زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۸:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه)

ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۴:۵۵ ب.ظ
فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه)
با سلام و احترام و پوزش بابت تاخیر یکی از فصلهای کتاب ساختمان داده به پیوست قرار گرفته است، منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم . محسن طورانی

فایل‌(های) پیوست شده
Heap.pdf
اندازه فایل: ۱/۸۴ MB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پرهوده , AD342 , paieez , samafc
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۰۸ ب.ظ
RE: فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه)
سلام
ممنونم جناب طورانی
من این فصل رو تقریبا مسلطم
خیلی خوبو کامل بود
بنظرم برای ارشد این کتاب کافی هست
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۱۳ ب.ظ
کاش درهم سازیو میذاشتید
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۱۶ ب.ظ
من الان دانلود کردم دیدم ، چقدر زحمت کشیده شده براش ، واقعا خسته نباشید ، حالا کی صبر میکنه تا شهریور HuhUndecided
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
واقعا سپاســـــــــــــــــگزارم از این همه تلاشتون
کاش کتابو زودتر به انتشار میذاشتید
ما منتظر کتابیم، منتظر کتابیم، منتظر کتابیم
البته یه سوال: تک فروشی دارید یا خیر؟ اگه ندارید تا منتظر نمونیمUndecided

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۷:۳۳ ب.ظ
بله تک فروشی هم داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: AD342
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۱۱ ب.ظ
سلام استاد وقتتون بخیر
خیلی خوب هست, دستتون درد نکنه. واقعا عالیه و روش خوب وقت گذاشته شده واقعا خسته نباشید.
با سپاس
ارسال:
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط A L I.)
من کنکوری نیستم ولی بهتر نبود یک کتاب سبک تری اماده میکردین. یک چیزی مشابه کتاب اقای مقسمی.
سوالات MIT همیشه در دسترس بوده اند . بچه هایی که وقت داشتند میرفتند میخوندند. پس اگه کسی میخواست میتونست بخونه ولی الآن با انتشار و چاپ این کتاب مطمئنا" طراحان سوالات کنکور باز هم یه درجه بسختی این درس در ازمون ارشد می افزایند.
حالا دیگه همونهایی که امید زدن دو تا تست از شش تست این درس را داشتند هم نمیتونن بزنن.

تجربه ثابت کرده که هر یک قدم که کتابهای کنکوری پیش میرن دو قدم طراحان سوال بسختی سوالات اضافه میکنن .
تو بقیه درسها هم این تجربه شده .مثلا" بعد از چاپ کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت میشه گفت سوالات سخت تر شد. اگه نگاهی به سال انتشار کتاب و سوالات کنکور بندازین این موضوع واضحه.
شاید بگید که خب سطح سواد همه میره بالا. واقعیتش اینجور نیست. چون الآن کتاب شما احتمالا حوالی ۶۰۰-۵۰۰ صفحه است . چند نفر این کتاب را کامل میتونن بخونن و بفهمند ؟؟؟
ولی طراحان سوال بخوبی این مسائل را رصد میکنن.
بنابراین امسال کتاب شما خوب میفروشه و البته این بنفع موسسه و شماست ولی بچه ها نصف قبل میتونن بزنن. یعنی حتی اونایی که نمیرسن از شهریور این کتاب حجیم را بخونن هم میخرنش.
میگید نه بهمن خواهیم دید.

لطفا" قیمت کتابتون را هم اعلام کنید.
ارسال:
۲۲ تیر ۱۳۹۴, ۰۶:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط javad94.)
استاد شهریور منتظر کتابتون هستیم.
ارسال: #۱۰
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۵۸ ق.ظ
خسته نباشید استاد عزیز
ارسال: #۱۱
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  در پایان چند سخن زیبا از کوروش کبیر رو می نویسم:
از کسانی که از من مـــــــــــتنفرند سپاسگزارم، آنان مرا قوی تر می کنند.
از کسانی که مرا دوســـــــــــــــــــــت دارند متشـــــــــــــکرم، آنان قلب مرا بزرگتر می کنند.
از کسانی که مرا ترک می کنند متشـــــــــــــکرم، آنان به من می آموزند که هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست.
از کسانی که با من مـــــیمانند سپاسگزارم، آنان به من معنای دوست واقعی را نشان می دهند.
بعضی عجب استعدادی در به حاشیه کشوندن مباحث دارن.
من اون فصل رو دیدم و به نظرم خوب اومد و‌احتمالا تهیه کنم. از دکتر طورانی هم تشکر میکنم که قسمتی از کتاب رو اینجا گذاشتند.
آخه کتاب ساختمان داده چه ربطی به کوروش و اینا داشت؟ نقل قولی هم که داشتید مربوط به شخصی به نام Ritu Ghatourey :

Thanks to those who hated me, you made me a stronger person. Thanks to those who loved me, you made my heart grow fonder. Thanks to those who envied me, you made my self esteem increase. Thanks to those who cared, you made me feel important. Thanks to those who entered my life, you made me who I am today. Thanks to those who left, you showed me that nothing lasts forever. Thanks to those who stayed, you showed me the true meaning of friendship.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
ارسال: #۱۲
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵ ب.ظ، توسط javad94.)
(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  در پایان چند سخن زیبا از کوروش کبیر رو می نویسم:
از کسانی که مرا دوســـــــــــــــــــــت دارند متشـــــــــــــکرم، آنان قلب مرا بزرگتر می کنند.
از کسانی که مرا ترک می کنند متشـــــــــــــکرم، آنان به من می آموزند که هیچ چیز تا ابد ماندنی نیست.
از کسانی که با من مـــــیمانند سپاسگزارم، آنان به من معنای دوست واقعی را نشان می دهند.
من اون فصل رو دیدم و به نظرم خوب اومد و‌احتمالا تهیه کنم. از دکتر طورانی هم تشکر میکنم که قسمتی از کتاب رو اینجا گذاشتند.
آخه کتاب ساختمان داده چه ربطی به کوروش و اینا داشت؟ نقل قولی هم که داشتید مربوط به شخصی به نام Ritu Ghatourey :

Thanks to those who hated me, you made me a stronger person. Thanks to those who loved me, you made my heart grow fonder. Thanks to those who envied me, you made my self esteem increase. Thanks to those who cared, you made me feel important. Thanks to those who entered my life, you made me who I am today. Thanks to those who left, you showed me that nothing lasts forever. Thanks to those who stayed, you showed me the true meaning of friendship.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوست عزیز من بحث این تاپیک رو به حاشیه میکشم؟ منم که دارم به این دوستان میگم که صحبت هاشون و بحثشون راجع به کتاب ساختمان داده به کوروش کبیر ربطی نداره که از کوروش کبیر مثال میزنن و حالا دیواری کوتاهتر از کوروش کبیر پیدا نشده که از کوروش کبیر این جوری حرف میزنن. اما در مورد نقل قولی که گذاشتید منم دیدم جملات این شخص خارجی رو , این سخنان زیبا رو کوروش کبیر گفته و بعدا" یه بیگانه اومده از قول کوروش گفته.
بهتره بحث رو تموم کنید و بی احترامی هم نشه به استاد طورانی, چون ایشون اومدن یه فصل از کتابشون رو گذاشتن واسه آشنایی بیشتر دواطلبان با کتابشون نه این بحث های حاشیه ای.
موفق باشید.
ارسال: #۱۳
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۳۹ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۴ ۰۱:۲۶ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  در پایان چند سخن زیبا از کوروش کبیر رو می نویسم:

دوست عزیز من بحث این تاپیک رو به حاشیه میکشم؟ منم که دارم به این دوستان میگم که صحبت هاشون و بحثشون راجع به کتاب ساختمان داده به کوروش کبیر ربطی نداره که از کوروش کبیر مثال میزنن و حالا دیواری کوتاهتر از کوروش کبیر پیدا نشده که از کوروش کبیر این جوری حرف میزنن. اما در مورد نقل قولی که گذاشتید منم دیدم جملات این شخص خارجی رو , این سخنان زیبا رو کوروش کبیر گفته و بعدا" یه بیگانه اومده از قول کوروش گفته.
بهتره بحث رو تموم کنید و بی احترامی هم نشه به استاد طورانی, چون ایشون اومدن یه فصل از کتابشون رو گذاشتن واسه آشنایی بیشتر دواطلبان با کتابشون نه این بحث های حاشیه ای.
موفق باشید.

چی میگی شما، معلومه!!!!
شما خودتو تو این محیط، باسواد خوندی و در پی اون بقیه رو بی سواد
ایشون هم گفت که هر کسی هر چیزی نداره بیشتر سعی میکنه بگه اون رو دارم، خداوکیلی هم مثالش قشنگ بود. (البته نه برای شما، مثال رو در کل گفتم)

منم قبلم این مثال رو تو دوره کارشناسی از دکتر بوستانی دانشگاه شیراز شنیدم. احتمالا این دوستمون نیز تو دانشگاه شیراز درس خونده؟ راستش رو بگو کجا درس خوندی ؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin

بیــــــــگانه رو از کجا آوردی ؟ نکنه این دوستمون غربی هست؟!!!!!!!!!!!!!
بابا بیخیال، تو این محیط ها نه کسی رو بی سواد بخونید و نه به کسی با لحن مسخره اهانت کنید.
اون لحن بالاتون واقعا خوب نبود. (دهه هفتادی و بی سواد و ...)
در ضمن همینطور که من و شما رفتیم ارشد ایشون هم میره.

از ما که گذشت ولی من هم از استاد طورانی تشکر میکنم ولی خب چرا زودتر اینکار رو نکردی استاد؟؟!!!!!
ارسال: #۱۴
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط flowerirani.)
سلام به اقای مهندس و همه
من بهتون ایمیل زدم ایمیلی که دادین راجب دکتر کیوانپور پاسخی نگرفتم بعداز ۱۱ روز!!!! خواهش میکنم اگر امکان داره وقت دارین پاسخ بدین
در خصوص کتاب من موافق اقای علی هستم اما اقا علی این بر میگرده به ناجوانمردی طراح کنکور نه مردانگی مهندس طورانی
چون طراح محترم و قاضی که سوالات رو صحیح میکنه و درجه دشواری تعیین میکنه باید این انصاف رو داشته باشه که فلانی بچه روستا لب مرز سطح سوادش با بچه استاد توی دانشگاه شریف یکی نیست المپیادی نیست....
پس حداقل سوالی طرح کنه که حداقل۲تا از ۶ تا رو یه نفر که خوب خونده به خاطر زحمتش بتونه جواب بده...
من توی این دو درس خوبم تقریبا اما اینم بگم امسال این کتاب بیاد بعلت بی ملاحظگی طراحان قطعا باید منتظر سوالات سنگین تر وسطح بالاتری باشیم
خواهش میکنم به هم دیگه احترام بذاریم بابا دشمنی که نداریم باهم مهربون تر صحبت کنین من دیگه زیاد نظر نمیدم جسارت کردم بگم باهم مهربون باشین منو ببخشین عرض کردم.
ضمنا شما برید سوالات سال ۹۳ رو ببینین خصوصا سوال الگوریتم واقعا ناجوانمردانه بود من بعد ۲سال هنوز نمیتونم به جواب برسم این ۲درس بخصوص الگوریتم اگر طراح با ما نسازه ویرانگره مثل ۹۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵
۲۳ تیر ۱۳۹۴, ۰۳:۵۹ ب.ظ
(۲۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۹ ب.ظ)alphax نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۴ ۰۳:۱۹ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۳ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  

موفق باشید.

چی میگی شما، معلومه!!!!
شما خودتو تو این محیط، باسواد خوندی و در پی اون بقیه رو بی سواد
ایشون هم گفت که هر کسی هر چیزی نداره بیشتر سعی میکنه بگه اون رو دارم، خداوکیلی هم مثالش قشنگ بود. (البته نه برای شما، مثال رو در کل گفتم)

منم قبلم این مثال رو تو دوره کارشناسی از دکتر بوستانی دانشگاه شیراز شنیدم. احتمالا این دوستمون نیز تو دانشگاه شیراز درس خونده؟ راستش رو بگو کجا درس خوندی ؟؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin

بیــــــــگانه رو از کجا آوردی ؟ نکنه این دوستمون غربی هست؟!!!!!!!!!!!!!
بابا بیخیال، تو این محیط ها نه کسی رو بی سواد بخونید و نه به کسی با لحن مسخره اهانت کنید.
اون لحن بالاتون واقعا خوب نبود. (دهه هفتادی و بی سواد و ...)
در ضمن همینطور که من و شما رفتیم ارشد ایشون هم میره.

از ما که گذشت ولی من هم از استاد طورانی تشکر میکنم ولی خب چرا زودتر اینکار رو نکردی استاد؟؟!!!!!
اینکه چی میگم معلومه چون فارسی نوشته ام. مگر اینکه شما زبان دیگری داشته باشی.
من نمیخوام جواب شما را بدهم ولی شما تو متن که من بالای صفحه است دقیقا" مشخص کن کجا گفته ام شما بیسوادی یا من باسواد.
اینکه افراد نمیدونن دکتر قدسی به کارهای مهمتری مشغوله و سالهاست از طراحی سوالات کنکور فاصله گرفته اسمش " مطلع بودن هست" نه " با سواد بودن"
من تو پروفایلم کامل نوشته شده کجا درس خوندم. ولی تو پروفایل شما چیزی نوشته نشده . تکمیل کنید .
خوشحال میشم که نشان بدین در متن بالا من کجاش دهه هفتادی و بیسواد نوشته ام. ؟؟؟ امیدوارم خودتون را بعنوان یه آدم فهمیده و با شعور با نشان دادن جایی که من همچین عبارتی را بکار برده ام ثابت کنید وگرنه قضاوت در مورد شما چیز دیگری میشه.
واقعا" نقد به یک کتاب وقتی نویسنده کتاب جوابی نمیدن نیاز باینهمه عربده کشی داره ؟ چرا بعضیها فکر میکنن اینجا چاله م.......؟
خب نظردادن که آزاده. در ضمن وقتی کتاب زیر چاپه چاپ میشه دیگه. مطمئنا" این افرادی که همیشه اینجا عربده کشی میکنن همیشه تو کنکور هم چیزی نمیشن . این تجربه من هست که ۵ ساله مطالب اینجا را میخونم. حالا دوباره جوش بیار فک کن اینجا فلان جاست.!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۱۸۳ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۴۴ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۷۷۹ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۴۴ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
Rainbow درخواست لینک دانلود جزوه پایگاه داده پارسه bijibuji ۰ ۲,۱۹۷ ۰۹ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۷۳۲ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۶۱۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۵۵ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۳,۹۲۳ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۲۵۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close