زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قرار هفتگی محکی_مانشتی

ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ق.ظ، توسط happy07.)
قرار هفتگی محکی_مانشتی
به نام خدا
سلام

یه راست می‌رم سر اصل مطلب! سرطان، بیماری‌ای که وقتی کسی رو به خاطرش از دست می‌دیم از یه آدم مشهور مثل یه خواننده گرفته تا یه آدم معمولی که دورادور فقط می‌شناختیمش مثل فروشنده‌ی فلان مغازه یا کارمند فلان اداره یا همسایه‌ی چند خونه اون طرف‌تر، حسابی ناراحتمون می‌کنه... ولی سرطان یه بیماریه، اونم یه بیماری قابل درمان! نمی‌گم همه‌ی مواردش قابل درمانه ولی واقعا جای حسرت داره اگه قابل درمان باشه و به خاطر مشکلات مالی و هزینه‌های بالای درمانش بیمار نتونه با بیماری مبارزه کنه...

خب دیگه طولانیش نکنم، یه قرار هفتگی محکی_مانشتی می‌ذاریم تا اگه خدا بخواد و شما هم موافق باشید، ایشالا هر جمعه دسته‌جمعی همه‌مون برای درمان سرطان یه قدم هر چند کوچیک برداریم، حتی اگه هر کدوم از ما هفته‌ای یه لبخند و هزار تومن کمک کنیم، کمک همه‌ی ما کنار هم می‌شه کلی لبخند و کلی هزار تومن!! و برای درمان یه بیماری سخت و پرهزینه چی بهتر از کلی لبخند و انرژی!! حتم دارم حتما انرژی لبخند و دعای سلامتی‌مون حتما بهشون می‌رسه Heart

برای کمک هم راه‌های مختلف هست یکی از این راه‌ها پرداخت آنلاین از طریق لینک زیره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یک راه دیگه هم شماره گیری کد #۷۲۰* از طریق تلفن همراهه.

امروز جمعه است و من همین امروز و همین الان می‌خوام به محک کمک کنم :-)

تن‌های شما سلامت، لبخندهای شما پر محبت Heart

[تصویر:  336068_mahak2.jpg]

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7 , Nesyan , vesta , salam5 , mohaddeseh70 , Bahar_HS , tabassomesayna , Menrva , Aurora , $0me0ne , maryam.raz , Milestone , Good! , teraktor2003 , ziba.O , alirezaei , سجاد۶۷ , RASPINA , aida!
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ب.ظ
قرار هفتگی محکی_مانشتی
سلام
چه ایده قشنگی

دوستان میتونید قلکش رو هم بگیرید و تو خونه داشته باشید یا حتی محل کارتون هم بگذاریدش
از پیامکشم که استفاده کنید، خودشون بعد چندبار باهاتون تماس میگیرن که اگر بخواین براتون یه مبلغ تعریف میکنن و به صورت دوره ای از حسابتون کم میشه

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07 , alirezaei
ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ب.ظ
RE: قرار هفتگی محکی_مانشتی
ممنونم وستاجان، آره محک طرح‌های مختلفی داره، گفتم باقی رو ایشالا یکی یکی طی هفته‌های آتی با یادآوری قرار هفتگی تو ارسال‌ها بنویسمشون ;-)
(۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  سلام
چه ایده قشنگی

دوستان میتونید قلکش رو هم بگیرید و تو خونه داشته باشید یا حتی محل کارتون هم بگذاریدش
از پیامکشم که استفاده کنید، خودشون بعد چندبار باهاتون تماس میگیرن که اگر بخواین براتون یه مبلغ تعریف میکنن و به صورت دوره ای از حسابتون کم میشه

لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: vesta
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط happy07.)
قرار هفتگی محکی_مانشتی
بسم الله الرحمن الرحیم
سلاااام
روز جمعه‌‌تون شاد و تفریحی :-)

توی محک کودکی، زندگی، امید جریان داره... من و تو چقدر می‌تونیم در سریع‌تر برگشتن یه کودک سرطانی به زندگی عادی‌اش نقش داشته باشیم؟؟!!

راستی هفتم و هشتم اسفند بازار هدایای نوروزی محک رو یادتون نره، کنار هفتا سین همیشگی، یه سین هم سلامتی یه کودک بذارید، توضیح بیشتر اینجا:

لبخندهای شما شیرین و واقعی
:-) happy Friday

[تصویر:  338754_mahak3.jpg]

لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , vesta , mohaddeseh70 , Aurora , $0me0ne , A V A , alirezaei
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۸ ب.ظ
خیلی ایده قشنگی هست .. خیلی

One day the hands of fate must be forced
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ب.ظ
ممنونم و البته با حضور تک‌تک بچه‌ها، و عملی‌ شدن ایده، قشنگ‌تر هم می‌شه :-)

(۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  خیلی ایده قشنگی هست .. خیلی

لینک زیر و پرداخت آنلاین

ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط happy07.)
قرار هفتگی محکی_مانشتی
به نام خدا
سلاااام

جمعه‌ی همه‌گی آروم و شاد

خب بچه‌ها دونگ این هفته تون رو بزارید که بریم کمک، خود من که از صبح درگیر امر خطیر خونه تکونی بودم ( Big Grin ) و الان تازه می‌خوام برم کمک.

روزتون و هفته‌ی پیش‌رو سرشار از حال و هوای سال نو :-)

لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , alirezaei
ارسال:
۱۵ اسفند ۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط happy07.)
به نام خدا
سلام
این هفته بهتر دیدم اول یه سری سوتفاهم‌ها که برای یه سری از دوستان به وجود اومده رو برطرف کنم.

- درباره دزدی: لینکی که برای پرداخت آنلاین دادم، چه توی امضام چه توی پست‌های این تاپیک به وضوح مشخصه که لینک برای کجاست. می‌تونید توی سایت محک کاملا همه‌ی موارد رو چک کنید. اگه با این موسه هم آشنا نیستید می‌تونید تحقیق کنید موسسه محک موسسه شناخته شده‌ای است و قطعا در کار دزدی نیست! (اگه ما جایی رو نمی‌شناسیم دلیل نمی‌شه بگیم اونجا توی کار فریب مردم و خدایی نکرده دزدی است!) و نکته‌ی دیگه اینکه من هیچ نسبتی با مسئولان موسسه محک ندارم و هیچ مقداری از پولی که شما یا هر فرد دیگه‌ای کمک بکنه نه به جیب من می‌ره نه خرج درمان کسی از بستگان من می‌شه! واضح‌تر بگم من هیچ نسبتی با هیچ مسئول، کارمند یا بیماری در این موسسه ندارم! پس فکر نکنید من این وسط از کمک شما سودی می‌برم!!
- سواستفاده از احساسات سایر دوستان : من یادم نمیاد جایی چه در این تاپیک چه در امضام کسی رو علی‌رغم میل باطنی‌اش مجبور به کمک کرده باشم!! من صرفا یکی از راه‌های کمک به یه همنوع رو گفتم و هر کس بخواد کاملا با علاقه شخصی خودش این کمک رو انجام می‌ده. کمکی که بیشتر از اینکه بخواد نشات گرفته از هر احساسی باشه به نظرم یه کار کاملا عقلانیه! ببینید اینکه من یا شما هفته‌ای یا ماهی هزارتومن برای تامین هزینه‌های یه بیمار مبتلا به سرطان کمک کنیم نه احتمالا به جایی از زندگی من برمی‌خوره نه به زندگی شما، ولی این یه واقعیته و شعار نیست که حاصل کمک‌های هفتگی یا ماهانه بچه‌ها واقعا توی زندگی کسی تاثیر داره!
یکی از طرح‌های محک قبول کمک هزینه‌ی افراد با پرداخت‌های منظم ماهانه است. ماهی صد و پنجاه هزار تومان! حالا شما فکر کنید طی چهار هفته که می‌شه یک ماه اگه صد و پنجاه نفر از بین این همه کاربر مانشت به محک کمک کنند این یعنی بچه‌های مانشت با هم تونستند به یه نفر یه کمک موثر بکنند و کیه که نشنیده باشه این آیه رو که اگه جون تنها یه نفر رو نجات بدیم گویی که حیات رو به همه‌ی جان‌ها هدیه دادیم. (وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا - سوره مبارکه مائده، آیه ۳۲)
کمک به بالا رفتن سطح سلامت جامعه و سطح شادی افراد اون، یک حرکت احساسی است که عقلانیت قوی‌ای پشت اون قرار داره.

با همه‌ی این‌ها، اگه کسی براش هنوز سوتفاهمی یا مسئله‌ای باقی مونده بفرمایید تا جای که بدونم یا به من مربوط باشه توضیح می‌دم درباره‌اش.

جمعه‌تون پر حال و هوای اسفند و دم عید، و جان‌های شما مبتلا به تمام خنده‌ها و شوق طلوع فرداها :-)
[تصویر:  341142_mahak4.jpg]

لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: Nesyan , Milestone , fatemeh69 , mohaddeseh70 , alirezaei
ارسال:
۲۲ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ
قرار هفتگی محکی_مانشتی
به نام خدا
سلام :-)
محک تنها جایی نیست که می‌تونیم کمک کنیم، خیلی جاهای دیگه هستند که می‌تونیم کمک کنیم! فرقی نداره کجا، هرجایی که کمک کنید اثر شکوفه‌های محبت شما کار خودش رو می‌کنه، اول از همه به باغ روح شما زیبایی می‌ده و بعد عطرش دنیایی رو معطر می‌کنه... و هر شکوفه‌ی روحی عطری سوای عطرهای دیگه داره و چقدر دنیا با این همه عطر و شکوفه‌های رنگی جای دلپذیرتری می‌شه... :-)

روزهای باقی‌مانده از سالتون پر از شکوفه پر از عطرهای دلنشین...

لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: alirezaei , Nesyan
ارسال: #۱۰
۰۱ فروردین ۱۳۹۴, ۰۱:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط happy07.)
سلام Smile
ای بابا یادم رفت امروز!! اشکالی نداره الان میریم به سمت محک Smile Heart
پیام تبریکم برای سال نو رو هم اونجا نوشتم، دیگه اینجا تکرار نمی‌کنم، سال خوبی داشته باشید.

لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۱۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۴, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط happy07.)
قرار هفتگی محکی_مانشتی
امیدوارم توی این ماه عزیز توی هیچ خونه‌ای مریضی نباشه مخصوصا کودک سرطانی
آمین...

همه برای هم دعا کنیم، حتما لازم نیست خدایی نکرده برامون مشکلی پیش بیاد و طعم سختی‌اش رو بچشیم تا دعا کنیم! به شکرانه‌ی سلامتی و روبه‌راهی اوضاع برای حل مشکلات همه و افزون شدن خوشی‌هامون دعا کنیم Smile

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

لینک زیر و پرداخت آنلاین

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Riemann , targol , سجاد۶۷
ارسال: #۱۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۴, ۱۰:۲۶ ب.ظ
قرار هفتگی محکی_مانشتی
کارقشنگیه اتفاقی اومدم این تاپیک را دیدم........

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۳۱۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  چگونه فقط سایت های لازم برای کارمندان در دسترسشان قرار بگیرد zohre321 ۴ ۳,۳۵۴ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Hossein-AI
  ۱۴۳علوم کامپیوتر در خدمت مانشتیا! dhsv ۲ ۲,۴۵۱ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: dhsv
  خواستار مساعدت دوستان مانشتی برای تهیه ی کتاب "مهندسی نرم افزار مهندس زنجانی پارسه" zahra95-IT ۲ ۲,۵۵۰ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra95-IT
  ایران در آستانه اخراج از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا قرار دارد plusdeck ۰ ۲,۶۴۵ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  ثبت ساعات مطالعه روزانه و هفتگی در یک صفحه A4 (دانلود PDF) RezaTaheri ۷ ۴,۵۸۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Innocence
  قرار دادن رشته ها در یک خانه master of net ۰ ۱,۶۹۵ ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: master of net
  محل قرار گیری کش L2 کجاست؟ irpersian20 ۲ ۲,۳۱۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  دانلود برگه‌های خام برنامه‌ریزی هفتگی، ماهیانه و سالیانه somayegholamizade ۴ ۷,۸۷۶ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  کمک تلگرامی به کاربران مانشتی samaneh2505 ۱۳ ۱۰,۳۵۵ ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: samaneh2505

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close