زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولین پست، بعد از دقیقا دو سال دوری از مانشت

ارسال: #۳۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ
سلام
منم شدیداً با تلف شدن عمر بچه‌ها پشت کنکور مخالفم.
هم بحث‌های مربوط به اپلای هست که می‌شه در پیش گرفت و هم جریانات مربوط به کارآفرینی.
باور بفرمایید که برای کار کردن نیازی به مدرک ارشد و دکتری نیست.

من الان حدود ۶ ماهی هست که درگیر مقاله‌هام هستم (و کمتر به احوال مانشت می‌رسم)، تو این مدت شدیداً از اینکه در ایران ادامه تحصیل دادم پشیمون شدم.
اگه طالب علم هستید باید رنج سفر و غربت رو به جون بخرید و اگه مرد میدان هستید هم نیازی به مدارک آنچنانی ندارید.
فلسفه آموزش تو دانشگاه‌های ایران شدیداً‌ زیر سوال هست. با درس خوندن تو ایران عملاً فقط یه مدرک (و نه چیز دیگری) به دست میارید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: golche70 , gunnersregister , kazhal@ , kingmax , Behzad TP , Aurora , nlp@2015 , Riemann , codin , barca , Marcel , Mänu , **sara** , احسان مومنی , Hamed90 , پوونه , m@hboobe , sa_ra , crevice , hannah , humorkhan , doost4 , rz.gh , کوثر۱۳۹۳ , moohammad.pn , artmiss , Avril89 , software94 , d_felfelak , arefeh.hp , A V A , post98 , Iman_k26 , nina69 , azad_ahmadi , sabafarhadi , hnarghani , alim93 , Amoojan , Amir V , roger670 , Ms. Saba , squib , happy07 , majd1 , amin987 , RASPINA , mrsh1372 , blackhalo1989 , Good! , Sakura , n_amiry , Shaqayeq.H , سجاد۶۷ , mortez28 , tohidi4503 , Sector
ارسال: #۳۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۴:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط sepehr . kh.)
RE: اولین پست، بعد از دقیقا دو سال دوری از مانشت
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۷ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  کنکور همچی نیست
یادمه خود شما گفتید سرمایه و پشتوانه مالی دارید...
یادمه خود شما گفتید علاوه بر خودتون نامزدتون هم هست
برادر این همه بچه دخترای بی گناه پسرای بی گناه رفتن تو فاز افسردگی!! علت داره!!!
چون پارتی ندارند چون تو شهرستان هستند تهران بودند می گفتند به جهنم از فردا می رفتن سر کار! تو شهرستان دختر هیچ حمایتی جز با روابط عمومی بالا !!!! برا منشی گری نیست!!! خب بازم جرات می خواد بیای بگی کنکور همچی نیست!!!
اتفاقا کنکور همچی هست زندگی هست تو اینجا یه بهانه هست برای نفس کشیدن برای انتقام!!! اگه ۳ تادانشگاه برتر قبول بشی میتونی امیدوار باشی از ورطه رهاشی از مغاک!
چون پوووووووووووووووووووووووول ندارند! هزار تا ارزو دارند فکر می کنند با قبول شدن میشه به خواسته ها رسید!
شما ۲ سال پشت کنکور بودی! من ۳ سال بودم! نامزد داشتی من شکست داشتم! هیچ جا نرفتم رنج نامه بنویسم حتی بعد قبول شدنم زهرمارمم شد!
برات ارزوی موفقیت دارم و خوشحال شدم شما تونستی خلاص بشی از این وضعیت جهنمی و داری لذت زندگی بودن تو دنیال کامل رو می کشی خیلی هم مبارک هست....
کنکور همچی نیست Smile

دقیقا دوست عزیز! منم پشت کنکور مثل شما موندم
نمیگم خیلی باسواد بودم، اما اینقد سواد داشتم که از استادام و دوستانم گرفته تا خودم حقما بیش تر ازین میدیدیم! از سواد آزمونم چیزی کم نیوردم، اما از بدبیاری ها و بی حساب کتاب بودن تمام شرایط آزمون ارشد ما خیلی کم اوردم
تویه این اوضاع هم سن های ما نه تنها ارشد، بلکه همه چی هیچی نیست!! کلا رویه هیچ چیزی، هیچ حسابی نیست
شرایطه جامعه هم طوری شده، همگی به دنبال پووووول شدیم، فقط و فقط
یادتونه تویه مدرسه چقد از عدالت این دنیا سخن میگفتند؟؟ الان خیلی تناقض میبینیم، اینقد که قابل درک برای ماها نیست...
کلا داداش دست رو دله بچه ها نذار که بدجور خونه
...

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  Big GrinBig Grin
اینارو ولش کنین خوش ب حال اون دختر خوششششبخت ...
ما که نمیتونیم بریم اونور به کنار، هیچکسم نیس بیاد مارو ببرهDodgy
البته اگه من باشم باباو مامانمو هم میبرمTongue

خارج همش خوبی نیست، بدیشم باید درنظر گرفت! بعضیا هم رفتند و افسرده برگشتند
برایه کشور خودم متاسقم! که نمیتونه حتی اندکی نیازهای مردمشا برآورده کنه، تا رنج غربت نکشیم
به نظر من چیزی که مهمه عشقه، همون لذت زندگی! حالا هرجایه دنیا و باهر شرایطی
به قوله بزرگی: خوشبختی و شادی یک سفر هست، نه یک مقصد!! هر لحظه باید شادترین باشیم
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kazhal@ , Behzad TP , afrooz-OMD , nlp@2015 , Aurora , it.eng , sa_ra , rz.gh , کوثر۱۳۹۳ , همیلا , hnarghani , Ms. Saba , gunnersregister , RASPINA , سجاد۶۷
ارسال: #۳۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط Hamed90.)
بنده به عنوان عضوی کوچک؛ چندین بار تو همین فرم گفتم که چند هدفه باشید ؛و به یک هدف تنها بسنده نکنید اونم پروسه ی فرسایشی کنکور داخل. البته سابر موارد و پذیرش های دیگر از ایران هم پروسه ی بلند و همت چند؛ میخواد ها. افراد زیادی از اطرافیان و دوستانم با توانایی های خوب ؛درگیر این پروسه کنکور اونم چندین چند ماه و گاها سال شدند؛و خروجی خاصی نداشتند.که اگر میداشتند تضمینی برا پاسخ به تمام نیاز و ارضای نیاز شخص نبود؛مثل دوستمون جناب تنهایی عزیز که موسس این فرم هم هستند. کار و کار افرینی و ایده نیاز به مدارک بالا ندارد. و تمرکز روی غیر از کشور هم توان و همت و وقت و کنار امدن با موارد و سختی های مسیر و دوری ها و... را می طلبد.
و البته راه های دیگری که همگی میتونه برا هر شخصی ؛ مفید باشه.

موفق باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , hatame , rz.gh , Ms. Saba , sepehr . kh , سجاد۶۷
ارسال: #۳۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۰۱ ب.ظ)Hamed90 نوشته شده توسط:  بنده که چندین بار تو همین فرم گفتم که چند هدفه باشید ؛و به یک هدف تنها بسنده نکنید اونم پروسه ی فرسایشی کنکور داخل. البته سابر موارد و پذیرش های دیگر از ایران هم پروسه ی بلند و همت چند؛ میخواد ها. افراد زیادی از اطرافیان و دوستانم با توانایی های خوب ؛درگیر این پروسه کنکور اونم چندین چند ماه و گاها سال شدند؛و خروجی خاصی نداشتند.که اگر میداشتند تضمینی برا پاسخ به تمام نیاز و ارضای نیاز شخص نبود؛مثل دوستمون جناب تنهایی عزیز که موسس این فرم هم هستند. کار و کار افرینی و ایده نیاز به مدارک بالا ندارد. و تمرکز روی غیر از کشور هم توان و همت و وقت و کنار امدن با موارد و سختی های مسیر و دوری ها و... را می طلبد.
و البته راه های دیگری که همگی میتونه برا هر شخصی ؛ مفید باشه.

موفق باشید

شما چه تصمیمی گرفتین؟
به سلامتی متاهل یا مجرد رفتنی شدین؟

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۰
۰
ارسال: #۳۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۴ ب.ظ، توسط codin.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  سلام
هم بحث‌های مربوط به اپلای هست که می‌شه در پیش گرفت و هم جریانات مربوط به کارآفرینی.

من الان حدود ۶ ماهی هست که درگیر مقاله‌هام هستم (و کمتر به احوال مانشت می‌رسم)، تو این مدت شدیداً از اینکه در ایران ادامه تحصیل دادم پشیمون شدم.
اگه طالب علم هستید باید رنج سفر و غربت رو به جون بخرید و اگه مرد میدان هستید هم نیازی به مدارک آنچنانی ندارید.
فلسفه آموزش تو دانشگاه‌های ایران شدیداً‌ زیر سوال هست. با درس خوندن تو ایران عملاً فقط یه مدرک (و نه چیز دیگری) به دست میارید.
دقیقا حرف دل منو زدین آقای تنهایی.به نظر من اگر کسی طالب علم هست و شرایطشو داره حتی ارشد هم اینجا نخونه که اتلاف عمر و جوانیه به نظرم. دوره لیسانس همه درس ها کتاب مرجع مشخص و مطالب محدودی داره و شاید خیلی تفاوت نباشه کجای دنیا باشی اما توی ارشد که هم مطالب سخت میشه و هم باید توی ریسرچ به ادم کمک بشه و هم اهمیت زیرساخت ها (اینترنت پر سرعت، پردازشگر های قوی،محیط آرام برای کار) bold میشه،شدیدا تفاوت ها مشخص میشه.
دکترا که دیگه خدا رحم کنه...من قبلا هم گفتم دکترای اینجا رو به زور بخوان بهم بدن ، ترک تحصیل رو بهش ترجیح می دم حداقل اعصاب ادم راحت تره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rz.gh , Amoojan , Ms. Saba , admin
ارسال: #۳۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۲۰ ب.ظ
ضمن سپاس از کاربرafrooz-OMD
در حال تصمیم گیری نهایی هستم... Smile
تا همین تابستونی امیدوارم و ان شا الله بهترین تصمیم را بگیرم.

موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۳۷
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۴۱ ب.ظ
خب مثل اینکه همه رفتنی شدیم. فقط یه تلنگر میخواستیم.
یک دربستی بگیریم همه بریم Smile

پ.ن: البته اینم هست که بعضی میرن و بعضی برمیگردن. یعنی بعضی بخاطر خانواده و اینا نمیتونن . من خودم دیدم کسایی را که با بهترین شرایط در بهترین دانشگاهها میتونستن برن ولی همینجا موندن و دارن دکترا میخونن. یعنی خانواده به بودنشون نیاز داره.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , Hamed90 , maryam.raz , rz.gh , afrooz-OMD , Avril89 , arefeh.hp , golche70 , elhamgh , Ms. Saba , RASPINA , سجاد۶۷
ارسال: #۳۸
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  خب مثل اینکه همه رفتنی شدیم. فقط یه تلنگر میخواستیم.
یک دربستی بگیریم همه بریم Smile

پ.ن: البته اینم هست که بعضی میرن و بعضی برمیگردن. یعنی بعضی بخاطر خانواده و اینا نمیتونن . من خودم دیدم کسایی را که با بهترین شرایط در بهترین دانشگاهها میتونستن برن ولی همینجا موندن و دارن دکترا میخونن. یعنی خانواده به بودنشون نیاز داره.

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
بله. درستش هم دربست است
خوبه یکم مسایل جدی با شوخی همراه شه برای تنوع و پارازیت. تشکر از کاربرFaridfo

موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Faridfo
ارسال: #۳۹
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط Mänu.)
من بیشترین انگیزم از ارشد دادن این بود که جبران معدل بد کارشناسی بکنم
و یه جای خوب قبول بشم و از شهرستانی که هیج شرایط کاری نداره برم
حداقل بعد فارغ التحصیلی بمونم و کار کنم

واقعا بعضی شهرستانا هیچ امکاناتی ندارن
همیشه من دیدم تو مانشت بچه ها میگن هر چقدم برنامه نویسی کار کنید بازم باید برید یه مدت یجا حتی اگرم شده مجانی کار کنید که راه بیفتید!!
اما آخه کجا؟؟؟
چطور میشه بری شهر دیگه بدون حقوق زندگی کنی؟؟؟ تازه دخترم باشی!!!!
کلی آرزو ها داشتم تدریسم جز آرزوهای دروان بچه گیمه
اما انقد موندم پشت کنکور دیگه آرزو هام برام بی ارزش شدن
یه عده میان به آدم میگن یه اشکالی تو کارت هست!درست نمیخونی؟؟ای بابا من هر راهی که بود امتحان کردم ،همش گفتم خوب سال قبل این اشتباه رو کردم امسال دیگه اینکارا رو نمیکنم
آدم والا به عقل و شعور خودشم شک میکنه
اعتماد به نفستو از دست میدی احساس بی عرضه گی میکنی!!! به گذشته فک میکنی که چقد انگیزه داشتی
ولی اینو فهمیدم اینکه آدم کل زندگیشو ول کنه بچسبه ارشد واقعا کار مضحکیه
ارشدی که نتیجه تو یه روز و اونم تو ۳ ساعت رقم زده میشه
اون ۳ ساعت ممکنه هر اتفاقی بیفته
یعنی منظورم اینکه یه بعدی نباید بود،حتی اگه ارشدم بخونی باید در کنارش کار دیگه های هم بکنی که یدفعه پشت سیستم هنگ نکنی ببینی کلی از عمرت هدر رفته چون توهم زده بودی!!!!!!
باور کنید مث یه خوابه و خیاله انگار چند سال تو خواب و رویا بودی یدفعه بیدار میشی میبینی ...

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , maryam.raz , rz.gh , Avril89 , fatemesoleimani , کوثر۱۳۹۳ , d_felfelak , arefeh.hp , همیلا , nina69 , MShariati , hnarghani , Ms. Saba , فاطمه ارشد ای تی , gunnersregister , RASPINA , mrsh1372 , tabassomesayna , Shaqayeq.H , viase , atenaa
ارسال: #۴۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۰۳ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۱۱ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  به قوله بزرگی: خوشبختی و شادی یک سفر هست، نه یک مقصد!! هر لحظه باید شادترین باشیم
آقا این جمله خیلی قشنگ بود..گذاشتم امضام راضی باش Big Grin

خوشبختی یک سفر است، نه یک مقصد.
هیچ زمانی بهتر از همین لحظه برای شاد بودن وجود ندارد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۴۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۵۴ ب.ظ)Mänu نوشته شده توسط:  اعتماد به نفستو از دست میدی احساس بی عرضه گی میکنی!!! به گذشته فک میکنی که چقد انگیزه داشتی
ولی اینو فهمیدم اینکه آدم کل زندگیشو ول کنه بچسبه ارشد واقعا کار مضحکیه
ارشدی که نتیجه تو یه روز و اونم تو ۳ ساعت رقم زده میشه
اون ۳ ساعت ممکنه هر اتفاقی بیفته
یعنی منظورم اینکه یه بعدی نباید بود،حتی اگه ارشدم بخونی باید در کنارش کار دیگه های هم بکنی که یدفعه پشت سیستم هنگ نکنی ببینی کلی از عمرت هدر رفته چون توهم زده بودی!!!!!!
باور کنید مث یه خوابه و خیاله انگار چند سال تو خواب و رویا بودی یدفعه بیدار میشی میبینی ...
سلام Smile
فکر کنم من که دیگه پیر خرابات مانشت شدم Big Grin
ولی با حرفت ۱۰۰%موافقم
درس در اینجا همش یه مشت تئوریجات هست هرچند هم بگی بعضا عملی یاد میدن ولی اینها که بلد باشی وقتی بخوای بری پروزه ها رو باز انجام بدی میبنی هیچی بلد نیستی و باید همه چیز رو از اول شروع کنی!!

شاید بزرگترین تلنگری که پارسال خوردم این بود که ارشد واسم فایده نداره و دنبال کار رفتم! اینبار فهمیدم مهارت ندارم!
و به دنبال یادگیری مهارت رفتم
حداقلش اینه نتیجه این کنکور واقعا برام بی اهمیت شده بود در این حد که چ الان که ۲۷۲۷ شدم و یا اینکه ۲۷ هم میشدم باز مسیری که امسال فهمیدم باید طی کنم برام مهم تره. Smile

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  سلام

اقای تنهایی شما تا دکترا پیش رفتید و این حرف رو میزنید؛ ۱۰۰% که نه حتی بیشتر از ۱۰۰% باید به این حرف ایمان بیارم
چرا که حتی افرادی که الان لیسانس دارن و فعالیت کاری دارند این حرف رو به من گفتند که اینجا ایران است فقط مهارت مهمه!! Confused

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , rz.gh , کوثر۱۳۹۳ , Ms. Saba , سجاد۶۷ , admin
ارسال: #۴۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ، توسط didar.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Faridfo نوشته شده توسط:  پ.ن: البته اینم هست که بعضی میرن و بعضی برمیگردن. یعنی بعضی بخاطر خانواده و اینا نمیتونن . من خودم دیدم کسایی را که با بهترین شرایط در بهترین دانشگاهها میتونستن برن ولی همینجا موندن و دارن دکترا میخونن. یعنی خانواده به بودنشون نیاز داره.
حرف دل من رو زدین . من اگه مامانم میذاشت میرفتم. نمیتونم دلشو بشکنم Sad ... هیچ انگیزه ای هم برا خوندن تو اینجا ندارم

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۴۵ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  Majoit
اینکه گفتین دخترا همراه میخان برای رفتن، اینطور نیس، دخترای مستقل زیادی رو میشناسم که با همت خودشون الان المانو انگلیسو کانادا و خیلی جاهای دیگه دارن درس میخونن، تلاش کنید، نتیجه میده
بله کاملا درسته. بشرطی که خانوادش مث من با رفتنش مشکلی نداشته باشه

منتظر نمان پرنده ای بیاید و پروازت دهد .... در پرنده شدن خویش بکوش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hatame
ارسال: #۴۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط A V A.)
Didar
مطمعن باشید وقتی خانواده تلاش شمارو برای رفتن ببینن راضی میشن، مسیر رفتن انقدر سخت هست که وقتی از پسش بر بیاید اونها هم متوجه میشند که میتونین یه کشور دیگه به تنهایی گلیم خودتونو از اب بیرون بکشید
مهم اینه مسیر رفتن با وجود سختیاش ریسک کمتر و ارزش بالاتری نسبت به کنکور دادن و ایران موندن داره، هیچ تضمینی وجود داره شما چند سال پشت کنکور باشید و اون ۴ ساعت بتونید از تمام زحماتتون استفاده کنید و نتیجه بگیرید و ته ته تهش برید شریف؟ مثال دقیقا شرایطی که برای من پیش اومد، ولی اگر این مدت روی نمره ی زبان و بهتر کردن رزومه کار کنید مسلما جای خوبتر از شریف با رنک خیلی بهتر اکسپت میشید
امیدوارم همگی به جایی که استحقاقشو دارند برسند...

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arefeh.hp , elhamgh , Ms. Saba , neda.h , barg-khazaee , n_amiry
ارسال: #۴۴
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط kazhal@.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  Didar
مطمعن باشید وقتی خانواده تلاش شمارو برای رفتن ببینن راضی میشن، مسیر رفتن انقدر سخت هست که وقتی از پسش بر بیاید اونها هم متوجه میشند که میتونین یه کشور دیگه به تنهایی گلیم خودتونو از اب بیرون بکشید
مهم اینه مسیر رفتن با وجود سختیاش ریسک کمتر و ارزش بالاتری نسبت به کنکور دادن و ایران موندن داره، هیچ تضمینی وجود داره شما چند سال پشت کنکور باشید و اون ۴ ساعت بتونید از تمام زحماتتون استفاده کنید؟ مثال دقیقا شرایطی که برای من پیش اومد، ولی اگر این مدت روی نمره ی زبان و بهتر کردن رزومه کار کنید مسلما جای خوب اکسپت میشید
امیدوارم همگی به جایی که استحقاقشو دارند برسند...
بعضی از دوستای من تا مرحله ترجمه مدرک هم پیش رفتن ولی خانواده یه جوری جلوشون ایستاد که نتونستن یک قدم جلوتر برنConfused
پس اونقدرام که شما میگین راحت نیست...

بحث گلیم از آب بیرون کشیدن نیست! خانواده ها با دور شدن دختر از خودشون مخالف هستن!

........
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , hatame , termeh93 , rz.gh
ارسال: #۴۵
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط afrooz-OMD.)
چرا دغدغه همه رفتنه؟!
من حتی اگه هزار بار به بن بست میرسیدم فکر رفتن ب ذهنم نمیرسید
خب باید یه راه دیگه رو امتحان کرد
ینی بیرون از این مملکت عییییینه بهشته ؟Exclamation...
تازه من میخام بعد از رسیدن ب ته این رشته
برم کنکور تجربی بدم و طب سنتی یاد بگیرم شایدم دندون پزشکی
و واقعنم این کارو میکنم

منتظر فردای خیالی نباش...
سهمت را از شادی های زندگی امروز بگیر...
۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , M4$0UD , MShariati , Raha_H , elhamgh , sepehr . kh , squib , barg-khazaee , zahra_ce87 , RASPINA , سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۰۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۱۰ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۵۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۰۹۵ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۲۶۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۸۴۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  ۹ سال دوری sirvan.t ۴ ۲,۹۵۲ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close