زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شروع به مطالعه از اواسط شهریور{فایده داره یا نه}

نظرسنجی: با خوندن از الان میشه یه دانشگاه خوب قبول شد؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ
Music شروع به مطالعه از اواسط شهریور{فایده داره یا نه}
سلام بچه ها میخواستم ببینم من اگه از امروز شروع به خوندن بکنم،میتونم امیدی به دانشگاه های خوب داشته باشم گرایش نرم افزار یا هوش؟
با چه برنامه ای؟
ضمن اینکه ۹ واحد هم دارم؟
حدودا روزی چند ساعت؟
کلا هر چی به ذهنتون میرسه،ممنون.
Aurora، در تاریخ ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوان تکراری بود. ادغام شد.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
RE: شروع به مطالعه از اواسط شهریور{فایده داره یا نه}
سلام خیلی از بچه ها بودن که از مهر شروع کردن وموفق شدن.شما هم مطمئن باشید تلاش کنید بهترین نتیجه رو میگیرید.فقط باید یه برنامه بلند مدت تا کنکور ویه برنامه کوتاه مدت واسه روزهاتون داشته باشید.
اول از همه باید نقط قوت وضعفتون رو پیدا کنید ومنابع مورد نیازتون رو به درستی تهیه کنید واز همین امروز شروع کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ
شروع به مطالعه از اواسط شهریور{فایده داره یا نه}
ببین دوست عزیز
هیچ وقت برای انجام هیچ کاری دیر نیست

این سه تا جمله همیشه یادت باشه مطمئن باش موفق میشی :

۱- اشک های بعد از هر شکست من همان عرقهایی هست که برای پیروزی نریختم

۲-افراد موفق در هر رشته به طور حتم قوی‌ترین، سریع‌ترین، بهترین و باهوش ترین آنان نیستند بلکه پایدارترین افرادند. پایداری نسبت به هدف و تعقیب بی وقفه آن رمز موفقیت است.

۳- به جای این که به صدتا دلیل برای ادامه ندادن فکر کنی ، به هزارتا دلیلی که میتونه برای ادامه دادن وجود داشته باشه فکر کن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۵
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , arefeh.hp , The BesT , pouran , silvana* , shayesteNEY , RASPINA
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط Falcon.)
پاسخ به این سوال " تابستون و از دست دادم ، امیدی به موفقیت هست ؟ "
سلام خدمت همه کنکوری های دیروز و امروز. یه سوالی که که بارها دوستان لطف داشتند و از بنده پرسیدن این بود که تابستون و از دست دادیم ، امیدی به شریف هست ؟

خدمت شما دوست عزیزی که تابستونو از دست دادی، یه چیزایی بصورت خیلی کلی میگم ، سعی میکنم از ادبیات سخت الحضم و آکادمیک هم دوری کنم، خیلی ساده دوستانه براتون یه چیزایی مینویسم امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.

تجربیاتی که خدمتتون عرض میکنم، نه تنها تجربیات خودم، بلکه تجربیات عده دیگری از دوستان با رشته های متفاوت هم هست.

اون دسته عزیزانی که تابستونو از دست دادن، همیشه میگن ما آرزومون شریفه ولی نمیرسیم، در این مورد باید بهتون بگم که، شما با از دست دادن تابستون فقط شاید ( اونم فقط شاید چون مثال نقضش رو هم داریم ) شانس کسب رتبه زیر ۱۰ رو از دست می دید!

پس تا اینجا : از دست دادن تابستون = از دست دادن رتبه زیر ۱۰ !

از دست دادن تابستون اصلا به معنی از دست دادن شریف نیست ( به لطف این ظرفیت های بالای شریف Big Grin ) من خودم با رتبه ۲۶ ( نفر ۱۹ اوم ) شریف و آوردم.

ضمننا، خیلی از اون عزیزانی که تابستونو سخت شروع میکنن آخرا دیگه می برن ! من که وسط مهر شروع کردم، ماهه آخر مخصوصا اون دوهفته کذایی آخر و دیگه تقریبا شل کرده بودم! اگه دیر شروع میکنی اشکال نداره، ولی تا آخرش سخت پیش برو...

من تابستون یه مطالعه خیلی کوچیک داشتم، فقط و فقط برای آشنایی با دروس و نه بصورت خیلی عمیق . چون رشته لیسانسم کامپیوتر نبود، دروس سیستم عامل و ساختمان داده و نظریه رو تابستون فقط مطالعه کردم.

قابل توجه اونایی که میگن ما پایه مون ضعیفه، آقا شما باز خوبه پایت ظعیفه، ما که اصلا پایشو هم نداشتیم Big Grin

به دلایل تجربی و کاملا شهودی خودم، بنده هیچ اعتقادی به میزان هوش افراد و در کل IQ ندارم! تنها چیزی که باعث میشه دیگران از هم متمایز شن در مباحث علمی، تجربه و میزان دانش هست.
خطاب به اون بابایی که میگه من IQ پایینی دارم و دیر میگیرم، اگه به عدالت خدا اعتقاد داری ، مطمئن باش فرقی در هوش شما با دیگران نزاشته!
بعضیا هم میگن به شما استعداد درس خوندن داده به ما هوش مثلا یه چیز دیگه ( مثلا موسیقی یا نقاشی یا ... ) ، خلاصه که تهه حرفشون اینه که ما استعداد نداریم، خطاب به این دسته عزیزان هم باید عرض کنم ، خدا مگه بیکاره هرکی دنیا میاد یه استعدادی بهش بده ! مثلا رندومی به یکی استعداد موسیقی بده، به یکی کامپیوتر به یکی ... Big Grin فرشته هاشم بیکار نیستن بخدا Big Grin

خلاصه که برای فرار از کم کاری خودتون، یا خانوادتون، یا جامعه یا شرایط نا مناسب تحصیلی یا زندگیتون که داشتید، نگید خدا به ما استعداد نداده ! داده آقا به همه داده، یه جورم داده، بستگی داره شما چطور استفاده کنی یا محیط زندگیتون چطور اونو پرورش بده! و این استعداد با توجه به اینکه با عوامل محیطی شکل گرفته قابله تغییره ! یعنی اگه فکر میکنی استعدادی در دروس کامپیوتر نداری، میتونی با یکم تلاش بدستش بیاری !

نکته بعدی در مورد برنامه ریزیه. من دیدم دوستان پی ام میدن که آقا روز های فرد این درسا روزهای زوج اون درسا و خلاصه از این قرطی بازیا Big Grin من خیلی اعتقادی به این نوع برنامه ریزی ندارم .

روشی که خودم استفاده کردم و جواب هم گرفتم این بود : طبق برنامه آزمون آزمایشی سنجش میرفتم جلو ، برنامه آزمون آزمایشی از یه نظر خوبه، و اونم اینکه برای فصل های مختلف درس ها Deadline ( ضرب العجل ) داره، اگه تا تاریخ آزمون به مطالب مطرح شده در برنامه رسیدی که رسیدی، اگه نرسیدی باید بزاریشون کنار بعدا بیایی بخونی. من تقریبا همینطوری پیش میرفتم، یه چند باری عقب موندم ولی خوب زیرآبی می رفتم و تو وقت اضافه یکم دوباره روشون وقت میزاشتم.

ترتیب خاصی هم نداشتم برای خوندن دروس، هر روز بین ۳ تا ۵ درس و مطالعه می کردم. قبل از هر آزمون یه برگه آماده میکردم، توی برگه برای هر درس یه سطر میزاشتم، توی اون سطر یه سری دایره می کشیدم، بسته به سختی و وقت گیر بودن یا نبودن درس ۳ تا ۷ دایره برا هر درس میزاشتم، و بسته به میزان مطالعه ای که تو اون درس برای آزمون پیشرو داشتم ضرب در ( یعنی مطالعه شد ) ، تو پر ( تست ها زده شد ) ، توپر نصفه ( نصف تست ها زده شد ) و ... میزاشتم. با این روش، تو هفته دوم ( هفته ای که آزمون برگزار میشه - آزمون ها معمولا دو هفته یکبارند ) میدیدم که کجای کارم و کدوم درسا رو کم گزاشتم و ...

خلاصه اینکه اگه تا موعد آزمون میرسیدم درسارو تا اون سرفصل های اعلام شده جلو ببرم که میبردم، نمیرسیدم هم skip

در مورد مطالعه دروس هم ترتیب نداشتم، ولی بی نظم هم نبودم و سعی میکردم همه دروس رو تا زمان مقرر مطالعه کنم

در مورد ساعات مطالعه هم بگم، شخصا اینطوریم که خیلی سخت میرم تو فاز مطالعه، اولش به نظرم یکم سخته، ولی یه هفته که بگذره راه میوفته آدم. این فصلای اول کتابا معمولا یکم نچسبن ! دلیلشم واضحه، اون بابایی که داشته کتاب مینوشته، هرچه به فصل های پایانی نزدیک تر میشده تجربش در نگارش بیشتر میشده و فن بیان متلب و بهتر یاد میگرفته ... خلاصه که از این فصلای نچسب ابتدایی سریعا عبور کنید.

در ابتدا میتونید از روزی ۶ ساعت شروع کنید، و حتما یکی دو هفته بعد باید به روزی ۱۰ ساعت و در ادامه به روزی ۱۲ ساعت برسونید.

در مورد اون دسته از عزیزانی که واحد دارن، اون ترمی که کنکور داشتم منم ۱۲ واحد داشتم ولی تجربه متفاوتی کسب کردم! من معمولا سر کلاس یه چیزایی یاد میگرفتم و یکمم مطالعه برای پایان ترم داشتم و میرفتم امتهان میدادم. اما اون ترم با توجه به علاقه ای که به دروس داشتم سر کلاس حواسم خیلی جمع بود ! خیلی خیلی جمع. تقریبا با استاد میومدم جلو و عقب نمیوفتادم. نتیجش این شد که با مطالعه حداکثر ۱۲ ساعت میان ترم و کمتر از ۱۰ ساعت برای پایان ترم درسی که ۱۰ نفر از ۲۲ نفر افتادن رو با ۱۵ پاس کردم ( تقریبا سخت ترین درس کارشناسی الکترونیک - مدار مخابراتی )
خواستم بگم شما هم به نظرم این ترم حواستو سر کلاس خوب جمع کن که نخوایی برای پایان ترم و میان ترم وقت بزاری برا درسا. مطمئننا نتیجشو همینطوری که گفتم میگیری.

خلاصه که شریف قبول شدن هیچم سخت نیست، خیلیم راحته ، یه کوچولو عرضه و اراده میخواد آقا Smile

فعلانه همینا به ذهنم رسید. اگه مورد دیگه ای بود که سوال داشتید خواهشا همین جا بپرسید و نه پیام خصوصی و ...
نه به این دلیل که نخوام جواب بدم، خیلیم خوشحال میشم که کمکی به دوستان بکنم، بلکه به دلیل اینکه شاید جواب به درد دیگران هم بخوره و...

یه چیز مهم دیگه ای که یادم رفت بگم، اگه واقعا هدفت شریفه و الان داری این پست و مطالعه میکنی ، کار خوبی نمیکنی اصلا !!!!! شما الان باید مشغول خوندن درس باشی نه خوندن پست ها !

اگه واقعا میخواهید به هدفتون برسید تا روز کنکور دور لپتاپ ، موبایل، ایمیل، مانشت و .... همرو خط بکشید ! جدی میگم، فقط و فقط اگه سر یه موضع خیلی خاصی گیر کردین و به هیچ سراطی مستقیم نبود بیایین اینجا بپرسید و زود برید به درس برسید.

این مشاوره گرفتنا و ... اینا همش ماله اولای تابستون، دیگه تو این فاز شما هر مشاوره میخواستی بگیری باید گرفته باشی، اگه نگرفتی هم تا یکی دو روز آینده حتما بگیر و بعدشم هرگونه وسیله ارتباطی رو هم دوورر کن از خودت.

دوباره تاکید میکنم : با سر زدن بی مورد به مانشت و کلیه فورم های اینترنتی و آموزشی فقط و فقط وقت خودتونو طلف میکنید! بشینید بخونید خیلی بیشتر گیرتون میاد.
۴۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , mrsh1372 , رتبه۱سال۹۴ , SHahr-Zad , happy07 , n268 , Haniye_se , The BesT , A V A , software94 , elhamgh , F.Akbari , sand , eris.199105 , dokhtare kh00b , nazanin92 , aida! , abji22 , kingmax , nlp@2015 , donyajoon24 , mahyamk , silvana* , parisa-zm , Amir V , Jooybari , Mahsash , mostafa122 , nina69 , Donna , nazanin_sh , sp.sadeghi@yahoo.com , Marjan Asiaee , Good! , sahar salehi , mrm.sary , anonetumer , Mänu , khadij147 , raisemohammad , miss msv66 , Bahar_HS , RASPINA , mortez28 , arman1993 , stu.it , شیدرخ , elham joon , khalooei90 , maryam_92a , salimeh , hossein.itman , fo-eng , pariya2020 , saeidkhan , Pakniat , sanahin , ندا زندپور , احسان مومنی , salam5 , ziba.O , nazanin-82 , S.AB , mNajarzadeh , alika , Pure Liveliness , ParsaHKH , bita225 , khayyam , Venus.
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ
RE: پاسخ به این سوال " تابستون و از دست دادم ، امیدی به موفقیت هست ؟ "
(۲۲ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)Falcon نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه کنکوری های دیروز و امروز. یه سوالی که که بارها دوستان لطف داشتند و از بنده پرسیدن این بود که تابستون و از دست دادیم ، امیدی به شریف هست ؟

خدمت شما دوست عزیزی که تابستونو از دست دادی، یه چیزایی بصورت خیلی کلی میگم ، سعی میکنم از ادبیات سخت الحضم و آکادمیک هم دوری کنم، خیلی ساده دوستانه براتون یه چیزایی مینویسم امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.

تجربیاتی که خدمتتون عرض میکنم، نه تنها تجربیات خودم، بلکه تجربیات عده دیگری از دوستان با رشته های متفاوت هم هست.

اون دسته عزیزانی که تابستونو از دست دادن، همیشه میگن ما آرزومون شریفه ولی نمیرسیم، در این مورد باید بهتون بگم که، شما با از دست دادن تابستون فقط شاید ( اونم فقط شاید چون مثال نقضش رو هم داریم ) شانس کسب رتبه زیر ۱۰ رو از دست می دید!

پس تا اینجا : از دست دادن تابستون = از دست دادن رتبه زیر ۱۰ !

از دست دادن تابستون اصلا به معنی از دست دادن شریف نیست ( به لطف این ظرفیت های بالای شریف Big Grin ) من خودم با رتبه ۲۶ ( نفر ۱۹ اوم ) شریف و آوردم.

ضمننا، خیلی از اون عزیزانی که تابستونو سخت شروع میکنن آخرا دیگه می برن ! من که وسط مهر شروع کردم، ماهه آخر مخصوصا اون دوهفته کذایی آخر و دیگه تقریبا شل کرده بودم! اگه دیر شروع میکنی اشکال نداره، ولی تا آخرش سخت پیش برو...

من تابستون یه مطالعه خیلی کوچیک داشتم، فقط و فقط برای آشنایی با دروس و نه بصورت خیلی عمیق . چون رشته لیسانسم کامپیوتر نبود، دروس سیستم عامل و ساختمان داده و نظریه رو تابستون فقط مطالعه کردم.

قابل توجه اونایی که میگن ما پایه مون ضعیفه، آقا شما باز خوبه پایت ظعیفه، ما که اصلا پایشو هم نداشتیم Big Grin

به دلایل تجربی و کاملا شهودی خودم، بنده هیچ اعتقادی به میزان هوش افراد و در کل IQ ندارم! تنها چیزی که باعث میشه دیگران از هم متمایز شن در مباحث علمی، تجربه و میزان دانش هست.
خطاب به اون بابایی که میگه من IQ پایینی دارم و دیر میگیرم، اگه به عدالت خدا اعتقاد داری ، مطمئن باش فرقی در هوش شما با دیگران نزاشته!
بعضیا هم میگن به شما استعداد درس خوندن داده به ما هوش مثلا یه چیز دیگه ( مثلا موسیقی یا نقاشی یا ... ) ، خلاصه که تهه حرفشون اینه که ما استعداد نداریم، خطاب به این دسته عزیزان هم باید عرض کنم ، خدا مگه بیکاره هرکی دنیا میاد یه استعدادی بهش بده ! مثلا رندومی به یکی استعداد موسیقی بده، به یکی کامپیوتر به یکی ... Big Grin فرشته هاشم بیکار نیستن بخدا Big Grin

خلاصه که برای فرار از کم کاری خودتون، یا خانوادتون، یا جامعه یا شرایط نا مناسب تحصیلی یا زندگیتون که داشتید، نگید خدا به ما استعداد نداده ! داده آقا به همه داده، یه جورم داده، بستگی داره شما چطور استفاده کنی یا محیط زندگیتون چطور اونو پرورش بده! و این استعداد با توجه به اینکه با عوامل محیطی شکل گرفته قابله تغییره ! یعنی اگه فکر میکنی استعدادی در دروس کامپیوتر نداری، میتونی با یکم تلاش بدستش بیاری !

نکته بعدی در مورد برنامه ریزیه. من دیدم دوستان پی ام میدن که آقا روز های فرد این درسا روزهای زوج اون درسا و خلاصه از این قرطی بازیا Big Grin من خیلی اعتقادی به این نوع برنامه ریزی ندارم .

روشی که خودم استفاده کردم و جواب هم گرفتم این بود : طبق برنامه آزمون آزمایشی سنجش میرفتم جلو ، برنامه آزمون آزمایشی از یه نظر خوبه، و اونم اینکه برای فصل های مختلف درس ها Deadline ( ضرب العجل ) داره، اگه تا تاریخ آزمون به مطالب مطرح شده در برنامه رسیدی که رسیدی، اگه نرسیدی باید بزاریشون کنار بعدا بیایی بخونی. من تقریبا همینطوری پیش میرفتم، یه چند باری عقب موندم ولی خوب زیرآبی می رفتم و تو وقت اضافه یکم دوباره روشون وقت میزاشتم.

ترتیب خاصی هم نداشتم برای خوندن دروس، هر روز بین ۳ تا ۵ درس و مطالعه می کردم. قبل از هر آزمون یه برگه آماده میکردم، توی برگه برای هر درس یه سطر میزاشتم، توی اون سطر یه سری دایره می کشیدم، بسته به سختی و وقت گیر بودن یا نبودن درس ۳ تا ۷ دایره برا هر درس میزاشتم، و بسته به میزان مطالعه ای که تو اون درس برای آزمون پیشرو داشتم ضرب در ( یعنی مطالعه شد ) ، تو پر ( تست ها زده شد ) ، توپر نصفه ( نصف تست ها زده شد ) و ... میزاشتم. با این روش، تو هفته دوم ( هفته ای که آزمون برگزار میشه - آزمون ها معمولا دو هفته یکبارند ) میدیدم که کجای کارم و کدوم درسا رو کم گزاشتم و ...

خلاصه اینکه اگه تا موعد آزمون میرسیدم درسارو تا اون سرفصل های اعلام شده جلو ببرم که میبردم، نمیرسیدم هم skip

در مورد مطالعه دروس هم ترتیب نداشتم، ولی بی نظم هم نبودم و سعی میکردم همه دروس رو تا زمان مقرر مطالعه کنم

در مورد ساعات مطالعه هم بگم، شخصا اینطوریم که خیلی سخت میرم تو فاز مطالعه، اولش به نظرم یکم سخته، ولی یه هفته که بگذره راه میوفته آدم. این فصلای اول کتابا معمولا یکم نچسبن ! دلیلشم واضحه، اون بابایی که داشته کتاب مینوشته، هرچه به فصل های پایانی نزدیک تر میشده تجربش در نگارش بیشتر میشده و فن بیان متلب و بهتر یاد میگرفته ... خلاصه که از این فصلای نچسب ابتدایی سریعا عبور کنید.

در ابتدا میتونید از روزی ۶ ساعت شروع کنید، و حتما یکی دو هفته بعد باید به روزی ۱۰ ساعت و در ادامه به روزی ۱۲ ساعت برسونید.

در مورد اون دسته از عزیزانی که واحد دارن، اون ترمی که کنکور داشتم منم ۱۲ واحد داشتم ولی تجربه متفاوتی کسب کردم! من معمولا سر کلاس یه چیزایی یاد میگرفتم و یکمم مطالعه برای پایان ترم داشتم و میرفتم امتهان میدادم. اما اون ترم با توجه به علاقه ای که به دروس داشتم سر کلاس حواسم خیلی جمع بود ! خیلی خیلی جمع. تقریبا با استاد میومدم جلو و عقب نمیوفتادم. نتیجش این شد که با مطالعه حداکثر ۱۲ ساعت میان ترم و کمتر از ۱۰ ساعت برای پایان ترم درسی که ۱۰ نفر از ۲۲ نفر افتادن رو با ۱۵ پاس کردم ( تقریبا سخت ترین درس کارشناسی الکترونیک - مدار مخابراتی )
خواستم بگم شما هم به نظرم این ترم حواستو سر کلاس خوب جمع کن که نخوایی برای پایان ترم و میان ترم وقت بزاری برا درسا. مطمئننا نتیجشو همینطوری که گفتم میگیری.

خلاصه که شریف قبول شدن هیچم سخت نیست، خیلیم راحته ، یه کوچولو عرضه و اراده میخواد آقا Smile

فعلانه همینا به ذهنم رسید. اگه مورد دیگه ای بود که سوال داشتید خواهشا همین جا بپرسید و نه پیام خصوصی و ...
نه به این دلیل که نخوام جواب بدم، خیلیم خوشحال میشم که کمکی به دوستان بکنم، بلکه به دلیل اینکه شاید جواب به درد دیگران هم بخوره و...

یه چیز مهم دیگه ای که یادم رفت بگم، اگه واقعا هدفت شریفه و الان داری این پست و مطالعه میکنی ، کار خوبی نمیکنی اصلا !!!!! شما الان باید مشغول خوندن درس باشی نه خوندن پست ها !

اگه واقعا میخواهید به هدفتون برسید تا روز کنکور دور لپتاپ ، موبایل، ایمیل، مانشت و .... همرو خط بکشید ! جدی میگم، فقط و فقط اگه سر یه موضع خیلی خاصی گیر کردین و به هیچ سراطی مستقیم نبود بیایین اینجا بپرسید و زود برید به درس برسید.

این مشاوره گرفتنا و ... اینا همش ماله اولای تابستون، دیگه تو این فاز شما هر مشاوره میخواستی بگیری باید گرفته باشی، اگه نگرفتی هم تا یکی دو روز آینده حتما بگیر و بعدشم هرگونه وسیله ارتباطی رو هم دوورر کن از خودت.

دوباره تاکید میکنم : با سر زدن بی مورد به مانشت و کلیه فورم های اینترنتی و آموزشی فقط و فقط وقت خودتونو طلف میکنید! بشینید بخونید خیلی بیشتر گیرتون میاد.
از اینکه تجربتون رو در اختیار ما گذاشتین سپاسگزارم.
فقط ظرفیت آیتی خیلی کمتره.Tongue

با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مانشتی ها خصوصا برای عزیزترین شخص زندگیم.Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , kingmax , miss msv66 , raisemohammad , saeidkhan
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۵۵ ب.ظ
مرسی که امید دادین و تجربه هاتونو در اختیار ما قرار دادین.خدا رو شکر هنوزم وقت هست
کلی انرژی گرفتم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ب.ظ
ممنون از راهنماییتون.
۰
۰
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ
تشکر از صداقتتون

تنبلی دزد آرزوهاست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , raisemohammad , S - Is
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ب.ظ
تمام صحبتهای شما برای مشاوره به یک طرف ؛ این صحبتهای آخر یک طرف دیگه هست. من هم کاملا با این صحبت آخر موافقم که کسانی که واقعا میخواهند بخونند باید خیلی از مسائل متفرقه را کنار بگذارند. یعنی اینکه میگن ما وقت نکردیم این درس بخونیم یا فلان مشکل مانع از خوندن شد به نظرم برای کسی که واقعا هدف قبولی داره بهانه ای بیش نیست. Smile یعنی یه جوری میخوان خودشون را راضی نگه دارند که خواستند ولی نشد! ولی برای کسی که واقعا میخواهد نشد معنی ندارد.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , shamim_s , npour , mahyamk , دریا۱۳۹۳ , n268 , sahar salehi , RASPINA , parastoo70 , elham joon , احسان مومنی
ارسال: #۱۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ب.ظ
ممنون که متوجهم کردین تا وایبرم را باک کنم....

تنبلی دزد آرزوهاست...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , S - Is
ارسال: #۱۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ
ممنون از راهنماییاتون من که واقعا حالم خوب شد.
فقط یه سوال من در روز فقط یه درسو مطالعه میکنم بنظرتون اشکالی داره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , donyajoon24
ارسال: #۱۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ
منکه خیلی اروم شدم ممنونم
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۳۸ ب.ظ
با سلام
ممنون از نکات بسیار موثری که توضیح دادین..بنظر من انچه که مانع بزرگ بر سر تلاش و انگیزه ادم هست همین تفکرات منفی هست که یا خود ادم برای خودش ایجاد میکنه یا اطرافیان (که ماشاءا...همه هم صاحب نظر هستن)بنظر من قبل از شروع به مطالعه و کلا تلاش برای رسیدن به هدف باید انگیزمون رو در سطح بالایی قرار بدیم و به خودمون بگیم هیچ کس و هیچ چیزی نمیتونه ذره ای ناامیدی در من بوجود بیاره....من خودم خیلی دلم روشن هست که خیلی از بچه های مانشت در ازمون کارشناسی ارشد آینده پذیرفته خواهند شد...پس با اراده پولادین و سعی و تلاش بی وقفه میریم به سمت موفقیت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , رتبه۱سال۹۴ , RASPINA , lafille
ارسال: #۱۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۱۷ ب.ظ
ساعت مطالعتون حتما حتما هرجوریه ببریدبالا

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ ب.ظ
یه چیز دیگه هم بگم، اگه واقعا فکر میکنید باید تو همه زمینه ها منجمله اینکه چطور بخونید و چیارو بخونیدو .... از دیگران مشاوره بگیرید، به رتبه های خیلی خوب خیلی دل نبندید. شما اگه الان نتونید خودتون راهتون رو ( شخصا و بدون کمک دیگران ) پیدا کنید، کار بسیار سخت و تقریبا نا ممکنی پیش رو دارید.

پس بهتره به دانش، انگیزه، توانایی و قدرت برنامه ریزی خودتون تکیه کنید و هی برا هرچیزی مشاوره نگیرید. فکر نمیکنم هیچکدوم از رتبه های خوب از کسی مشاوره ای برای اینجور چیزا گرفته باشن.

به قدرت برنامه ریزی و اعتماد به نفس خودتون تکیه کنید.

پ.ن : مدیری عزیزی که عنوان تاپیک و عوض کردید و شریف و با موفقیت جایگزین کردید، کلمه موفقیت به خودی خود درجات مختلفی داره و صرفا نمیشه فقط از این کلمه برای بیان عمقش استفاده کرد. من از کلمه شریف استفاده کردم چون یکی از بالاترین درجات موفقیت در کنکور ارشد قبول شدن در شریف هست و آرزوی خیلی از دوستان.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahsash , n268 , رتبه۱سال۹۴ , raisemohammad , RASPINA , mahooor , pariya2020 , ziba.O

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۵۶ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۰۱ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۳ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۲۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۹۷ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close