زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۵۲۵۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ
حرفای خانوما سرمانتو تموم شد،حالا حرفای آقایون سر فوتبال شروع شد Big Grin آقایونم که ماشاا حرفاشون گل انداخته بیشترازخانوما Big Grin بعدمیگن خانوما پرحرفنا Big Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , NP-Cσмρℓєтє , alirezaei , RASPINA , khordad.girl , mehdi.m2
ارسال: #۱۵۲۵۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  می بینم که برگشتین سر اصول بنیادی! ایشالا کلاس اشپزی Tongue

آشپزیم خوبه Big Grin

یعنی دیگه گرسنه نیستید خانم بچه مثبت ؟ Tongue Wink

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat
ارسال: #۱۵۲۵۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  "سلام علیک، سید... هستم از عشایر خوزستان. حقیقت خودم و برادرم ۴ کیلو سکه طلا اشرفی که عکس پادشاه دارن با گوسفندان پیدا کردم. از ناچاری پیام دادم گفتم شهر دوری باشه که فامیلام نفهمند استخاره به قرآن گرفتم پیام دادم. اگه خودت توان خرید داری که با کسی صحبت نکنی به قیمت طلا بودنش نصف برا من نصف هم برا تو. اگر توان خرید نداری شمارم پاک کن مشکلی برام درست نکن. به ابوالفض عباس حقیقت دارد زنگ بزن."
Dodgy
این sms امروز برام اومدهHuh شما بودین چیکار میکردین؟ شماره اش همراه اوله. زنگ بزنم مخابرات یا میراث فرهنگی؟

برای من هم آمده بود،دقیقا همین پیامک بود؛فکر کنم ۲ سال پیش بود!Smile
حتی متن پیام هم عوض نشده!Dodgy
آخه یعنی چی؟؟؟؟؟Angel

Never give up on something you can't go a day without thinking about

۲) سال ۹۴ : دوباره از نو شروع می کنم.Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , diligent
ارسال: #۱۵۲۵۹
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  یعنی دیگه گرسنه نیستید خانم بچه مثبت ؟ Tongue Wink

چرا اتفاقا Big Grin همین الان به یکی از دوستان که قرار بود بال کبابی به عنوان شیرینی دفاع بده اس ام اس زدم تهدیدش کردم.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , azad_ahmadi
ارسال: #۱۵۲۶۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  "سلام علیک، سید... هستم از عشایر خوزستان. حقیقت خودم و برادرم ۴ کیلو سکه طلا اشرفی که عکس پادشاه دارن با گوسفندان پیدا کردم. از ناچاری پیام دادم گفتم شهر دوری باشه که فامیلام نفهمند استخاره به قرآن گرفتم پیام دادم. اگه خودت توان خرید داری که با کسی صحبت نکنی به قیمت طلا بودنش نصف برا من نصف هم برا تو. اگر توان خرید نداری شمارم پاک کن مشکلی برام درست نکن. به ابوالفض عباس حقیقت دارد زنگ بزن."
Dodgy
این sms امروز برام اومدهHuh شما بودین چیکار میکردین؟ شماره اش همراه اوله. زنگ بزنم مخابرات یا میراث فرهنگی؟

آخه یعنی چی؟؟؟؟؟Angel

چند ماه پیش هم یکی از همون طرفا به من زنگ زد. همین موضوع بودConfused
من گفتم آدرس بده میام ببینم چه خبره. گفت اس ام اس میدم ادرسمو Big Grin
فعلا خبری نیست. انگار معامله جوش نخورده Big GrinCool
مساله مهمی نیست. یه کلاهبرداری ساده ست.

پ.ن- انقدر از این مسائل تو اخبار و روزنامه و ... میبینیم که برای من واژه "کلاهبرداری"، دیگه کلمه تعجب آوری نیست.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , RASPINA , diligent , tabassomesayna , khordad.girl
ارسال: #۱۵۲۶۱
۲۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط happy07.)
وقتی دارم می‌گم "بود" یعنی الان رو نمی‌گم، دارم چند سال قبل رو می‌گم یعنی ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۷، قبل از اینکه بره اینتر و از اونجا رئال و باز ۲۰۱۳ برگرده چلسی!
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۰۵ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  من که راضی‌ام از حذفش، خوب شد که حذف شد Cool هیچ وقت یادم نمیاد از چلسی خوشم اومده باشه حتی وقتی خوزه مربی‌اش بود و اغلب اوقات می‌برد! (در همون راستای ختم مبحث قبلیBig Grin )
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  راستی دیشب چلسی حذف شد (در راستای اتمام بحث مانتو)!
الانم خوزه مربیشه ها !!!

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۵۲۶۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  راستی دیشب چلسی حذف شد (در راستای اتمام بحث مانتو)!

بهتر ! از چلسی خوشم نمیاد!
کلا لیگ انگلیسو دوس ندارم به استثنای آرسنال!
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei
ارسال: #۱۵۲۶۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط alirezaei.)
نشد،Dodgy ولی معنیش این نیست که نمیشه، بالاخره میشه، باید بشه، من دستور میدم که بشه.Cool عمرا اگه من خسته شم.

[تصویر:  342320_6_card_rope.jpg]

[تصویر:  jjci_yes.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , so@ , tabassomesayna , **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۱۵۲۶۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷ ق.ظ، توسط vesta.)
ایکاش یکی میفهمید تو دلم چه خبره...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , alirezaei , 10:30 , Menrva , diligent , zahra_ce87 , **sara** , salam5 , alim93
ارسال: #۱۵۲۶۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ، توسط fo-eng.)
اول خدا بعدشم خدا ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Sadi_gh , x86 , Menrva , Avril89 , diligent , happy07 , so@ , **sara**
ارسال: #۱۵۲۶۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  ایکاش یکی میفهمید تو دلم چه خبره...
خدا میدونه،.. امیدتون رو از دست ندید

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , **sara**
ارسال: #۱۵۲۶۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط mehdi.m2.)
(۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵ ب.ظ)Bahar_HS نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  "سلام علیک، سید... هستم از عشایر خوزستان. حقیقت خودم و برادرم ۴ کیلو سکه طلا اشرفی که عکس پادشاه دارن با گوسفندان پیدا کردم. از ناچاری پیام دادم گفتم شهر دوری باشه که فامیلام نفهمند استخاره به قرآن گرفتم پیام دادم. اگه خودت توان خرید داری که با کسی صحبت نکنی به قیمت طلا بودنش نصف برا من نصف هم برا تو. اگر توان خرید نداری شمارم پاک کن مشکلی برام درست نکن. به ابوالفض عباس حقیقت دارد زنگ بزن."
Dodgy

آخه یعنی چی؟؟؟؟؟Angel

چند ماه پیش هم یکی از همون طرفا به من زنگ زد. همین موضوع بودConfused
من گفتم آدرس بده میام ببینم چه خبره. گفت اس ام اس میدم ادرسمو Big Grin
فعلا خبری نیست. انگار معامله جوش نخورده Big GrinCool
مساله مهمی نیست. یه کلاهبرداری ساده ست.

پ.ن- انقدر از این مسائل تو اخبار و روزنامه و ... میبینیم که برای من واژه "کلاهبرداری"، دیگه کلمه تعجب آوری نیست.

قضیه ‌می‌تونه بیشتر از یک کلاه‌برداری ساده باشه.
شاید دارن یک دیتابیس از شماره‌هایی که به همچین پیام ساده‌ای واکنش نشون می‌دن درست کنن چون به صورت خیلی گسترده داره این پیام پخش می‌شه.

ولی رئال قهرمان می‌شه
ارسال: #۱۵۲۶۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ق.ظ
hala madrid Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MiladCr7 , Nesyan , mehdi.m2
ارسال: #۱۵۲۶۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۲:۰۹ ق.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  hala madrid Big Grin
[تصویر:  342335_259318_41.gif]

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Nesyan , mehdi.m2
ارسال: #۱۵۲۷۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ ق.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۹ ق.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۰۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  hala madrid Big Grin
[تصویر:  342335_259318_41.gif]
واقعا چطور میشه تا بارســــــــــــــا هست طرفدار رئال بود Big Grin به خودتون ظلم نکنید هنوزم دیر نشده راه برگشت هستBig GrinBig GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , Hamzeh.S

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۹۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close