زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۴۹۶
۱۲ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط elect.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  خدایا شکرت
شکر نعمت نعمتت افزون کند...
(۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  و کسی که می رنجاند؛ دیر یا زود، تاوان خواهد داد
امام سجاد(ع)‌ فرمود: «خدا هر دل غمگینى را دوست دارد، و هر بنده‌ی سپاس‌گزارى را دوست دارد، روز قیامت خداى تبارک و تعالى به یکى از بندگانش می‌فرماید از فلانى سپاس‌گزارى کردى؟ عرض می‌کند: پروردگارا! من تو را سپاس گفتم، خداى تعالى فرماید: چون از او سپاس‌گزارى ننمودى، مرا هم سپاس نگفته‌اى، سپس امام فرمود: شکرگزارترین شما خدا را کسى است که از مردم بیشتر شکرگزارى کند»

////////
بضیام هستنن خودشونن همهه چی رو صدد دفه چک میکنن اخرشمم هنوزز مطمئنن نیسن بما ک رسیدد باس اعتمادد کنیمم بشونن اونمم ندید
خودشونن یبارم براا تاخیررشون عذرخواهیی شفاهیمم نمیکنن ب ما ک میرسهه طومارر توقع دارنن

ان تا ادای ایننجوری

اگهه باخودشسون مث خودشون رفتاار کنی ازت متنفرر میشن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , ele , RASPINA
ارسال: #۵۱۴۹۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۱۱ ق.ظ
کسایی که دنبال راه اندازی کسب و کار خودشونن شبکه سه یه برنامه داره شبهای افتابی اسمشه الانم داره میذاره برنامه جالبیه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , diligent , RASPINA
ارسال: #۵۱۴۹۸
۱۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۰۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  فردا قراره برم یه مصاحبه دیگه، ولی چون آمادگی ندارم ( و اینکه اون جا غرب تهران و من شرق و ساعت ۶ مصاحبه هست !) احتمالا کنسل کنم واسه هفته دیگه ...
و همین اتفاق هم افتاد ! اینقدر شلوغ بود و ترافیک فراووون، نیم ساعت داشتم تپ سی میگیرفتم، هی راننده ها کنسل کردن، آخرش که دیدم نیم ساعت دیر میرسم، ایمیل زدم که نمیام، اگر این کار جدیده اوکی بشه، که کلا بیخیال همه شرکت ها میشم ...

کلا فرآیند مصاحبه خیلی خسته کننده است ، حالا شرکت‌ها میان این پروسه رو اعصاب خورد کن هم میکنن! مثلا دو سه ساعت فقط توی راهی که بری مصاحبه ، بعد که میرسی میبینی ی مصاحبه فنی فرمالیته میکنن برای اینکه نیروی مد نظرشونو پیدا کردن ...
بعد حقوق درست حسابی هم نمیدن ? ی جا رفتم مصاحبه HR شون خیلی جدی گفت این حقوقی که نوشتید به تومنه دیگه؟ Undecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , RASPINA
ارسال: #۵۱۴۹۹
۱۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ق.ظ، توسط crevice.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  کلا فرآیند مصاحبه خیلی خسته کننده است ، حالا شرکت‌ها میان این پروسه رو اعصاب خورد کن هم میکنن! مثلا دو سه ساعت فقط توی راهی که بری مصاحبه ، بعد که میرسی میبینی ی مصاحبه فنی فرمالیته میکنن برای اینکه نیروی مد نظرشونو پیدا کردن ...
بعد حقوق درست حسابی هم نمیدن ? ی جا رفتم مصاحبه HR شون خیلی جدی گفت این حقوقی که نوشتید به تومنه دیگه؟ Undecided
باید میگفتی نه، من همیشه عادت دارم مبلغ پیشنهادیمو به دلار بنویسمBig Grin

(۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۱ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کسایی که دنبال راه اندازی کسب و کار خودشونن شبکه سه یه برنامه داره شبهای افتابی اسمشه الانم داره میذاره برنامه جالبیه
بنظر من اینا همه ش یه سری شو هست و لاغیر. بهرحال امیدوارم که اینجور نباشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Avril89 , MarkLand , big cloud , kilookiloo , RASPINA
ارسال: #۵۱۵۰۰
۱۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  فردا قراره برم یه مصاحبه دیگه، ولی چون آمادگی ندارم ( و اینکه اون جا غرب تهران و من شرق و ساعت ۶ مصاحبه هست !) احتمالا کنسل کنم واسه هفته دیگه ...
و همین اتفاق هم افتاد ! اینقدر شلوغ بود و ترافیک فراووون، نیم ساعت داشتم تپ سی میگیرفتم، هی راننده ها کنسل کردن، آخرش که دیدم نیم ساعت دیر میرسم، ایمیل زدم که نمیام، اگر این کار جدیده اوکی بشه، که کلا بیخیال همه شرکت ها میشم ...

کلا فرآیند مصاحبه خیلی خسته کننده است ، حالا شرکت‌ها میان این پروسه رو اعصاب خورد کن هم میکنن! مثلا دو سه ساعت فقط توی راهی که بری مصاحبه ، بعد که میرسی میبینی ی مصاحبه فنی فرمالیته میکنن برای اینکه نیروی مد نظرشونو پیدا کردن ...
چقدر نوشتی !؟
ارسال: #۵۱۵۰۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۱ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کسایی که دنبال راه اندازی کسب و کار خودشونن شبکه سه یه برنامه داره شبهای افتابی اسمشه الانم داره میذاره برنامه جالبیه
یه برنامه هم شبکه "ایران کالا" حدودای ۱۰ شب پخش میکنه. اونم خیلی خوبه. کارشناس میارن و مشاوره ی کسب و کار هم میدن.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , big cloud
ارسال: #۵۱۵۰۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۳۴ ب.ظ
امروز از یک شرکتی زنگ زد برای دعوت به مصاحبه.
- فردا می تونین تشریف بیارین؟
- نه، سه شنبه می تونم.
- دوشنبه چی؟ دوشنبه هم نمی تونین؟
- :| فردا دوشنبه است دیگه.
- مکث. خداحافظ

Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , big cloud
ارسال: #۵۱۵۰۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  و همین اتفاق هم افتاد ! اینقدر شلوغ بود و ترافیک فراووون، نیم ساعت داشتم تپ سی میگیرفتم، هی راننده ها کنسل کردن، آخرش که دیدم نیم ساعت دیر میرسم، ایمیل زدم که نمیام، اگر این کار جدیده اوکی بشه، که کلا بیخیال همه شرکت ها میشم ..
سوتی از من بود و مصاحبه برای هفته دیگه ست شده بود!
این روزا اینقدر فشار زیاد شده روم که قاطی کردم ...

(۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  امروز از یک شرکتی زنگ زد برای دعوت به مصاحبه.
- نه، سه شنبه می تونم.
- مکث. خداحافظ
منم یه زمانی برای شرکت سداد رزومه فرستاده بودم،یک شنبه طور بود زنگ زد و گفت سه شنبه میتونید بیاید، گفتم که جلسه دارم! دیگه هیچی قطع کرد دیگه خبری ازش نشد Smile

شرکتی که یرخی بخواد مصاحبه ست کنه و اصلا متوجه این نباشه که شما هم آدمی و درگیری و مشغله داری، همون بهتر از اول نری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , gogooli
ارسال: #۵۱۵۰۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۲۲ ب.ظ
یه اتفاقی افتاد واقعا ادم می مونه چی بگه به بعضیا! یه همسایه داریم که حدود ۲۰ سالی میشه تو یه کوچه ایم یه ادم بازنشسته با زن و بچه هاش همه دختر پسراش ازدواج کردن جز پسر اخری این نامرد اومده باباه رو برده به بهونه وام گرفتن ازش وکالت گرفته خونه رو فروخته! اون نامردی هم که خریده می دونسته داستان اینه سریع فروخته به کس دیگه خلاصه الان خبر شدن که مامور پشت درشونه و باید تخلیه کنن بیچاره ها هنوز قسطهای تعمیرات خونه رو دارن میدن الانم که حداقل پول رهن یه خونه ۱۰۰ تومنه!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۱۵۰۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چقدر نوشتی !؟
انقدر نبود که بخواد این شبهه رو ایجاد کنه که زیاله Big Grin

(۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  امروز از یک شرکتی زنگ زد برای دعوت به مصاحبه.
- نه، سه شنبه می تونم.
- مکث. خداحافظ

Big Grin

ببین همه اینا به این خاطر پیش میاد که به جای HR میان منشی استخدام می‌کنن. برای منم زیاد اتفاق افتاده و اصلا هم ناراحت کننده نیست چون جلوی ی اشتباهت از همین اول گرفته میشه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , big cloud
ارسال: #۵۱۵۰۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه اتفاقی افتاد واقعا ادم می مونه چی بگه به بعضیا! یه همسایه داریم که حدود ۲۰ سالی میشه تو یه کوچه ایم یه ادم بازنشسته با زن و بچه هاش همه دختر پسراش ازدواج کردن جز پسر اخری این نامرد اومده باباه رو برده به بهونه وام گرفتن ازش وکالت گرفته خونه رو فروخته! اون نامردی هم که خریده می دونسته داستان اینه سریع فروخته به کس دیگه خلاصه الان خبر شدن که مامور پشت درشونه و باید تخلیه کنن بیچاره ها هنوز قسطهای تعمیرات خونه رو دارن میدن الانم که حداقل پول رهن یه خونه ۱۰۰ تومنه!

شاید اگر یه وکیل بگیرن و اعلام کنه که گول خورده در فروش قرارداد لغو کنن. ولی خب خیلی بعیده. قرارداد فکر کنم اگر ۴۸ساعت ازش بگذره دیگه قابل لغو نیست. بعد هم پدر باید از پسرش شکایت کنه و بفرستدش زندان به جرم فریبکاری. آخه همچین پسری میخواد چیکار تو خونه و زندگی؟ Huh

=============
جواب آزمایشهای MRI ام را گرفتم. دکتر گفت خداروشکر چیزی نیست و با دارو و تحت معالجه میتونی درمان بشی. حکمت این کار را فهمیدم. Heart
میخواستم روی یه پروژه روی تصاویر مغز انسان کار کنم. الان دیتاهای اورجینال خودم در دست دارم. دیگه کسی نمیتونه بهشون خرده بگیره.توی مقاله هم مینویسم این دیتاها که میبینید مال خود نویسنده هستن اگر فکر میکنید به جواب صحیح نرسیده مشکل از مغز نویسنده هست نه الگوریتمBig Grin خوبه؟Big GrinHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , alma1988 , marvelous , big cloud , RASPINA , ezra , Avril89 , عزیز دادخواه
ارسال: #۵۱۵۰۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط gogooli.)
بروزرسانی همراه اول که می گن باید ۷۰ تومان بدهید چیه؟ همه باید این کار رو کنند؟ من مکالمه ای ندارم که تعرفه اش برام مهم باشه.

کلاهبرداری است. :| اگه باهاتون تماس گرفتن بدونید.
ارسال: #۵۱۵۰۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بروزرسانی همراه اول که می گن باید ۷۰ تومان بدهید چیه؟ همه باید این کار رو کنند؟ من مکالمه ای ندارم که تعرفه اش برام مهم باشه.

کلاهبردای تلفنی و اینترنتی ۱۰۰ برابر قبل شده. دیروز به یکی از دوستانم زنگ زدن گفتن با ۲۵۰ تومن یه هفته میبریم گرجستانUndecidedفقط شرطشون این بوده که تو این مدت باید سند خونه یا ماشین یا مبلغ قابل توجهی گرو بذاریدUndecided
ارسال: #۵۱۵۰۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۴۸ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بروزرسانی همراه اول که می گن باید ۷۰ تومان بدهید چیه؟ همه باید این کار رو کنند؟ من مکالمه ای ندارم که تعرفه اش برام مهم باشه.

درباره همراه اول هر سوالی داشتید زنگ بزنید ۹۹۹۰
ارسال: #۵۱۵۱۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط WILL.)
اینقدر کار میکنم که دلم تنگ نمیشه Cool
اگه وقت داشته باشم میرم باشگاه یا تفریح
وقت فکر کردن ندارم

ولی فکر کزدن خوبه اگه تو دامش نیوفتیم
ولی فعلا ببینیم فک نکردن چطوریه Blush

(۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بروزرسانی همراه اول که می گن باید ۷۰ تومان بدهید چیه؟ همه باید این کار رو کنند؟ من مکالمه ای ندارم که تعرفه اش برام مهم باشه.

درباره همراه اول هر سوالی داشتید زنگ بزنید ۹۹۹۰

شما جواب میدی؟ Tongue

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۸۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۴۴۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close