زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۳۳ هوش و رشته فناوری اطلاعات رتبه ۷۰

ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ق.ظ، توسط ipoorya.)
با سلام خدمت دوستان عزیز

رشته امتحانی: مهندسی کامپیوتر

رتبه گرایش نرم افزار‌: ۱۵۵
رتبه گرایش هوش مصنوعی‌: ۳۳
رتبه گرایش سخت افزار‌: ۹۷

درصد درس زبان: ۳۲/۲۲
درصد دروس ریاضی:۴۷/۳۷
درصد دروس مشترک: ۳۷/۰۴
درصد دروس تخصصی نرم افزار: سفید
درصد دروس تخصصی معماری: سفید
درصد دروس تخصصی هوش مصنوعی: ۳۶/۸۴

امیدوارم مطالبی رو که براتون می گذارم مفید باشه .
اوایلی که واسه کنکور شروع به درس خوندن کردم کارنامه‌ها و برنامه‌ها و مخصوصا منابع بچه هایی که سال های پیش رتبه های خوبی رو آورده بودن روبررسی کردم . کارنامه‌ها نکات خوبی داشت مثل اینکه باید تقریبا همه‌ی درس‌ها (منظور گروه درسهاست یعنی مشترک , اختصاصی یا ... )رو توی یک سطح بزنی و یکی رو اگه بالای متوسط بزنی چقدر کمکت می کنه وبالعکس اگر یکی رو پایین بزنی چقدر به ضررته , همچنین اهمیت درس ریاضی (بیشتر افراد موفق ریاضی رو به نسبت بالا زده بودند ).
برنامه‌ی خودم رو اینجا می گذارم به امید این که برای دوستان عزیز مثمر ثمر باشه . البته این نکته رو هم باید ذکر کنم هر کسی باید با توجه به شرایط خودش برای خودش برنامه ای تنظیم کنه , برنامه دیگران فقط می تونه برای ایده گرفتن مفید باشه .
مانشت منبع بسیار خوبی از کارنامه‌ها داره . سال پیش خیلی به درد من خورد , داشتم نگاه می کردم دیدم امسال از لحاظ تعداد رشد زیادی داشته . وبلاگش دیگه یکم قدیمی شده اما فرومش به روزه . منابعی به جز مانشت مثل سایت نصیر هم کارنامه دارن اما تعدادشون کمه .
مطالبمو توی ۳ قسمت تقسیم بندی کردم .

۱/شرایط و نحوه درس خوندن من
امسال سال چهارم بودم و اولین سالی بود که کنکور می دادم (سال سوم آزمایشی شرکت کردم) . از اول مهر واسه ارشد شروع کردم . یکی از دلایلی که برنامم رو گذاشتم این بود که بگم اگر کسی مهر یا آبان یا حتی دیرتر شروع کنه باز هم می تونه به هدفش برسه . (البته نباید این جمله مبنایی بر تلاش نکردن و به تعویق انداختن زمان شروع باشه. زمان شروع برای نتیجه دلخواه به شرایط شما و هدفتون بستگی داره )
من به دلایلی از تابستون شروع نکردم و در مورد زمان شروع هم نظر خاصی ندارم , توی مانشت خیلی از رتبه های ۲رقمی و یک رقمی از تابستون شروع کردند .( تابستون فقط ۱۰۰ صفحه نیپولتیانو روزنامه وار خوندم که اصلا ازش خوشم نیومد(شاید مشکل از ترجمش بود )و گسسته هم فصل اول قلی زاده)
پایه‌ام تو درس‌ها خوب بود . نمره ملاک نیست , خودتون باید حس کنید که مشکلی ندارید . اگر پایتون ضعیفه یا حتی خیلی ضعیف اشکالی نداره با کمی تلاش و همت می شه قویش کرد .
ابتدا منابع چند نفر که رتبه های خیلی خوبی تو کنکور گرفته بودن رو توی یک جدول وارد کردم و تو هر درس اون کتاب هایی که اشتراک بیشتری داشتو انتخاب کردم .
تقریبا برنامه درس خوندم از اول تا آخر یکی بود به جز۳ هفته‌ی آخر که واسه مرور بود . هر روز به ۲ قسمت درس و تست تقسیم می شد .
قسمت اول صبح‌ها که فقط توی خونه درس می خوندم .
قسمت دوم عصر‌ها که توی کتابخونه فقط تست می زدم یا جواب هاشو بررسی می کردم. (تست زدن خیلی مهمه , باعث می شه هنر حل مسئله و زبان طراح های سوال‌ها رو یاد بگیرید .)
طبق برنامه‌ی آزمون های پارسه پیش می رفتم البته فقط وقت می کردم دروس مشترک و شاید یکی از دروس تخصصی رو بخونم و بقیه رو نمی خوندم . واسم کیفیت مهم‌تر از کمیت بود . البته نباید وسواس بیجا داشت و زمان خیلی زیادی واسه یک مبحث صرف کرد .
به صورت فصلی می خوندم . مثلا فصل ۱ سیستم عاملو می خوندم بعد می رفتم فصل ۱ گسسته بعد... . هر موقع ۳ مرحله(در پایین مراحلو توضیح دادم) فصل اول تموم میشد می رفتم سراغ فصل ۲ (در صورتی که توی سرفصل , ۲ فصل واسه آزمون بود ). هر درسی رو هم که بیشتر دوست داشتم اول شروع می کردم .
واسه هر فصل:
مرحله اول‌: متنش رو می خوندم و جاهای مهم رو علامت می زدم .
مرحله دوم‌: همون شب یا شب های بعد (هر موقع وقت تست زدن بهش می رسید )تست هاش رو می زدم و تست های مهم و خیلی مهم رو علامت گذاری می کردم .
مرحله سوم*‌: هم دوباره جاهایی که خط کشیده بودم مرور می کردم و در صورتی که کتاب مرجع بود نکات مهم‌تر رو با توجه به شناختی که توی تست‌ها بدست آورده بودم توی یک دفتر به عنوان خلاصه می نوشتم اگر هم کتاب کنکوری بود به دلیل حجم کم همونجا با ماژیک علامت گذاری می کردم .
* توی ۲ ماه آخر به دلیل کمبود وقت واسه برخی درس هایی که از کتاب کنکوری می خوندم مرحله ۳ رو حذف کردم .
* ۳ هفته آخر هم قسمت هایی که خط کشیده بودم یا خلاصه کرده بودم رو مرور کردم بعلاوه مرور تست های علامت دار .
روز قبل آزمون فقط تا ظهر خوندم و عصر هم مدار رو سریع مرور کردم . بعدش هم رفتم بیرون کمی قدم زدم . (یکی شب کنکور سراسری رفته بود بیرون شهر , از آبشار افتاده بود در نتیجه نتونسته بود بره جلسه پس خواهشا شب کنکور ریسک نکنید: دی)
آزمون های پارسه رو شرکت می کردم .رتبه های پارسه‌ام سیر نزولی داشت . (رتبه پارسه ربطی به کنکور نداره پس ناامید نشید ). از سیستم مشاورش هم استفاده کردم اما نمی دونم چرا بعد اینکه تو آزمون دوم رتبم بدتر شد یکبار شب قبل آزمون سوم زنگ زد بعدش دیگه زنگ نزد . احساس کردم از من ناامید شده اما خودم که ناامید نشده بودم .
برای گرایش هوش می خوندم . توی کنکور آی تی هم درس های شبکه و پایگاه رو نزدم (شبکه یکی رو زدم که دوستام می گفتند غلطه)
۲/ توصیه‌ها( به عنوان یک برادر کوچک‌تر شایدم بزرگ تر)
*هدف هاتونو بزرگ بگیرید به خدا توکل کنید و تلاش کنید مطمئن باشید موفق می شوید .( مثلا قبولی تو شریف یا تهران یا ... , به نظرم حتی اگر می خواهید دانشگاه شهرتون بمونید , حالا که تلاش می کنید سعی کنید رتبه ای بیارید که هر دانشگاهی رو بتونید برید بعد اون موقع اگه دوست داشتید می مونید یا می رید )
* مهم نیست کدوم دانشگاه درس می خونین (سراسری , آزاد , پیام نور یا ... )یا معدلتون چنده اگر توکل و تلاش داشته باشید حتما موفق می شوید . (اغراق نمی کنم )
* به بقیه داوطلب‌ها , تعداد شرکت کنندگان , دانشگاهی که توش هستند و ... فکر نکنید . فکر نکنید چون آزاد درس خوندید نمی تونید مثلا شریف قبول شید , نه یکی از صندلی های سال بعد دانشگاهی که دوست دارین مال شماست .
* مهم نیست دوستاتون چقدر از شما بیشتر خوندن یا از چقدر از شما زودتر شروع کردن یا رتبه های پارسشون(یا هر موسسه دیگر) یک رقمیه یا صفر رقمیه !!!! مهم اینه که شما موفق می شید و جایی که دوست دارید قبول می شید .
*مهم نیست چند ساعت درس می خونید مهم اینه که درست درس بخونید .
* اگر پایتون توی درس‌ها ضعیفه فکر می کنم تابستون اون‌ها رو تقویت کنید بهتره (البته چون خودم از مهر شروع کردم نمی تونم نظر بدم)
* هیچ موقع برای شروع کردن دیر نیست( البته نباید از این جمله سو استفاده کنید , هر موقعی که شرایطشو داشتید باید بلافاصله شروع کنید )
*اگر سال سومی هستید کنکور رو به صورت آزمایش شرکت کنید . باعث می شه با محیط جلسه آشنا بشید .
*اگر وقت کم آوردید به نظرم درسی رو حذف نکنید , مباحث رو حذف کنید اون هم به روش حریصانه, یعنی مباحثی که تو کنکور های ۵-۶ سال اخیر نیومده بود رو نخونید . ممکنه از مباحثی که نخوندید سوال بیاد اما خوب با توجه به قوانین احتمالات اگر با کمبود وقت مواجه شدید این عاقلانه ترین راهکاره . (سعی کنید تعداد مباحثی که حذف می کنید کم باشه)

*کنکور آزمایشی برای من خوب بود , کمک کرد با محیط آزمون و نحوه مدیریت وقت آشنا بشم, اما بعضی از دوستام هم که رتبه های خوبی آورند قبول شدن شرکت نکرده بودن . بستگی به خودتون داره .
* اینو باید باور داشته باشید که شما هرچی رو که از ته دل بخواید و تلاش کنید حتما بهش می رسید( مثلا قبولی در شریف )تردید نکنید .
* تردیدها به ما خیانت می کنند ؛ ما را از کوشش بر حذر می دارند و از پیروزی هایی که به احتمال زیاد نصیب ما خواهد شد‌، محروم می سازند (شکسپیر) => هیچ وقت تردید موفق نشدن رو به دلتون راه ندید .
*این نکته یکی از نکات بسیار مهمه‌: احتمالا در طول مدتی که دارید برای ارشد می خونید دچار نا امیدی میشید اما باید بدونید که تقریبا همه ناامید می شن( این یکی از نکاتی بود که دکتر تنهایی هم بهش اشاره کرده بودند )و کسی در نهایت موفقه که امیدشو از دست نده و به تلاشش ادامه بده . این ناامیدی می تونه هر موقعی به وجود بیاد .
* اگر رتبتون تو پارسه خوب شد نباید مغرور و اگر خراب شد نباید ناراحت بشید . هیچ نسبت مستقیمی بین رتبه های پارسه و رتبه کنکور برقرار نیست .
* بعضی سوال های آزمون پارسه غلطه (البته کنکور و هر آزمونی همین جوریه , بشر جایز الخطاست ), بعضی از تست هاش هم جواب غلط بهشون داده پس حواستون باشه .
* اگر سرجلسه دیدید یک سوالی به نظرتون غلطه , وقتتون رو روش تلف نکنید و برید سوال بعدی .
* مهم نیست یک درسی رو چقدر خوندید یا چقدر وارد هستید , اگر دیدید سر جلسه تعداد زیادی تست هاشو نمی تونید بزنید یا خیلی وقت گیره(به طوری که از سایر تست‌ها باز می مونید ), رهاشون کنید و وقتتون رو تلف نکنید .
*اعتماد به نقس خیلی مهمه پس خودتون رو باور داشته باشید .
* اگر موقعی که تمرینی یا در جلسات کنکورهای آزمایشی تست های زیادی رو غلط می زنید هیچ اشکالی نداره باید نقاط ضعفتون رو پیدا کنید تا در جلسه کنکور این اشتباهات رو تکرار نکنید این جملات از انیشتینه‌:
-کسی که هیچ وقت اشتباه نمی‌کند هیچ وقت هم چیز جدید یاد نمیگیرد.
-هرگز از اشتباه کردن نترسید .اشتباه شکست نیست .اشتباهات شما را بهتر،زیرک‌تر و سریع‌تر می‌کنند، اگر شما از آنها استفاده مناسب کنید . قدرتی که منجر به اشتباه می‌شود را کشف کنید .
*از شکست هاتون( شکست می تونه رتبه بد در پارسه یا .... باشه )ناامید نشید , ادیسون ۹۹۹ بار شکست خورد تا از آخر موفق شد .

۳/ منابع:
تست‌ها و کلید های سال های پیش (تا ۸۹ )از سایت پروفسور قدسی . خیلی به دردتون می خوره . تنها مرجع قابل اطمینان درستی جواب هاست .
*‌: نکات کلی
**‌: توصیه هایی که بیشتر مربوط به مواقعیه که دچار کمبود وقت هستید . اگر وقت دارید مراجع رو کامل بخونید .
(م)‌: مرجع
(ت)‌: تست

ریاضی مهندسی‌ Sadم)کتاب پارسه( ۶۰۰ صفحه ای )+ جزوه طرح ۹۰% پارسه (ت)تست های سال های قبل از روی کتاب های کنکور های سال های اخیر مقسمی
*: من این جمله رو یادم نمی ره , دکتر تنهایی توی وبلاگشون راجع به ریاضی مهندسی نوشته بودن , تست های این درس قلق داره . این موضوع کاملا درسته و شما اگر به تست های سال های اخیر نگاه کنید می بینید که خیلی شبیه هستن و اگر قلقشو یاد بگیرید اکثرشونو به راحتی حل می کنید . یاد گیری قلقش هم کار دشواری نیست .
** ‌: از ۶۰۰ صفحه , ۷۰-۸۰ صفحش بیشتر لازم نیست(جدی می گم !!! ), بقیه مباحث توی کنکور نمیاد . من آخرها فقط از روی ۹۰% خوندم( فصل های اعداد مرکب ). ۹۰% هم زیاده , به نظرم اگر وقت کم آوردید فقط جاهایی که تو ۵-۶ سال اخیر تست اومده بخونید . مشتقات جزیی رو از روی جزوه استادم که ۵-۶ صفحه بیشتر نبود خوندم اما فکر کنم ۹۰% واسش خوب باشه .
----------------------------------------
آمار‌ Sadم) پارسه (ت) تست های سال های قبل از روی کتاب های کنکور های سال های اخیر مقسمی
**‌: اینم از ۶۰۰ صفحه خیلی هاش نیاز نیست . البته امسال یکم سرفصل‌ها تغییر کرد .
محاسبات‌ Sadم) پارسه (ت) تست های سال های قبل از روی کتاب های کنکور های سال های اخیر مقسمی
** ‌: پارسه با وجود حجم کمش بازم زیاده فقط جاهایی که چند سال اخیر اومده کافیه , امسال به جز یکی دوتاش که می شد با یک زمان مناسب گزینه درست رو فهمید , بقیش زمان محاسباتش طولانی بود و ارزش وقت گذاشتن نداشت .
گسسته‌ Sadم) قلی زاده + پوران (ت)پوران
**‌ :قلی زاده همش لازمه , پوران فقط فصل اعداد و فصل گراف اوایلش که تعریف‌ها رو آورده , متن پوران خیلی زیاده بیشتر به درد بچه های علوم می خوره . تست های مهندسی رو بزنید کافیه .
داده‌ Sadم) مقسمی+clrs (ت) مقسمی
**‌: فقط چند فصل رو از روی clrs خوندم. (مقسمی رو خیلی ازش راضی نبودم clrs رو بخونید )
نظریه‌ Sadم) فقط لینز و دیگر هیچ (ت) تست های سال های قبل از روی کتاب های کنکور های سال های اخیر مقسمی
** ‌: همه‌ی لینز به جز اون فصل های محاسبات اخرش رو باید کامل و با دقت همراه با تمریناش بخونید .
منطقی‌ Sadم) پوران (ت) پوران
** یک فصلش اگه اشتباه نکنم تو کنکور نمیاد اگر به تست های آخر فصل‌ها مراجعه کنید پیداش می کنید .
معماری‌ Sadم) مانو + پوران (ت)پوران
**‌: فقط مباحثی که ضعف دارید رو از روی مانو بخونید .پوران واقعا کتاب کاملیه . البته یکی دو تا فصلش زیاده که در بالا توضیح دادم چه جوری پیداشون کنید . تست های معماری دقتیه و نکات ظریفی داره که باید بهش دقت کنید .اگر درست یادم باشه امسال سوال‌ها جوری بود که همشو پوران پوشش نمی داد .
سیستم عامل‌ Sadم) مقسمی (ت) مقسمی
**‌: همش لازمه . البته امسال سوال‌ها ساده اما محاسبات وقت گیر بود . سعی کنید وقتی تست‌ها رو حل می کنید روابط منطقی که برقراره رو بفهمید (مثلا توی مبحث زمان بندی )این‌ها شبیه نکته های کنکورین که تو هیچ کتاب نیست و با یک سری محاسبه اولیه یک سری گزینه رد میشن . امسال یکی رو از همین راه زدم , یکی رو هم با همین روش حدس زدم که کدوم گزینه می شه اما چون احتمالش زیر ۵۰%(حالت های خاصی وجود داره که تاحالا توی هیچ کنکوری نبوده) بود نزدم که البته حوابم درست بود .
سوال های تعریفی رو مقسمی پوشش نمی ده پس واسه اون‌ها به فکر یک منبع دیگه باشید( بیشتر آی تی‌ها اینجوری بودن , مهندسی‌ها به جز یکی که اینجوری بود واسه بقیش کافی بود اما محاسبات وقت گیر)
کتاب دکتر حقیقت پارسه رو خیلی ازش تعریف می کنن , نگاش کردم دیدم شبیه مقسمیه اما مفصل‌تر به همین دلیل به مقسمی بسنده کردم .
مدار‌ Sadم) ....( ت )تست سوال های اخیر از روی مقسمی
**: ۳ کلاس هایی که واسه مدار رشته برق توی دانشگاه بود رو می رفتم (عادی , نه کنکوری ). به همین دلیل مرجع رو ننوشتم . خیلی از دوستان پارسه رو معرفی می کنن , من نخوندم نظری هم ندارم . اما یک نکته بسیار مهم تو تست های مدار هوش(نه مدار معماری) اینه‌: سوالات بسیار ساده هستند محاسبات هم معقول فقط نکته اینه که باید اول مدار رو ساده کنید .
طراحی الگوریتم ‌ Sadم) مقسمی + clrs (ت) مقسمی
**: clrs چند فصل رو بیشتر نخوندم , چون چند بار بین مدار و طراحی الگوریتم سوییچ کردم توی هیچ کدوم نتیجه دلخواهو نگرفتم .شما این کارو نکنید . clrs متنش و تمرین هاش بسیار مهمه . از مقسمی راضی نبودم .
هوش مصنوعی‌ Sadم) منبع اول و آخر راسل (ت) تست های سال اخیر از روی مقسمی(جواباش انصافا درست و خوبه )
**‌: چون پایه‌ام خوب بود یک سری فصل‌ها رو از روی اسلاید های راسل خوندم , جاهایی هم که تو اسلاید‌ها نبود و احتمال سوال اومدن بود از روی ترجمه راحتی خوندم . تست های آی تی رو خوب زدم , مهندسی هم اگر توی یکی از تست‌ها از اسمی که فقط توی ورژن یک کتاب بود استفاده نشده بود و از اسمی که از ورژن دو به بعد استفاده شده بود توی صورت سوال استفاده شده بود . اون رو هم می زدم .

در کل تخصصی‌ها به دلیل سوییچ کردن متناوب بین درس‌ها , خیلی از تست هایی که می شد زد رو از دست دادم (گذشته گذشته کاریش نمی شه کرد ). شما اشتباه من رو نکنید .

یکم( بیشتر از یکم )مطالب زیاد شد , اما دوست داشتم همه‌ی موارد رو ذکر کنم.
امیدوارم همتون موفق باشید و هرجایی که دوست دارین قبول شین . اون هایی که میان شریف شیرینی ما یادشون نره (الان دکتر تنهایی با خودش می گه تو که قبول شدی شیرینی ما رو دادی که از بقیه انتظار داری ؟ )

فایل‌(های) پیوست شده

۳۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69 , Potential , **sara** , euruse , najme60 , Mile Stone , firouzi.s , - rasool - , Majid gh , Helmaa , popp , pos , banou , Jabar-Asadi , mkarimi1987 , HosseinSHN , _Milad_ , hsh88 , Arena , پشتکار , Donna , mahdikoochooloo , blackhalo1989 , white bird , Aurora , p kh , arshadhoush , Avicenna , azam84 , zer0ne , shahryar , latifi , farazin , Fardad-A , Masoud05 , narges_r , ali405 , خانه سبز , tahereh , ana9940 , pezhysh , انرژی مثبت , sina_bhh , fatima1537 , maedeh , arshad91 , homa , marzieh , carbon , SarahArshad , Xilinx , Belissima , hadi_m , saba7 , exir , parimehraban , Mansoureh , shaiste , sina_n , zahmatkesh8519 , delta , nino , a_maisami , farzaneh1991 , Lantern , masoud69 , Mohammad-A , S.Reza , shine , alidata , e_saeid , annmary , prosperous , Joonz , soniasa , h4cker , Pure Liveliness
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ق.ظ، توسط Majid gh.)
مرسی از راهنماییت
من از کارنامه آیتی دوستمون یک نتیجه خوب گرفتم اگه یک درس و بالای ۷۰ بزنی واقعا تو رتبت تاثیر بسزایی داره حتی اگر درسی را صفر زده باشید

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ipoorya
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ق.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  مرسی از راهنماییت
من از کارنامه آیتی دوستمون یک نتیجه خوب گرفتم اگه یک درس و بالای ۷۰ بزنی واقعا تو رتبت تاثیر بسزایی داره حتی اگر درسی را صفر زده باشید
خواهش می کنم .
همون طوری که گفتم دیدن کارنامه‌ها خیلی بهتون کمک می کنه .
امیدوارم موفق باشید .
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ
تبریک می گم دوست خوبم.
می شه لطفا بگید کارشناسی کجا بودید و معدلتون چند بوده؟؟
ممنون
۰
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ ب.ظ
خیلی مردی
۵
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ
خیلی آموزنده بود.
۵
۰
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۴ ب.ظ، توسط ipoorya.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ)tootifooroti نوشته شده توسط:  تبریک می گم دوست خوبم.
می شه لطفا بگید کارشناسی کجا بودید و معدلتون چند بوده؟؟
ممنون
مرسی ممنون .
فردوسی
معدل موثر ۱۷/۷۳
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۸ ب.ظ)mahdikoochooloo نوشته شده توسط:  خیلی مردی
اگه منظورت منم , مرسی
وگرنه بازهم مرسی Wink
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی آموزنده بود.
مرسی همکلاسی آینده Wink
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  سلام میخواستم از بجه هایی که ارشد نرم افزار قبول شدن خواهش کنم منابعی رو که خوندن اینج بذارن...ممنون
اگر به قسمت مصاحبه‌ها مراجعه کنید دوستان منابعشون رو معرفی کردن . بعضی‌ها هم منابع رو در جایی که کارنامشون رو گذاشتن ذکر کردند .
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۲ ب.ظ
ممنون دوست عزیز از راهنماییها و مشاوره های عالیت
اگه ممکنه در مورد ریاضیت بیشتر توضیح بده من چطور میتونم قلق این ریاضیارو پیدا کنم اگه واسه ریاضی بتونم کاری بکنم واسه بقیه درسام هم میتونم یه کاری انجام بدم!
من چطور میتونم مباحث مهم ریاضیارو پیدا کنم و واسه اون فسمتا بیشتر تست بزنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
۱
۰
ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ق.ظ
خیلی ممنونم ازتون ...من داشتم یواش یواش نا امید می شدم ...ولی این مطلب و که خوندم خیلی انرژی گرفتم
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط Fardad-A.)
تشکر فراوان از دوست خوبمون که خودشون داوطلبانه مطالب مفید را گذاشته اند.
یادش بخیر قبلا" یک مدیر‌ی داشتیم دنبال رتبه های خوب کنکور می گشت و باهاشون مصاحبه میکرد . فکر کنم الآن باید کسانیکه رتبه خوب آوردند بگردند ایشان را پیدا کنند. SadSmile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Jabar-Asadi , ana9940 , SarahArshad , ipoorya
ارسال: #۱۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۱:۵۳ ق.ظ
RE: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۳۳ هوش و رشته فناوری اطلاعات رتبه ۷۰
(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۸ ق.ظ)ipoorya نوشته شده توسط:  ...امیدوارم مطالبی رو که براتون می گذارم مفید باشه .
...
برنامه‌ی خودم رو اینجا می گذارم به امید این که برای دوستان عزیز مثمر ثمر باشه . البته این نکته رو هم باید ذکر کنم هر کسی باید با توجه به شرایط خودش برای خودش برنامه ای تنظیم کنه , برنامه دیگران فقط می تونه برای ایده گرفتن مفید باشه .
...
یکم( بیشتر از یکم )مطالب زیاد شد , اما دوست داشتم همه‌ی موارد رو ذکر کنم.
امیدوارم همتون موفق باشید و هرجایی که دوست دارین قبول شین . اون هایی که میان شریف شیرینی ما یادشون نره (الان دکتر تنهایی با خودش می گه تو که قبول شدی شیرینی ما رو دادی که از بقیه انتظار داری ؟ )
ممنون از مطالبی که نوشتید. واقعاً ایده جالبی برای ریاضیا داشتید(اگه یکم بیشتر توضیح میدادید محشر میشد، هرچند الانم جزء بهترین مصاحبه هایی که من تا حالا توی مانشت یا هرجایی دیدم)
تعداد سپاس + تعداد تایید مطلبتون نشون میده که چقدر مصاحبه شما مفید بوده.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۷
۰
ارسال: #۱۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ ب.ظ
با سلام و تشکر از این که تجربیاتتو کامل و جامع در اختیارمون گذاشتی .... می شه لطفا بگی پیتر لینز کدوم ویرایش و به چه زبانی بخونیم بهتره و از clrs چه فصلایی رو باید بخونیم؟ اگه اشکالی نداره برنامه پارسه رو هم واسمون بذارید. مرسی از توجهتون.
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۰۶:۵۰ ب.ظ
تشکر فراوان..من یه سوال داشتم شما واسه اینکه پایگاه سفید زدید گرایش ۱ و ۴ ۲۵۱///شدید؟چون بیشتر مد نظر من گرایش ۱ و ۴//بازم تشکر فراوان

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
RE: کارنامه رشته مهندسی کامپیوتر رتبه ۳۳ هوش و رشته فناوری اطلاعات رتبه ۷۰
سلام
لطفا بگید درس مدار الکتریکی رو از کدوم کتاب بخونیم؟
می تونم ازتون چند تا سوال بپرسم؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ب.ظ
سلام.
شما گفتید کتاب هوش راسل میشه لطفا بگید کدوم ترجمه چه انتشاراتی؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۵ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۶ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۵۹۳ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۷۴ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close