زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۱۰۱
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  ای بابا... کسی که الگی نگاهش با آدم تلاقی نمیکنه. بکنه هم یک بار دو بار نه بیشتر... عشقی که یک طرف بخواد توش سیاست به خرج بده و انکار کنه که امتیاز بگیره یا هر فکر دیگه ای که توی سرشه، به هیچ نمیارزه...
اره منم همین فکرو می کردم که الکی نیست و واقعن هم الکی نبود یه بار رفتم باهاش حرف زدم یه سری دلایل اورد که معذورم بتونم رابطه داشته باشم باهات منم به خودم گفتم باشه دیگه بیخیال اما دقیقا فرداش اومد خودشو نشون داد باز انگار می گفت میخوام ولی نمی تونم می خواست بگه در حد همین نگاه نگهم دار اما خوب برای من سخت بود چون بلا تکلیف بودم کلن هر وقت فرصتی میشد که با هم برخورد داشته باشیم خیلی خوب رفتار نمی کرد انگار می ترسید اما وقتی دوربرمون شلوع بود خیره میشد باز طوریکه همه فهمیده بودن! حتما می گید اخرش چی شد؟ منم نمی دونم چون هنوز به اخر نرسیده
این داستان یه ماه دو ماه نیست تقریبا چند ساله حتما می پرسین چرا بیخیالش نشدی؟ خوب چون دوسش دارم هر چند اوایل یکی بود برام مثل همه اما کم کم برام مهم شد...

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Innocence
ارسال: #۳۵۱۰۲
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  و به مرز دیوانگی رسیدن، پا شدم رفتم انقلاب و در حین قدم زدن بین جمعیت و بساط کتابای دوست داشتنی و مغازه های کتاب فروشی، آهنگ هفته عشق بنیامین رو هم می شنیدم... یکی از قشنگترین و فراموش نشدنی ترین حس های زندگیم رو اون روز تجربه کردم... دقیقا مثل اینکه مرده ای زنده شده باشه... همه خستگی ها و ناامیدی ها و نگرانی هام از بین رفتن و یه حس آرامش خوب جاشونو گرفت...
از اونجائی که تو دنیا هیچ چیز مثل عطر و آهنگ، آدم رو سریع و ناگهانی و دقیق به یک نقطۀ دور از زندگیش (با تمام حس هائی که اون روز تجربه کرده) پرت نمی کنه، الآن با شنیدن هفته عشق دقیقا و مستقیما پرت شدم به اون روز ...

عالی... هم سبک نوشته تون و هم موضوعش.

برای من هم قدم زدن بهترین راهِ حله.Heart به خصوص خیابون انقلاب و اطرافش. Heart وسطِ شَهره ها ولی انگار هواش با بقیه جاها فرق داره. Angel با هندزفری میونه ای ندارم ولی چند باری که امتحان کردم تجربه ی خوبی بود. Shy من که هر هفته دلم هوای اون حوالی رو میکنه...Rolleyes

خوش بگذره بهتون. Blush

(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  یادداشتای یهویی تو جزوه های قدیمی [تصویر:  blush.gif]

آخ گفتی...Angel

تو کروم ۲۰ تا tab هم باز کنم و تا چند هفته هم ویندوز رو hibernate کنم آب از آب تکون نمیخوره ولی اگه تو موزیلا ۴ تا tab بشه ۵ تا فقط ۵دقیقه باید بشینم تا از مینیمایز در بیاد! Undecided

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Innocence
ارسال: #۳۵۱۰۳
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  

عالی... هم سبک نوشته تون و هم موضوعش.

برای من هم قدم زدن بهترین راهِ حله.Heart به خصوص خیابون انقلاب و اطرافش. Heart وسطِ شَهره ها ولی انگار هواش با بقیه جاها فرق داره. Angel با هندزفری میونه ای ندارم ولی چند باری که امتحان کردم تجربه ی خوبی بود. Shy من که هر هفته دلم هوای اون حوالی رو میکنه...Rolleyes

خوش بگذره بهتون. Blush

مرسی دوست عزیز. Smile

(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  چند سال پیش که دانشجوی کارشناسی بودم.....

یه سپاس کم بود... بازم سپاس! Angel
مرسی دوست عزیز. Smile

(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  از اونجائی که تو دنیا هیچ چیز مثل عطر و آهنگ، آدم رو سریع و ناگهانی و دقیق به یک نقطۀ دور از زندگیش (با تمام حس هائی که اون روز تجربه کرده) پرت نمی کنه.....
خیللللی موافقم... عطر و ترانه... + یادداشتای یهویی تو جزوه های قدیمی Blush

دقیقا.
آخ گفتید. Angel
یعنی نابود می کنه آدمو. Sleepy
مخصوصا اگه مکالمات یواشکی با بهترین دوستت تحت نگاه های مشکوک استاد باشه. Big Grin
و یا تک بیت های یهوئی ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Innocence , stateless
ارسال: #۳۵۱۰۴
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  دوستان کسی تجربه ای تو بازار دلار نداره ؟
دلار میره بالا ؟ میاد پایین ؟ همینجور می مونه ؟ یاچی ؟

ترامپ کی تشریف میبره کاخ سفید ؟

بازار دلار:
_آقا دلار چنده؟
_الان یا الان؟

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

#پدر
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Innocence , sss , stateless , RASPINA
ارسال: #۳۵۱۰۵
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ ق.ظ
مادربزرگم حالش چند روزه ریخته بهم. آلزایمر داره و انگار هرچند وقت یکبار تشدید میشه
سراغ دایی ام که شهید شده را میگیره. دیروز صبح رفتم پیشش همینجور میرفت و میومد و آشوب بود .میگفت منتظرم مهدی بیاد رفته جبهه هنوز نیومده. منم گفتم میاد یه چند روز دیگه میاد نگران نباش. دوباره سراغ بابابزرگ خدابیامرزم میگرفت گفت منتظرم بیاد نهار بخوریم. گفتم میاد رفته خرید کنه مغازه ها شلوغن میادش. همینجور هرچی میگفت من نمیدونم از کجا جوابهاش آماده داشتم جواب میدادم .باید هم خیلی مهربون و جدی جواب بهشون داد.اگر بخندی یا بفهمه داری دروغ میگی شدید ناراحت میشه. خیلی سخته واقعا. میگفت خمیر آماده کردم نون بپزم خمیر ترش شده اعصابم خرده .منم گفتم اشکال نداره ننجون.خودم الان آرد میخرم میپزم برات .بعد هم رفتم براش چایی درست کردم دادم بهش. بعد ده دقیقه کلا یادش رفت اصلا چیزی گفته یا نه.بعد هم بردم خوابوندمش رو تخت.
( خدا انشالله عاقبت این عزیزان را که روزی شیرزنی بودن بخیر کنه و مخصوصا عاقبت ما را .. الهی)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , moslem73421 , kilookiloo , Innocence , sss , نارین , stateless , NP-Cσмρℓєтє , RASPINA
ارسال: #۳۵۱۰۶
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۷ ق.ظ، توسط Innocence.)
در کودکی عاشق بادکنک بودم

امکان نداشت با پدر و مادرم به سوپر مارکت بروم و برای بادکنک پا زمین نکوبم

اولین بادکنکی که داشتم را همان روز اول در دست هایم گرفتم و محکم بغلش کردم... ولی ترکید...

فهمیدم همان اول نباید خیلی دوست داشتنم را نشان بدهم.

نباید خیلی محکم بغلش کنم طاقتش را ندارد می ترکد!!

بادکنک بعدی را بیش از حد بزرگش کردم ظرفیتش را نداشت... آن هم ترکید...

فهمیدم نباید چیزی را که دوست دارم بیش از حد بزرگش کنم

بادکنک بعدی را که خریدم حواسم بود... نه دوست داشتنم را زیاد نشان دادم نه بیش از حد بزرگش کردم ولی آن هم برای من نماند

بردمش پیش دوستانم و در یک چشم بر هم زدن صاحبش شدند!!!!

بادکنک بعدی را خیلی اتفاقی از دست دادم وسط روزهای خوبمان وقتی همه چیز خوب پیش می رفت افتاد روی بخاری و تمام...

رفتم سوپر مارکت محله و یک بادکنک دیگر خریدم

همان جا به آن نگاه کردم و گفتم تو آخرین بادکنکی هستی که دوست دارم...
رفتم خانه و آن را در کمد گذاشتم.

نه بغلش کردم... نه زیاد بزرگش کردم... نه به کسی نشانش دادم... اینطور دیگر هیچ خطری تهدیدش نمی کرد...

یک دوست داشتن یواشکی... یک دوست داشتن از راه دور... یک دوست داشتن بدون روزهای خوب و شاد...

هر چند وقت یک بار می رفتم سراغش تا مطمئن شوم هنوز هست...

یک روز وقتی رفتم سراغش دیدم که خیلی کوچک شده... خیلی پیر شده...

همان جا بود که فهمیدم دوست داشتن را باید یاد گرفت... فهمیدم به دست آوردن کسی که دوست داری تازه اول ماجراست... دوست داشتن نگهداری می خواهد...

من بادکنک های زیادی را داشتم ولی دوست داشتن را هیچوقت یاد نگرفتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , Menrva , stateless , SepidehP
ارسال: #۳۵۱۰۷
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اگر روزی مردی از من بپرسد گل مورد علاقه ات چیست؟
حتما میگویم رز سیاه

خواستم بگردم ببینم کجا میفروشن ولی مثل اینکه رز سیاه وجود خارجی نداره،(قرمز کبود بود ولی) قضیه روستای ترکیه هم به نظر صحیح نیست.

حالا بیچاره رفته ترکیه دربدر دنبال گل رز سیاهه Sad یا شایدم رفته دنبال خوش گذرونی، آخرشم رز قرمز میخره رنگ میکنه تحویل میده. Cool

نچ نچ
ارسال: #۳۵۱۰۸
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ب.ظ، توسط Innocence.)
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  اگر روزی مردی از من بپرسد گل مورد علاقه ات چیست؟
حتما میگویم رز سیاه

خواستم بگردم ببینم کجا میفروشن ولی مثل اینکه رز سیاه وجود خارجی نداره،(قرمز کبود بود ولی) قضیه روستای ترکیه هم به نظر صحیح نیست.

حالا بیچاره رفته ترکیه دربدر دنبال گل رز سیاهه Sad یا شایدم رفته دنبال خوش گذرونی، آخرشم رز قرمز میخره رنگ میکنه تحویل میده. Cool

نچ نچ

وجود خارجی داره اما از اونجایی که ما ایرانیا یکمی تنبل هستیم شاید حالشو نداریم بگردیم پیداش کنیم توی یکی از استان های مرزی ترکیه مطمئنم وجود داره برای همین هم میشه به عنوان یه جور تست میزان دوست داشتن ازش استفاده کرد Big Grin البته به قول شما بعید هم نیس تقلب بشه و رنگ کنن پسر است دیگرConfused حالا هنوز که شخص خاصی وجود نداره بعدها اگه موفق شد از این آزمون سربلند بیرون بیاد میام اعلام میکنم همینجا و عکس گل رو هم میزارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Menrva
ارسال: #۳۵۱۰۹
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۲ ب.ظ، توسط jazana.)
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  وجود خارجی داره

شاه پسره.

نه جدی گفتم Big Grin وجود نداره، آخه من مطمئن تر ترم.
-----------------------
رز آبی با مهندسی ژنتیک تو ژاپن تولید شده:
[تصویر:  429952_rbtg__46584678_008148043_1.jpg]
اصلا خوشگل نیست به نظرم.

گل اطلسی سیاه تولید با گرده افشانی، اوف اوف، اینو پیدا کنه با
[تصویر:  429952_otbw_article-0-0c3732b7000005dc-849_634x400.jpg]
-----------------------
در مورد خبر رز سیاه تو ترکیه هم تو snopes (سایت بررسی صحت افسانه ها شایعات و اخبار اینجورکی) بررسی ای انجام شده و نتیجه گرفته که درست نی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و همچنین اینا:

سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , Skyrim
ارسال: #۳۵۱۱۰
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط Innocence.)
(۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(24 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  وجود خارجی داره

شاه پسره.

نه جدی گفتم Big Grin وجود نداره، آخه من مطمئن تر ترم.
-----------------------
رز آبی با مهندسی ژنتیک تو ژاپن تولید شده:
[تصویر:  429952_rbtg__46584678_008148043_1.jpg]
اصلا خوشگل نیست به نظرم.

گل اطلسی سیاه تولید با گرده افشانی، اوف اوف، اینو پیدا کنه با
[تصویر:  429952_otbw_article-0-0c3732b7000005dc-849_634x400.jpg]
-----------------------
در مورد خبر رز سیاه تو ترکیه هم تو snopes (سایت بررسی صحت افسانه ها شایعات و اخبار اینجورکی) بررسی ای انجام شده و نتیجه گرفته که درست نی:

و همچنین اینا:

هیچی دیگه دنیای فانتزیم نابود شد
مرسی از تحقیقات وسیع و گسترده ای که انجام دادین
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۳۵۱۱۱
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
من رز سفید دوست دارم
خیلی قشنگه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , Menrva , SepidehP
ارسال: #۳۵۱۱۲
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط نارین.)
(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(16 دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)نارین نوشته شده توسط:  یادش بخیر مانشت عزیزم چقدر من اینجا را دوست داشتم چقدر سر میزدم بهش .
دیگه مادر شدم و وقت اینجاها اومدن را ندارم .
هنوزم میام اینجا دلم میخواد درس بخونم خودم که نشد ادامه بدم اما همسرمو تشویق کردم بعد از ۱۳ سال داره درس میخونه فردا هم امتحان مدریت داره خدایا شکرت ...
بــــه بـــــــــــــــــــه! نارین عزیز؛ شیرینی هامونو یکی پس از دیگری نمیدی , مبارک باشه عزیزم, خوش قدم باشه, ما عادت داریم اولین سوالی که پس از شنیدن بچه دار شدن یکی میپرسیم اینه که اسمش چیه؟! Big Grin حالا اسمش چیهههههه؟ مادرخانومی یا مادرشوهر؟ Big Grin

آخــــــــــــی چه ذوقی کردم من Big Grin
نارین ما عکس میخوایممممممممممممم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خیلی خیلی خیلی ممنونم دوست عزیزم . منم بینهایت خوشحال شدم این پست را دیدم ببخش اگه نبودم . شیرینی که قابل تو را نداره .
دختره
آوا خانم
مادرخانوم خواهم شد TongueTongueTongue

(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Innocence نوشته شده توسط:  نارین جان به امتحانش می ارزه حتما بگین به همسرتون.. هرچند منم باهات هم عقیده ام بعید میدونم دیگه اینجور مردها پیدا بشن اما خب فانتزیه دیگه
Big Grin
آقا امروز با دیدن ریخته شدن گلبرگهای دسته گل خواستگاری اینو بهش گفتم که خواستی برام گل بخری از این رز رنگارنگا بخر گفت آخه تو که نباید بگی من چی باید بخرم برات گفتم آخه من نگم تو از کجا بفهمی من چی دوست دارم! باید بگم دیگه!!! Big Grin

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , SepidehP
ارسال: #۳۵۱۱۳
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۳۷ ب.ظ
دلم برای هالا مادریدهای black تنگ شده

یکی از قدرت های مانشت ایشون هستن

بیا پسر رونالدو هم جایزه بهترین بازیکن جهان رو گرفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , SepidehP , Skyrim
ارسال: #۳۵۱۱۴
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۴۷ ب.ظ
تو سرچ استارت میخوام بزنم کروم میزنم مانشت من در این حد به این سایت ارادت دارم:|Big Grin

سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۵۱۱۵
۲۴ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط Innocence.)
))
آقا امروز با دیدن ریخته شدن گلبرگهای دسته گل خواستگاری اینو بهش گفتم که خواستی برام گل بخری از این رز رنگارنگا بخر گفت آخه تو که نباید بگی من چی باید بخرم برات گفتم آخه من نگم تو از کجا بفهمی من چی دوست دارم! باید بگم دیگه!!! Big Grin

((
تبریک میگم بابت نی نی کوچولو.. تازه متوجه شدم خدا حفظش کنه براتون

نارین جون آقاتون راست میگن خب الان بعد از ازدواج دیگه دوس داشتنشون رو به شما ثابت کردن حتما و امتحانشونو پس دادن .. حالا ما چون دستمون به جایی بند نیس مجبوریم از این تست ها بگیریم مال قبل از ازدواجه بیشتر برای امتحان کردن طرف و محک زدنش
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close