زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جک و طنز

ارسال: #۱۳۲۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ
جک و طنز
ﯾﻪ ﺍﺧﻼﻕ ﺧﻮﺑﯽ ﮐﻪ ﭘﺸﻪ ﻫﺎ ﺩﺍﺭﻥ ﺗﮏ ﺧﻮﺭﯾﻪ ، ﺷﻤﺎ ﻓﮏ ﮐﻦ ﻣﺚ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎ ﺭﻓﯿﻖ ﺑﺎﺯ ﺑﻮﺩﻥ ﯾﻪ ﺳﻮﮊﻩ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﻫﺸﺘﺼﺪ ﺗﺎ ﺍﺯ ﺭﻓﯿﻘﺎﺷﻮﻧﻮ ﻣﯽ ﮐﺸﻮﻧﺪﻥ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﭼﻪ ﺑﻼﯾﯽ ﺳﺮﻣﻮﻥ ﻣﯿﻮﻣﺪ ...

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , m@hboobe , SaMiRa.e , ماه بانو , **sara** , mah123 , Good!
ارسال: #۱۳۲۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ
RE: جک و طنز
دختر برادرم ۲ سالشه اومده بود پیشم دیدم پشه ها حسابی نیش زدندنش ( سر خودم رفته Big Grin ) بهش میگم از چی اینجوری شدی؟ میگه موچه Big Grin
نازش کردم میگم زود خوب میشه Shy

بهش میگم ببین منم دستم دو ،سه تا موچه زده Big Grin یهو گفت : هممم بعد دستشو میکشه روشون که خوب بشمBlush

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , esisonic , SaMiRa.e , white bird , ماه بانو , **sara** , x86 , shima_24 , maneshty , mahshid1383
ارسال: #۱۳۲۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ
جک و طنز
(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  بهش میگم ببین منم دستم دو ،سه تا موچه زده Big Grin یهو گفت : هممم بعد دستشو میکشه روشون که خوب بشمBlush
اوخـــــــــــــــی...چه بچه نازی!!
...
دختر خواهر منم ۳ سالشه...دیروز تولدش بود...با دوستش دعواش شد ... ییهو بشقاب کیکشو زد تو لباس دوستش!!
خیلی باحال بود که مقصر خودش بود...و باحال تر اینکه هیشکی هیچی بهش نمیگفت...انگار نه انگار!!
واقعا ً سر همین سر سری گرفتناس که بچه های الآن انقدر پر رو شدن...
والا...
فامیله داریم؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , m@hboobe , zahra 67 , white bird , shima_24 , farnaz.sad , Good!
ارسال: #۱۳۲۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
اندر حکایات فراموشی ما ! داستانی دارم با این قضیه واللا Undecided

داشتم جواب پیامک دوستم رو مینوشتم و میخواستم بگم : "تو هم همینطور"
نوشتم : تو هم هم -> به اینجا که رسیدم یهو حافظه ام رفرش شد و با خودم گفتم چرا دوتا "هم" نوشتم ؟! غافل از اینکه خوب می خوام بنویسم "همینطور" !
"هم" دوم رو پاک کردم و دوباره نوشتم : تو هم هم -> دوباره حافظه ام رفرش شد و باز حالت قبل تکرار شد Sleepy
خلاصه سه بار پاک کردم تا بالاخره مغزم یاری کرد و در نهایت کلمه "همینطور" رو به خیر و خوشی نوشتم و پیامک رو ارسال کردم Cool
Big Grin

تازه یه کار دیگه هم کردم Big Grin نیم ساعت بعدش می خواستم نماز بخونم ، کتابهام رو از رو زمین جمع کردم که جا برای جانمازم باز بشه . جانمازم رو هم همراه کتابها جمع کردم گذاشتم کنار Big Grin بعد چند دقیقه فکر کردم که می خواستم چکار کنم و در نهایت یادم آمد جانماز قرار بود پهن کنم Tongue

دارم فکر میکنم کاش همین قبولی ارشد امسالم رو می رفتم وگرنه با این وضعیت حافظه سال بعد باید معجزه بشه که سر کنکور چیزی یادم بیاد Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: m@hboobe , Mina_J , zahra 67 , ashkan_d13 , white bird , ماه بانو , saba_1984 , esisonic , x86 , maneshty , soolmaz , mah123 , Engineer , fifa2020 , neda_Network , tabassomesayna , Good!
ارسال: #۱۳۲۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ب.ظ
جک و طنز
این داستان آلزایمر چند روز پیش واسه منم پیش اومد
رفته بودم اصفهان
ایستاده بودم کنار خیابون منتظر تاکسی بودم
همون موقع یه sms رسید که خیلی خنده دار بود
نتونستم نخندم
حالا یه تاکسی هم اومد پرسید کجا؟
وای منم که باید میگفتم دروازه تهران
یاد رفته بود فقط یادم بود که یه دروازه توی اسمش بود
خدایا چی بود اسمش؟دروازه دولت؟دروازه شمرون؟ ولی اینا که اسم ایستگاههای مترو بود
حالا منم هرموقع نباید بخندم خنده م میگیره
هم خنده حاصل از اون sms هم خنده به حواس پرتی و آلزایمر خودم
بدبختی نمیتونستم جلوی خندم و بگیرم
با خنده گفتم آقا نمیدونم یادم نیست
راننده با چنان تعجبی به من نگاه میکرد که فک کنم فک کرد من مشکل روحی روانی دارم
در حال رفتن گفت خدا شفات بده
 سپاس‌گزاری شده توسط: nina69 , white bird , ماه بانو , تینا , saba_1984 , esisonic , nana2010 , m@hboobe , x86 , good-wishes , maneshty , soolmaz , zahra 67 , mah123 , Engineer , اس کا م , Donna , fifa2020 , tabassomesayna , Good!
ارسال: #۱۳۲۶
۲۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ
جک و طنز
(۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ)Mina_J نوشته شده توسط:  این داستان آلزایمر چند روز پیش واسه منم پیش اومد
خیلی با حال بود

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو
ارسال: #۱۳۲۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ
جک و طنز
یه جوری درباره دونه های انار میگن با نظم و ترتیب یکجا نشسته

انگار دونه های ذرت شلوارک پوشیدن تو کوچه فوتبال بازی میکنن!

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , lotus , s.sadri , esisonic , good-wishes , انرژی مثبت , ۱۰:۳۰ , saba_1984 , maneshty , nana2010 , soolmaz , Afroz , banafshe , nina69 , zahra 67 , x86 , komkom , ashkan_d13 , Eternal , Engineer , AEM4949 , **sara** , zibaziba , اس کا م , mahshid1383 , erkin , jaroon , neilabak , Fardad-A , m@hboobe , sepid , barbados2500 , Good!
ارسال: #۱۳۲۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۳ ق.ظ
جک و طنز
یکی ﺍﺯ ﺩﻻﯾﻠﯽ ﮐﻪ ﻣﻦ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﺑﻌﺪﺵ ﺍﺯﻡ ﺷﯿﺮﯾﻨﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﻥ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , lotus , good-wishes , Engineer , SaMiRa.e , m@hboobe , shima_24 , Maryam-X
ارسال: #۱۳۲۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  یه جوری درباره دونه های انار میگن با نظم و ترتیب یکجا نشسته

انگار دونه های ذرت شلوارک پوشیدن تو کوچه فوتبال بازی میکنن!
عجیب جک باحالی بودBig GrinBig GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , shima_24 , nina69
ارسال: #۱۳۳۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ
غودا چیست؟

کلمه ای که بروسلی وقتی میگفت زورش ۳ برابر میشد.... ا ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱۰:۳۰ , اس کا م , SaMiRa.e , Aref Safari , Amoojan , good-wishes , **sara** , summer_girl , HamedNet , Engineer , Good!
ارسال: #۱۳۳۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۴۴ ب.ظ
تازگی ها که پیامک میاد یک استرسی تمام وجودم رو میگیره .
آخه جریان اینه که الان نزدیک ۲-۳ ماه هست که این اپراتور یه سوال مسابقه رو برا من می فرسته و هربار به جور با نرخ های مختلف جایزه سعی در تطمیع من جهت پاسخگویی داره .
دیگه از بس فرستاده گاهی حتی گزینه ها رو هم یادش میره بفرسته . فقط یادمه سوالش ورزشی هست و گزینه اولش قوچان نژاد - تیموری هست
منم همین که میبینم نوشته مشترک گرامی قرعه کشی/مسابقه/امتیاز و .... سریع پاکش میکنم

حالا دلیل این که استرس می گیرم اینه که از بس جواب ندادم احساس می کنم همین روزاست که یه پیام بفرسته و وقتی بازش میکنم یه مشت از توش دربیاد و بخوابونه زیر چشمم یا مثلا بنویسه مشترک فلان فلان شده تو مگه ... چرا جواب نمیدی ؟

خلاصه باید ازش شکایت کنم آرامشم رو سلب کرده Big Grin

پ.ن: پارسال برای رها شدن از همین وضعیت درخواست مسدود کردن پیامک های تبلیغاتی رو به اپراتور دادم . بعد چون اون موقع آزمون آزمایشی شرکت میکردم دیدم نتیجه آزمون که میگن برات پیامک میشه نمیاد! چند مورد دیگه هم که با پنلشون در ارتباط بودم پیامهاشون قطع شد . پیگیر شدم دیدم کلا همه پنل ها ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰ تبلیغاتی محسوب میشن و به خاطر اینکه من مسدودش کردم کارنامه ام نمیاد Big Grin جالبه که از این شماره ۴ رقمیهاشون باز پیامک میامد Cool هیچی دیگه دوباره زنگ زدم گفتم فعالش کنن Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , SaMiRa.e , shima_24 , x86 , ماه بانو , m@hboobe , maneshty , f2000 , zibaziba , Good!
ارسال: #۱۳۳۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط x86.)
نیست آخه موضوع پایان نامه ام رو میخوام دیتاماینینگ انتخاب کنم، خب از الان شروع کردم مترادفهای کلمه ی "فیلتر شکن" رو دارم در میارم به قول بچه ها Mine میکنم، به نتایج خوبی هم رسیدم، فکر کنم یه دو سه تا ISI بتونم از توش در بیارم...Big GrinBig GrinBig Grin

اولین مترادف "قیلتر شکن" :Big GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  213659_02345339310820855766.png]

دومین مترادف " هیتلر شکن" : Big GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  213659_13046753925097687321.png]

سومین مترادف "چیز شکن" Big GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  213659_09195744736582396407.png]

و چهارمین مترادف ، از همه باحاترش اینه: "زهر مار شکن":DBig GrinBig Grin

[تصویر:  213659_54132078937905804333.png]

فکر کنم تعداد مقالات داره زیاد میشه، مثل اینکه خانم good-wishes هم تو حوزه ی دیتاماینینگ دارن کار می کنن Big Grin البته سابقشون فکر کنم خیلی خیلی بیشتر از من باشه Big Grin

پنجمین مترادف "قند شکن " : Big GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  213659_22187161031354201260.png]

ششمین مترادف "فیل شکن " : Big GrinBig GrinBig Grin

[تصویر:  213659_77141618235289865283.png]

اگه بازم سراغ دارید بگید، چون میخوام یه پایان نامه ی خوب بدم Big GrinBig GrinBig Grin.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , shima_24 , ماه بانو , انرژی مثبت , **sara** , m@hboobe , esisonic , Aurora , nina69 , neilabak , sepid , Maryam-X , f2000 , 10:30 , saba_1984 , maryam.raz , tabassomesayna , ana9940
ارسال: #۱۳۳۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ب.ظ)arcsin نوشته شده توسط:  نیست آخه موضوع پایان نامه ام رو میخوام دیتاماینینگ انتخاب کنم، خب از الان شروع کردم مترادفهای کلمه ی "فیلتر شکن" رو دارم در میارم به قول بچه ها Mine میکنم، به نتایج خوبی هم رسیدم، فکر کنم یه دو سه تا ISI بتونم از توش در بیارم...Big GrinBig GrinBig Grin
من "قند شکن" و "فیل شکن" هم دیدم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۳۳۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ
جک و طنز
ترم اول لیسانس بودیم. تو سایت نشسته بودیم یه دفه یکی اومد گفت بچه ها شما متلب بلدید؟
ما گقتیم : چی مطلبی؟
هیچی دیگه طرف گذاشت رفت. رفتنی گفت هیچی راحت باشید...!!!! Smile)
ما :|

--------------------------------------------------------------------
"Example isn't another way to teach, it is the only way to teach!"
Albert Einstein
--------------------------------------------------------------------
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , SaMiRa.e , x86 , Fardad-A , **sara** , m@hboobe , maneshty , esisonic , unicornux , Aurora , lotus , good-wishes , nina69 , jaroon , Breeze , Maryam-X , azk84 , f2000 , Afroz , Donna , saba_1984 , eris229 , Engineer , bita_it , zahra 67 , fatemeh69 , samaneh@90 , ana9940
ارسال: #۱۳۳۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ
جک و طنز
فرهنگ لغت بابام:
این اشغالا که میزاری تو گوشت = هدست
این اشغاله که شب و روز دستته = موبایلم
این اشغالا که میبندی به دست و گردنت = دس بند و گردن بند
این اشغاله که همش سرت توشه =لپ تاپم
این اشغال دونی = اتاقم Big GrinBig Grin
-----------------

-به بابام میگم دلم گرفته ؛ میگه چاه باز کن تو کابینته !
ینی محبت تو خونواده ی ما موج میزنه …
------------------------

از بچگی ۱ستاره رو نشون کردم تو آسمون ، میگفتم این ستاره منه ولی وقتی فهمیدم چراغ دکل مخابراته کمرم شکست !
---------------------------------------

هفت سالم بود با مامانم رفته بودم بیرون واسه خرید ، حالا اینش که چطور گم شدم بمونه !
آقا مارو تحویل کلانتری دادن گفتن این پسره گم شده … منم اِینهههو این یتیما یه گوشه کز کرده بودم و گریه میکردم و میگفتم : “من مامانمو موخووام”
خلاصه یه سربازه اومد پیشم گفت : ما مامانتو پیدا میکنیم اگه قول بدی گریه نکنی و به سوالام درست جواب بدی … من : باشیییییی !
سرباز : خونتون کجاس ؟؟؟
من : پهلو خونه سـارا اینا (دختله همسایمون)
سربازه
سربازٍ : نه منظورم اینه که کدوم خیابون ؟؟؟
من : خیابون سارا اینا !
باز سربازه
یکی دیگه اومد که به نظر سرباز نمیومد گفت : بزار خودم ازش بپرسم !
پسرجان خونه سارا اینا کجاس ؟؟؟
من : پهلو خونه ما …
یهو کل ملت از خنده کف کلانتری هیلیکوپتری و هواپیمایی زدن !!!
الان که فک میکنم میبینم از همون بچگی هم فقط به درد این میخوردم که موجبات خنده و شادی دیگرونو فراهم کنم …
-----------------------------------

تمرین کنید فردا میپرسم ازتون :
ﭼﯿﭙﺲ ﭼﺴﺐ ﺳﺲ
ﻟﻮﻟﻪ ﺭﻭ ﻟﻮﻟﻪ
ﯾﻪ ﯾﻮﯾﻮﯼِ ﯾﻪ ﯾﻮﺭﻭﯾﯽ
ﺁﺏ ﻟﻴﻤﻮ ﺁﺏ ﺁﺑﻠﻴﻤﻮ ﺁﺏ ﺁﻟﺒﺎﻟﻮ
ﺳﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﺷﯿﺮ ﺳﻪ ﺳﯿﺮ ﺳﺮﺷﯿﺮ
ﭼﻪ ﮊﺳﺖ ﺯﺷﺘﯽ
ﺷﻴﺦ ﺷﻤﺲ ﺍﻟﺪﻳﻦ ﺷﺨﺺ ﺷﺎﺧﺼﻲ ﺑﻮﺩ
ﺳﭙﺮ ﺟﻠﻮ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻋﻘﺒﯽ ﺧﻮﺭﺩ ﺑﻪ ﺳﭙﺮ ﻋﻘﺐ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺟﻠﻮﯾﯽ
ﮐﺎﻧﺎﻝ ﮐﻮﻟﺮ ﺗﺎﻻﺭ ﺗﻮﻧﻞ
ﺭﻳﻠﻪ ﺭﻭ ﺭﻭﻟﻪ ﺭﻭﻟﻪ ﺭﻭ ﺭﻳﻠﻪ

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , x86 , Fardad-A , maneshty , Aurora , lotus , good-wishes , shima_24 , sepid , tayebe68 , maryam.raz , nana2010 , عزیز دادخواه , uniquegirl , Andrew S.Tanenbaum , bita_it , keihan , egm1176 , zahra 67 , fatemeh69 , ana9940 , ماه بانو

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb طنز؛ آزرده نمی‌کنند! mr.sinbad2016 ۰ ۱,۸۶۶ ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mr.sinbad2016
Big Grin عاقبت ازدواج با یک مرد برنامه نویس !!!!!!! ( طنز ) aminomidi ۰ ۳,۰۲۸ ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: aminomidi
  سوال کنکور کارشناسی ارشد آریایی شناسی گرایش فرهنگ (طنز!) Amir V ۹ ۲۵۶ ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mänu
  متن طنز به مناسبت روز دختر ف.ش ۶۶ ۴۹,۱۳۷ ۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close