زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ساختمان‍‏‏های گسسته

ارسال: #۶۱
۰۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۵۸ ب.ظ
ساختمان گسسته
سلام خانم آفاق
این کتاب گریمالدی رو تونستید از لینکی که گذاشته بودین، خودتون دانلود کنید. من که نتونستم؟!؟

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۰۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۰۶ ب.ظ
ساختمان گسسته
بله من خودم کتابش رو که با نرم افزار خاصی هم باز میشد دانلود کردم ولی چون زبان اصلی بود هنوز نرسیدم بخونم.
ارسال: #۶۳
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۰۴ ق.ظ
ساختمان گسسته
گسسته یعنی تمرین تمرین تمرین! البته گاهی سوالهای خیلی ناجور هم میاد که چه تمرین کرده باشی چه نکرده باشی خیلی فرقی نمیکنه، خصوصا از بخش شمارش!!

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و خانه ی تو نبود...
ارسال: #۶۴
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۳۸ ب.ظ
ساختمان گسسته دکتر قلی زاده
بچه‌ها کسی کتاب ساختمان گسسته دکتر قلی زاده رو خونده ؟من فکر می کنم هرکسی می خواد این کتاب رو بخونه باید یک کتاب مکمل هم مثل گسسته پوران پژوهش رو هم با هاش بخونه چون بعضی قسمتها رو مثل فصل شمارش رو نداره؟

اگر کاری را که همیشه می کردید ادامه دهید به همان چیزی دست می یابید که همیشه داشته اید . اگر کار متفاوتی انجام دهید به چیزهای متفاوتی دست می یابید.
ارسال: #۶۵
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۶:۰۵ ب.ظ
من پارسال قلیزاده+حل تمرینش+ پوران خوندم کافی نبود بعضی مباحثو که متوجه نشده بودم کمکی به فهمش نکرد بهم از یکی پرسیدم چرا گفت چون قلیزاده از گریمالدی کپی کرده بعضی جاها رو خوب کپی نکرده گنگه پوران هم که خوب خلاصه هست البته من از هفته بعد میرم کلاس خصوصی اگه شما کلاس خصوصی نمیریین پیشنهاد میکنم گریمالدی بخونید
ارسال: #۶۶
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط ف.ش.)
کتاب روانیه ولی کامل نیست.۳جلد اول گریمالدی یا کتاب گسسته نوشته این آقا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو بخونید.
لینک جزوه استاد وحیدی رو در بایگانی پیوندها گذاشتم.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۶۷
۰۷ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۵ ب.ظ، توسط Soheil.)
بچه‌ها در مورد منبع کنکوری گسسته(کلا) اینجا (لینک پایین) بحث شده، دوباره در مورد تک تک شون پست نزنید!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این بحث رو در مورد کتاب قلی زاده ادامه بدید به نظرم مفید تره.
ممنون

سخته، ولی ممکنه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۶۸
۰۲ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۷ ب.ظ
ساختمان گسسته
من گسسته از پوران میخونم درکنارش از قلیزاده +راهیان هم استفاده میکنم فصل گراف مباحث:کروماتیک+تطابق+دوگان متوجه نشدم گریمالدی میتونه مشکلمو حل کنه؟فصل شبکه وجبر بول +روابط بازگشتی + شمارش منابعم کافیه یا گریمالدی بهتر گفته؟اگه کسی گریمالدی داره لطفا فهرست مطالب هر۴جلد رو بذاره لطفا زودتر جوابمو بدید فوریه مرسی
ارسال: #۶۹
۰۳ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۴۱ ب.ظ
RE: ساختمان گسسته
(۰۲ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۷ ب.ظ)jikjik نوشته شده توسط:  من گسسته از پوران میخونم درکنارش از قلیزاده +راهیان هم استفاده میکنم فصل گراف مباحث:کروماتیک+تطابق+دوگان متوجه نشدم گریمالدی میتونه مشکلمو حل کنه؟فصل شبکه وجبر بول +روابط بازگشتی + شمارش منابعم کافیه یا گریمالدی بهتر گفته؟اگه کسی گریمالدی داره لطفا فهرست مطالب هر۴جلد رو بذاره لطفا زودتر جوابمو بدید فوریه مرسی

گریمالدی خیلی کامله‌، مشکلت رو احتمال قوی حل میکنه بشرطی که با دقت بخونیش. اما این مطالبی که گفتید میخواید از رو اون بخونید خودش میشه یه کتاب دیگه در حد پورانHuh

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۷۰
۰۴ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۷ ب.ظ
حل تمرین گریمالدی
سلام به همگی

من همین امروز عضو سایت شدم و به جمع مانشتی‌ها پیوستم و به سهم خودم از بنیانگذار سایت( آقای تنهایی )تشکر ویژه میکنم

میخواستم بپرسم آیا کسی میتونه راهنمایی کنه حل المسایل فارسی گریمالدی مال کی خوبه ؟

آخه من وقت ندارم بشینم زبان اصلیش رو بخونم
ارسال: #۷۱
۰۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۸۹ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط ایرسا.)
فهرست موضوعی کتاب ریاضیات گسسته گریمالدی
ریاضیات گسسته و ترکیبیاتی
ترجمۀ ویرایش سوم

تألیف‌: رالف پ. گریمالدی
ترجمه‌: محمدعلی رضوانی , بیژن شمس
ناشر‌: انتشارات فاطمی

جلد اول

فصل ۱ اصول بنیادی شمارش
فصل ۲ اصول بنیادی منطق
فصل ۳ نظریهٔ مجموعه‌ها
فصل ۴ ویژگی‌های اعداد صحیح: استقرای ریاضی
فصل ۵ رابطه و تابع

جلد دوم

فصل ۶ زبانها، ماشینهای متناهی‌الحالت
فصل ۷ رابطه‌ها: دومین برخورد
فصل ۸ اصل شمول و طرد
فصل ۹ توابع مولد
فصل ۱۰ روابط بازگشتی

جلد سوم

فصل ۱۱ مقدمه‌ای بر نظریهٔ گراف
فصل ۱۲ درختها
فصل ۱۳ بهینه‌سازی و تطابق

جلد چهارم

فصل ۱۴ حلقه و حساب مدولی
فصل ۱۵ جبر بولی و توابع کلید‌زنی
فصل ۱۶ گروهها، نظریهٔ کدگذاری و روش شمارش پولیا
فصل ۱۷ هیأتهای متناهی و طرحهای ترکیبیاتی

پیوستها

پیوست ۱ توابع نمایی و لگاریتمی
پیوست ۲ ماتریسها، عملهای ماتریسی و دترمینانها
پیوست ۳ مجموعه‌های شمارش‌پذیر و مجموعه‌های شمارش‌ناپذیر

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Parva , بهارک_۱ , fateme66 , Sinax , Pegasus , Msccom , SarahArshad , Xilinx , Aurora , sajad_8900 , shiva865 , aydingol , سجاد۶۷
ارسال: #۷۲
۲۰ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط محسن هنرمند.)
کتاب ریاضیات گسسته گریمالدی
سلام -آیا خواندن کتاب های گریمالدی را برای گرایش نرم افزار پیشنهاد میکنید؟کدوم فصلها (آخه خیلی زیاده)؟مباحث گفته شده در کتاب یوسفی برای خواندن کتاب گریمالدی کفایت می کند؟

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
ارسال: #۷۳
۲۱ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ، توسط ف.ش.)
من از یه استادی پرسیدم که چی بخونیم چی نخونیم گفت ما واسه گسسته منابع داریم نه منبع!
یعنی گسسته مباحثش خیلی زیاده هر سال هم یه مبحث جدید به سوالای کنکور اضافه میشه یعنی مثل یه دایره که هر روز شعاعشو زیاد کنند از گسسته سوال میدن یعنی قسمت عمده سوالات از مباحثی است که سالهای گذشته سوال اومده یه چندتا هم جدیده.

واسه مرجع هم اینها پیشنهاد دادن‌: قلی زاده (مخصوصا قسمت گراف و ماتریس)،جواد وحیدی،کتاب پوران پژوهش برای تست و مرور

البته خودم فقط یکمی از قلی زاده و کمی هم از کتاب پوران پژوهش استفاده کردم و سایر کتب رو هم ندیدم.

اگه بخواین کتاب گریمالدی رو بخونید ۳ جلد اولش کافیه!

ولی اگه همون پوران رو هم خوب بخونید ۶۰% میتونید بزنید. (البته بسته به قدرت تحلیلتون در سوالات کمتر یا بیشتر)

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: محسن هنرمند , faraaz_mb , Pegasus , رعنا
ارسال: #۷۴
۲۱ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۰۹ ب.ظ
سلام.اگه ۱۰۰٪ میخواید باید گریمالدی+پوران رو بخونید.متاسفانه اخیرا داره به جلد ۴ گریمالدی هم توجه میشه.ولی بدونید که کسی واقعا یک دانشمند کامپیوتر میشه که اول گسسته بخونه وخوب هم یادش بگیره.چون تاثیر زیادی در یادگیری بقیه دروس داره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: محسن هنرمند , fateme66 , faraaz_mb , pouri_sb , miki_martini , friendchp , aydingol
ارسال: #۷۵
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: ساختمان‍‏‏های گسسته
(۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۰۲ ب.ظ)saye84 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز آیا لازمه تمام چهار جلد گریمالدی انتشارات فاطمی خونده بشه؟؟
یا اینکه یکی دو جلد اون کافیه !!!

این تجربه من بعد از کنکوره‌، گریمالدی بدرد نمیخوره(برا کنکور)!!! فقط بعضی بخش هایی که مهم هستند یا خیلی ضعیف هستی رو از این کتاب بخونید

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouri_sb

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۲۴ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۲۸ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۹۲۰ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۲۸۶ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۷۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۵۸ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۲۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۸۵ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۸۰۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  منبع ساختمان داده RASPINA ۷ ۷,۳۴۳ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close