شوید

از آنجا که شما بسیار محافظه‌کارتر، مستقل‌تر و تحلیل‌گرتر هستید، مردم این ویژگی‌های شما را به اشتباه با سرد و خودبین بودن مرتبط می‌دانند.

من همه ی این ۶تا مورد رو دارم و باهوش هم نیستم! *

و همیشه برام سوال بوده چرا ایرانیها انقد به هوش ذوق میکنن؟! و آیا همه جای دنیا همینطوریه قضیه؟!!
شاید ریشه ی اصلی این پرستش , تمسخر ازلی/ابدی آدمایی باهوش پایین و حتی متوسط در جامعست!
هوش بیشتر به ژنتیک و تغذیه و خلاصه هرچیزی که خود شخص کمترین زحمت رو برای بدست آوردنش کشیده مربوطه.
یه آدم باهوش چه زحمتی واسه هوش بالاش کشیده که انقدر بهش افتخار میکنن واقعاً؟ همیشه برام سوال بوده.
و جالبتر از همه اینکه اگه یه آدمی با تمرین مثلاً هوش ریاضیاتی خودش رو تقویت کنه بهش محل نمیزارن و میگن تو با جون کندن خودتو باهوش کردی! و باز میرن سراغ هوش ذاتی!!!

------------
* البته یکی از موارد با کمک فرض استقرا در مورد من صدق میکنه : )

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , عزیز دادخواه , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۱۵۱۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جواب آزمایشهای MRI ام را گرفتم. دکتر گفت خداروشکر چیزی نیست و با دارو و تحت معالجه میتونی درمان بشی.

خدا رو شکر. خبر خوبی بود . خیلی خوشحال شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , WILL , The BesT , salam5 , alma1988
ارسال: #۵۱۵۱۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۰۲ ب.ظ
(۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  آینده از آن منه، چون خودم دارم میسازمش (:
حال هم از آن منه چون دارم از ثانیه ثانیه اش لذت میبرم ((:
فقط گذشته رو خراب کردی؟ Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , crevice , kilookiloo
ارسال: #۵۱۵۱۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۵۶ ب.ظ
ی روز خ باحااال بود امروز
واقعااا ی عالمههه خدا رو شکرررررررررررررررررررررررررHeartHeartHeart

کارایی ک توشش موندهه بودمم همهه جور شدن امروزز اصن باورنکرردنیRolleyes

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , alma1988
ارسال: #۵۱۵۱۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط crevice.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  آینده از آن منه، چون خودم دارم میسازمش (:
حال هم از آن منه چون دارم از ثانیه ثانیه اش لذت میبرم ((:
فقط گذشته رو خراب کردی؟ Smile
Big GrinBig Grin

الان مجبور شدم یه offer خیلی خوب رو decline کنم. هر چند آفر بهتری رو پیشتر انتخاب کرده بودم، ولی خب واسه اینم دلم سوخت. ://
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , The BesT
ارسال: #۵۱۵۲۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۳۹ ب.ظ
به این نتیجه رسیدم که به حرف ادمایی که همش فاز منفی میدن و نق میزنن و تاثیر بدی روم میذاره حرفاشون نباید اصلا گوش بدم و حس میکنم یجورایی احترام به خود هست.
در همین راستا امروز تا یکی شروع کرد به نق زدن و انرژی منفی دادن باهاش برخورد کردم و نذاشتم ادامه بده و الان حس خوبی دارم Smile
مخصوصا اون موردایی که تو رو هم میخوان بیارن تو اون جو منفی که اره در مورد تو هم همینه. باز حالا اگه طرف در مورد خودش بگه جای دلداری دادن داره.

سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , codin , Innocence
ارسال: #۵۱۵۲۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۵۷ ب.ظ
داداشم همیشه یه حرف خوبی میزنه و من قبول دارم چون خیلی راه زندگی رو خوب پیدا کرده.
میگه اگه میخوای پیشرفت کنی کسایی رو که در مسیر تو نیستن باهاشون نگرد. کسی که انرژی منفی میده باهاش رابطه نداشته باش و ببین انرژی مثبت چطور سرازیر میشه تو زندگیت. میخوام بگم حرفتو کاملا قبول دارم. چون من این روش رو امتحان کردم و خیلی تاثیر داره. بعضیا واقعا ذاتا انرژی منفی پاس میدن به آدم. الان من با کسایی که بهم انرژی منفی میدن رفت و آمد ندارم. در حد سلام علیکم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , WILL , dr.a_AI , alma1988
ارسال: #۵۱۵۲۲
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۲۴ ب.ظ
اقا گوشی ما از این دیگه قدیمی شده ها هست دو هسته داره وقتی یه برنامه رو اجرا می کنم احساس می کنم اون هسته به اون یکی میگه پاشو با تو کار دارن Big Grin میهنگه همش

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , marvelous , big cloud
ارسال: #۵۱۵۲۳
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۵۱۵۲۴
۱۵ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۴۲ ب.ظ
باز نتایج کنکور اومد و خاطره ها تازه شد. چقدر زود عمر آدم می گذره انگاری همین دیروز بود نتیجه کنکورم اومد...یادش بخیر.
چقدر دلم برای اون روزها تنگ شده و چقدر زود دیر میشه برای خیلی چیزها.
ارسال: #۵۱۵۲۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۱۸ ق.ظ
همین لحظه دمای هوا ۱۸ درجه Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Innocence

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۴۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۸۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۱۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close