زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۵۴۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط fo-eng.)
خاطرات، چه شیرین و چه تلخ، همیشه منبع عذاب هستند ...

آدم وقتی جوان است ...
به پیری جور دیگری فکر می کند ،
فکر می کند پیری ،
یک حالت عجیب و غریبی است ،
که به اندازه صدها کیلومتر ...
و صدها سال از آدم دور است ،
اما وقتی به آن می رسد می بیند ،
هنوز همان دخترک پانزده ساله است
که موهایش سفید شده ...
دور چشمهایش چین افتاده ...
پاهایش ضعف می رود ...
و دیگر نمی تواند پله ها را سه تا یکی کند...

وسیع باش و تنها و سربزیر و سخت...
سهراب سپهری

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , RangiRangi
ارسال: #۵۱۵۴۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۴۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۶ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  تا این لحظه که پیامتون خوندم فکر میکردم شما پسر هستید و الان فهمیدم دختر هستید و یک شوک مجدد به مغزم وارد شد.
چرا همچین فکری میکردم؟
بعضی وقتها از روی نام کاربری و عکس آدم یه پیش زمینه از خودش میسازه بعد یکهو تمام فکرهاش به هم میریزه
چرا با ما اینکارها میکنید؟
خواهشا دوستان برید این جنسیتتون توی پروفایل مشخص کنید. من که بیمارم شما هم هی شوک میدید Confused Big Grin

خو گل من به نظر خودم که حرفام خیلی دخترونه بوده همیشه Tongue
الان عکس پروفایل من پسرونه است عایا؟ Big Grin

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۱۵۴۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۶ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  خو گل من به نظر خودم که حرفام خیلی دخترونه بوده همیشه [تصویر:  tongue.gif]
الان عکس پروفایل من پسرونه است عایا؟ [تصویر:  biggrin.gif]

والا بنظرم این عکس پروفایل پسرونه هست.البته بیشتر اسم کاربریتون را میخوندم : Dr.Ali ( دکتر علی ) Big Grin برای همین دیگه پسر بودنتون قطعی میشد واسم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , RASPINA , Amir V , ezra
ارسال: #۵۱۵۴۴
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط dr.a_AI.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  اصنم معلوم نیست دارید ازدواج میکنید RolleyesSmile
اگه خانومتون بیاد اینجا بش میگم عشق آخری هستی ولی اولی نیستی Big Grin زیرآب زنی خوب است Big GrinTongueWink
من اینجوری به قضیه نگاه نمیکنم!
قرار نیست با هر کی حرف زدیم اسمشو بذاریم عشق.گاهی با یکی حرف میزنی و به نتیجه نمیرسی یا طرفت نمیخواد به نتیجه برسی.قطعا اون رابطه باید تموم بشه و فک کنم این چیزیه که برای هر دو طرف خوب باشه!!
حداقل با کسایی که حرف زدم(خانم ها) تجربه م این بود که خانم ها وقتی شرایط سخت شده در ۹۰ درصد مواقع جا زدن!

خانوم و آقا نداره. کلا الان همه راحت طلب شدن. حرف دیگه ای نمیزنم که موضوع جنسیتی بشه بحث پیش میاد Wink

(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  پ ن : بعضی هام اگر خواستن بگن ما اندازه شما تجربه و اینا نداریم، کلا من با اون دسته از آدما حرفی ندارم و بهشون پیشنهاد میکنم توی همون دنیایی که هستن زندگی کنن و خوب و بدش به خودشون ربط داره همون جور که خوب و بد دنیای ما به خودمون مربوطه.اینو گفتم چون دیدم گاها چه برخورد هایی صورت گرفته اینجا!

من اصلا چنین چیزایی نگفتما. سوء تقارن نشه Big Grin
حرف شما چیز بدی توش نداشت. حرف من فقط یه شوخی بود Wink

(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۶ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  خو گل من به نظر خودم که حرفام خیلی دخترونه بوده همیشه [تصویر:  tongue.gif]
الان عکس پروفایل من پسرونه است عایا؟ [تصویر:  biggrin.gif]

والا بنظرم این عکس پروفایل پسرونه هست.البته بیشتر اسم کاربریتون را میخوندم : Dr.Ali ( دکتر علی ) Big Grin برای همین دیگه پسر بودنتون قطعی میشد واسم Tongue

دکتر اِی آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دکتر علی کی بودم من Big GrinBig GrinBig Grin

نه گلکم اون اسمو موقعی که واسه خودم ساختم هنوز درگیر کنکور ارشد بودم و مثلا میخواستم به خودم انگیزه بدم که آآآآررررره مثلا میخوام تا دکتراش بخونم Big Grin

--------------------------------------------------------------
خب دیگه آواتارمم عوض کردم آنلی فور یو Wink

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley , The BesT
ارسال: #۵۱۵۴۵
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  والا بنظرم این عکس پروفایل پسرونه هست.البته بیشتر اسم کاربریتون را میخوندم : Dr.Ali ( دکتر علی ) [تصویر:  biggrin.gif] برای همین دیگه پسر بودنتون قطعی میشد واسم [تصویر:  tongue.gif]
منم همین فکر را می کردم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۱۵۴۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  دکتر اِی آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآی [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]
دکتر علی کی بودم من [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]

نه گلکم اون اسمو موقعی که واسه خودم ساختم هنوز درگیر کنکور ارشد بودم و مثلا میخواستم به خودم انگیزه بدم که آآآآررررره مثلا میخوام تا دکتراش بخونم [تصویر:  biggrin.gif]

--------------------------------------------------------------
خب دیگه آواتارمم عوض کردم آنلی فور یو [تصویر:  wink.gif]

خب دیگه من هم نفوذشو زدم. حتما ایشالله دیگه دکتر میشیدHeartSmileHeart
مرسی. مرسی. یو آر مای هانی HeartTongue
ارسال: #۵۱۵۴۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۱۵۴۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ماجرای توریستت المانیه روو خونددین؟
کتکاریی دندون شکستهه دزدی گرونگیریی
چقدد خاطره خوبب براشش ساخته شد Sad

بعضی ها باید توی باغ وحش زندگی کنن. از جمله اونایی که این طفلکو کتک زدن.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , big cloud
ارسال: #۵۱۵۴۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط crevice.)
دوستان کسی با Time-Series prediction model ها به خصوص صورت تخصصی توی R یا Python کار کرده؟
اگر کسی هست لطفا به من پ.خ بدین چند تا سوال داشتم.
سپاس
ارسال: #۵۱۵۵۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۵۵۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۵۱۵۵۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۰۷ ب.ظ
یه دستور اشپزی نوشته بود حالا یه جاهایی هم جوش شیرین میزنن تا شکلش بهتر شه اما ما توصیه نمی کنیم چون مضره ولی خوب بعضیها هم هستن میگن سر فدای شکم و اضافه می کنند! خیلی جمله تاثیرگذاری بود! Tongue

think positive
ارسال: #۵۱۵۵۳
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۵۱۵۵۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ، توسط elect.)
میگن با هر کی مث خودش رفتار کن
گوش نکنین
نزارین برخورد نادرست آدما
اصالت و طبیعتتونو خدشه دار کنه
اگه جواب هر جفایی بدی بود که داستان
زندگی ما خالی از آدمای خوب میشد ...

سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , dr.a_AI , nlp@2015 , diligent
ارسال: #۵۱۵۵۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۲۵ ق.ظ
دوستان میدونم حوصله خوندن حرفهای منو ندارین. ولی منم آدمم و امشب دلم خیلی گرفته و بدجوری احساس تنهایی میکنم. اتفاقا دور و برم هم خیلی شلوغه، همه هستن، ولی برای اولین بار تو عمرم بعد از خیلی سال احساس میکنم زندگی من خیلی یه طرفه بوده. من توی تمام عمرم برای همه فداکاری کردم، ولی الان دیگه از پدر و مادرم هم نا امید هستم و دیگه امیدی به هیچکس ندارم. هیچی خوشحالم نمیکنه، اشتها ندارم و شاید اگه زیاده روی کنم الان چند روزیه که روزی یه وعده غذا میخورم. اونم به زور واسه اینکه نمیرم.
میدونم از دید شما شاید من خیلی با امید حرف میزدم و حتی شاید بیشتر از حد خودم انرژی داشتم، ولی اخیرا احساس میکنم تمام دنیا دست به دست هم دادن تا جلوی منو از رسیدن به هدف و یا کلا بگم زندگی کردن بگیرن. خیلی بده که گاهی شرایط اونقدر به آدم فشار بیاره که آدم احساس کنه همه روبه روش ایستادن. من همیشه در بدترین شرایط اونقدر محکم و منطقی برخورد کردم که باورم نمیشه الان این همه بدون هیچ دلیلی وا زدم. نه! از کنکور و از درس وا نزدم. احساس خوبی ندارم کلا و برای همین بد احساس تنهایی میکنم. الان چند روزه که با خودم درگیرم، نمیدونم چم شده به هیچکس نمیتونم اعتماد کنم. خیلی بدبین شدم و این اصلا خوب نیست. الان دیگه همون چهار ساعت خوابی رو هم که داشتم از دست دادم.
خیلی شرایط بدی شده، آدم صداش هم نمیشه دربیاد. گاهی احساس میکنم باید مستقل بشم، حتی مستقل نشیم، مستقل بشم، ولی چطوری؟؟؟ همسرم میگه برو دنبال خواسته هات من کمکت میکنم، ..... دو دقیقه بعد میگه فعلا درس رو ول کن برو این کارو بکن، یا اون کارو بکن، چمیدونم سایت فلانی رو هواس .... برو منم هستم، ولی یهو میبینی به بهانه کار میزنه بیرون شب هم پیش دوستاشه! مثل امشب. AngryAngryAngry

فکر میکنم حق دارم بهش معترض باشم، احساس میکنم حسوده و دلش میخواد من درس نخونم. نمیتونم بهش اعتماد کنم. به بابا و مامانم هم نمیتونم اعتماد کنم که حتی باهاشون حرف بزنم!

خیلی هنگ کردم! تو رو خدا نصیحتم کنینConfusedConfusedConfusedConfused
بد شرایطیه، مدام خودمو سرزنش میکنم و دارم عذاب میکشم! اعتراف هم میکنم امروز هیچی نشد درس بخونمSadSadSadSad

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , nlp@2015 , codin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۲۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close