زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۰:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد

نظرسنجی: بهترین کتاب ساختمان داده
یوسفی
طورانی
گیلک
مقسمی
مدرسان
نصیر
غیره
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط marvelous.)
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد
دوستان عزیز، من الان سه ماهه که درس برای کنکور رو شروع کردم و تا حالا با هیچ کتاب ساختمان داده ای نتونستم ارتباط برقرار کنم. حتی میتونم بگم که کتاب یوسفی برام ضد حال بوده. نمیدونم خلاصه من میخوام یه کتاب خوب انتخاب کنم. بنابراین اینجا با توجه به شناختتون از اساتید به کتاب ساختمان داده ی اون استاد رای بدین.
مهم اینه که میخوام کتابی رو انتخاب کنم که با اون بتونم ارتباط بگیرم. با یوسفی که نتونستم. نظر شما چیه؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
ساختمان داده مقسمی. بعد یوسفی. من از هر فصل اول مقسمیش رو میخونم بعد یوسفی.
بهترین کتاب مقسمی کتاب ساختمان داده اش هست.

گزینه مورد نظر من ترکیب مقسمی و یوسفیه

بعد این دوستانی که رای به کتاب استاد طورانی دادند اگاه باشند که چنین کتابی اساسا موجود نمیباشد. و استاد طورانی سالهاست که میرفرماند این پاییز کتابم میرسه و نرسیده .
البته یه کتاب قدیمی پارسه هست که هست ولی خب اولا موجود نیست در بازار ثانیا کتاب به شدت ناقص و در حد "یه چیزایی گفته" است!
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۸, ۰۸:۵۷ ب.ظ
ببین داداشم مقسمی خیلی کتاب خوبیه و واقعا بهترینه ولی کنکوری نیست به اون شکل، یوسفی هم خیلی خوبه و من سه فصل از کتابشو راحت خوندم، ولی اونطور که من میخونم نمیتونم زیاد باهاش ارتباط بگیرم. الان مشاورم بفهمه عصبانی میشه. الان فعلا استاپ زدم ساختمان داده و منتظرم که شنبه کتاب طورانی به دستم برسه. یکی از دوستام یه دونه داره به عبارتی آک بند چون اونم تغییر رشته داده برای مدیریت آی تی میخواد امتحان بده گفته میده به من. میخوام اینو هم امتحان کنم اگه ارتباط نگرفتم برم گیلک رو بگیرم. به خدا تو ساختمان داده ها خیلی پیچ خوردم ولی هر چی هست از کامپایلر ساده تره.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۲۵ ق.ظ
کی میگه مقسمی کنکوری نیست ؟ والا من کتاب مقسمی و یوسفی و طورانی رو کامل خوندم. مقسمی تو بحث درختای ویژه یه مقداری کم گفته اما خیلی جاها رو خیلی کاملتر و بهتر از یوسفی گفته مثلا ارایه و پشته و لیست پیوندی مقسمی خیلی مفصله خیلی ه بهتره یا درهمسازی یه جاهایی اصلا یوسفی نگفته. تنها اشکالش به نظرم بازگشتیشه. که باز به نظرم خیلی از کتاب طورانی بهتر گفته طورانی یه کتاب به شدت خلاصه هست که یه کلیاتی رو گفته.
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۱:۳۲ ق.ظ
خب من مقسمی رو دارم، امشب میشینم از روی مقسمی شروع میکنم ببینم چه حسی بهم میده. اتفاقا همین اواخر هم خریدمش. همیشه یه حسی درونی به من میگفت الهام این کتابو بخر. منم خریدمش، شاید باید برای حالا استفادش کنم.
ممنونم از راهنمایی های خوب و همیشگیت Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۲:۵۷ ق.ظ
خب دوستان، من یه فصل از مقسمی رو خوندم، بدک نبود، خیلی ساده تر از یوسفی توضیح داده ولی مسئله اینجاس که همونطور که گفتم مناسب کنکور نیست. یعنی یوسفی اینجا بهتره کتابش به نظرم. حالا منتظر میمونم تا پسفردا طورانی هم دستم برسه ببینم بالاخره با کدوم راحت ترم. کتاب خیلی خوبیه کتاب مقسمی ولی بازم من نتونستم ارتباط بگیرم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۵۳ ب.ظ
RE: بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد
(۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خب دوستان، من یه فصل از مقسمی رو خوندم، بدک نبود، خیلی ساده تر از یوسفی توضیح داده ولی مسئله اینجاس که همونطور که گفتم مناسب کنکور نیست. یعنی یوسفی اینجا بهتره کتابش به نظرم. حالا منتظر میمونم تا پسفردا طورانی هم دستم برسه ببینم بالاخره با کدوم راحت ترم. کتاب خیلی خوبیه کتاب مقسمی ولی بازم من نتونستم ارتباط بگیرم.

دنبال ارتباطید؟
این از عوارض رشته های هنری و ایناست

شما باید تست بزنید
شهودی نیست باید منطقی و ۰ و ۱ ی فک کنید
Smile

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۰۷ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۳ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خب دوستان، من یه فصل از مقسمی رو خوندم، بدک نبود، خیلی ساده تر از یوسفی توضیح داده ولی مسئله اینجاس که همونطور که گفتم مناسب کنکور نیست. یعنی یوسفی اینجا بهتره کتابش به نظرم. حالا منتظر میمونم تا پسفردا طورانی هم دستم برسه ببینم بالاخره با کدوم راحت ترم. کتاب خیلی خوبیه کتاب مقسمی ولی بازم من نتونستم ارتباط بگیرم.

دنبال ارتباطید؟
این از عوارض رشته های هنری و ایناست

شما باید تست بزنید
شهودی نیست باید منطقی و ۰ و ۱ ی فک کنید
Smile

نه، من شهودی در نظر نمیگیرم ، اتفاقا من همیشه تو زندگیم صفر و یکی بودم. اگه میگم که ارتباط بگیرم مثل کتاب کتیرایی هست که الان دارم تمومش میکنم در حالیکه تو ساختمان داده یوسفی سه فصل خوندم ولی احساس ضعف میکنم.

در مورد رشته هنری و ارتباط این یه چیزیه که به اشتباه بین خود هنری ها جا افتاده. خود شما تصور کن اگه ارتباط به شکل درستش برقرار میشد این همه فیلمها و نمایشهای مزخرف و تقلید کاری داشتیم؟
ارتباط یه مقوله ی فوق بشریه. بزار سینمایی برات بگم، از اودیسه ی فضایی بگیر تا هوش مصنوعی که مال استنلی کوبریک بود و به درستی هم اسپیلبرگ در کامل کردنش نقش داشت. روی بززگترین مقوله دست گذاشتن. یا فیلم Contact رو شما نگاه کن. ارتباط با هر چیزی و هر مقوله ای خیلی مهمه. منظورم برقراری ارتباطه. همین صفر و یک ها هم برای برقراری ارتباط هستن و زبان ما رو به زبان ماشین ترجمه میکنن.

اتفاقا من درست دنبال همین ارتباط میگردم. به عنوان کسی که پایه گذار بیومکانیک در سینما و تئاتر ایران بود و اولین کتابشو نوشت و ترجمه کرد میخوام از امکانات کمک بگیرم و زبان بصری خودمو داشته باشم که کاملا هم علمی و منطقیه. به قول خودت صفر و یکه حرفی درش نیست.
شهودی فکر کردن یه چیز کاملا شخصیه، وگرنه همه چی تو این الگوریتم عظیم زندگی بر اساس صفر و یکه.

ارتباطی که میگم از نظر زبانی هست، منی که از یه رشته ی هنری اومدم دارم فنی میخونم باید بتونم یه تجسمی داشته باشم از مطالب و یاد بگیرم همزمان با تست زدن و این یخرده مشکله. الان تماما منتظرم که فردا ساختمان داده طورانی رو امتحان کنم و مطمئنم باهاش کنار میام چون آمار طورانی رو هم باهاش راحت بودم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط marvelous.)
دل همتون خنک شد؟ Big Grin
طورانی نمیاد امروز، انگار قسمت نیست برای ساختار داده کتاب بخرم.

ببینین من این کتابها رو دارم، بگین از کدوم بخونم بهتره و یا چطوری هر کدوم رو بخونم.

۱- ساختمان داده مقسمی
۲- ساختمان داده یوسفی
۳-ساختمان داده نصیر
۴- ساختمان داده مدرسان شریف

هر کدومو بهتر میبینین علی اله با همون ادامه میدم.

یا شاید بهتر باشه شکل درس خوندنم رو عوض کنم. به نظر شما خوبه من بشینم سه روز تمام رو ساختمان داده کار کنم تا برام جا بیفته بعد برم درسهای دیگه؟

یه راهکار ارائه بفرمایید.

البته دو تا کتاب خفن زبان اصلی هم دارم، یکیش مال یه ژاپنیه هست و کلا ساختمان داده و طراحی الگوریتم هست:

Data Structures And Algorithms Made Easy
-To All My Readers
By Narasimha Karumanchi

یکی هم همون کتاب معروف الگوریتم هست

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۱۰
۱۹ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۰۱ ب.ظ
تصویب شد، با همین یوسفی ادامه میدم. امروز تو مود بدی بودم و گسسته خوندم باز از یوسفی و اینبار برعکس همیشه خیلی خوب میفهمیدم. الان دارم میرم ساختمان داده رو داشته باشم با یوسفی و در نهایت توی دروازه ی کنکور ......

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۱۱
۱۵ آذر ۱۴۰۱, ۰۷:۵۶ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  تصویب شد، با همین یوسفی ادامه میدم. امروز تو مود بدی بودم و گسسته خوندم باز از یوسفی و اینبار برعکس همیشه خیلی خوب میفهمیدم. الان دارم میرم ساختمان داده رو داشته باشم با یوسفی و در نهایت توی دروازه ی کنکور ......

سلام
بالاخره کدوم یکی بهتر شد برای ارشد ۱۴۰۲؟ منم حسابی گیجم اگه منابعی که برای درسهای مختلف خوندی و جوای گرفی رو بگی ممنون میشمSmile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۴۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۷۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۴۷ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۴۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۶۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۳۸۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۳۸۳ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۷۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۱۶ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۲,۸۵۰ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close