زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۶۴۴۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط salam5.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
هر چه رفت از عمر، یادش را به نیکی می‌کنند *** چهرهٔ امروز در آیینهٔ فردا خوش است
برق را در خرمن مردم تماشا کرده است *** آن که پندارد که حال مردم دنیا خوش است
فکر شنبه تلخ دارد جمعهٔ اطفال را *** عشرت امروز بی‌اندیشهٔ فردا خوش است
هیچ کاری بی تامل گرچه صائب خوب نیست *** بی تامل آستین افشاندن از دنیا خوش است

"صائب تبریزی"

"یارب نظر تو برنگردد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۲۶۴۴۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۲۹ ب.ظ
خدایا کمکم کن HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , نارین , RASPINA , **sara**
ارسال: #۲۶۴۴۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۳:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
[تصویر:  398346_eye.html]........
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۲۶۴۴۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط gogooli.)
.............
ارسال: #۲۶۴۵۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط vesta.)
مادربزرگم رو امروز بردم سی تی اسکن، بعدش بردمش امامزاده، کلی اونجا برام دعا کرد Blush بعدشم میخواستم ببرمش فست فود، تو مسیر جگرکی بود دیدم نظرش با جگرکی مساعدتر هست رفتیم اونجا، بعدشم بردم یکم مغازه ها رو دید
به دکتره میگم فست فود بخورده عیب نداره، خنده اش گرفت، گفتم خب دوست داره Shy مادربزرگمو هر کی تو امامزاده میدید ذوق میکرد، آخه از این پیرهای دوست داشتنیه، تو جگرکی، مرده برای خودش چایی ریخته میگه مادر برات چایی بریزم بخوری، تازه با هم رفتیم شلوار براش بخریم ولی مشکی نداشت، گفت فقط صورتی و بنفش دارم، گفتم چقدرم که مادربزرگم از این رنگا میپوشه Big Grin

یکی از قسمت های جالبش هم موقع تصویر برداری هست، دیگه آخرش من رو هم میفرستن تو اتاق تا راهنماییش کنم که کی نفس بکشه و کی نکشه، باز حداقل اینا امروز یه لباس تنم کردن که کمتر اشعه بگیرم

یه چیز جالب هم هست، اصلا چیزی به اسم عجله نمیبینی کنارشون، انگار زمان ایستاده، نماز طولانی، غذا خوردن طولانی، راه رفتن آروم... آدم کنارشون تمرین صبوری میکنه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , arefeh.hp , fatemesoleimani , sara9009 , Aurora , The BesT , نارین , RASPINA , Parisa-SH , amineh89 , همیلا , viase , fo-eng , khayyam , **sara** , anne.shirley
ارسال: #۲۶۴۵۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط fatemesoleimani.)
.................

یاد خدا آرام بخش دلهاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین
ارسال: #۲۶۴۵۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط barca.)
عجب!
امکان حذف پست حذف شده!! واقعن گام بلندی در مانشت برداشته شد تبریک!!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , diligent
ارسال: #۲۶۴۵۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۲۵ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  یه چیز جالب هم هست، اصلا چیزی به اسم عجله نمیبینی کنارشون، انگار زمان ایستاده، نماز طولانی، غذا خوردن طولانی، راه رفتن آروم... آدم کنارشون تمرین صبوری میکنه

خدا حفظشون کنه. البته شما هم اتفاقاتی که افتاد رو خواندنی توصیف کردین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , نارین , RASPINA , vesta , amineh89 , **sara**
ارسال: #۲۶۴۵۴
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۰۱ ب.ظ
هرچه می خواهد
مادربزرگها همشون دوست داشتنی هستند. خدا همشون را حفظ کنه . دلشادتر از ما هستند. مادربزرگ من هروقت میرم خونشون میگه چرا دیر اومدی. همش منتظر و چشم به در هست و انگار به من عادت کرده.

دیروز هم بهش گفتم دو هفته دیگه عید نوروز هست.گفت ننه برو رنگ مو بخر بیا موهام رنگ کن. منم گفتم ای جوووون ننه جون.عاشق اون دلشادی ات هستم.حیف باباجون در قید حیات نیست ببینه زنش چه هوسی کرده برای عید گیسوانش را رنگ کنه Smile

قبلا به حنا گذاشتن راضی بود الان دیگه رنگ شیمیایی جنس خوب فقط راضیش میکنه. تازه یه بار گیر داده بود میخام موهام شرابی کنم.گفتم ننه به جون خودم اگه برم همچین رنگی برات بخرم اعدامم. باباجون را که تو قبر میلرزونی هیچ ، تازه جواب مامان و خاله و دایی را من باید بدم.با مکافات از خر شیطون اومد پایین . Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , RASPINA , vesta , Aurora , sara9009 , fo-eng , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۴۵۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۲۳ ب.ظ
از آدمایی که فقط وقتی بهت احتیاج دارن و چیزی ازت میخوان بهت احترام میذارن متنفرمDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: نارین , RASPINA , diligent , Parisa-SH , amineh89 , mahyamk , kilookiloo , gogooli , **sara** , tabassomesayna
ارسال: #۲۶۴۵۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۴, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط gogooli.)
..........
ارسال: #۲۶۴۵۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۰۷ ق.ظ، توسط x86.)
----
 سپاس‌گزاری شده توسط: MShariati , Aurora
ارسال: #۲۶۴۵۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۶:۳۷ ب.ظ
عتاب یار پریچهره عاشقانه بکش/ که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند...
ارسال: #۲۶۴۵۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط Aurora.)
...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , **sara**
ارسال: #۲۶۴۶۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۴, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  نمی دونم کار درستی هست یا نه.
دقیقا منم خیلی برام پیش میاد. بدتر از اون اینه که دوستت انتظار داشته تمام یک درس رو از بیس مثل کلاس خصوصی تدریس کنی! در حالی که با کتاب معمولی یا سرچ ساده قابل یادگیریه.واقعا آدم میمونه چی کار کنه...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close