زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۵۲۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۱ ق.ظ، توسط codin.)
قبلا ها اینطوری بودم که هرکی یه چیزی میگفت یا ناامیدم میکرد با خودم میگفتم وقتی فلانی که استاد دانشگاهه یا صاحب فلان شرکته یا فلانه اینو گفته حتما من شایستگی جایگاهمو ندارم و باس ول کنم ارزوهامو. الانا هرکی باهام مخالفت میکنه توی دلم میگم اخه تو چی میفهمی چی حالیته اصلا Smile نه این که به انتقادها فکر نکنم ها ولی اینو یاد گرفتم هر انتقادی احتمال این که بازتابی از من باشه ۱۰ درصده به احتمال ۹۰ درصد ضعف شخصیت طرفه یا این که میخواد با تخریب بقیه احساس خوبی بگیره یا کلا طرف حالیش نی چی میگه. قبل این که به هر انتقادی فک کنم اینا رو تحلیل میکنم : نیت طرف چی میتونه باشه- ایا سوادشو داره؟-ایا برای انتقادش دلیل هم داره یا فقط رو هوا حرف میزنه؟-ایا منو میشناسه؟
اگر جواب اینا مثبت بود به حرفاش فک میکنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , nlp@2015 , big cloud , blackhalo1989 , ele , alma1988
ارسال: #۵۱۵۲۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۶:۳۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  قبلا ها اینطوری بودم که هرکی یه چیزی میگفت یا ناامیدم میکرد با خودم میگفتم وقتی فلانی که استاد دانشگاهه یا صاحب فلان شرکته یا فلانه اینو گفته حتما من شایستگی جایگاهمو ندارم و باس ول کنم ارزوهامو. الانا هرکی باهام مخالفت میکنه توی دلم میگم اخه تو چی میفهمی چی حالیته اصلا Smile نه این که به انتقادها فکر نکنم ها ولی اینو یاد گرفتم هر انتقادی احتمال این که بازتابی از من باشه ۱۰ درصده به احتمال ۹۰ درصد ضعف شخصیت طرفه یا این که میخواد با تخریب بقیه احساس خوبی بگیره یا کلا طرف حالیش نی چی میگه. قبل این که به هر انتقادی فک کنم اینا رو تحلیل میکنم : نیت طرف چی میتونه باشه- ایا سوادشو داره؟-ایا برای انتقادش دلیل هم داره یا فقط رو هوا حرف میزنه؟-ایا منو میشناسه؟

ببخشید با دمپایی میپرم وسط نظر میدم. ولی هر کسی به شما هر چی میگه گوش کن ولی کار خودتو بکن و به خودت اعتماد داشته باش. ماشالا با این همه تحصیلات هیچی نباید نا امیدت کنه، خصوصا که آدم فوق العاده باهوشی هم هستی.
یه اصلی هست و اون میگه همیشه برای خودت زندگی کن. هر وقت اینطوری بودی دیگه هیچ انرژی برات منفی نخواهد بود. من یه بار اینجا گفتم یه بار دیگه هم میگم. هیچ کس، هیچ بنی بشری نیومده و نبوده که خیلی خوشبخت زندگی کرده باشه و به ته و اند خوشبختی رسیده باشه که بتونه نسخه خودشو برای من بپیچه یا به قول معروف نصیحتم کنه و یا بخواد در مورد زندگی من نظر بده. هر کسی زندگی خودشو داره و شرایط خودشو و هیچ کس حتی پدر و مادر آدم نمیتونن در مورد آدم حرف بزنن. نمیگم حقی ندارن و حرفهاشون ارزشی نداره، به طور کلی باید به همه حرفها نگاه کرد و نتیجه کلی گرفت. ولی آدمیزاد پیچیدس و هر کسی الگوریتم خاص خودشو داره، شاید بهتر باشه بگم سیستم عامل خاص خودشو داره.
سعی کن با هر کسی از راز دلت و درونت نگی، هیچکس محرم راز نیست.

بچه ها دوس دارم دوس شم Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , dr.a_AI , alma1988
ارسال: #۵۱۵۲۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۵۸ ق.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ادم ا ب چیزایی متفاوت میگنن انرزی منفی
ی وقتایی شاید ادم ی ذره همدردی بخوااد
ی وقتاییم مخالفتهه از سر اگاهییه از ی چی ک ما نمیدونیمم هنو ک ی بار واقعنن لمسش کردمم اینجا م نوشتمم ازش

ولیی بضیام هستن ک از حسودیشونه یا رقابتت الکیی مسخره یا حسایی بده دیگ
اینا باهمم فرق داره ۲تای اولل بر من انرزی منفیی نیس اصن تا زه مثبتم هس ک قبولمم داشتهه حرفشوو بگ ه بم یا مهمم بودمم براش اشتبامو بگه
درسته و من هم تشخیص میدم چه وقتی طرف همدردی میخواد اگه فقط در مورد شرایط خودش صحبت کنه. ولی وقتی طرف مثلا میگه ما آخرش هیچی نمیشیم اینجا٬ آخرش که چی٬ یا حرف هایی ازین قبیل٬ ترجیح میدم گوش ندم به حرفش. چرا آدم باید در مورد آینده‌ای که معلوم نیست چه اتفاقی بیفته همش فکر منفی کنه و حالشو بد کنه Huh

سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۵۱۵۲۹
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۴۰ ق.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  قبلا ها اینطوری بودم که هرکی یه چیزی میگفت یا ناامیدم میکرد با خودم میگفتم وقتی فلانی که استاد دانشگاهه یا صاحب فلان شرکته یا فلانه اینو گفته حتما من شایستگی جایگاهمو ندارم و باس ول کنم ارزوهامو. الانا هرکی باهام مخالفت میکنه توی دلم میگم اخه تو چی میفهمی چی حالیته اصلا Smile نه این که به انتقادها فکر نکنم ها ولی اینو یاد گرفتم هر انتقادی احتمال این که بازتابی از من باشه ۱۰ درصده به احتمال ۹۰ درصد ضعف شخصیت طرفه یا این که میخواد با تخریب بقیه احساس خوبی بگیره یا کلا طرف حالیش نی چی میگه. قبل این که به هر انتقادی فک کنم اینا رو تحلیل میکنم : نیت طرف چی میتونه باشه- ایا سوادشو داره؟-ایا برای انتقادش دلیل هم داره یا فقط رو هوا حرف میزنه؟-ایا منو میشناسه؟
چطوری در یک لحظه به همه ی اینا فکر می کنی Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , The BesT
ارسال: #۵۱۵۳۰
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۸ ق.ظ
یه چیزی هم هست به نام "قدرت نه گفتن" به نظرم هم قدرت میخواد گفتنش هم قدرت میده

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Amir V
ارسال: #۵۱۵۳۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۱۶ ب.ظ
جای دکمه‌های کیبورد روی مانیتورم مونده و نمیره Sad چی باید کنم ؟‌ قبلا کثیف بود دیده نمی‌شد ولی الآن که تمیزش کردم رو مخمه Big Grin
ارسال: #۵۱۵۳۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط gogooli.)
سلام. کسی با RCP کار کرده؟
ارسال: #۵۱۵۳۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  قبلا ها اینطوری بودم که هرکی یه چیزی میگفت یا ناامیدم میکرد با خودم میگفتم وقتی فلانی که استاد دانشگاهه یا صاحب فلان شرکته یا فلانه اینو گفته حتما من شایستگی جایگاهمو ندارم و باس ول کنم ارزوهامو. الانا هرکی باهام مخالفت میکنه توی دلم میگم اخه تو چی میفهمی چی حالیته اصلا Smile نه این که به انتقادها فکر نکنم ها ولی اینو یاد گرفتم هر انتقادی احتمال این که بازتابی از من باشه ۱۰ درصده به احتمال ۹۰ درصد ضعف شخصیت طرفه یا این که میخواد با تخریب بقیه احساس خوبی بگیره یا کلا طرف حالیش نی چی میگه. قبل این که به هر انتقادی فک کنم اینا رو تحلیل میکنم : نیت طرف چی میتونه باشه- ایا سوادشو داره؟-ایا برای انتقادش دلیل هم داره یا فقط رو هوا حرف میزنه؟-ایا منو میشناسه؟
چطوری در یک لحظه به همه ی اینا فکر می کنی Big Grin

نه در اون لحظه میگم این چی میگه بابا هیچی حالیش نی.
اون فکرا رو بعدا میکنم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI
ارسال: #۵۱۵۳۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۰۸ ب.ظ
ی وقتایی کلام و رفتار آدما باعث زیر سوال رفتن وجهه شخصیتیشون می شه
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۱۵۳۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۴۷ ب.ظ
افراد موفق کسانی هستند که عادت های موفقی دارند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: anne.shirley , alma1988
ارسال: #۵۱۵۳۶
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط Saman.)
یه سری تجربیات شخصی : (در حوزه علوم عاشقی Big Grin )

به نظرم وقتی به کسی میگیم عاشقتیم
باید مطمئن باشیم که همون جور که اون میخواد عاشقشیم!
نه اونجور که ما خودمون میخوایم!!!(چون میشه همزمان به هزار نفر عشق ورزید).کاری که خیلیا میبینم انجام میدن و من حالم ازش بهم میخوره.

من همیشه کسی بودم که در ابراز علاقه و در جهت شناخت پیش قدم بودم و فکر کنم ذات طبیعتم همین باشه که پسره باید پیش قدم باشه.

آخرین خانمی که یه مدت باهاش حرف زدم هر جور خودش دلش میخواست عاشق بود(اینجور آدما ممکنه یه عمر باهات زندگی کنن اما هرگز دوست نداشته باشن).
---------------------
گفتن این حرف حس خیلی خوبی داد چون با تمام وجودم باورش دارم.
--------------------
فک کنم معلوم شد قراره ازدواج کنم Big GrinTongueTongue
میام براتون داغ داغ اطلاعات واقعی میذارم بعدش فقط دعا کنید خانمم نفهمه عضو این سایتمBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , khayyam , gogooli , kilookiloo , The BesT , anne.shirley , RASPINA , nlp@2015 , ezra , big cloud , blackhalo1989 , Avril89 , alma1988
ارسال: #۵۱۵۳۷
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه سری تجربیات شخصی : (در حوزه علوم عاشقی Big Grin )

به نظرم وقتی به کسی میگیم عاشقتیم
باید مطمئن باشیم که همون جور که اون میخواد عاشقشیم!
نه اونجور که ما خودمون میخوایم!!!(چون میشه همزمان به هزار نفر عشق ورزید).کاری که خیلیا میبینم انجام میدن و من حالم ازش بهم میخوره.

من همیشه کسی بودم که در ابراز علاقه و در جهت شناخت پیش قدم بودم و فکر کنم ذات طبیعتم همین باشه که پسره باید پیش قدم باشه.

آخرین خانمی که یه مدت باهاش حرف زدم هر جور خودش دلش میخواست عاشق بود(اینجور آدما ممکنه یه عمر باهات زندگی کنن اما هرگز دوست نداشته باشن).
---------------------
گفتن این حرف حس خیلی خوبی داد چون با تمام وجودم باورش دارم.
--------------------
فک کنم معلوم شد قراره ازدواج کنم Big GrinTongueTongue
میام براتون داغ داغ اطلاعات واقعی میذارم بعدش فقط دعا کنید خانمم نفهمه عضو این سایتمBig GrinTongue

اصنم معلوم نیست دارید ازدواج میکنید RolleyesSmile
اگه خانومتون بیاد اینجا بش میگم عشق آخری هستی ولی اولی نیستی Big Grin زیرآب زنی خوب است Big GrinTongueWink

(۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۹ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  به این نتیجه رسیدم که به حرف ادمایی که همش فاز منفی میدن و نق میزنن و تاثیر بدی روم میذاره حرفاشون نباید اصلا گوش بدم و حس میکنم یجورایی احترام به خود هست.
در همین راستا امروز تا یکی شروع کرد به نق زدن و انرژی منفی دادن باهاش برخورد کردم و نذاشتم ادامه بده و الان حس خوبی دارم Smile
مخصوصا اون موردایی که تو رو هم میخوان بیارن تو اون جو منفی که اره در مورد تو هم همینه. باز حالا اگه طرف در مورد خودش بگه جای دلداری دادن داره.

یکی از دوستان تو خوابگاه بود خیلی درگیر زیبایی های صورت بود. بارها من و یه دوستم بهش گفته بودیم این کارا که تو میکنی کار زن های سن بالاست که صورتشون بد شده به خودشون میرسن. ما هنوز جوونیم نیازی نیست به این کارا. همیشه هم ازش تعریف میکردم که تو خوبی و فلان تا ول کنه این فکراشو. و واقعا هم بد نبود و فقط اعتماد به نفسش خوب نبود
خلاصه اینکه یه روز که اندر زیبایی هایش داشتم غزل و قصیده می سرودم برایش همی و ازش تعریف میکردم، اون هم همچنان از بدی صورتش میگفت یهو برگشت بهم گفت تو هم صورتت خیلی داغونه ها ببین چقده فلان و بیساره SadUndecidedConfusedDodgyBig Grin
دیگه بعد اون هیچی بهش نگفتم Big Grin
کلا دوست داشت اگه منفی میگه طرف مقابلش هم همونا رو تایید کنه. اگه مثبت میگفتی میزد داغونت میکرد Big Grin
یادش بخیر با این همه دختر ساده و خوبی بود AngelHeartSmile

(۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۴ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  بچه ها دوس دارم دوس شم Big Grin

با من دوس شو HeartBlushBig Grin

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , anne.shirley , nlp@2015 , Avril89 , alma1988
ارسال: #۵۱۵۳۸
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۱۶ ب.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  یکی از دوستان تو خوابگاه بود خیلی درگیر زیبایی های صورت بود. بارها من و یه دوستم بهش گفته بودیم این کارا که تو میکنی کار زن های سن بالاست که صورتشون بد شده به خودشون میرسن. ما هنوز جوونیم نیازی نیست به این کارا. همیشه هم ازش تعریف میکردم که تو خوبی و فلان تا ول کنه این فکراشو. و واقعا هم بد نبود و فقط اعتماد به نفسش خوب نبود

تا این لحظه که پیامتون خوندم فکر میکردم شما پسر هستید و الان فهمیدم دختر هستید و یک شوک مجدد به مغزم وارد شد.
چرا همچین فکری میکردم؟
بعضی وقتها از روی نام کاربری و عکس آدم یه پیش زمینه از خودش میسازه بعد یکهو تمام فکرهاش به هم میریزه
چرا با ما اینکارها میکنید؟
خواهشا دوستان برید این جنسیتتون توی پروفایل مشخص کنید. من که بیمارم شما هم هی شوک میدید Confused Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , anne.shirley , RASPINA , Amir V , ezra , RangiRangi , big cloud , Innocence , alma1988
ارسال: #۵۱۵۳۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۵ ب.ظ، توسط elect.)
......................................

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۵۴۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۳ ب.ظ، توسط Saman.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۰ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
اصنم معلوم نیست دارید ازدواج میکنید RolleyesSmile
اگه خانومتون بیاد اینجا بش میگم عشق آخری هستی ولی اولی نیستی Big Grin زیرآب زنی خوب است Big GrinTongueWink
من اینجوری به قضیه نگاه نمیکنم!
قرار نیست با هر کی حرف زدیم اسمشو بذاریم عشق.گاهی با یکی حرف میزنی و به نتیجه نمیرسی یا طرفت نمیخواد به نتیجه برسی.قطعا اون رابطه باید تموم بشه و فک کنم این چیزیه که برای هر دو طرف خوب باشه!!
حداقل با کسایی که حرف زدم(خانم ها) تجربه م این بود که خانم ها وقتی شرایط سخت شده در ۹۰ درصد مواقع جا زدن!
یه ده درصد پیدا میشن همه جوره با پسره کنار بیان!!
-------------------
فقط نظر و تجربه م بود.
------------------
پ ن : بعضی هام اگر خواستن بگن ما اندازه شما تجربه و اینا نداریم، کلا من با اون دسته از آدما حرفی ندارم و بهشون پیشنهاد میکنم توی همون دنیایی که هستن زندگی کنن و خوب و بدش به خودشون ربط داره همون جور که خوب و بد دنیای ما به خودمون مربوطه.اینو گفتم چون دیدم گاها چه برخورد هایی صورت گرفته اینجا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۵۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close