زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه)

ارسال: #۳۱
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۱۶ ب.ظ
RE: فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه)
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ)مهرگان نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  خب سلام مجدد خدمت دوستانی که نظر نمیدن: به هر حال من تفاوت هایی رو که دیدم بیان میکنم.
من سه بار(البته در حال خوندن بار سومِ مدرسان بودم)که تصمیم گرفتم مقدمات درخت رو از روی مدرسان بخونم.خوندم.و رسیدم به HEAP جزوه استاد تورانی رو پرینت گرفتم و خوندم(یعنی قرارم بر همین بود که به این بخش که رسیدم پارسه رو بخونم).البته فقط ۸ یا ۹ صفحه ازش رو خوندمSmile(نه اینکه وقت نذارم،خیلی وقت گذاشتم اما همینقدر قد داد توانم،۹ صفحه)حالا قرار من بر این بود که امروز تا ته درخت رو از مدرسان بخونم و پارسه رو هم در کنارش، یعنی از HEAP که رد بشی میرسی به BSTها و AVLها و غیره.که کلا میشه حدود ۳۰ صفحه فک کنم.چون قبلا خونده بودم سرعتم بالا بود.
حالا جزوه استاد تورانی رو که باز کردم تازه فهمیدم که هر چی خوندم فقط به صورت حل سوال بوده و این که توی حل سوال قوی شدم تا حدودی اما نفهمیدم اصل این بخشِ ساختمان داده چیه(موضوع بر سر دادن سوال های تازه هست و اینکه ما چطور در اون شرایط عمل کنیم).
مدرسان راه کار هاش خوبه.اما عمیق نیست واقعا.(این حس رو در من تداعی میکنه که تغییر من در گرو تحلیل راه کار چند مثال هست ونه تغییر تازه ای در فکر من)
حالا هم قرار بر این نیست بگیم آقای تورانی کتاب رو عمیق کرده.نه کتابه همون کتابایی هست که دست همه ی ماست.اما نحوه بیان و در حقیقت چرایی بررسی یک موضوع رو میده.همون باعث میشه اولین اتفاق شگفت انگیز بیفته.چی؟؟؟(پریدن خواب ظهر Smile Big Grin)
خلاصه طولانیش نکنم.کتابش فوق العاده س.فوق العاده.تازه بهت یاد میده حرف CLRS پر مدعا و ۶۰۰ مساله چیه.از طرفی کتاب طراحی الگوریتم مدرسان شریفم با همین طرز تفکر نوشته شده و بخش عظیمی از اون رو هم جا میندازه.
هر کی هم کتابو خوند و حرفم رو تایید نکرد دلیل بیاره حتما.
سلام
لینک دانلود ایراد داره. انکانش هست شما مجددا لینک دانلود رو بذارید؟
======
سلام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر میخواهید خوشبخت باشید زندگی را به یک هدف گره بزنید
نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۳ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط neghab01.)
(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(25 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۵ ب.ظ)neghab001 نوشته شده توسط:  خب سلام مجدد خدمت دوستانی که نظر نمیدن: به هر حال من تفاوت هایی رو که دیدم بیان میکنم.
من سه بار(البته در حال خوندن بار سومِ مدرسان بودم)که تصمیم گرفتم مقدمات درخت رو از روی مدرسان بخونم.خوندم.و رسیدم به HEAP جزوه استاد تورانی رو پرینت گرفتم و خوندم(یعنی قرارم بر همین بود که به این بخش که رسیدم پارسه رو بخونم).البته فقط ۸ یا ۹ صفحه ازش رو خوندمSmile(نه اینکه وقت نذارم،خیلی وقت گذاشتم اما همینقدر قد داد توانم،۹ صفحه)حالا قرار من بر این بود که امروز تا ته درخت رو از مدرسان بخونم و پارسه رو هم در کنارش، یعنی از HEAP که رد بشی میرسی به BSTها و AVLها و غیره.که کلا میشه حدود ۳۰ صفحه فک کنم.چون قبلا خونده بودم سرعتم بالا بود.
حالا جزوه استاد تورانی رو که باز کردم تازه فهمیدم که هر چی خوندم فقط به صورت حل سوال بوده و این که توی حل سوال قوی شدم تا حدودی اما نفهمیدم اصل این بخشِ ساختمان داده چیه(موضوع بر سر دادن سوال های تازه هست و اینکه ما چطور در اون شرایط عمل کنیم).
مدرسان راه کار هاش خوبه.اما عمیق نیست واقعا.(این حس رو در من تداعی میکنه که تغییر من در گرو تحلیل راه کار چند مثال هست ونه تغییر تازه ای در فکر من)
حالا هم قرار بر این نیست بگیم آقای تورانی کتاب رو عمیق کرده.نه کتابه همون کتابایی هست که دست همه ی ماست.اما نحوه بیان و در حقیقت چرایی بررسی یک موضوع رو میده.همون باعث میشه اولین اتفاق شگفت انگیز بیفته.چی؟؟؟(پریدن خواب ظهر Smile Big Grin)
خلاصه طولانیش نکنم.کتابش فوق العاده س.فوق العاده.تازه بهت یاد میده حرف CLRS پر مدعا و ۶۰۰ مساله چیه.از طرفی کتاب طراحی الگوریتم مدرسان شریفم با همین طرز تفکر نوشته شده و بخش عظیمی از اون رو هم جا میندازه.
کتاب ایشان خوب است ولی شما هم دیگه در اغراق کامل بسر میبرید.
اگه جزوه درسی متوسطی در حد جزوه دکتر سید جوادی یا کتاب funadamentals og algorithm یا از کتابهای کنکوری کتاب کنکوری نصیر نوشته دکتر ابراهیمی و دو نفر دیگه را بخونید (یعنی هر کدام را بخونید) و بعد clrs را بخونید و حل تمریناتش را هم نگاهی بندازید . مطلب کاملا" جا می افته.
شما ظاهرا" قبلا" موضوع را نمیدونسته اید. شروع یادگیری با clrs کار ساده ای نیست. مدرسان شریف یا مقسمی هم آبکی هستن و معمولا" همه چی را میخوان با مثال توضیح بدن. اینه که با دیدن این کتاب یه دفعه متحول شدینBig GrinTongue
آقای طورانی مطلب را خوب نوشته اند ولی ایشان هم از منابع موجود برای کتاب استفاده کرده اند. خودشون که heap را ا ختراع نکردن.
===
با این لحنی که شما داری و توی ذوق میزنه فکر نکنم بشه باهات بحث کرد.
اما محض اطلاعت بگم از CLRS رو دارم تا نیپولیتان و هر چی که فکرشو بکنی و همشونم دیدم.هیچکدام به انسجام و بیان ایشون نیست.
این که شما بخواید طرفی از کسی یا موسسه ای رو بگیرید به خودتون مربوطه.دیدن شما هم باعث تحول من شد.Big Grin
وااااااااااااو یعنی همچین آدمایی هم پیدا میشه!!!
حل تمرین CLRS رو هم دیدم . . .

(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)neghab01 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۸ ب.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
کتاب ایشان خوب است ولی شما هم دیگه در اغراق کامل بسر میبرید.
اگه جزوه درسی متوسطی در حد جزوه دکتر سید جوادی یا کتاب funadamentals og algorithm یا از کتابهای کنکوری کتاب کنکوری نصیر نوشته دکتر ابراهیمی و دو نفر دیگه را بخونید (یعنی هر کدام را بخونید) و بعد clrs را بخونید و حل تمریناتش را هم نگاهی بندازید . مطلب کاملا" جا می افته.
شما ظاهرا" قبلا" موضوع را نمیدونسته اید. شروع یادگیری با clrs کار ساده ای نیست. مدرسان شریف یا مقسمی هم آبکی هستن و معمولا" همه چی را میخوان با مثال توضیح بدن. اینه که با دیدن این کتاب یه دفعه متحول شدینBig GrinTongue
آقای طورانی مطلب را خوب نوشته اند ولی ایشان هم از منابع موجود برای کتاب استفاده کرده اند. خودشون که heap را ا ختراع نکردن.
===
با این لحنی که شما داری و توی ذوق میزنه فکر نکنم بشه باهات بحث کرد.
اما محض اطلاعت بگم از CLRS رو دارم تا نیپولیتان و هر چی که فکرشو بکنی و همشونم دیدم.هیچکدام به انسجام و بیان ایشون نیست.
این که شما بخواید طرفی از کسی یا موسسه ای رو بگیرید به خودتون مربوطه.دیدن شما هم باعث تحول من شد.Big Grin
وااااااااااااو یعنی همچین آدمایی هم پیدا میشه!!!
حل تمرین CLRS رو هم دیدم . . .
======
دوستان تاریخ عضویت این کاربر رو ببینید.
همش برای موسسه ها تبلیغ میکنه.
اصلا به حرفاش بها ندید.من این قسمت هیپ رو خوندم و حاضرم هر سوالی رو که بدید حل کنم.به جرات میگم.
خوبی ای که این کتاب داره اینه که تمام مطالب دو کتاب CLRS رو از یک مبحث خاص جمع کرده و کنار هم گذاشته.
حالا کار پورانم واقعا خوبه و خوندمش.پورانم بیشتر قالبش مثاله.ولی خیلی بهتر از مدرسان و مقسمی هست.مثال هاش یه کلیتی بین موضوع رو ارائه دادن.مثلا درخت هایی دودویی، جستجوی دودویی و انواع مختلفش رو از هم تمیز داده و براش سوال حل کرده.این باعث میشه تفاوت هاشون در ذهن بمونه . . .
این کاربر در مورد مدار منطقی هم بد میگفت با یه اکانت دیگه البته.
من مدار مدرسان دارم پورانم دارم.پوران خیلی بهتره. جاهایی هم که گیر کردید یه نگاه به مانو بندازید حله.
امیدوارم کسی به حرفاش گوش نده.همه جا رو به هم ریخته.
برقرار باشید

نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
ارسال: #۳۳
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)neghab01 نوشته شده توسط:  دوستان تاریخ عضویت این کاربر رو ببینید.
اصلا به حرفاش بها ندید.من این قسمت هیپ رو خوندم و حاضرم هر سوالی رو که بدید حل کنم.به جرات میگم.
خوبی ای که این کتاب داره اینه که تمام مطالب دو کتاب CLRS رو از یک مبحث خاص جمع کرده و کنار هم گذاشته.
حالا کار پورانم واقعا خوبه و خوندمش.پورانم بیشتر قالبش مثاله.ولی خیلی بهتر از مدرسان و مقسمی هست.مثال هاش یه کلیتی بین موضوع رو ارائه دادن.مثلا درخت هایی دودویی، جستجوی دودویی و انواع مختلفش رو از هم تمیز داده و براش سوال حل کرده.این باعث میشه تفاوت هاشون در ذهن بمونه . . .
من مدار مدرسان دارم پورانم دارم.پوران خیلی بهتره. جاهایی هم که گیر کردید یه نگاه به مانو بندازید حله.
برقرار باشید
عزیز دل یه بار دیگه برگرد بخون . من فقط گفته ام شما احتمالا" منبع خوب نداشته ای. تو دانشگاه هم استاد خوب نداشتی. تا پشت کنکور ارشد هم همینجوری اومدی . حالا یه دفعه جو گیر شده ای و بشدت داری اغراق میکنی.
من نمیدونم بجز صحبت از اغراق شما از کدام موسسه تبلیغ کرده ام. شما فقط مرد باش و بگو من طرفداری کدام موسسه را کرده ام تا حداقل خودم هم بدونم طرف کدام موسسه ام Big GrinTongue
در مورد کتاب قلزم هم یه چند نفر دیگه هم صحبت کرده اند.
اگه کسی نظراتت را قبول نداشت فوری متهمش نکن. مثلا" تو فکر میکنی تو من را متهم کنی همه چشم بسته قبول میکنن.Big Grin
الآن نگاه کردم پستهات را دیدم خیلی هم ادعای بافرهنگ بودن و اهل مطالعه بودن میکنی .
عزیز دل آدم هر چی پربارتر سربزیر تر و فروتن تر.
خیلی پر سر و صدا بودن نشانه خوبی نیست.
موفق باشی.
=====
نظراتت عامیانه تر از اینه که بخوام هی باهات کل کل کنم.
شما بیشتر دوس دارید یه حرفی بزنید و یه جنجالی برای دیده شدن به پا بکنید.
حالا شما فرض کن من همون هستم که شما میگی یا همون نیستم.فرقی هم داره مگه؟!
برو خدا جای دیگه روزیتو بده Smile.اینجا رو هم شلوغ نکن.من اون اولین کامنتی که گذاشتمم مواضعم مشخصه. دوباره بخونش.
منم همونجا توی کامنت اول گفتم که بیانات استاد چیزی فراتر از کتاب ها نیست.و فقط نحوه ی بیانش رو تحسین کردم.
حالا شما هی جنجال به پا کن Smile

نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
ارسال: #۳۴
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ق.ظ
(۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ)neghab01 نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(23 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ب.ظ)neghab01 نوشته شده توسط:  دوستان تاریخ عضویت این کاربر رو ببینید.
برقرار باشید
عزیز دل یه بار دیگه برگرد بخون . من فقط گفته ام شما احتمالا" منبع خوب نداشته ای. تو دانشگاه هم استاد خوب نداشتی. تا پشت کنکور ارشد هم همینجوری اومدی . حالا یه دفعه جو گیر شده ای و بشدت داری اغراق میکنی.
من نمیدونم بجز صحبت از اغراق شما از کدام موسسه تبلیغ کرده ام. شما فقط مرد باش و بگو من طرفداری کدام موسسه را کرده ام تا حداقل خودم هم بدونم طرف کدام موسسه ام Big GrinTongue
اگه کسی نظراتت را قبول نداشت فوری متهمش نکن. مثلا" تو فکر میکنی تو من را متهم کنی همه چشم بسته قبول میکنن.Big Grin
الآن نگاه کردم پستهات را دیدم خیلی هم ادعای بافرهنگ بودن و اهل مطالعه بودن میکنی .
موفق باشی.
=====
برو خدا جای دیگه روزیتو بده Smile.اینجا رو هم شلوغ نکن.من اون اولین کامنتی که گذاشتمم مواضعم مشخصه. دوباره بخونش.
منم همونجا توی کامنت اول گفتم که بیانات استاد چیزی فراتر از کتاب ها نیست.و فقط نحوه ی بیانش رو تحسین کردم.
آدمای پر سر و صدا دنبال جنجال و دیده شدن هستند.
مجموعه جملاتت در این پست آخری در یه کلام یعنی میگی :"غلط کردم . ادامه نده"
من هم ادامه نمیدم.
اگه صراحتا" بگی پستهام را هم پاک میکنم.TongueHeart
ارسال: #۳۵
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط neghab01.)
(۲۴ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ق.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹ ق.ظ)neghab01 نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ)farzin3 نوشته شده توسط:  
برقرار باشید
موفق باشی.
=====
آدمای پر سر و صدا دنبال جنجال و دیده شدن هستند.
مجموعه جملاتت در این پست آخری در یه کلام یعنی میگی :"غلط کردم . ادامه نده"
من هم ادامه نمیدم.
اگه صراحتا" بگی پستهام را هم پاک میکنم.TongueHeart
=======
نمیدونم تا حالا کسی بهت گفته خیلی داغونی یا نه ، اگه نگفته :
من در برابر امثال شما حتی حاضرم بهت بگم غلط کردم به این شرط که بهم قول بدی کتاب " بیشعوری" اثر خاویر کرمنت رو میخونی.
با این اوصاف سر و صدا کردن ما هم یه جا به کار شما شاید اومده باشه Smile

نه به آدم ها و اشیاء

*انیشتین*
ارسال: #۳۶
۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۰۴:۰۹ ب.ظ
پس این کتاب کی میاد؟!!!!
کسی اطلاع نداره؟ کسی دست رسی به جناب استاد طورانی نداره که بپرسه؟!!
ما چیکار کنیم؟ بریم یه کتاب دیگه بخریم؟! تا کی صب کنیم آخه؟!
ارسال: #۳۷
۲۲ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ)tourani نوشته شده توسط:  با سلام و احترام و پوزش بابت تاخیر یکی از فصلهای کتاب ساختمان داده به پیوست قرار گرفته است، منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم . محسن طورانی

سلام و عرض ادب
استاد شما کتاب ساختمان داده دارید؟ آخرین چاپش مربوط به چه سالی هست؟ متاسفانه نمیتونم کتابتونو گیر بیارم
بد جور دنبال کتابتونم
ارسال: #۳۸
۱۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۵:۱۹ ب.ظ
ممنون از سایتتون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۱۹۰ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۴۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۷۷۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۴۴ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۱۹۷ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۷۳۴ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۶۲۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۵۵ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۳,۹۲۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۲۵۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close