زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جک و طنز

ارسال: #۹۰۱
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ب.ظ
RE: جک و طنز
[تصویر:  1-12092G64212.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Aurora , SaMiRa.e , azad_ahmadi , mohammadali1990 , banafshe , pos , Xilinx , frg_2009 , sadaf1 , nazanin_657 , arinmt , Aref Safari
ارسال: #۹۰۲
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
جک و طنز
جام جم، داره اذان به افق لس آنجلس پخش میکنه،
مامان بزرگم میگه: اذان تهرانه؟ میگم: نه لس آنجلسه!
میگه: ۲ زار اگه شعور داشتیا، با اذان شوخی نمیکردی
--------------------------------------------------------
صفر کیلومترا دقت کنین : تو خونه دانشجویی ظرفارو همیشه قبل از غذا می شورن، نه بعد غذا
بعد از مدتها داشتم تلویزیون نگاه می کردم پدرم یهو اوومد خاموشش کرد بعد گفت به خاطر گرونی و هزینه های بالا از این به بعد نگاه کردن تلویزیون تک نفره ممنوعه!!!! بعد یک ساعت دیدم خودش نشسته داره مستند میبینه بهش گفتم مگه نگفتین تکی تلویزیون دیدن ممنوعه برگشت گفت "تو ۲۶ ساله داری زندگی میکنی اما هنوز نمی دونی اوونی که یه قانونی رو وضع میکنه هیچ وقت خودش اجراش نمیکنه!!؟
رفتیم خاکسپاری فامیلموون داداشش خودش انداخته تو قبر که اول منو باید خاک کنید ، باباشون بیل و ور داشته داره خاک میریزه روش میگه آره، توهم برو پیش داداشت نذار اونجا تنها باشه!
:|
---------------------------------------------------------
یکی از دختر خاله هام از وقتی دماغشو عمل کرده همیشه در حالت نیمروخه .. تو ۱۸۰ دقیقه از فیلم عروسیه خواهرش نیمروخ میومد تو کادر ، نیمروخ از کادر بیرون میرفت
حالا گفتن نداره ولی وقتی بچه بودم
هر وقت می گفتن واسه شفای مریضا دعا کنید اول از همه واسه شفای قلب مریض میزوگی تو فوتبالیستا دعا می کردم ...
داداش کوچیکم یه مقدار دایره لغاتش ضعیفه،دوستم اومده بود خونمون به داداشم گفت آریا خان پلیستیشن ت بازی پی اس هم داره بازی کنیم؟؟
داداشم یه لبخند زد با یه لحن لاتی گفت: هه،غـــرض از مزااحـــمت یکی از دسته هاش خـــرابه!!
تو کلاس ائین نامه نشسته بودیم سرهنگه پرسید کی میدونه کجا دور زدن ممنوعه؟
یکی دستشو بلند کرد وگفت:"تورفاقت"!
-------------------------------------------------------
یادش به خیر زمانی که راهنمایی بودیم یه دبیر داشتیم هر موقع از دست ما عصبانی میشد میگفت: گوساله ها خجالت بکشید من جای پدرتون هستم!
------------------------------------------------------
روان پریش تر از اونی که ساعت ۷ صبح روز جمعه داد میزنه

“آی بدو هندووونه به شرط چاقو”

همسایه ی ماست که واسش چایی میبره تا گلوش تازه بشه !

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , banafshe , انرژی مثبت , pos , s.sadri , SaMiRa.e , LORD0098 , saba_1984 , euruse , esisonic , **sara** , diligent , شاپری , user22 , m_gh , mohammad_13690 , Nara , Pakzad , nazanin_657 , arinmt
ارسال: #۹۰۳
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ب.ظ)Eternal نوشته شده توسط:  دقت کردین هر موقع دارین سشوار میکشین حتی اگه تو خونه تنهام باشین هی حس میکنین یکی صداتون میکنه؟
--------------------

تا حالا دقت کرده بودین تام و جری تمام مدت لخت بودن، اما وقتی میرفتن لب ساحل شلوارک پاشون میکردن
؟

ایول ---- خ حال کردم

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
ارسال: #۹۰۴
۱۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ب.ظ

انرژی مثبت، در تاریخ ۱۳ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

فکر کنم باید ارسالتون رو در بخش کاریکاتور بیارید

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , mohammadali1990 , diligent , شاپری , mohammad_13690 , sadaf1 , nazanin_657
ارسال: #۹۰۵
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط mohammad_13690.)

وضعیت بیسکوییت ساقه طلایی طوری شده که یهو یه تنه درخت از لای بیسکویت میاد بیرون به عنوان بیسکویت سبوس دار.... Big Grin

* * *
یه تفریح جالب
چندتا پیچ بخرید برید شهربازی؛ یه وسیله سوار بشید (کنار یه ترسو باشه بهتره) وقتی وسیله شروع به حرکت کرد پیچ ها رو از جیبتون در بیارید بگید نمیدونم از کجا وا شدن...
نکته: پیچ هرچه بزرگتر هیجان بیشتر Big Grin

* * *
دیگه نگران کرایه تاکسی نباشید
صبح که داری میری سرکار یه دلار بخر، برگشتنه بفروشیش حداقل کرایه تاکسیت درمیاد
خداییش بــــده؟! Confused

* * *
سوار تاکسی شده بودم، پول رو دادم به راننده، صد تومن برای بقیه پول نداشت، گفت به جاش یکم جلو تر پیادت میکنم.

* * *
داشتم تو اتوبان میرفتم دیدم یه بچه روی موتور خوابش برده داره از پشت می افته باباش هم اصلا حواسش نبود
رفتم کنارش گفتم حاجی حواست به بچه ت نیستا داره می افته
برگشت عقب رو نگاه کرد، یه دفعه دو دستی زد تو سرش گفت اصغر پس ننه ت کووووو؟؟

* * *
یکی از آرزوهام اینه که یه فرش پونصد شونه بگیرم، بعد هر شب سرم رو بذارم رو یکی از شونه هاش Sad

* * *
پسر داییم دانشگاه رشته من قبول شده؛ زنگ زده میگه یه سوال تخصصی دارم
می گم؛ خوب بپرس!
میگه:ریاضی۱ دفتر چن برگ میخواد؟

* * *
تصمیم گرفتم دکور اتاقم رو مث کلاس درس بچینم تا شبا راحت تر خوابم ببره

Smile

« إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ » ... فقط تو را می پرستیم، و فقط از تو یاری می خواهیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Jooybari , انرژی مثبت , **sara** , euruse , SaMiRa.e , saba_1984 , LORD0098 , mis masi , diligent , Pakzad , banafshe , ashkan_d13 , pos , شاپری , siloi , Pakniat , ana_12345 , Parva , alime , sadaf1 , Engineer , uka , Nara , y_amin , nazanin_657
ارسال: #۹۰۶
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ق.ظ، توسط skma1313.)
جک و طنز
غضنفر رو برق می گیره مامانش می گه
ننه جون ولش نکن همین بود که باباتو کشت

اولین روز دبستان بازگرد!
کودکی های شاد و خندان بازگرد!
درسهای سال اول ساده بود!
آب را بابا به سارا داده بود!
درس پند آموز و روباه و خروس!
روبه مکار و دزد چاپلوس!
با وجود سوز و سرمای شدید!
ریز علی پیراهن از تن می درید!
تا درون نیمکت جا می شدیم!
ما پر از تصمیم کبری می شدیم!
کاش هرگز زنگ تفریحی نبود!
کاش میشد باز کوچک میشدیم!
لااقل یک روز کودک میشدیم!!

مهر بر همه بچه مدرسه ای های قدیم مبارک
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Pakzad , mamani , mohammad_13690 , pos , Eternal , Maryam-X
ارسال: #۹۰۷
۱۵ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۹ ب.ظ
جک و طنز
بچه ها توی کلاس داشتند سر و صدا می کردند که ناظم میاد تو با عصبانیت میگه : اینجا طویله است؟
یکی از بچه ها می گه : نه آقا اشتباهی اومدید!
------------
رفتم از عابربانک پول بگیریم میگه : در حال حاضر دستگاه حاضر به ارائه سرویس نمی باشد . بعد مینویسه
آیا درخواست دیگری دارید؟!
آره ۴ تا جوک بگو بخندیم...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , pos , LORD0098 , Eternal , Jooybari , mohammad_13690 , انرژی مثبت , azad_ahmadi , آلبالو , شاپری , siloi , Pakniat , m_gh , frg_2009 , Parva , GAMA , SaMiRa.e , berkeley , eris229 , Pakzad , Nara , saba_1984 , mis masi , Mohammad-A , mhd3
ارسال: #۹۰۸
۱۷ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
من و داداشم برنامه ریختیم از این به بعد سر سفره شام و ناهار
از پدر و مادرای مردم تعریف کنیم
قبل اینکه ننه بابامون از بچه‌های مردم تعریف کنن !
-------------------------------------------------------------
هربار از بیرون میام بابام میپرسه کجا بودی
منم هربار میگم بیرون بودم
بعدش دیگه هیچی نمی پرسه
دوست داره فقط مطمئن شه خونه نبودم !

یه خانوم همسایه داریم که هر وقت میخواد پارک دوبل کنه

من با نیم کیلو تخمه میشینم تو تراس نیگاش میکنم …
یه عده ای هم هستن که وقتی بهشون میگی زر نزن ناراحت میشن
بعد که میگی خوب باشه بزن بازم ناراحت میشن !
خب موضع خودتونو مشخص کنین … والاااا …
یه روز میخواستم تریپ اعصبانیت و پولداری بردارم
گوشیمو پرت کردم رو مبل ، لامصب کمونه کرد کم مونده بود بیوفته زمین !
قلبم اومد تو حلقم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Masoud05 , alime , SaMiRa.e , sadaf1 , berkeley , euruse , younes , Pakniat , diligent , Engineer , menrabb , eris229 , Nara , GoodStudent67 , skygirl_00 , **sara**
ارسال: #۹۰۹
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ب.ظ
جک و طنز
طرف میره خواستگاری میگه من تو لاله زار کنار خیابون دلار فروشم و بعد گندش در میاد مهندس بوده....!!!!

[تصویر:  136186_1_1379088601.gif][تصویر:  136186_1_1379088601.gif][تصویر:  136186_1_1379088601.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , هاتف , pos , eris229 , younes , Pakzad , SaMiRa.e , euruse , **sara** , Maryam-X , y_amin , razieh.69 , neda_Network
ارسال: #۹۱۰
۱۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ق.ظ، توسط Xilinx.)
جک و طنز
داﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ کشورمان ﺑﻪ ﺗﺎﺯﮔﯽ ﺩﺭﯾﺎﻓﺘﻪﺍﻧﺪ ﮐﻪ:

ﻫﻔﺘﻪﺍﯼ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﻗﻄﻌﯽ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ؛

ﺩﺭ ﮐﻨﺎر ﺧﻮﺭﺩﻥِ ﻣﺎﻫﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﻭ ﮐﺎﻫﺶ ﻭﺯﻥ ﻣﻔﯿﺪ ﺍﺳﺖ....!
-------------------------------------------------------------------------------
آدم متولد ۶۹/۱۲/۲۹ باشه متولد ۷۰/۱/۱ نباشه!!!
بعضی وقتا هیچ کاری تو آشپز خونه نداری، فقط رسالتت اینه که بری کنترل تلویزیونو اونجا جا بذاری و برگردی!!!
خدایا این امتحانای الهی رو حداقل تستی بگیر شانس قبولی داشته باشیم !!
------------------------------------------------------------------------------
نیوتن بعد از دیدن سرعت سقوط ریال تغییراتی را در میزان g (شتاب جاذبه زمین) اعمال نمود !!
-----------------------------------------------------------------------------------

یه بار در عنفوان نوجوانی تو شمال کنار ساحل اومدم اسب سوار شم، از این اسب کرایه ایا ...
صاحب اسبه گفت بلدی؟ منم فک کردم مث این فیلماس دیگه! گفتم آره باباااااااا ... میخوام تند بره ها ...
خلاصه ما سوار شدیم یارو ام یه دونه محکم زد تو پَسینۀ! اسبه ... اسبه ام مث الا*! شلیک شد! ... بعد چند ثانیه همینجوری که چهار نعل میرفت تازه داشت حس عمرمختار ! Big Grin)))))) بهم دست میداد که حس کردم دارم از حالت عمودی خارج میشم !
هر قدمی که اسبه برمیداشت و هر تکونی که میخورد من زاویه بدنم ۱۰ درجه به سمت افق نزدیکتر میشد!
بعد ۵ ثانیه درجه م از عمرمختار به بوشوِگ! تنزل پیدا کرد و کف زمین ولو بودم! اسبه ام همینجوری می دوید دور میشد صاحبشم دنبالش ...
=))
یارو اسبه رو گرفت آورد کلی ام سر من غر زد که چرا الکی گفتی بلدم ...
خلاصه دوباره سوار شدیم و اینبار مثل مجرمی که دارن میچرخونن و به مردم نشونش میدن Big Grin))))) خود یارو دهنۀ اسبو گرفت قدم زنان با سرعت نیم متر در دقیقه! منو تو ساحل چرخوند ... منم اینبار عین بچه یتیما! دودستی محکم زینو گرفته بودم که با اون سرعت فضایی! که داشتیم حرکت میکردیم دوباره پخش زمین نشم Big Grin))))
فقط خدا رحم کرد قبل اینکه بفهمم فیلم با واقعیت اینقدر فرق داره، به جای اسب، تفنگی ... چیزی به دستم نرسید !
-----------------------------------------------------
یه زن که نداریم پس میریم واسه همه دخترای خوب دعا میکنیم یه شوهر خوب گیرشون بیاد!
مدیونید اگه فک کنید از این دعا چیزیش به ما میرسه!!!
----------------------------------------------------

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Eternal , انرژی مثبت , pos , eris229 , azad_ahmadi , younes , SaMiRa.e , banafshe , Nara , esisonic , Jooybari , berkeley , mohammad_13690 , **sara** , mis masi , y_amin , hp1361
ارسال: #۹۱۱
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ق.ظ
جک و طنز
ارسطو را گفتند : “ادب از که آموختی ؟” . . . . . . . . .. . . .. . . .
ارسطو قدری نگریست و گفت : . . . نه ! وجدانا کجای قیافه ی من به لقمان
می خوره

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , انرژی مثبت , Pakzad , GAMA , SaMiRa.e , alime , Xilinx , banafshe , Jooybari , berkeley , diligent , y_amin
ارسال: #۹۱۲
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
جک و طنز
مواظب خودکارت باش:
اگه خودکارتو گم کنی نمیتونی جزوه بنویسی
اگه جزوه ننویسی نمیتونی درس بخونی
اگه درس نخونی واحدهاتو پاس نمیکنی
اگه واحداتو پاس نکنی مدرک نمیگیری
اگه مدرک نگیری کار پیدا نمیکنی
اگه کار پیدا نکنی غذا نداری که بخوری
اگه غذا نداشته باشی گرسنه میشی
اگه گرسنه شی لاغر میشی
اگه لاغر شی زشت میشی
اگه زشت شی کسی باهات ازدواج نمیکنه
اگه ازدواج نکنی بچه دار نمیشی
اگه بچه دار نشی افسرده میشی
اگه افسرده بشی مریض میشی
اگه مریض بشی میمیری
پس مواظب خودکارت باش تا گم نشه وگرنه میمیری!! Big Grin

----------------------------------------------------------------------------------

عاشق شوید قهر کنید.... لاغر می شوید .... صد در صد طبیعی ! بدون عوارض! همراه با درد و خماری !Big Grin

----------------------------------------------------------------------------------
لیستی تهیه شده از قبل برای دوبلر های ایرانی سریال دونگ یی در مواقعی که دیالوگ موجود نیست :
۱ – آقاااااااااااااا
۲ – بانوی من …
۳ – ولی قربان … همین که گفتم …
۴ – اومممممممممممممم … اااااااااااااااا …
-----------------------------------------------------------------------------------------

یه ننه بچشو نفرین میکرد : ننه ایشالا برى زیر ۱۹چرخ . پسرش برگشت گفت ننه خیلى بیرحمى زاپاسشم حساب کردى Big Grin
--------------------------------------------------------------------------------------------------

تنها انگیزه ام برای بچه دار شدن اینه که از ارث محرومش کنم!! Big Grin
---------------------------------------------------------------------

دیشب دیدم رو دیوار اتاقم یه پشه نشسته!! با خودم گفتم : الآن که هوا خنک شده این اینجا چیکار میکنه؟ رفتم سمتش... به خودش لرزید... خودشو جمع کرد ، چشماشو بست ، آماده ی مرگ شد... چند ثانیه گذشت ، نزدم . چشماشو باز کرد. یه نگاه عاقل اندر سفیه بهش انداختم ، خودش تا ته مطلبو گرفت! پر زد و رفت...
از حق نگذریم از اون پشه های روشنفکر بود! Big Grin
---------------------------------------------------------------------------

طوری که یه آهنگ آدمو به گذشته برمیگردونه ، ماشین زمان هم نمیتونه اون طوری برگردونه …
فیزیکدانا زیاد زور نزنن …
--------------------------------------------------------------------------

نامه تکان دهنده بروسلی به همسرش !.
.
.

喜喜阿米爾·侯賽因·阿米爾·拉扎·哈桑喜喜阿米爾·侯賽因·阿米爾·拉扎·哈桑·薩賈德薩賈德西奈半喜喜阿米爾·侯賽因·阿米爾·拉扎·哈桑·喜喜阿米爾·侯賽因·阿米​爾·拉扎·哈桑·薩賈德薩賈德西奈半島薩賈喜喜阿米爾·侯賽因·阿米爾·拉扎·哈桑·薩賈德薩賈德西奈半島德
薩喜喜阿米爾·侯賽因·阿米爾·拉扎·哈桑·薩賈德薩賈德西奈半島賈德西奈半島島·薩賈德薩賈德西奈半島
منم خیلی ناراحت شدم …..
شما چی؟؟؟ Big Grin

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , GAMA , diligent , Xilinx , انرژی مثبت , banafshe , Nara , Pakzad , banou , SaMiRa.e , berkeley , mohammad_13690 , GoodStudent67 , skygirl_00 , uka , **sara** , razieh.69 , موج ارامش
ارسال: #۹۱۳
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ ب.ظ
جک و طنز
ﺑﺎ یکی ﭼﺖ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ...
ﺟﻮﺍﺏ ﻧﻤﯿﺪﺍﺩ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ ﭼﺘﻪ؟ﭼﺮﺍ ﺟﻮﺍﺏ ﻧﻤﯿﺪﯼ؟!
ﮔﻔﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﺷﺎﻡ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ...
ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺎ ﺍﺩﺏ ﺑﻮﺩ،ﺑﺎ ﺩﻫﻦ ﭘﺮ ﭼﺖ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩ ...:|

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , banou , pos , SaMiRa.e , berkeley , saba_1984 , diligent , skygirl_00 , euruse , **sara** , y_amin , mhd3
ارسال: #۹۱۴
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
جک و طنز
(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  طوری که یه آهنگ آدمو به گذشته برمیگردونه ، ماشین زمان هم نمیتونه اون طوری برگردونه …
فیزیکدانا زیاد زور نزنن …
(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  یه ننه بچشو نفرین میکرد : ننه ایشالا برى زیر ۱۹چرخ . پسرش برگشت گفت ننه خیلى بیرحمى زاپاسشم حساب کردى
(۲۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)younes نوشته شده توسط:  عاشق شوید قهر کنید.... لاغر می شوید .... صد در صد طبیعی ! بدون عوارض! همراه با درد و خماری !
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ارسال: #۹۱۵
۲۱ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
جک و طنز
[تصویر:  136808_1%20(11).gif]
بعد چند ماه خوشحال شدیم که برامون خواستگار اومد... [تصویر:  136808_smayil%2520%28101%29.gif][تصویر:  136808_smayil%2520%28101%29.gif]
مامانم: آقا داماد چیکاره هستن ؟

مامانش : ناظر پستن ...

مامانم: خوب به سلامتی کدوم منطقه ؟

مامانش: منطقه خاصی ندارن ، تو ف*ی*س*ب*و*ک پست ها رو میخونن ، لایک میکنن و نظر میدن [تصویر:  136808_cry.gif][تصویر:  136808_cry.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , diligent , mohammad_13690 , pos , euruse , younes , mhd3

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb طنز؛ آزرده نمی‌کنند! mr.sinbad2016 ۰ ۱,۸۸۱ ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mr.sinbad2016
Big Grin عاقبت ازدواج با یک مرد برنامه نویس !!!!!!! ( طنز ) aminomidi ۰ ۳,۰۴۹ ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: aminomidi
  سوال کنکور کارشناسی ارشد آریایی شناسی گرایش فرهنگ (طنز!) Amir V ۹ ۲۵۶ ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Mänu
  متن طنز به مناسبت روز دختر ف.ش ۶۶ ۴۹,۴۸۷ ۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close