زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۹۳۶
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  چیز بنویسید ، هر چیز ، قطعه ، داستان ، خاطره ، هرررررررررررر چچچچچچیییییزییییییییییییی......
مرسییی خیلی ممنون لطف دارید خوشحال میشم نظرتون بهم بگین..
چه جالب نمیدونستم پسراهم این حالتا ذوق میشن...
اصل زندگیم رو هیجانه دست خودم نیستBig GrinConfused :-))))
نه من تمرکزی ندارم روی خودمو نوشتهام وقتی مینویسم وقتی دستم به قلم میاد میرم توی دل نوشتن هرچی میاد به ذهنم مینویسم Confused
اگه کتابای ادبی بخونم نوشتنم خوب میشه امانمیدونم چرانمیرم سمتش دوست دارم همینطوری هرچی میاد بنویسمConfused:-)))
چه جالب موندم عجله رو‌گفتیییین ینی واقعا پس از حرفا میشه فهمید یچیزایی رو خیلییییییی جالب بود..
مرسی از حرفاتون خیلی خوب.
جدی مث من چه جالببب لطف دارید اما منکه خوب حرف نمیزنم همینطور هرچی میاد ب ذهنم مینویسم Big Grinاما گاهیم بده این حالت Big Grinشما خوب حرف میزنید همینطور که هستین همون باشینBlush.

(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷ ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  پنج شرط داره خوب نوشتن:
۱- احساس
۲- خوندن کتاب های خوب ادبی.
واااآای ارهههههه پونه دقیقا اینارو باید رعایت کنممم اما نمیدونم چرا نمیرم سمت کتابای ادبی اما باید برم بخونم تا بتونم خوب بنویسم که قشنگ و‌تاثیرگذارباشه خیلی سخته رعایت کردنش احساس رو دارم بقیه رو‌باید برم دنبالشBig Grin
ویرایش ک خیلی بایدویرایش شه چون خام هست نوشتهامSad نه بهم بگووؤوو خوشحال میشمممممBlush
مرسیییی پونه جون خیلیئییی عالیئی بؤوووود حرفات ؛ ذوق مرگ شدممممم دیگه واجب شد برم دنبالشBlush

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , moslem73421
ارسال: #۳۴۹۳۷
۱۵ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , crevice
ارسال: #۳۴۹۳۸
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ
یادش بخیر مانشت عزیزم چقدر من اینجا را دوست داشتم چقدر سر میزدم بهش .
دیگه مادر شدم و وقت اینجاها اومدن را ندارم .
هنوزم میام اینجا دلم میخواد درس بخونم خودم که نشد ادامه بدم اما همسرمو تشویق کردم بعد از ۱۳ سال داره درس میخونه فردا هم امتحان مدریت داره خدایا شکرت ...

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , SepidehP , RangiRangi , shahlaj , NP-Cσмρℓєтє , Menrva , نگینی , sss , khayyam , ele
ارسال: #۳۴۹۳۹
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  دوستان ی سوال، به دل تنگ و تاپیک ربطی نداره، اما چون ورود و خروج تاپیک زیاده میپرسم Smile
کسی از دوستان از درس "اینترنت اشیاء"ی که تو دانشگاه علم و صنعت ، دکتر جلالی ارائه میدن، خبر داره؟
در مورد سرفصل، منابع و ...
انگار کسی خبر نداره
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۰۷ ب.ظ)Maniaci نوشته شده توسط:  سلام دوستان ورودی جدید مانشتم?‍♀️خسته نباشید
Sent from my iPhone using Tapatalk
خوش اومدید. ولی مانشت دیگه اون جو قدیمیشو نداره. اینجا هم دقیقا شده مث جامعمون که تا یکیو نشناسن حتی جواب سلامشم نمیدن!
اگه دنبال انگیزه برا درس خوندنید یه جای دیگه دنبالش بگردید!!!!!!!!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۴۹۴۰
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  دوستان ی سوال، به دل تنگ و تاپیک ربطی نداره، اما چون ورود و خروج تاپیک زیاده میپرسم Smile
کسی از دوستان از درس "اینترنت اشیاء"ی که تو دانشگاه علم و صنعت ، دکتر جلالی ارائه میدن، خبر داره؟
در مورد سرفصل، منابع و ...
انگار کسی خبر نداره
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۰۷ ب.ظ)Maniaci نوشته شده توسط:  سلام دوستان ورودی جدید مانشتم?‍♀️خسته نباشید
Sent from my iPhone using Tapatalk
خوش اومدید. ولی مانشت دیگه اون جو قدیمیشو نداره. اینجا هم دقیقا شده مث جامعمون که تا یکیو نشناسن حتی جواب سلامشم نمیدن!
اگه دنبال انگیزه برا درس خوندنید یه جای دیگه دنبالش بگردید!!!!!!!!!!

سلام دوست عزیز،ممنون از لطفتون و پیشنهادتون اما باید عرض کنم انگیزه در وجود هرکسیه و به محیط اینچنینی هیچ ربطی نداره که برم دنبالش بگردم اتفاقا دیگران باید از من انگیزه بگیرنانشالله موفق باشین ،سلامم در این جامعه کوچک فقط از سر ادب بود و بس همگی موفق باشین بااااااااییییییییی
ارسال: #۳۴۹۴۱
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط ph0en1x.)
(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Maniaci نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز،ممنون از لطفتون و پیشنهادتون اما باید عرض کنم انگیزه در وجود هرکسیه و به محیط اینچنینی هیچ ربطی نداره که برم دنبالش بگردم اتفاقا دیگران باید از من انگیزه بگیرن[تصویر:  429471_emoji39.png][تصویر:  429471_emoji23.png]انشالله موفق باشین ،سلامم در این جامعه کوچک فقط از سر ادب بود و بس همگی موفق باشین بااااااااییییییییی
بنده هم دیدم کسی خوش آمدگویی نکرد از سر ادب خواستم جوابتونو بدم و بهتون خوش‌آمد بگم.
نمیدونم چرا اینطوری شده مانشت، ولی گفتم بهتون بگم که انتظار جواب از کسی نداشته باشید!!!
اگه جملمو خوب خونده باشید متوجه میشید که گفتم «اگه»!!! فک کنم باید یه قسمت else هم میذاشتم!!!
ارسال: #۳۴۹۴۲
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۵ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۰۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  واااآای ارهههههه پونه دقیقا اینارو باید رعایت کنممم اما نمیدونم چرا نمیرم سمت کتابای ادبی اما باید برم بخونم تا بتونم خوب بنویسم که قشنگ و‌تاثیرگذارباشه خیلی سخته رعایت کردنش احساس رو دارم بقیه رو‌باید برم دنبالش[تصویر:  biggrin.gif]
ویرایش ک خیلی بایدویرایش شه چون خام هست نوشتهام[تصویر:  sad.gif] نه بهم بگووؤوو خوشحال میشممممم[تصویر:  blush.gif]
مرسیییی پونه جون خیلیئییی عالیئی بؤوووود حرفات ؛ ذوق مرگ شدممممم دیگه واجب شد برم دنبالش[تصویر:  blush.gif]
خب با کتاب های رمانتیک شروع کن مثل کتاب های جین آستین یا خواهران برونته. با روحیات تو هم سازگارتره این کتاب ها.. بعد کم کم برو سمت کتاب های ادبی که مفاهیم فلسفی دارن.
کتاب ادبیات و زبان فارسی دبیرستان رو هم برای شروع مرور کن.
،
راستش نقدهای ادبی من شبیه نقدهای سینمایی فراستیه Big Grin بعید میدونم کسی خوشحال بشه نوشتش رو نقد کنم. Big Grin

باز هم میگم واقعا استعدادش رو داری و با دلت مینویسی و میتونی نویسنده خوبی بشی.
موفق باشی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , stateless , SepidehP
ارسال: #۳۴۹۴۳
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Maniaci نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز،ممنون از لطفتون و پیشنهادتون اما باید عرض کنم انگیزه در وجود هرکسیه و به محیط اینچنینی هیچ ربطی نداره که برم دنبالش بگردم اتفاقا دیگران باید از من انگیزه بگیرنانشالله موفق باشین ،سلامم در این جامعه کوچک فقط از سر ادب بود و بس همگی موفق باشین بااااااااییییییییی

اینجا به نظرم تنها فروم تخصصی درست حسابی واسه گرایش کامپیوتر باشه.

سایت نقلی و خوب و به درد بخوریه.

enjoy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Milestone , SepidehP , sss , Skyrim
ارسال: #۳۴۹۴۴
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۱۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
برگردم به همون اوبونتو یا برم سراغ یه تجربه جدید: فدورا و گنوم Huh
--------
تجربه جدید نخواستیم، همون اوبونتو برای من بهتره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , stateless
ارسال: #۳۴۹۴۵
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱ ق.ظ)نارین نوشته شده توسط:  یادش بخیر مانشت عزیزم چقدر من اینجا را دوست داشتم چقدر سر میزدم بهش .
دیگه مادر شدم و وقت اینجاها اومدن را ندارم .
هنوزم میام اینجا دلم میخواد درس بخونم خودم که نشد ادامه بدم اما همسرمو تشویق کردم بعد از ۱۳ سال داره درس میخونه فردا هم امتحان مدریت داره خدایا شکرت ...
بــــه بـــــــــــــــــــه! نارین عزیز؛ شیرینی هامونو یکی پس از دیگری نمیدی , مبارک باشه عزیزم, خوش قدم باشه, ما عادت داریم اولین سوالی که پس از شنیدن بچه دار شدن یکی میپرسیم اینه که اسمش چیه؟! Big Grin حالا اسمش چیهههههه؟ مادرخانومی یا مادرشوهر؟ Big Grin

[تصویر:  429480_w32.gif] [تصویر:  429480_w33.gif] [تصویر:  429480_w40.gif]

[تصویر:  429480_w23.gif] [تصویر:  429480_w42.gif]

آخــــــــــــی چه ذوقی کردم من Big Grin
نارین ما عکس میخوایممممممممممممم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , SepidehP , sss
ارسال: #۳۴۹۴۶
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۱۰:۰۴ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  خب با کتاب های رمانتیک شروع کن مثل کتاب های جین آستین یا خواهران برونته. با روحیات تو هم سازگارتره این کتاب ها.. بعد کم کم برو سمت کتاب های ادبی که مفاهیم فلسفی دارن.
کتاب ادبیات و زبان فارسی دبیرستان رو هم برای شروع مرور کن.،
راستش نقدهای ادبی من شبیه نقدهای سینمایی فراستیه Big Grin بعید میدونم کسی خوشحال بشه نوشتش رو نقد کنم. Big Grin
باز هم میگم واقعا استعدادش رو داری و با دلت مینویسی و میتونی نویسنده خوبی بشی.
موفق باشی.
وااااای چ جالب پونههههه دقیقا درست تشخیص دادی روحیمو خودم موندم قبلنا چندینِ چندین سال پیش کتاب بلندیهای بادگیر امیلی برونته خونده بودم و کتاب جین ایر.. واقعا عاشق خواهران برونته هستم بلندیهای بادگیرمحشره واقعا عاشقششم عاشقششش بی نظیره،
اره خوب گفتی باید کم ‌کم برم دنبالشRolleyesShy..مرسییی عزیزمHeart
اوه اوه فراستی:-))) خیلیییی از شخصیتش خوشم میاد باحاله عالیه اصننننن ؛
‎وای یه عالمهههه مرسییییییی کلی انگیزه و امید گرفتمممممممBlush
‎مرسییی Blush

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۴۹۴۷
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط crevice.)
خب من انصراف دکتری م رو انجام دادم و تموم شد و رفت Wink))

اما به عنوان یه کوچیکتر چند تا توصیه دارم واسه امثال خودم که اینجا هستن:

* دکتری خوندن یعنی وابسته کردن خودتون به کار آکادمیک و محدود کردن بسیار زیاد تعداد فرصت های شغلی پیش روی شما. باید اینو مد نظر قرار بدید.
* بیشتر دانشگاهها و حتی اساتید خودشون هم هیچ پیش زمینه ای در مورد اینکه این حجم از فارغ التحصیل تحصیلات تکمیلی رو میخان چیکار ندارن.
* جایی که سایز و فرم ریش شما تعیین کننده ی میزان شایستگی شما در بیشتر پوزیشن های کاری غیر خصوصی هست؛ اگر شما فردی هستید که خیلی شسته و رفته و اتو کشیده نیستید! روی این تیپ کارها زیاد حساب باز نکنید.
* در کل، خیلی روی هیئت علمی شدن حساب باز نکنید ( ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند). مثال موردی، فارغ التحصیل دکتری دانشگاه ما(خدا بیامرزتم Big Grin) در رشته ی برق که H-index 17 داره و بالای ۵۰ تا پیپر پابلیش شده ی ISI "با کیفیت" داره. مثال موردی دوم، فردی که با دو سه تا ژورنال indian و pakistanian هیئت علمی شده در یکی از دانشگاهای بزرگ کشور!! مورد سوم، فردی که با ارشد آزاد اراک هیئت علمی و مدیر گروه دانشگاه دولتی شهرستان شده. و ... { اگه کسی خواست بهش معرفی کنم، پ.خ بده...}

نتیجه گیری شخصی: بعضی وقتها حتی کارِ دِلی انجام دادن هم نباید مفتی باشه! چیزی که من توی دوره دکتری به وضوح دیدم باعث شد بی انگیزگی در ادامه تحصیل تمام وجودمو فرا بگیره.

پ.ن ۱: درسته من دیگه دانشجوی دکتری نیستم، ولی احترام خاصی واسه همه بچه هایی که در حال تحصیل دکتری داخل هستند قائلم بعد از این! چون دیدم که به چه شکلی و با چه پشتوانه ای دارن کار میکنن.
پ.ن ۲: این مواردی که گفتم به هیچ وجه به این معنی نبود که آقا به سمت دکتری داخل یا بلاد کفر نرید ( چون من در جایگاه شماها نیستم). ولی، همه ی جوانان رو هم تشویق میکنم که برن جایی ریسرچ کنن که....[بماند] Wink Big Grin
پ.ن ۳: هیچ نسخه ی کلی ای وجود نداره. منم نسخه پیچ نیستم. فقط نسخه خودمو پیچیدیم و رفتیم سراغ پلن B دسته دار Big Grin Cool
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , The BesT , m@hboobe , ph0en1x , blackhalo1989 , Milestone , khayyam , SepidehP , sss , moslem73421 , Skyrim , Saman , Menrva , shahlaj , Parisa-SH , Innocence , nina69 , نارین
ارسال: #۳۴۹۴۸
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۰۲ ب.ظ
مثلاً این ترم "ریز پردازنده" داشتیم! هیچی از برنامه نویسی AVR یاد نگرفتم!Sad

(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۱۹ ق.ظ)@s@kur نوشته شده توسط:  کتاب ادبیات و زبان فارسی دبیرستان رو هم برای شروع مرور کن.
کتاب های ادبیاتِ دوران دبیرستان و حتی راهنمایی رو خیلی دوست دارم.HeartHeart
امروز صبح هم یهویی یادِ داستان "هدیه سال نو" افتادم. کیا یادشونه؟ یادتونه سال چندم بود؟

(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن ۱: درسته من دیگه دانشجوی دکتری نیستم، ولی احترام خاصی واسه همه بچه هایی که در حال تحصیل دکتری داخل هستند قائلم بعد از این! چون دیدم که به چه شکلی و با چه پشتوانه ای دارن کار میکنن.

یک سپاس واقعاً کم بود! جدای از اینکه تجربیاتتون رو به اشتراک گذاشتید، احترامی که در صحبتهاتون بود قابل تحسینه. موفق باشید.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , khayyam , SepidehP
ارسال: #۳۴۹۴۹
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  مثلاً این ترم "ریز پردازنده" داشتیم! هیچی از برنامه نویسی AVR یاد نگرفتم![تصویر:  sad.gif]
اگر علاقه مند هستی مطلبی یادبگیری باید خودت پیگیرش باشی
دانشگاه فقط استاد میاد و یه درسی رو توضیح میده و امتحان و تمام!

(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۵۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  پ.ن ۳: هیچ نسخه ی کلی ای وجود نداره. منم نسخه پیچ نیستم. فقط نسخه خودمو پیچیدیم و رفتیم سراغ پلن B دسته دار [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  cool.gif]
بسلامتی
واقعا کی گفته ادم باید تا اخر عمر دنبال تحصیلات دانشگاهی بره! نه واقعا :|

این فصل امتحانات ادم رو به ترک تحصیل و انصراف میاندازه Sad((

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , crevice
ارسال: #۳۴۹۵۰
۱۶ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۲ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  کتاب های ادبیاتِ دوران دبیرستان و حتی راهنمایی رو خیلی دوست دارم.HeartHeart
امروز صبح هم یهویی یادِ داستان "هدیه سال نو" افتادم. کیا یادشونه؟ یادتونه سال چندم بود؟
دلا؟! Blush عاااالی بوددد...چه درسایی میخوندیماااا Shy

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Menrva , nina69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۲۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close