زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قابلیت استثنایی مانشت

ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ ب.ظ
قابلیت استثنایی مانشت
خوب بالاخره تونستیم یه قابلیت بسیار بسیار خوب به مانشت اضافه کنیم. از این به بعد تمامی عکس‌هایی که از هر منبع اینترنتی در مطالب خودتون استفاده کنید به صورت خودکار به سرور مانشت منتقل شده و سپس به دراپ‌باکس افزوده می‌شود.
این قابلیت از این جهت بسیار مهم هست که تصاویر در سال‌های آتی و استفاده‌های آینده دچار مشکل نخواهند شد.
از این به بعد بدون دغدغه از حذف شدن و یا نا معتبر شدن لینک‌های تصاویر خود از مانشت استفاده نمایید.
به زودی قابلیت کش کردن لینک‌های دانلودی هم فراهم خواهد شد (به زودی یعنی در چند ماه آینده)

از نظرات شما استقبال می‌شود.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: PSHirazi , Eternal , هاتف , احسان مومنی , hamid88 , maneshty , آرتا , b.kiani , jahani , sepidsal , shz67 , Fardad-A , farhud , good-wishes , SnowBlind , انرژی مثبت , m@hboobe , m450ud , mohammadali1990 , sss , fatemeh85 , nazanin_sh , The BesT , SaMiRa.e , mahshid1383 , ماه بانو , Lonely Palm , kingxerxes , لاله عباسی , Morris , mohsen_m , sulduz , x86 , Pegasus , S_Mehrjoyan , Saoshiyant , arman.fr , zahra 67 , armin.sheikh , mahyamk , hosseini2012 , m..ch , Afroz , diligent , Engineer , M4$0UD , Golnazzz , ana9940 , شاپری , capitan , imanch , esmaeli.sh , sama89 , montazer , haghighi_mahmood , bita_it , pouri_sb , Mohammad.K , mostafa122 , black_knight , H3NGAM3H , سجاد۶۷ , sadeghb , tayebe68 , pioneer01
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ ب.ظ
قابلیت استثنایی مانشت
هر دقیقه ۱۰ عدد از مطالب قدیمی بر اساس جدیدترین‌ها اصلاح می‌شوند. لطفا هر گونه مشکل را گزارش نمایید.

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , shz67 , انرژی مثبت , m450ud , mohammadali1990 , fatemeh85 , SaMiRa.e , ماه بانو
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ب.ظ
قابلیت استثنایی مانشت
(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۷ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  فقط ببخشید من سازو کارش رو متوجه نشدم اینکه می گید خودکار به سرور مانشت منتقل میشه یعنی آدرس تصویر در ارسال هم تغییر خواهد کرد ؟
بله آدرسشون به آدرس دراپ باکس تغییر می‌کنه.
ارسال‌ها در بازه‌های زمانی چند دقیقه‌ای به‌روز می‌شن. لطفا لینک محل ارسال رو بفرستید تا بررسی کنم.
در حال حاضر نصف تصاویر در کل تاریخ مانشت که داخل متن استفاده شده به سرور داخلی آورده شده. کار زمان بری هست ولی خوب از این به بعد دیگه راحت می‌شه. خوبیش هم اینه که دیگه تصاویر سوالات و مباحث مهم رو از دست نخواهیم داد.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , احسان مومنی , ماه بانو
ارسال:
۲۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ب.ظ
قابلیت استثنایی مانشت
اتمام انتقال تمامی فایل‌ها از سرورهای غیر مانشت => مانشت و مانشت => دراپ باکس.

متاسفانه برخی از فایل‌های قدیمی لینک‌هاشون خراب شده، در هر حال از این به بعد دیگه این اتفاق نخواهد افتاد. انتقال به سرورهای مانشت از این به بعد هر دقیقه یک بار (۲۰ فایل) انجام خواهد شد.
به عبارت بهتر بدون در نظر گرفتن هاست فایل خود و بدون دغدغه عکس‌ها رو توی سایت می‌تونید قرار بدین و پس از لحظاتی لینک شما دائمی خواهد شد.

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , ماه بانو , Lonely Palm , armin.sheikh , sss , sama89
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ
قابلیت استثنایی مانشت
حجم کلیه فایل‌های تصویری داخل ارسال‌ها ۳۰۰ مگابایت بوده.
تعداد فایل‌ها هم ۶۷۰۰ فایل بوده.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: احسان مومنی , ماه بانو , sama89
ارسال:
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ق.ظ
قابلیت استثنایی مانشت
(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  عالی شد آقای دکتر . دستتون درد نکنه

یکی از دغدغه‌های همیشگی من خراب شدن لینک‌های ارسال دوستان بود. امروز اتفاقی چند تا سوال رو مرور می‌کردم که متاسفانه با مشکل لاود نشدن چند‌ تا از عکس‌ها برخورد کردم. متاسفانه آپلودسنترهای ایرانی موقتی هستند و به سال نکشیده کارشون تعطیل می‌شه. یه مدتی به فکر ایجاد آپلودسنتر بودیم اما نظارت بر فایل‌هاش کار راحتی نبود و امکان سو استفاده هم فراوان بود، امروز اتفاقی این ایده به ذهنم رسید که کل فایل‌ها رو برداریم از منابع مختلف که بالاخره با هر ترفندی بود شدنی شد و خوشبختانه دراپ‌باکس هم با مانشت خوب راه اومده Smile
کلیه لینک‌های دراپ‌باکس هم به https تبدیل شده‌اند که باعث امنیت در انتقال اطلاعات خواهد شد.

۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , good-wishes , The BesT , SaMiRa.e , sir_ams , ماه بانو , Lonely Palm , احسان مومنی , sepidsal , armin.sheikh , maneshty , sss , phoenix021 , sama89 , Mohammad.K , سجاد۶۷ , sadeghb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۷۳ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۱۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۲۴۷ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۲۳۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۶۵ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close