زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۰۸۶
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ق.ظ، توسط MarkLand.)
............

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , khayyam , codin , Riemann , ele
ارسال: #۳۵۰۸۷
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط نارین.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ دى ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یه وقتایی ............................................

آخ دوست عزیزم دقیقا درکت میکنم . افکارت را روی کاغذ بنویس اونقدر بنویس که دیگه حال دستتو خودتم نفهمی . این روش خیلی به من کمک میکرد .

(۲۲ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  همیشه یاد کنکور ارشد می افتم یه سر هم به مانشت می زنم

دقیقا مثل من

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , RASPINA
ارسال: #۳۵۰۸۸
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۲۷ ب.ظ
چند سال پیش که دانشجوی کارشناسی بودم، همین حوالی (دی ماه) خانواده ام یک هفته نبودند و منم امتحان پردازش تصویر داشتم که از درسای وحشتناک اون ترمم بود ... تقریبا کل هفته رو (به غیر از روزای اولش که برای امتحان رفتم دانشگاه) تو خونه نشستم و پردازش تصویر خوندم... تا اینکه اواخر هفته به نتیجه رسیدم که با جزوه و بدون کتاب کارم راه نمیفته... پا شدم شال و کلاه کردم راه افتادم سمت انقلاب... طبق عادت همیشگیم هندفریمو هم گذاشتم تو گوشم و تو مسیر آهنگ گوش می دادم... یادمه اون روزا آهنگ "هفته عشق" بنیامین (با وجود داغون بودن شعرش) بدجور به دلم نشسته بود و تا فرصت گیر می آوردم می شنیدمش...
اون روز هم که بعد از چند روز بست تو خونه نشستن و درس خوندن و یاد نگرفتن و به مرز دیوانگی رسیدن، پا شدم رفتم انقلاب و در حین قدم زدن بین جمعیت و بساط کتابای دوست داشتنی و مغازه های کتاب فروشی، آهنگ هفته عشق بنیامین رو هم می شنیدم... یکی از قشنگترین و فراموش نشدنی ترین حس های زندگیم رو اون روز تجربه کردم... دقیقا مثل اینکه مرده ای زنده شده باشه... همه خستگی ها و ناامیدی ها و نگرانی هام از بین رفتن و یه حس آرامش خوب جاشونو گرفت...
از اونجائی که تو دنیا هیچ چیز مثل عطر و آهنگ، آدم رو سریع و ناگهانی و دقیق به یک نقطۀ دور از زندگیش (با تمام حس هائی که اون روز تجربه کرده) پرت نمی کنه، الآن با شنیدن هفته عشق دقیقا و مستقیما پرت شدم به اون روز ...
ارسال: #۳۵۰۸۹
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۴۷ ب.ظ، توسط Innocence.)
اگر روزی مردی از من بپرسد گل مورد علاقه ات چیست؟
حتما میگویم رز سیاه
تا ببینم آنقدر مرد هست تا این گل را برایم پیدا کند!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , jazana , Menrva , ele
ارسال: #۳۵۰۹۰
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  چند سال پیش که دانشجوی کارشناسی بودم.....

یه سپاس کم بود... بازم سپاس! Angel

(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۲۷ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  از اونجائی که تو دنیا هیچ چیز مثل عطر و آهنگ، آدم رو سریع و ناگهانی و دقیق به یک نقطۀ دور از زندگیش (با تمام حس هائی که اون روز تجربه کرده) پرت نمی کنه.....
خیللللی موافقم... عطر و ترانه... + یادداشتای یهویی تو جزوه های قدیمی Blush

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , نارین , stateless , s90211006 , Menrva
ارسال: #۳۵۰۹۱
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Marzie_1371 نوشته شده توسط:  اگر روزی مردی از من بپرسد گل مورد علاقه ات چیست؟
حتما میگویم رز سیاه
خیلی هست که!!!Sad همون قرمزای خیلی تیره دیگه... Rolleyes

صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence
ارسال: #۳۵۰۹۲
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط codin.)
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  بعضی خواستنها هستن انگاری از ریشه یه ریشه قدیمی و کهنسال محکم و قوی جز نشدنیا هستن ازون خواستنهایی که هر چقدر بخوایش از محالاته و غیرقابل عملی شدن تاابد.. اینجور خواستنا حتی دیگه روی کائناتم تاثیر مثبت نداره وقتی سرنوشتت از قبل رقم خورده.. اما من باز به خواستنم ادامه میدم و این تازه هنوز اولشه....
و هربار انگار که برام هنوزم اولشه..
واقعا همینه... بعضی خواستن ها انگار جزوی از هویت آدم میشه. انگار بدون اون هیچ چیز نیستی و با اون همه چیز... انگار اگر اونو به دستش نیاری هیچی به دست نیاوردی. اول یک خواستن سادست... هرچقدر که ازت دورتر میشه بیشتر بهش حریص میشی..کم کم میشه آرزوت، رویات و یه روزی میبینی شده همه زندگیت... میبینی وجودت شده خواستن اون...

(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  به عنوان یه تجربه به دوستای هم جنس خودم(پسرها) میگم اگه احساس کردین نگاهتون با نگاه کسی تلاقی پیدا کرده و شروع به خیال پردازی کردین و بعد یه مدت تصمیم گرفتین که با طرف صحبت کنین تا اینجا خوبه اگه در جواب اظهار علاقه شما گفت شما دچار سوء تفاهم شدین و من منظوری نداشتم خیلی راحت کنارش بذارین و دیگه نه دنبال نگاهش باشین و نه سعی در حل معمای تناقض نگاه و گفتار داشته باشین
ای بابا... کسی که الگی نگاهش با آدم تلاقی نمیکنه. بکنه هم یک بار دو بار نه بیشتر... عشقی که یک طرف بخواد توش سیاست به خرج بده و انکار کنه که امتیاز بگیره یا هر فکر دیگه ای که توی سرشه، به هیچ نمیارزه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , MarkLand , Menrva
ارسال: #۳۵۰۹۳
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Marzie_1371 نوشته شده توسط:  اگر روزی مردی از من بپرسد گل مورد علاقه ات چیست؟
نمیدونم همچین ادمی دیگه پیدا بشه واسه کسی یا نه ... لااقل میگفتی از این رزای عکس پروفایل من اینا که خوشکل ترند TongueTongueTongueTongue
اما خوب شد یادم انداختی یه بار دیگه به همسرم میگم از این رزها برام بخره خیلی وقت پیش ها منم همینو میگفتم که باید طرفم از اینا برام بخره اما وقتش که شد یادم رفت .

آقای استیو جابز تو یکی از سخنرانیهاشون جمله قشنگی را برای دانشجوها آرزو کردند که برای من خیلی تاثیرگذار بوده ایشون گفتند :
Stay hungry , Stay foolish=حریص باشید ، دیوانه باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , shahlaj , stateless
ارسال: #۳۵۰۹۴
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط Innocence.)
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ)Marzie_1371 نوشته شده توسط:  اگر روزی مردی از من بپرسد گل مورد علاقه ات چیست؟
حتما میگویم رز سیاه
خیلی هست که!!!Sad همون قرمزای خیلی تیره دیگه... Rolleyes

نه سپیده جون این گل فقط توی یکی از استان های مرزی ترکیه هست و خیلی کمیابه

نارین جان به امتحانش می ارزه حتما بگین به همسرتون.. هرچند منم باهات هم عقیده ام بعید میدونم دیگه اینجور مردها پیدا بشن اما خب فانتزیه دیگه
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۳۵۰۹۵
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  به عنوان یه تجربه به دوستای هم جنس خودم(پسرها) میگم اگه احساس کردین نگاهتون با نگاه کسی تلاقی پیدا کرده و شروع به خیال پردازی کردین و بعد یه مدت تصمیم گرفتین که با طرف صحبت کنین تا اینجا خوبه اگه در جواب اظهار علاقه شما گفت شما دچار سوء تفاهم شدین و من منظوری نداشتم خیلی راحت کنارش بذارین و دیگه نه دنبال نگاهش باشین و نه سعی در حل معمای تناقض نگاه و گفتار داشته باشین

ممکنه بعضی وقتا این نگاه تلاقی اشتباه باشه از سمت جنس مخالف باید دید این نگاه از کجا ناشی میشه ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۳۵۰۹۶
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Marzie_1371 نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  خیلی هست که!!!Sad همون قرمزای خیلی تیره دیگه... Rolleyes

هممم... آخه کلا به اون قرمز تیره ها هم میگن رز سیاه Blush
ولی این سیاه واقعیه اصن خوشگل نیستااااا... یه رنگ دیگه سفارش بده Tongue... مثلا رز بنفش با راه راه های زرد!!!Big Grin

صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Innocence , stateless , elhamgh
ارسال: #۳۵۰۹۷
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط Innocence.)
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Marzie_1371 نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۵ ۰۵:۰۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  خیلی هست که!!!Sad همون قرمزای خیلی تیره دیگه... Rolleyes

هممم... آخه کلا به اون قرمز تیره ها هم میگن رز سیاه Blush
ولی این سیاه واقعیه اصن خوشگل نیستااااا... یه رنگ دیگه سفارش بده Tongue... مثلا رز بنفش با راه راه های زرد!!!Big Grin
هدف که خوشگلی نیس عزیزم چیز دیگریست
Wink

رز بنفش با راه راه های زرد که دیگه اصلا پیدا نمیشه مگه اینکه طرف خودش رنگ بگیره و نقاشی کنه تحویل بده
BlushBig Grin
ارسال: #۳۵۰۹۸
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط Moh3nRezaei.)
چطور میشه این اکانت تو سایت رو پاک کرد ؟
لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
ممنونم

یه کم فوریه .
ممنونم
ارسال: #۳۵۰۹۹
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۸:۱۸ ب.ظ
(۲۳ دى ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ)Moh3nRezaei نوشته شده توسط:  چطور میشه این اکانت تو سایت رو پاک کرد ؟
لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
ممنونم

یه کم فوریه .
ممنونم
باید به مدیر بگین.
ارسال: #۳۵۱۰۰
۲۳ دى ۱۳۹۵, ۰۹:۴۱ ب.ظ
دوستان کسی تجربه ای تو بازار دلار نداره ؟
دلار میره بالا ؟ میاد پایین ؟ همینجور می مونه ؟ یاچی ؟

ترامپ کی تشریف میبره کاخ سفید ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close